Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Terme Paradiso

Terme Paradiso

Vsem Vam, ki vam je v Oazi savn Paradiso tako všeč, še komentar nas zaposlenih, ki tam delamo in se trudimo, da se Vi dobro počutite in sproščate. Lepo je da se srečujete in poskušate sproščati pri nas, žal sex in druge ročne dejavnosti v prostorih savn ni bil in pri nas ne bo dobrodošel način sproščanja. To kar vam zgleda avantura, je za ostale naše goste zgražanje in bo zaradi tega tudi pojačan nadzor in vsi, ki ne boste spoštovali hišni red boste iz prostorov savn odstranjeni. Imamo pa prekrasne sobe in apartmaje v našem hotelu, kjer ste pa vedno dobrodošli in se brez motenja ostalih gostov ter nas zaposlenih lahko neomejeno zabavate.

Končno je nekdo naredil konec tej agoniji…za take stvari so swinger klubi.

Koncno bo savna spet savna. Bravo zaposleni.

Ko so pred leti tako zagnjavili folku v “starih” savnah v Podčetrtku, so skoraj propadli. Prej neskončno polno ljudi vseh spolov, potem naenkrat hiša duhov.

Pozdrav vsem zaposlenim v Paradisu. Hvala za dobro delo, ki ga opravljate. Razumem, da je določen red potrebno imeti, vendar istočasno vam tudi obiskovalci, ki pridejo nekoliko bolj razigrani v savne, prinašajo del kruha vašim termam in s preveč striktnimi ukrepi na nek način pljuvate v lastno skledo. Samo v razmislek. Lp

Prebiram mnenja in ne vidim nikjer problema. Tudi sama sem bila z možem že večkrat v vaših termah in vedno v Oazi paradiso.  Nikoli nisem doživela ali imela občutka, da je kdo počel kaj grešnega. Večinoma so gosti pari, redko  pa tudi kakega posameznika ali posameznico. Občasno opaziš da se kak parček malce stiska ali boža, to pa vidiš tudi v vseh ostalih termalnih kopališčih po Sloveniji. Tu pa ja ne vidim nobenega problema.

Se strinjam s tabo, ne vem zakaj delajo probleme, kjer jih ni. Paradiso je super, krasen ambijent, zelo prijazno osebje, če pa se kje kdo malo Pomurka pa ni nobena težava….

    Pomucka sem mislil….

Odgovor na objavo uporabnika
zaposleni, 11.01.2024 ob 17:20

Vsem Vam, ki vam je v Oazi savn Paradiso tako všeč, še komentar nas zaposlenih, ki tam delamo in se trudimo, da se Vi dobro počutite in sproščate. Lepo je da se srečujete in poskušate sproščati pri nas, žal sex in druge ročne dejavnosti v prostorih savn ni bil in pri nas ne bo dobrodošel način sproščanja. To kar vam zgleda avantura, je za ostale naše goste zgražanje in bo zaradi tega tudi pojačan nadzor in vsi, ki ne boste spoštovali hišni red boste iz prostorov savn odstranjeni. Imamo pa prekrasne sobe in apartmaje v našem hotelu, kjer ste pa vedno dobrodošli in se brez motenja ostalih gostov ter nas zaposlenih lahko neomejeno zabavate.

Vredu, bi vam pa jaz priporočal, da se osredotočite bolj na tiste samostojne, povečini dede, k se razkazujejo, nadlegujejo itd, tisti so najbolj moteči. Če se pa nek par malo pomučka pa res ni konec sveta. Midva s punco vedno uživava pri vas. Sma redna obiskovalca savn in nama je poleg orhidelie vas v istem rangu, torej top dve terme v šlo. Pa sva bila že marsikje, oz skoraj večino term v slo . Všeč nama je ker je tako mirno, sproščujoče… res prava oaza za dušo. Ni pretirane guzve, večino so res pari, nezateženi, prav tako osebje. Kar je meni en velik plus je pa , da je tudi zunanji del savn premišljeno narejen, kar drugod povečini ni , in se ne počutiš kot nek nebodigatreba.  Torej zaljubljenci ja, dotiki poljubi, ampak intimno, ne vulgarno in moteče za ostale.

