Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek umrla cepljena slovenska diplomatka v bruslju

umrla cepljena slovenska diplomatka v bruslju

Odgovor na objavo uporabnika
šteffkka, 22.05.2021 ob 11:34

za mene cepivo ne vidi

Tudi mene ni trefnil kovid, pa veš zakaj ne? Ker smo bili zaprti več mesecev, ker smo nosili maske itd. itd. Hej, niti prehlada nisem imela že dve leti, pa sem bila prej ZAGOTOVO vsako leto dvakrat prehlajena, enkrat na dve leti pa me je trefnila in položila v posteljo gripa. Zdaj pa nič od nič. Pa se ti ne zdi, da temu botrujejo ukrepi? :))) Brez skrbi, da te bo še trefnila, počakajmo naslednjo zimo, počakajmo čas brez ukrepov, pa bomo masovno obolevali.

Ti s svojimi boleznimi imaš pa dve možnosti. Ali čakaš kovid, ki bo zagotovo prišel slej ko prej (podobno kot bi jaz sedaj mislila, da ker dve leti nisem bila prehlajena, ne bom nikoli:)) in te fajn rukne, morda preživiš. Glede na to, da gre za kardiovaskularno bolezen, se ti slaba piše. Ali pa tvegaš s cepljenjem, ki dejansko povzroča strdke v veliko manj primerih kot sama bolezen. Jaz sem hipertenzik, jemljem tablete. Najbrž sem tudi nagnjena k strdkom, ampak sem presodila, da je cepljenje v mojem primeru verjetno varneje kot čakat, da me zadene kovid. Sicer lahko lapam v prazno, pa me bo kap pobrala naslednji teden, kaj pa vem. Če me pa ne bo, pa bom takrat, ko se srečam s kovidom naslednjo jesen morda imunsko močnejša. Morda. Morda pa ne. Kdo ve.

In glede na tvojo anamnezo si lahko prepričana, da kovida NISI asimptomatsko prebolela.:) Kot pravim, vsak presoja zase. Druge ni.

A boš zdaj rekla, da sem bila preteklih 7 let zaprta in zabita not ?  Prosim te, no.

 

Ja: Maska, ki te ščiti pred kapljičnim prenosom od drugih, ko ni primerne razdalje,  pa razkuževanje in predvsem umivanje rok, takoj ko stopiš v dom, pa po prijemanju za štange na javnem prevoznem sredstvu -vmes pa nič čohanja po obrazu in vtikanja prstov v usta ( na služnice). Deluje.

 

Poleti pa tako ali tako sončni žarki naredijo svoje, ker uničujejo struktnuro DNKja virusa – zato je tudi vseh viroz v toploh cončnih mesecih skoraj neopazno. Jesen/zima, nizke temperature, pomanjkanje sonca in posledično pridobivanja vitamina D po naravni poti, pa virusi se množijo, ker jih sonce ne uničuje sporti – pa imaš tudi “kovid”….

 

Ja, sem lahko zagotovo prebolelal Covid asimptomatsko – leta 2020, oktobra; popolnoma podobni znaki kot jih opisujejo ljudje pri vstopu virusa v telo, samo ni bilo izgube okusa.

 

Ne rabim pa nobenega tvojega nasveta, kako naj čakam – sem iz farmacevtske stroke drugače 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
mijav mijav, 21.05.2021 ob 09:10

možganska kap zadene letno v Sloveniji 4000 ljudi. Kako to, če pa se prej niso cepili ?

Ampak, če se to zgodi preden so cepljeni, je vzrok covid.

Odgovor na objavo uporabnika
tako je, 22.05.2021 ob 12:12

Ampak, če se to zgodi preden so cepljeni, je vzrok covid.

Kdo pa je ta diplomatka, ki je umrla tako mlada, pa naj bo zaradi cepljenja ali bolezni’

@Jonc

Jaz sem pa bral v knjigi, da lahko vsak strdek raztopijo, pomemben je le dovolj hiter čas in ne vem, če to kar pišeš je resnično. Pa v knjigi tudi piše da strdke venskih sinusov v možganih lahko poleg okužb povzročajo:

-nosečnost in poporodno obdobje

-hiperkoagulabilna stanja(pomanjkanje faktorja V Leiden, proteina C)

-nefrotski sindrom

-različna zdravila

Odkar je kovid na obzorju so vsi postali gugle strokovnjaki in če si nekdo prebere eno poglavje o neki bolezni še ni zdravnik. Pa tudi trditi da eno cepivo je boljše kot drugo, to še strokovnjaki ki se celo življenje ukvarjajo s cepivi ne morejo trditi.

