Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek umrla cepljena slovenska diplomatka v bruslju

umrla cepljena slovenska diplomatka v bruslju

V naši družini smo vsi preboleli covid, praktično brez simptomov, razen kratkotrajne izgube vonja in okusa.  Družinski prijatli so nam pred kratkim zrihtali prednostno cepljenje preko vrste – in juhu nam to sporocijo, pa kolk so carji, pa kolk je blo težko…  in jih seveda gladko zavrnem in v šali rečem, da jih bom prjavu. No potem pa nos do podna, pa kolk smo nesramni, pa ko gre sin tja (8let), zahtevajo da nosi masko… seveda ne hodi vec tja. odnosi so šli praktično na “živjo” na ulici. V glavnem se ne obremenjujem s Corono ampak tole namerno deljenje naroda na cepilce in neceplilce me pa grozno jezi. Naj se vsak sam odloči.  Sam se ne mislim cepit za nekaj kar sem prebolel brez simtomov, hkrati ne obsojam nikogar, ki se bo. Kdor se cepi samo zato, da gre lahko na hrvaško na dopust s tem pove veliko sebi in koliko je vreden.

Zgodovinsko dejtvo je, da vlada (vodstvo), lažje orhanja stolčke, če je narod skregan. Bog ne daj, da stopijo skupaj in ugotovijo kolk se jih nateguje…

Zavedajte se vsi, da za ljudi, ki postavljajo pravila in bogate ta pravila ne obstajajo in jih lahko prosto kršijo, izključno zato, ker imajo denar in moč. Vsi se poznajo med seboj, vsak lahko ponudi nekaj kar nekdo rabi… enako kot počnemo vsi, samo da če mi sosed naredi streho, jaz pa mu popravim avto, je to siva ekonomija. Na političnem parketu se pod mizo (javnosti) sklepajo največji posli na enak način.

Odgovor na objavo uporabnika
BOMBA ENA, 22.05.2021 ob 23:41

V naši družini smo vsi preboleli covid, praktično brez simptomov, razen kratkotrajne izgube vonja in okusa.  Družinski prijatli so nam pred kratkim zrihtali prednostno cepljenje preko vrste – in juhu nam to sporocijo, pa kolk so carji, pa kolk je blo težko…  in jih seveda gladko zavrnem in v šali rečem, da jih bom prjavu. No potem pa nos do podna, pa kolk smo nesramni, pa ko gre sin tja (8let), zahtevajo da nosi masko… seveda ne hodi vec tja. odnosi so šli praktično na “živjo” na ulici. V glavnem se ne obremenjujem s Corono ampak tole namerno deljenje naroda na cepilce in neceplilce me pa grozno jezi. Naj se vsak sam odloči.  Sam se ne mislim cepit za nekaj kar sem prebolel brez simtomov, hkrati ne obsojam nikogar, ki se bo. Kdor se cepi samo zato, da gre lahko na hrvaško na dopust s tem pove veliko sebi in koliko je vreden.

Zgodovinsko dejtvo je, da vlada (vodstvo), lažje orhanja stolčke, če je narod skregan. Bog ne daj, da stopijo skupaj in ugotovijo kolk se jih nateguje…

Zavedajte se vsi, da za ljudi, ki postavljajo pravila in bogate ta pravila ne obstajajo in jih lahko prosto kršijo, izključno zato, ker imajo denar in moč. Vsi se poznajo med seboj, vsak lahko ponudi nekaj kar nekdo rabi… enako kot počnemo vsi, samo da če mi sosed naredi streho, jaz pa mu popravim avto, je to siva ekonomija. Na političnem parketu se pod mizo (javnosti) sklepajo največji posli na enak način.

Se strinjam s tabo. Uspelo jim je posteno skregati narod s sabo.

Jaz se z nikomer sploh vec nocem pogovarjati o tem, recem, naj pac vsakdo naredi tako, kot se mu zdi najbolj varno.

