Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Uniforme IN ŠE KAJ !!!

Uniforme IN ŠE KAJ !!!

Ma ja mi ne hodiš naga po pisarni?

tiskalnik dans ne printa.

počiva …

Ne , to bi pa kar Brusku prepustila – hojo , namreč !
Pa še kaj :)))

Nikitka , hmmmm , se ne more nič spomnit – black out – misli samo na drvarske mišice

Le kam jo je pa naša zajčica podurhala ?!
Sumljivo !!!

Nikita se sprašuje ….

Pa musliman se tudi ne javi lately

hehehehe, berem, berem…..

Je utihnil in jo pobral !

Nikitka je pričakovala ,da bo bolj dostojno zastopal svoje mišice ( take in drugačne:))

Bereš in žvižgaš zraven, a?

ya, a veš, kako lepo in dobro znam žvižgat!

Nikita, priznam ! !
Daje me nevoščljivost :))

Tu moram podpreti Nikito. Jani, kaj se pravi takole jo ucvreti, ob trenutku, ko Nikita rabi tvoje sodelovanje. Nedopustno, res ! Saj zahteva od tebe le sklece, nic drugega, jaz jo le podpiram v ideji . :))))))))

He , naslednjič greva defnitivno skupaj !!!
Ti boš lepo ubrano žvižgala , jaz pa gledala , kako zgledajo sklece od spodaj :)))

Nikitka toplo priporoča obisk take poučne prireditve

Jaaa , samo sklece …. nič drugega ….:))))

Nikita ne bi izkoristila situacije …. če Jani ne bi hotel …. delat več sklec ….

hehe, he, ti že veš kako delat z zajčkom. Vse je v redu, samo s seboj ga moraš vzet :)))))

cmokije, zajček

Ja… se čisto orenk strinjam s tabo Brjus …. ma si ti kej v žlahti z Jožetom Brusom :))))))) No da nadaljujem, človek končno najde čas, da pride sem pa kaj rata… Okrcam Nikitko zarad tega, ker je usekala novo temo in spi****** jaz ves dobromisleč grem na en… ma kaj sestanek… neki tacga… popoldan revež ves zadrenan.. se zdejle prkažem sem in kaj ugotovim…. Žen… ma kaj žen… Bab.. ma ne, to je pregrdo… no vsem Ž. spola se je ftrgalo. In potemberem.. koko žvižgate, jest nej bi delal sklece… brez rok al kaj že…. neki o arabcih pa muslimanih… :))))) Bemti…. kot da bi človek ceeeeeeeeeeeeeeeeel dan preživel v gmajni.. in iskal.. tapravo lukno :))))

Ker sem zelo dobrotljive narave, vam vse skupi odpustim in želim, da ste jutri tud tako produktivni 🙂

Jani je v najboljših časih naredil 40 sklec.. zdej sam še 20 :)))

o Jani .. kje si bil pa ti ??? .. da nisi treniral sklece :)))) boš jutri presenetil s 40-timi 🙂

sej ti bomo dali mal moralne podpore 😉 … bomo žvižgal zraven … :))) kaj praviš?

hehehe …

B.

Tako je Barbi, popolnoma tako !! He, he, ga bova že ukrotili!!!

Ja, Nikita, Mariči je resnično globoko presunjena, nad tistim, kar je videla. Prav zanima me njen komentar :))

zajček želi podoživljat te trenutke z mariči !

Prav rad bi tud jest videl…. Maričko heheheheheheh.. No sej se bo že pokazala 🙂

Sicer pa zajček, prov lepo dobro jutro! Ma sem vas včeri cel popoldan iskal po gmajni… pa nikogar nikjer…. Samo drevje pa listje… vsi ostali pa kot da ste se poskrili 🙂

Še enkrat lepo dobro jutro in en lep dan!

Jani

He, he, he, he, kako smešno se sliši. Samo drevje pa listje, ta je dobra ! :)))))))))) Ja, kje si pa ti bil ??? Menda smo te iskali, a ?

Ma ja, res sem vas iskal…. vi pa mene, samo s to razliko, da ste me vi okoli 14. ure.. jest pa vas popoldan :)))))) Ja, dopoldan je blo neki gužve, katero pričakujem tud danes… tako, da bo verjetno tuki gor mal suše… ampak, se bom potrudil… da se oglasim.. vsaj malo 🙂

Jani ma gužvo zadnje čase :)))

Že celo jutro razlagam zajčku, da sem vas celo popoldne iskal po gmajni… pa nikjer nikogar… madonca, zmeri zamudim.. dogajanje 🙂 No, bomo že nadoknadili…. Barbara…. a 40? Ma ta je mal huda…. a začnemo z 10 – imi? Pa ti ni treba danes še žvižgati zraven :))))))))

Jani tud ne zna žvižgat na dva prsta :))))

Kaj mata danes odprto ordinacijo, oz krotilnico?

Jani se ne da!

Ma te jest naučim, znam na štiri. