Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Terme Paradiso

Terme Paradiso

Odgovor na objavo uporabnika
Obislovalec, 28.02.2024 ob 15:05

Odgovor na objavo uporabnika
SID 1 con Verde, 28.02.2024 ob 13:22

Odgovor na objavo uporabnika
Obislovalec, 28.02.2024 ob 08:51

Pozdravljeni, zanima me odkrito mnenje obiskovalcev Oaze. Pred kratkim sva bila z mozem na oddihu v Paradisu. Ker je mož velik ljubitelj savnanja, jaz pa ne glih sva vzela paket za savno Oaza.  Meni je najbolj všeč  solna zeliščna savna, druge pa ne. Ker je ta savna redko prosta , me zanima kako je s tem, da se paru ali posameznikom v savni pridruži se par ali kak posameznik. Mož je hotel iti sam v ostale savne,  vendar so bili v nekaterih pari pa se je  enostavno vrnil na pocivalnik, ker ni hotel motiti.  Ker v maju spet planirava obisk Term Paradiso, bi obiskovalce prosila da nama povejo kako gledajo na to in ali jih moti če se jim v savni pridruži par ali posameznik. Drugače pa so terme Paradiso čudovite, krasen ambijent, prijazno osebje….super ste, vsaka čast. Se vidimo v maju.Hvala za mnenja.

 

 

Ce je mož tak ljubitelj savnanja bi to vse že vedel, očitno so počitnice pa mulariji dolgčas… Je pa vprašanje skrajno neumno

O pa moraš biti nesrečen v življenju….res ti nič ne paše…verjetno se smiliš sam sebi….saj si Bogi…..

Ja no ne sprašuj neumnosti, pa ne bo neumen odgovor. Kako pa izgleda to, da je mož ljubitelj savn, pa nima pojma o savnah niti takih osnov?? Da boš srečna Evo samo zate, če je le plac lahko greš kamorkoli ti srce poželi in nihče ti ne sme nič reči, saj nenazadnje si plačala ane in lahko koristiš. Da si le kulturna, tiho, nevsiljiva itd . In nikomur se ne “pridružiš” ampak se greš savnat za sebe ane. če je le plac ti nima nihče pravice odtekati, ni od nikogar zasebna savna. Če je pa recimo savna velika ravno za dva, kot recimo ponavadi kake infra in sta dva že notri, pa res ne moreš noter siliti, tako kot je nama z mojo en drkac, ko sva bila v biotermah v savnah, mala savna ir, komaj za dva velika pa uleti en star perverzneš not ,da bi se pridružil. Seveda je iskal le sex

Super, hvala ti za izčrpen odgovor, ja res je mojemu vsec savna ampak nisem rekla da je reden gost, nama pa je Oaza zelo všeč, pa odkrito povem, nisva se imela kake negativne izkušnje z kakimi preverznjaki, hvala

Bude nekoga u petak 8.3? 🙂

M 29 godina 🙂

Spoštovani zaposleni v Termah Paradiso!Strinjam se z vami da vulgarnost ne sodi na javno mesto,kateri sva bila z ženo dvakrat priča,res je pa da tako meni kot tudi drugim včasih roka zaide na mesto kamor pač zaide, ampak to vsekakor ni tisto kar  se po vašem pričanju dogaja v savnah, če pa boste s tem dejanjem zmanjšali obisk tako imenovanim f…  fehtarjem vas pa podpiram,a vseeno bi bilo dobro da se osredotočite tudi nato,koliko lahko sprejmete oseb v savne , včasih je notri več ljudi kot premore kapaciteta in ni čudno da se swingajo ,če so pa skoraj eni na drugim.Srečno

Jutri savne Paradizo , poostren nadzor nad motilci miru in tistimi , ki prihajajo zaradi razvrata…redarji bodo kot normalni savnarji in kogar dobijo sledi odstranitev iz savn…..sem zvedu od prijatelja…

 

Tatoo …… 2000? Paradiso. Ajmo.

    Pozdravljeni, tudi midva prideva dvakrat do trikrat na leto v terme Paradiso. Oaza Paradizo je res super. Všeč nama prijaznost osebja, čistoča in krasen ambijent. Res je včasih malo gužva, kar pa naju ne moti. Nikoli , res nikoli pa nisva opazila ali doživela kake preverznosti ali swinganja. Kak dotik ali nedolžen poljub pa naju ne moti….vidimo se kmalu.

Kar naj lovijo čarovnice, kaj ni vseeno, kdo te opazuje, ali obiskovalci ali redarji. Zaradi tega smo se mi prestavili drugam.

to, da se redarji preoblacijo v obiskovalce pa res ne vrjameva. sicer se hodiva v savno res samo savnat ampak, ce se taksne policijske metode izkazejo za resnicne naju vec ne bo. je to bistveno bolj motece in neprijetno kot kaj drugega. da bi nekdo vohunil ko se sproscas…

Včeraj sem obiskal Paradiso in opazil črnolaso postavno  kratko ostiženo lepotico, ki je s prijateljicama obiskala zgoraj omenjeni wellness. V kolikor po kakšnem slučaju spremlja ta forum, bi ji želel samo sporočit, da je izjemno privlačna in seksi. Upam, da jo še kdaj srečam:)

Bil v ponedeljek v Paradiso bilo nekaj malo akcije.

Je kakšna gospa za savnanje ali  dopisovanje ?

069757650

New Report

Close