Najvecej zlo, ki ga sama sprejmem za odhid na Hrvasko, je testiranje. Cepljenje je zame no go varianta. Razen ce se nekdo cepi zato, ker meni, da bo zato bolj zdrav ostal!

Je pa res grdo, da poslovno lahko prenocim nekje in jem ter pijem kavo v notranjih prostorih brez testa, v lastni reziji to poceti mi je pa brez testa onemogoceno 😖😖😖.

Odgovor na objavo uporabnika
Benz, 23.05.2021 ob 07:29

Se strinjam s tabo. Uspelo jim je posteno skregati narod s sabo.

Jaz se z nikomer sploh vec nocem pogovarjati o tem, recem, naj pac vsakdo naredi tako, kot se mu zdi najbolj varno.

Najvecej zlo, ki ga sama sprejmem za odhid na Hrvasko, je testiranje. Cepljenje je zame no go varianta. Razen ce se nekdo cepi zato, ker meni, da bo zato bolj zdrav ostal!

Je pa res grdo, da poslovno lahko prenocim nekje in jem ter pijem kavo v notranjih prostorih brez testa, v lastni reziji to poceti mi je pa brez testa onemogoceno 😖😖😖.

Ma ni šans, da se pustim izsiljevati z nekimi brezveznimi testi. Da se bom testiral samo zato, ker si je nek psihopat izmislil te teste, da se ljudi izsiljuje in prakticira fašistični režim ?
Lahko mi zastonj ponudijo hotel s petimi zvezdicami, pa ne bom podpiral fašizma.

Saj ni veliko diplomatov v Bruslju.

Kdo je ta, ki mu je umrla žena zaradi cepljenja.

Odgovor na objavo uporabnika
ena zelo skeptična, 21.05.2021 ob 12:34

Jaz sem tudi zelo skeptična do teh cepiv za covid. A ni malo čudno, da cepijo kar vse povprek, ne glede na človekovo anamnezo? Zdravstvenega kartona sploh nihče ne odpre….eni so najbrž že brez cepiva bolj nagnjeni k strdkom, mogoče zaradi kakšnih drugih zdravil.

Niti testirat se ni potrebno pred cepljenjem…vse samo na horuk.

Ne vem no, se mi zdi da delajo z ljudmi kot z živino.

 

Potem pa še trdijo da je cepivo varno….ja mater milo, če ljudje od tega umirajo, pa četudi mali procent pol ni varno!

No saj tole. Pa ßtudenti si lahko samo povrtajo po nosu, če nisi študent, ti morajo vrtati tja po nosu za test. Lansko leto so tik pred zdajci zaprli vse, torej tudi dopust, pred tem so se namakali v Mlakar z boni, pa potem še na Hrvaškem. Od kdaj je stres pozitivni učinek na zdravje, stres na stres? Če so sprejeli zamike plač in pljunek v morje z regresom, zaradi povišanja bančnih stroškov, toliko stresa, kot ga je sedaj, ga ni bilo že dolgo. Naj bi vrteli še vse plačljive teste Pripravite, če gre kdo iz tujine v Slo. Stres na stres. Kot da se jim nič ne dogaja brez intrig. Pripravite se še na posledice bonbončkov z novim Zujf2. Potem bo šele pestro.

Odgovor na objavo uporabnika
butalska stroka, 22.05.2021 ob 12:10

Odgovor na objavo uporabnika
šteffkka, 22.05.2021 ob 11:34

za mene cepivo ne vidi

Tudi mene ni trefnil kovid, pa veš zakaj ne? Ker smo bili zaprti več mesecev, ker smo nosili maske itd. itd. Hej, niti prehlada nisem imela že dve leti, pa sem bila prej ZAGOTOVO vsako leto dvakrat prehlajena, enkrat na dve leti pa me je trefnila in položila v posteljo gripa. Zdaj pa nič od nič. Pa se ti ne zdi, da temu botrujejo ukrepi? :))) Brez skrbi, da te bo še trefnila, počakajmo naslednjo zimo, počakajmo čas brez ukrepov, pa bomo masovno obolevali.

Ti s svojimi boleznimi imaš pa dve možnosti. Ali čakaš kovid, ki bo zagotovo prišel slej ko prej (podobno kot bi jaz sedaj mislila, da ker dve leti nisem bila prehlajena, ne bom nikoli:)) in te fajn rukne, morda preživiš. Glede na to, da gre za kardiovaskularno bolezen, se ti slaba piše. Ali pa tvegaš s cepljenjem, ki dejansko povzroča strdke v veliko manj primerih kot sama bolezen. Jaz sem hipertenzik, jemljem tablete. Najbrž sem tudi nagnjena k strdkom, ampak sem presodila, da je cepljenje v mojem primeru verjetno varneje kot čakat, da me zadene kovid. Sicer lahko lapam v prazno, pa me bo kap pobrala naslednji teden, kaj pa vem. Če me pa ne bo, pa bom takrat, ko se srečam s kovidom naslednjo jesen morda imunsko močnejša. Morda. Morda pa ne. Kdo ve.

In glede na tvojo anamnezo si lahko prepričana, da kovida NISI asimptomatsko prebolela.:) Kot pravim, vsak presoja zase. Druge ni.

če pri nas vedo,da je kovid kaerdiovaskularna bolezen  – zakaj je pa potem tudi ne zdravijo tako, zakaj jo zdravijo kot respiratorno – ne gre skupaj…

tole o krvnih strdkih pri covidnih bolnikih se je bojanca včeraj prav namislila, da bi opravičevala kako je bolje se cepiti vseeno, ker kao je hotla povedat, da če ne, dobiš covid in strdek itak… prav prozorno lažejo že vsi v promocijo cepljenju

ti jaz povem primer še enkrat: 93 letna gospa prebolela covid brez težav, samo s povišano vročino – slabo leto po prebolelem covidu se ni zgodilo nič – nobenih težav s strdki ničemer… in so jo v dso cepili – po tem pa je po 14 dneh umrla. Odpoved srca – seveda so rekli starostno kar avtomatsko, na cepivo itak sploh noben ne bo šel preverjati – ker ni vip in je starost priročen vzrok. Toliko o tem kaj povzroča smrti; in tudi okužbe če smo pošteni:

včeraj sem se pogovarjala z eno v vrsti pred štacuno – je rekla jaz sem se cepila z Az mi ni nič, moja kolegica pa tudi cepljena – jo je zvilo kot hudič, v enem tednu je bila testirana in tudi pozitivna – torej je po cepljenju dobila korono. Tako, da tudi taki so žal… toliko o tem famoznem cepljenju…

je članek da v Izraelu po množičnem cepljenju večinoma s Pfeizerjem opažajo porast vnetij srčne mišice… po tvoje je to pač kapi so…

to so meni neumne izjave – in medicinako nestrokovne in tudi lažnive – kot je tudi izjavila logarca pred časom za AZ – strdek bi lahko tudi sicer bil, četudi se ne bi cepil človek – to je nemoralno, nestrokovno, da take izjavljaš javnosti, brez da sploh preveriš če je šlo za povezavo ali o tem pridobiš info…

in je bebavo – zakaj pa za bolečine na mestu pika reče,da je to posledica cepljenja – ker po njeni butalski logiki roka lahko bi bolela tam  tudi brez cepljenja – lahko se pokneš na tisto mesto in boli… potem lahko vse stranske učinke tako neumno razlagamo… resno se vprašam, so to dohtarji in stroka???

 

 

Lani so zašuštrali celo cepivo proti gripi. Pojma nimam, zakaj se o tem pri nas skoraj ni govorilo. Nor je vsak, ki slepo zaupa farmaciji in po novem tudi slo zdravnikom.

https://www.thestandard.com.hk/breaking-news/section/4/158184/Sanofi-flu-shots-in-HK-are-of-different-batch-than-those-in-Korea

 

Odgovor na objavo uporabnika
ime diplomata, 23.05.2021 ob 09:42

Saj ni veliko diplomatov v Bruslju.