 

Človek lahko dobi tudi strdek, če dobi aritmijo, če je zelo dolgo časa ležal in tako dalje. Verjetno zelo majhna tveganja so pri vsaki stvari, tudi pri cepljenju ampak to je življenje.
Nekje sem prebral da se ne zbudi eden na ne vem točno koliko, na 10 miljonov mogoče iz anestezije. Koliko nosečnic dobi tromb po porodu? Ste tisti proti cepljenju tudi da se ukinejo operacije? Mogoče je ta covid kriza dokaz, da preveč govoriti o stvareh o katerih se človek ne spozna ni najbolje. Ne vem ta gospa, ki je sedaj vodja tega covid, ima 30+ let izkušenj, potem na emi gledajo vsak primer posebej, na ljudeh samih je pa da se odločitev ali bodo zaupali strokovnjakom ali forumskih čvekam.

Nekoga je šef razburil, drugega pa doma žena in je oba kap, enega na srcu drugega možgani. Torej tudi v službo ali ne poročiti se je varneje, da se vse spravi na minimum.

Vsakega zločina je konec takrat, ko se narod zbudi in zločince postavi v zapor ali pred strelski vod.
Tudi za korona fašizem to velja.

Odgovor na objavo uporabnika
mene cepivo ne vidi, 22.05.2021 ob 12:10

A boš zdaj rekla, da sem bila preteklih 7 let zaprta in zabita not ?  Prosim te, no.

 

Ja: Maska, ki te ščiti pred kapljičnim prenosom od drugih, ko ni primerne razdalje,  pa razkuževanje in predvsem umivanje rok, takoj ko stopiš v dom, pa po prijemanju za štange na javnem prevoznem sredstvu -vmes pa nič čohanja po obrazu in vtikanja prstov v usta ( na služnice). Deluje.

 

Poleti pa tako ali tako sončni žarki naredijo svoje, ker uničujejo struktnuro DNKja virusa – zato je tudi vseh viroz v toploh cončnih mesecih skoraj neopazno. Jesen/zima, nizke temperature, pomanjkanje sonca in posledično pridobivanja vitamina D po naravni poti, pa virusi se množijo, ker jih sonce ne uničuje sporti – pa imaš tudi “kovid”….

 

Ja, sem lahko zagotovo prebolelal Covid asimptomatsko – leta 2020, oktobra; popolnoma podobni znaki kot jih opisujejo ljudje pri vstopu virusa v telo, samo ni bilo izgube okusa.

 

Ne rabim pa nobenega tvojega nasveta, kako naj čakam – sem iz farmacevtske stroke drugače 🙂

Kako si prebolela asimptomatsko, če si imela vse tipične znake? Če delaš na traku v krki še nisi iz farmacevtske stroke, veš?

Odgovor na objavo uporabnika
nai koal, 21.05.2021 ob 09:08

Tudi jaz poznam primer, umrl 12 dni po cepljenju, malo čez 50, zdrav, športen moški. Kap naenkrat med tekom, pa se ukvarja s tekom že 20 let. Seveda so potem rekli, da ni od tega, pa vprašanje kaj je bilo itd..Ampak enostavno je preveč tega res.

Noro, tudi 49 letnemu pilotu Slovenske vojske je med poletom v marcu 2004!!!! odpovedalo srce in je treščil z letom ob tla. Star je bil 49 let. Pa vsi vemo, kako zelo strogi in pogosti so zdravniški pregledi za vojaške pilote.

Če bi se to zgodilo 2021, bi zher spet veleumi pisali, da je krivo cepljenje ali kaj podobnega.

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Odgovor na objavo uporabnika
DIPLOMATKA, 22.05.2021 ob 12:52

Kdo pa je ta diplomatka, ki je umrla tako mlada, pa naj bo zaradi cepljenja ali bolezni’

Ali kdo pozna to diplomatko. J e bila že doma kaj bolna.

