Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Terme Paradiso

Terme Paradiso

ste par?

Odgovor na objavo uporabnika
Mali475, 23.01.2024 ob 08:07

Mogoče bi se pa midva dobila.

ste par?

Volim čokoladnu, hamam, slanu i panoramu, a volim i gledati kad vam se digne ispred mene Sutra sam u Paradisu

Odgovor na objavo uporabnika
Volila bi, 24.01.2024 ob 23:09

Volim čokoladnu, hamam, slanu i panoramu, a volim i gledati kad vam se digne ispred mene Sutra sam u Paradisu

Halo draga, ja sam planirala doći, pa se možemo opet družiti. Koliko dana ste tu?

Odgovor na objavo uporabnika
Sramežljiva, 25.01.2024 ob 00:36

Halo draga, ja sam planirala doći, pa se možemo opet družiti. Koliko dana ste tu?

O super. Nisam se nadala da ćemo se ovako brzo opet naći. Danas tek dolazimo pa ostajemo par dana. Vidimo se u Oazi.

cau, mozda cu dici. jesi li iz blizine. imas mail?

Par iz Hrvatske traži par za druženje, razmjenu partnera… možemo sutra doći, 26.01.

kako te znam? budemevtamo 3 dana

 

Volela Bi, kde si ajmo u cokoladnu…

Ob ponedeljkih po 18 uri. Ona in ona. Kratki lasje. Blondinki. Sva za …. vidim le na eno…radi….

..na eno mesto?

Odgovor na objavo uporabnika
SIM 50 ONA, 07.02.2024 ob 23:19

Ob ponedeljkih po 18 uri. Ona in ona. Kratki lasje. Blondinki. Sva za …. vidim le na eno…radi….

IMaš mail?

Cau, sutra nedolaziš?

 

Zagreb par javi se. Srijeda OAZA

Znam tattoo CVIJET 2000. Užas.

Možda netko zna kako se zove CVIJET 2000?

    . SUTRA PETAK navecer – SWINGER CLUB SUN GARDEN SLOVENIJA-  4 DJEVOJKE SLAVE djevojacku vecer i pozivaju obdarene muskarce i parove do 37g. na konkretno i diskretno druzenje..

Je katera za druženje juter v savni

Odgovor na objavo uporabnika
Turist265, 24.02.2024 ob 16:10

Je katera za druženje juter v savni

Evo d(i) rkač se je sam javil…

Ti si d  kač

Odgovor na objavo uporabnika
Samobor 321, 18.02.2024 ob 21:51

Možda netko zna kako se zove CVIJET 2000?

Još uvijek čekam

Odgovor na objavo uporabnika
Turist265, 25.02.2024 ob 12:02

Ti si d  kač

 

Jat ne rabim tek k ti fehtat za sex po netu, mene moja fajn porihta. Poznamo vsi k hodimo v paru v savne take kot si ti, ko dirkate od savne do savne iščete akcija nadlegujete in zalezujete .

Pozdravljeni, zanima me odkrito mnenje obiskovalcev Oaze. Pred kratkim sva bila z mozem na oddihu v Paradisu. Ker je mož velik ljubitelj savnanja, jaz pa ne glih sva vzela paket za savno Oaza.  Meni je najbolj všeč  solna zeliščna savna, druge pa ne. Ker je ta savna redko prosta , me zanima kako je s tem, da se paru ali posameznikom v savni pridruži se par ali kak posameznik. Mož je hotel iti sam v ostale savne,  vendar so bili v nekaterih pari pa se je  enostavno vrnil na pocivalnik, ker ni hotel motiti.  Ker v maju spet planirava obisk Term Paradiso, bi obiskovalce prosila da nama povejo kako gledajo na to in ali jih moti če se jim v savni pridruži par ali posameznik. Drugače pa so terme Paradiso čudovite, krasen ambijent, prijazno osebje….super ste, vsaka čast. Se vidimo v maju.Hvala za mnenja.

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
Obislovalec, 28.02.2024 ob 08:51

Pozdravljeni, zanima me odkrito mnenje obiskovalcev Oaze. Pred kratkim sva bila z mozem na oddihu v Paradisu. Ker je mož velik ljubitelj savnanja, jaz pa ne glih sva vzela paket za savno Oaza.  Meni je najbolj všeč  solna zeliščna savna, druge pa ne. Ker je ta savna redko prosta , me zanima kako je s tem, da se paru ali posameznikom v savni pridruži se par ali kak posameznik. Mož je hotel iti sam v ostale savne,  vendar so bili v nekaterih pari pa se je  enostavno vrnil na pocivalnik, ker ni hotel motiti.  Ker v maju spet planirava obisk Term Paradiso, bi obiskovalce prosila da nama povejo kako gledajo na to in ali jih moti če se jim v savni pridruži par ali posameznik. Drugače pa so terme Paradiso čudovite, krasen ambijent, prijazno osebje….super ste, vsaka čast. Se vidimo v maju.Hvala za mnenja.

 

 

Ce je mož tak ljubitelj savnanja bi to vse že vedel, očitno so počitnice pa mulariji dolgčas… Je pa vprašanje skrajno neumno

Odgovor na objavo uporabnika
SID 1 con Verde, 28.02.2024 ob 13:22

Ce je mož tak ljubitelj savnanja bi to vse že vedel, očitno so počitnice pa mulariji dolgčas… Je pa vprašanje skrajno neumno

O pa moraš biti nesrečen v življenju….res ti nič ne paše…verjetno se smiliš sam sebi….saj si Bogi…..

New Report

Close