Pozdravljeni, tudi midva z možem sva večkratna obiskovalca Oaze Paradiso. Seveda, če nama ne bi bilo vsec se sigurno ne bi vracala. Prostor Oaze je res krasno urejen, prijazno osebje, sobe vrhunske, če pa se kdo kaj pocarta pa je tudi super. Kot sem omenila sva bila že večkrat v oazi in nisva nikoli doživela, da bi se kdo vulgarno obnašal ali vsiljeval. Res opaziš kako muckanje , kar pa ni moteče. Ker ne res krasno v oazi Paradiso prideva jutri tudi midva in se bova razvajala…..

Ostaneva par dni, prijetna družba pa je vedno dobrodošla…se vidimo

Odgovor na objavo uporabnika
Cvita, 04.01.2024 ob 17:40

Pozdrav , 15.1.2024 dolazimo opet za par dana u terme….koji par za društvo…

Cvita trazio sam te danas ali nikako , da te nadem…dolazim preko sutra pa mi kazi koja ti je boja kose….stvarno bih da se podruzimo….

Pa tu smo….ti si u paru…..

Odgovor na objavo uporabnika
Cvita, 17.11.2023 ob 09:01

16.11. i 17.11. bila sa muzem u Oaza Paradiso da upoznamo koji par za zabavo u bazenu ili sadni. Smo par u 50 godina, ja sam malo ponuja sa večjim sistema…..ali bez sreče. Bilo je jako ljepo, puno parova, a niko za akcijo….uskoro dolazimo opet.

 

 

Plava kosa

Paradiso je  super.

Odgovor na objavo uporabnika
Cvita, 16.01.2024 ob 09:32

Plava kosa

da bio sam u paru i sreli smo se u panorami… ,  sutra  dolazim  sam jer gospa ne može…trznut ču ljevom okom…

A ste res tek glupi?? Vidite, da berejo tam zaposleni, morda celo lastniki, pa se še kr odprto pogovarjate kako se boste tam “srečevali”. Pravi biseri, zaradi vas bomo kmalu vsi pod kamerami in popolnim nadzorom. Eni hodimo v savne za sprostitev, kar pa kmalu zaradi vas fukfehtarjev in svingerjev kmalu ne bo več mogoče. Dobivajte se privatno, če ste tako potrebni, ne pa v jebenih termah. Kmalu več ne bom smel partnerke poljubiti ali objeti, zaradi vas pohotnih debilov.

G. direktor prosim naredite red v savnah, da se bomo dobro pocutili in da ne bo vec tega nespodobnega vedenja, ki žal blati ime vasih savn.

Se strinjam, kot je navedel Verde, zaradi takih.f……… mi ostali gosti ne bomo smeli objeti ali poljubiti svoje zene, ker bomo pod drobnogledom…groza..

16.02. Moja draga/31/ i ja ponovno dolazimo u Sun Garden i trazimo  obdarenog / min 18-19 cm/, izdržljivog do cca 35-40g za konkretno upoznavanje i druzenje u klubu a kasnije i u našem apartmanu….

Možete se javit i na mail s kojom slikom, opisom itd.

[email protected]

Res ne vem, kaj se dogaja z ljudmi, ene vse moti in takoj alarm. Meni je bolj moteče to, da skoraj vsi uporabljajo telefone. Ne veš, ali snemajo. In kaj lahko storim?

Telefon v savni je enako nevaren kot kamera na stropu. Oboje prepovedati. Intima naj bo intima, za pare, mlade, punce in fante…

dobar dan, dolazim danas oko 13-16.

koji par ili zena danas za duzstvo? v parne saune

Mogoče bi se pa midva dobila.

New Report

Close