Odgovor na objavo uporabnika
ne vem, 22.05.2021 ob 13:40

Človek lahko dobi tudi strdek, če dobi aritmijo, če je zelo dolgo časa ležal in tako dalje. Verjetno zelo majhna tveganja so pri vsaki stvari, tudi pri cepljenju ampak to je življenje.
Nekje sem prebral da se ne zbudi eden na ne vem točno koliko, na 10 miljonov mogoče iz anestezije. Koliko nosečnic dobi tromb po porodu? Ste tisti proti cepljenju tudi da se ukinejo operacije? Mogoče je ta covid kriza dokaz, da preveč govoriti o stvareh o katerih se človek ne spozna ni najbolje. Ne vem ta gospa, ki je sedaj vodja tega covid, ima 30+ let izkušenj, potem na emi gledajo vsak primer posebej, na ljudeh samih je pa da se odločitev ali bodo zaupali strokovnjakom ali forumskih čvekam.

 

strdek lahko astae  tudi po vsakem posegu v telo pri operacijah,  ob narkozi – splošni ali delni.

 

Zato nekateri po operacijah dobijo celo antikoagulantno terapijo ( injekcije ali pa per os=tablete) nekaj časa, ker je onemogočeni gibnje, razgibavanje. po operacijah je nujno gibanje. Strdki nastajajo tud po daljših letalskih poletih ( 8+ ur), ko si v kabini pna pritisku, pa še se ne giblješ dovolj . Tak priker je bil dramaturg Tomaž Pandur.

 

 

 

forumske po tvoje čveke bomo zaupale svoji genetiki, svojemu zdravstvenem stanju pri svojih letih, svoji presoji in odločitvi in predvsem pa bomo poslušali svoje telo, kaj nam sporoča.  Moje telo  se je že  borilo proti cepivom v zreli dobi, torej ko je že bil zaključen proces rasti in telesnega dozorevanja; kar huda reakcija na cepiva za gripo tipa A in B, prav tako za Hepatitis ( sem se po službeni dolžnosti morala cepit okoli 30ega, proti hepatititsu zaradi dela z odvisniki in monost okužne preko injekcijskih igel, ki so jih imeli sami poskrite na sebi, v oblačilih, ipd). in ja, moj imunski sistem odreagira zelo reaktivno na cepiva glede na izkušnje.

Sem bila cepljena proti gripi dvakrat(kot najstnica),no nazadnje so me komaj skupaj spravili,tudi moje telo odreagira zelo burno.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Pikulet, 22.05.2021 ob 14:48

Noro, tudi 49 letnemu pilotu Slovenske vojske je med poletom v marcu 2004!!!! odpovedalo srce in je treščil z letom ob tla. Star je bil 49 let. Pa vsi vemo, kako zelo strogi in pogosti so zdravniški pregledi za vojaške pilote.

Če bi se to zgodilo 2021, bi zher spet veleumi pisali, da je krivo cepljenje ali kaj podobnega.

evo me v drugi temi – jp ja… to so janšistične razlage politične dohtarce Logarce ki je tako razlagala smrt po krvnih strdkih v aut – lahko bi jih dobili tudi, če se ne bi cepili…

to je enako kot da bi nosečnici rekla – ste zanosila, ker  je prišlo do združitve vaše in moške spolne celice – ampak lahko bi tudi brez tega…  brezmadežno spočetje  LOL – jaaa Logarca je stroka, logarca pa že ve…  Barvooo logarca in janšisti :)) razlage vrhunske politične medicine

po tej vaši bolni logiki    so pijanci pijani tudi, če ne pijejo alkohola, lahko bi bili tudi brez tega

kajenje ne predstavlja nobene nevarnosti in tveganj, ker bi se vse bolezni, ki jih povzroča lahko zgodile tudi brez kajenja

divjanje na cesti ne ubija , ker bi se nesreče lahko zgodile tudi brez divjanja, enako sklepanje velja za alkohol in pametne naprave med vožnjo – nič ne pomeni tveganja za nesrečo po janšistično in logarcino, ker  nesreča se lahko zgodi tudi brez tega

pijanc, ki se naliva,da mu od ciroze odpovejo jetra – za logarco  in medicince ni kriv alkohol, ker jetra lahko odpovejo tudi zaradi drugih stvari itd. itn… glupih razlag trolaste stroke

 

vrhunska logika sklepanja teh političnih dohtarjev in janšistov… Bravooo (sarkazem on)

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
strdki tudi tako, 22.05.2021 ob 15:08

 

strdek lahko astae  tudi po vsakem posegu v telo pri operacijah,  ob narkozi – splošni ali delni.