Kdo je ta, ki mu je umrla žena zaradi cepljenja.

Pa dobro no, ti si že dva dni tečna. Če bi jo poznala, bi že vedela, za koga gre. Tako te pa nič ne briga.

Objava čaka odobritev

V tem poljudnem prispevku vidite: od 1.42 do 2.16, proteinsko cepivo, ki se brez težav množično uporablja že danes:

 

Mi  ne dovoli “povezave”:

 

Odgovor na objavo uporabnika
še velja, 23.05.2021 ob 16:39

Pa dobro no, ti si že dva dni tečna. Če bi jo poznala, bi že vedela, za koga gre. Tako te pa nič ne briga.

Valda, če bo tebe kdo zaštihal ali ubil, se bomo tudi vsi stran obrnili, če bo pa slučajno kdo kaj vprašal, bo pa dobil, te nič ne briga. Ali če te kdo napade sredi ulice, se bomo vsi stran obrnili, nas pač nič ne briga. Pa če ti bo kdo kaj ukradel, se bomo vsi stran obrnili, sej to nas nič ne briga…. Debbbiiilllllllllllii zavladali svetu.

Potem pa vidiš Kitajska, pacient leži na ulici in vsi mimo  hodijo,… sej to nikogar nič ne briga…. Tako družbo si želite, drhal nagravžnna.

Odgovor na objavo uporabnika
jesen 2021, 23.05.2021 ob 20:03

V tem poljudnem prispevku vidite: od 1.42 do 2.16, proteinsko cepivo, ki se brez težav množično uporablja že danes:

 

Na tem seznamu je pa toliko cepiv, zakaj o tem nikjer ne povedo nič? Kot da obstajajo samo tistih par, ki so v eu 🙁
Počakam do jeseni. Še enkrat hvala za pomoč.

ALI JE dejansko umrla zaradi cepljenja.

Tudi jaz sem zelo skeptična. Kar na horuk smo se morali cepiti vsi pedagoški delavci.

In težave z razbijanjem srrca imam vseskozi po cepljenju, pa pravi zdravnik da je zaradi stresa.

Prej teh težav nisem imela.

Sem njenih let.

Odgovor na objavo uporabnika
glupageneracija, 23.05.2021 ob 20:09

Valda, če bo tebe kdo zaštihal ali ubil, se bomo tudi vsi stran obrnili, če bo pa slučajno kdo kaj vprašal, bo pa dobil, te nič ne briga. Ali če te kdo napade sredi ulice, se bomo vsi stran obrnili, nas pač nič ne briga. Pa če ti bo kdo kaj ukradel, se bomo vsi stran obrnili, sej to nas nič ne briga…. Debbbiiilllllllllllii zavladali svetu.

Potem pa vidiš Kitajska, pacient leži na ulici in vsi mimo  hodijo,… sej to nikogar nič ne briga…. Tako družbo si želite, drhal nagravžnna.

Kakšne neumnosti pa ti klatiš. Ženski so pomagali, saj je šla v bolnico. Kolikor so pač mogli.

To, da pa ena že dneve in dneve sprašuje, za koga gre, je pa samo mrhovinarstvo. Povej mi, kako ji bo lahko pomagala, ko bo enkrat poznala ime in priimek te ženske?? Samo naslaja se, nič drugega.

Cepiva niso nevarna. Če se pojavi tromboza jo je z lahkoto prepoznati in na voljo so učinkovita zdravila, pravijo naši promotorji Štrukelj, Ihan, Pokljukar, Beović. Mene zanima, zakaj je potem ta ženska umrla. A so v Belgiji veliko slabši zdravniki kot v Slovenijastanu, kjer bi naši kaveljci rešili vse v trenutku in brez zapletov.

Očitno bo to sedaj padla težka tožba proti Belgiji zaradi neznanja zdravnikov v tamkajšnji bolnišnici.

Za mene niti testiranje ne pride v poštev. Norca se naj delajo na norcih.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Belgija  je začasno ustavila cepljenja z Jansen cepivom za mlajše od 41 let.

