Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Uniforme IN ŠE KAJ !!!

Uniforme IN ŠE KAJ !!!

Ne , sem se usedla mal dalj od odra ( po načelu – previdnost je mati modrosti – kar se je kasneje , ko so fantje postali mal bolj vroči , izkazalo za resnično modro !)

Nikita v teh stvareh ni rada na očeh javnosti

uuuuuuuuuh :)))))))))

vroče .. a si ti pol tudi kej pošlatala??? .. sej veš .. da se prepričaš če je vse naravno pa to 🙂

pa glasilke naslednji dan?? si jih še imela?

NE !

Nikitka še zbira korajžo – do naslednjič

Je rekla, da se je “modro” postavila bolj zadaj. Ne vem, kaj je bilo v tistem trenutku bolj modro, biti spredaj ali zadaj :))))))))))))))))

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

to se tud jest sprašujem 🙂

Ne , sem sedela glih mal predaleč !
Ja , sem bla res mal hripava drug dan :)))

Me je sicer gospodar popldne učil žvižgat na prste , pa nisem glih nadarjena učenka :((

Nikitka išče inštruktorja za žvižganje na prste – mišice so pogoj !!!

pol jest odpadem .. mišic nimam glih velik :)))))))

Vam bom izdala še eno skrivnost , ja , toliko , da se ve , katera je carica – naša Mariči je tudi bla tam , sva se mal postiskale , he , he …

Nikitka se je naravnost zaletela vanjo v avli, ampak Mariči je danes zgleda out of order ;)))

No, kar se žvižganja tiče, ni problem, obvladam !
Ostalo, ja , vprašaj fante tukaj, hehehe….

MIRNO IN TIŠINA !

Pohledi ti pizdarijo, ki jo človek najde, misleč, da bo samo malo pokukal na forum in se poslovil za en teden. PHHHHH

Sej tudi boljše da za en teden izginem, kajti tole tu bo sedaj par dni čisto
upaljeno in frdamano in ŠE VELIKO ROZASTIH izlivov boste lahko fantje brali.

Sicer pa, Nikita, Buh ti prvošči.
Za skledce bi lahko vprašala tudi mene, magari bi naredli samo ene dve, ostale ne bi bile več PROSTOVOLJNE, ma če mi potem priskrbiš en udoben padec na airbage, se ne bom branil.
Šlatat se tudi pustim, kar se tiče depilacije so stvari znane, samo tangice pa KURAC. Se ne oblečem, pa tudi če, hmmmmm, no ja, mogoče, ma ne ne.

Če čem računet na nadaljevanje, potem je bolje, da prostovoljke ne spravim v neutolažljiv smeh.

Če pomislim, si imela vse kar si hotela. Uniforme, mišice, orožje (sex pistols)
A si jim vsaj zatlačila kak euro za trakce?

Jaz grem očitno tudi lahko samo rakom žvižgat.

Ja , pa še ena malenkost ti manjka – za moj okus ;)))

Nikitka da veliko na malenkosti

BRUSI !!!
Mišek !!!

Nikitka te vidi ….

Tako je to žalostno življenje nas tipov.

Se trudimo, beremo manshealth, stradamo, se lepo obnašamo, pazimo na besede in videz, ter tako počasi, počasi lezemo po lestvici navzgor.

Nato ti pride par črnuhov, trije brazilci in arabec, pa gre ves tvoj trud si mater iskat.

He , glih en konjak premalo sem spila !
Ma zdej vem , kako grejo te reči – za drugič ;)))

Nikitka ima že izdelano strategijo za naslednjo priliko – bo pa še vadila , pred tem

Joj, kak razoroževalen post !

A Nikitka bi brusu z malim b tudi zatikala eurote za trakce?

hej Brus .. če men spomin kej dela …. si ti kr fino natreniran .. mišic dost, da bi jih lahko posojal naokrog :))

kje je pol problem ? .. aja .. pa še tisto malenkost maš, k Nikiti tolk pomen :))))))))))))) .. ane Nikita 🙂 ha ha 🙂

Hja dr.B, mogoče pa je preveč malenkost, he, he !!!

hahahahaha … pa glej da se do naslednjič naučiš žvižgat … če mu slučajno spodrsne, pa se znajde na tebi ….

Mene pa bolj zanima, če so šli do konca………in naprej?

Ej , mišek , da me zdajle vidiš …. ne bi blo kam zatikat eurotov ….:)))

Nikitka ima sicer par idej , ma Brusi … ne vem , če bi se takoj strinjal ;)))

….. hmmmmmmmm

dans je ordinacija zaprta, če bi slučajno želel ‘second opinion’ .. glede malenkostnih malenkosti 🙂

Dr. B.

Meni se full dopade žensko žvižganje, še posebej, če si pri tem pomaga s tehniko prstkov v ustih, mmmmmm….

kaj bi pol .. tekmovanje v ženskem žvižganju zrihtal ???

al pa še bolš .. Ženske proti Moškim .. nej se sliši kdo ma bolša pljuča :)))))

hehehehehe.

Kako pa to, dr.?

A vam mogoče rdeče printa danes tiskalnik?

New Report

Close