 

Zato nekateri po operacijah dobijo celo antikoagulantno terapijo ( injekcije ali pa per os=tablete) nekaj časa, ker je onemogočeni gibnje, razgibavanje. po operacijah je nujno gibanje. Strdki nastajajo tud po daljših letalskih poletih ( 8+ ur), ko si v kabini pna pritisku, pa še se ne giblješ dovolj . Tak priker je bil dramaturg Tomaž Pandur.

 

sploh ne razumem teh navajanj in opravičevanj…

četudi res vsa ta našteta dejanja in vzroki lahko povzročijo strdke, to NI IN NE MORE BITI NIKAKRŠNO OPRAVIČILO ZA TO,DA SE DOVOLJUJE CEPIVA, KI POVZROČAJO STRDKE… in da se s strani medicine in stroke to ignorira z izgovorom,da se tudi od drugih situacij lahko zgodijo strdki…  to je naravnost neumno, neodgovorno in neetično obnašanje stroke…

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
evomene, 22.05.2021 ob 15:24

evo me v drugi temi – jp ja… to so janšistične razlage politične dohtarce Logarce ki je tako razlagala smrt po krvnih strdkih v aut – lahko bi jih dobili tudi, če se ne bi cepili…

to je enako kot da bi nosečnici rekla – ste zanosila, ker  je prišlo do združitve vaše in moške spolne celice – ampak lahko bi tudi brez tega…  brezmadežno spočetje  LOL – jaaa Logarca je stroka, logarca pa že ve…  Barvooo logarca in janšisti :)) razlage vrhunske politične medicine

po tej vaši bolni logiki    so pijanci pijani tudi, če ne pijejo alkohola, lahko bi bili tudi brez tega

kajenje ne predstavlja nobene nevarnosti in tveganj, ker bi se vse bolezni, ki jih povzroča lahko zgodile tudi brez kajenja

divjanje na cesti ne ubija , ker bi se nesreče lahko zgodile tudi brez divjanja, enako sklepanje velja za alkohol in pametne naprave med vožnjo – nič ne pomeni tveganja za nesrečo po janšistično in logarcino, ker  nesreča se lahko zgodi tudi brez tega

pijanc, ki se naliva,da mu od ciroze odpovejo jetra – za logarco  in medicince ni kriv alkohol, ker jetra lahko odpovejo tudi zaradi drugih stvari itd. itn… glupih razlag trolaste stroke

 

vrhunska logika sklepanja teh političnih dohtarjev in janšistov… Bravooo (sarkazem on)

 

 

Če bi vlado vodila katera druga stranka mislite, da bi cepljenje tisti strokovnjak odsvetoval…? Jaz mislim da bi bilo isto ne glede na koalicijo.

Odgovor na objavo uporabnika
Jahno, 22.05.2021 ob 14:18

Kako si prebolela asimptomatsko, če si imela vse tipične znake? Če delaš na traku v krki še nisi iz farmacevtske stroke, veš?

sanjaj ti še naprej, da  delam za trakom, šrimfi  :)-polarno viharno neprijavljeno.

Odgovor na objavo uporabnika
stranka gor dol, 22.05.2021 ob 16:05

Če bi vlado vodila katera druga stranka mislite, da bi cepljenje tisti strokovnjak odsvetoval…? Jaz mislim da bi bilo isto ne glede na koalicijo.

Jasno, ker najcenejše cepivo ne sme ostat po lagerjih.

Odgovor na objavo uporabnika
lastna presoja in odločitev, 22.05.2021 ob 15:14

 

 

forumske po tvoje čveke bomo zaupale svoji genetiki, svojemu zdravstvenem stanju pri svojih letih, svoji presoji in odločitvi in predvsem pa bomo poslušali svoje telo, kaj nam sporoča.  Moje telo  se je že  borilo proti cepivom v zreli dobi, torej ko je že bil zaključen proces rasti in telesnega dozorevanja; kar huda reakcija na cepiva za gripo tipa A in B, prav tako za Hepatitis ( sem se po službeni dolžnosti morala cepit okoli 30ega, proti hepatititsu zaradi dela z odvisniki in monost okužne preko injekcijskih igel, ki so jih imeli sami poskrite na sebi, v oblačilih, ipd). in ja, moj imunski sistem odreagira zelo reaktivno na cepiva glede na izkušnje.

saj se vsak sam odloči, eni po nasvetu strokovnjaka, eni že vse “vedo” in so se rodili z znanjem ampak žalostno je da veliko ljudi na podlagi svoje izkušnje stvari generalizira.

