Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Tiste ki ste rodile po 43

Tiste ki ste rodile po 43

Leta žal ne pomenijo nič. Gledam sosedo, staro 30 let, vleče se pa skozi življenje počasneje kot moja 90 let stara babica. Lena kot fuks, debela kot sod, do trgovine ima 800 metrov peš, pa se ji ne ljubi, naroči po internetu. Celo zimo z otrokom ni bila zunaj vsega skupaj pol ure. Če.
To bo pri 50 samo še za v trugo al kaj.
Nakar pri njeni sosedi starejša gospa, tam malo čez 60, čuva malčico, to sta cel dan v pogonu, varuška tudi pospravi, da prat, skuha kosilo, ni da ni.
Če si predstavljam, kakšne ženske se odločijo za 15 let starejše tipe … no, saj boš videl, kakšen lop po glavi boste dobili čez par let, sploh če niste ornk pri denarju.
[/quote]

Še ena opravljiva soseda, ki namesto da živi raje opreza izza zavese. Zalezovalka firbčna, zase se brigaj in boş imela do smrti dovolj dela.

A ti misliš, da boš svoji še všeč, ko bo ona 40, ti pa 55?


Ja kaj sem pa jaz napisala? Moznosti so, ampak slabe. Seveda je odvisno od cloveka, 5{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} je pac povprecje. Od 100 43-letnic ki se trudijo zanositi bo to uspelo 5-im. Od 100 20-letnic pa 90-im. Bo slo? Leta so seveda kljucna.
[/quote]
Kako neko zateženo bitje si ti. Ima pač nekdo drugačno mnenje. Če lahko to dojameš. BO ŠLO? (Kaka ultra dosadna fraza).

Včasih je precej žensk še okol 50 leta rodilo, pa se ne govori o tem. Sploh pa danes, ko je medicina ful napredovala in to ni problem, ponavadi z denarjem povezano. Poznam jih nekaj,ki so pri 48 rodile prvega.

Zanimivo kako se starejše ženske rade zanimajo za mlajše moške.
Ko pa jih ta mlajši moški dajo na čevelj je pa debata kakšen p r a s e c je bil.
Ženske so ene navadne kure .

Čedalje bolj spozavam, da je imel naš župnik prav, ko nam je mladini pripovedoval zgodbe iz spovednice, kak oso ženske po 40 fuč za radosti življenja.

Ni šans, da bi jaz imel starejšo od sebe za družino. Za luknjo še, pa še to bi morala biti nekaj izrednega, kar pa je danes redkost. Če ima kakšna sedaj že 35 let, se vidi postaranost, nezainteresiranost, če kaj namiguješ kar otrdi….od strahu!

Vesel oče

poznam par, ki je začel po 40. ona dva od prej, on brez otrok. sta hotela imet še skupaj enega, pa ni šlo.

Jasno, za tako žensko so včasih djali, da moškemu samo še gate pere….si bo moral omisliti kakšno 24 letno, da bo zaživel….

Včasih je precej žensk še okol 50 leta rodilo, pa se ne govori o tem.
[/quote]

Kdaj “včasih”? In zakaj se o tem ne govori?

New Report

Close