Zaradi tega primera?

Ja. Je v tisku, in se precej z lahkoto razbere, da gre za ta primer

Odgovor na objavo uporabnika
Desperadodajka, 21.05.2021 ob 09:06

Da so koristi večje od žrtev, so rekli tudi komunisti po povojnih pobojih. Potolčeš par desettisoč nasprotnikov režima, pa ima režim mir, da se lahko posveti obnovi domovine. Američani so v Iraku temu rekli kolateralna škoda. Zmeraj se najdejo, ki so proti napredku.

Oni so jih 600.000. Toliko jih je Čurčil nazaj iz Avstrije nagnal.

Tiste, ki še do meje niso prišli, sploh niso zraven všteti, vojska, ki se je premikala navzgor, bila pobita in zagrebena v pancir grabne, ki so jih sedaj AC zopet našle.

Ta gej tsova goveda jih nameravajo potamanit kolikor jih bodo lahko. Obdržali maj bi jih 500 miljončkov, od 7 miljard?!

Lep masakr, ne!

Slovenija, ne boš le ti s krvjo nedolžnih prepojena.

Agenda je že stara.

    http://istinomprotivlazi.info/component/k2/2091-svi-cijepljeni-poceti-ce-na-jesen-umirati

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
Obredne masovne smrti niso nove, 26.05.2021 ob 19:00

Oni so jih 600.000. Toliko jih je Čurčil nazaj iz Avstrije nagnal.

Tiste, ki še do meje niso prišli, sploh niso zraven všteti, vojska, ki se je premikala navzgor, bila pobita in zagrebena v pancir grabne, ki so jih sedaj AC zopet našle.

Ta gej tsova goveda jih nameravajo potamanit kolikor jih bodo lahko. Obdržali maj bi jih 500 miljončkov, od 7 miljard?!

Lep masakr, ne!

Slovenija, ne boš le ti s krvjo nedolžnih prepojena.

Agenda je že stara.

    http://istinomprotivlazi.info/component/k2/2091-svi-cijepljeni-poceti-ce-na-jesen-umirati

 

 

belgija ustavila cepljenje z Janssen za mlajše od 41 let zaradi smrti slovenske državljanke, SLoveniji se pa to ne zdi potrebno in gremo dalje  po starem. Beovičeva je celo rekla, da jo taka odločitev čudi:-))

Kako zelo se strinjam s tem zapisom.
Popolnoma nič nimam proti cepljenju, dokler ne gre zame.
Nosim masko da ste varni, se testiram za vas, da ste varni, ampak, da si vnašam v zdravo telo kemijo, da ste vi varni, pa nikoli.

Cepivo nikakor ne sme razdvajat in ločevat ljudi.
Sedaj se prav to počne.
Potovanja, hrvaške nepremičnine so dovolj zgovoren cilj, da se ljudje cepijo.
le mali odstotek je populacije,ki se cepi iz zdravstvenih razlogov.
Popolnoma nič nimam proticepljenju, doler ne prestopijo mojo mejo.
Zato o tem z nikomer ne razpravljam. In ne potrebujem vaše vzpodbude kako ste fajn šli skozi cepljenje. Zadržite zase.

Odgovor na objavo uporabnika
poslušam naše majstre, 24.05.2021 ob 11:56

Cepiva niso nevarna. Če se pojavi tromboza jo je z lahkoto prepoznati in na voljo so učinkovita zdravila, pravijo naši promotorji Štrukelj, Ihan, Pokljukar, Beović. Mene zanima, zakaj je potem ta ženska umrla. A so v Belgiji veliko slabši zdravniki kot v Slovenijastanu, kjer bi naši kaveljci rešili vse v trenutku in brez zapletov.

Očitno bo to sedaj padla težka tožba proti Belgiji zaradi neznanja zdravnikov v tamkajšnji bolnišnici.

Naši kaveljci so kot gorski zdravnik Martin Gruber, on je tudi vse pozdravil  😉

New Report

Close