Tromboze se ljudem pojavljajo tudi če se nikoli ne cepijo, tudi določeni virusi, bakterijske okužbe lahko povzročijo trombozo…  Tudi kar nekaj zdravil lahko potencialno v majhnem procentu povzroči trombozo. Jaz sem naprej imel angino potem še pa covid, kjer je bila 3 tedne vročina, tri dni tudi 39 C merjeno pod pazduho, s slabostjo, težkim dihanjem in glavobolom, in če bi bilo takrat cepivo bi se raje cepil.

propaganda.  Gripa je črtana iz seznama bolezni. Gripe nima nihče več.     Cepiva so samo politično motivirana zaradi nanodelcev, ki so nujni potrebni v telesu  za  planirani nadzor  človeka.  V roku tre letih jih bo preživelo zelo malo.  VIP  osebnosti se ne cepijo, zato je članek napisan samo za naivne, da bi verjeli, da elita tudi umira.

 

Hahah, sam res, vse tipične znake je imela, ampak je pa asimptomatsko prebolela. Bo držalo, ja.:))

Baba sploh ne ve, kaj pomeni asimptomatsko, potem pa simptome našteva, hahahahah.

Objava čaka odobritev

ZANIMA ME, ČE KDO OD TUKAJ PRISOTNIH POZNA TO DIPLOMATKO IZ BRUSLJA.

Odgovor na objavo uporabnika
jesen 2021, 21.05.2021 ob 12:26

Taki primeri so redki, a se zgodijo.

Preminula oseba nima pravice, do nikakršne odškodnine tudi v primeru, da  se dokaže povezava med cepljenjem in smrtjo. Izjema je le v primeru uporabe prevelike količine cepiva: takrat se lahko toži cepilce, ne pa Johnson and Johnson .

Mlajše od 60 let, ki nimajo hujših kroničnih bolezni in ki imajo (ponavljam imajo) bolezni imunskega sistema (in ne jemljejo določenih zdravil) se cepi s sledečo vrsto cepiva:

inaktivirano cepivo (npr. Sinopharm / BIBP ( ime cepiva:SARS-CoV-2 Vaccine (Vero Cell), Inactivated (lnCoV), ki ga priznava WHO, EMA pa (še) ne)).

Inaktivirana cepiva (ter  proteinska) ne povzročajo takih stranskih učinkov, kot vektorska ali mRNA cepiva. Pri ljudeh z boleznimi imunskega sistema, nudijo ta cepiva boljšo zaščito.  To so dejstva.

Politično-poslovni interesi in odločitve EME zavirajo dostop v EU  do ostalih vrst cepiv. Na kratko: niso vsa cepiva za vse starosti, zdravstvena stanja itd..

Izdelava inaktiviranega cepiva (500 milionov doz) in distribucija le tega, je bila mogoča, ob predhodnem naročilu za izdelavo seveda, že v prejšnjih mesecih. EMA se za to pot ni odločila.

Jeseni se bo govorilo o  tem, kar je zgoraj napisano.

Hvala za čas, ki ste ga posvetili branju.

Hvala. Jaz še čakam več informacij zaradi hude avtoimunske bolezni. Instinkt mi pravi, naj ne tvegam, ker imam zaradi bolezni že brez tveganja za stranske učinke poskusnih cepiv, dovolj težko življenje.
Naj se vam dobro povrne!

Odgovor na objavo uporabnika
neznana diplomatka, 22.05.2021 ob 20:03

ZANIMA ME, ČE KDO OD TUKAJ PRISOTNIH POZNA TO DIPLOMATKO IZ BRUSLJA.

Gotovo to žensko kdo pozna in ve če je imela kakšno bolezen in ni umrla zaradi cepljenja, tako mlada.

New Report

Close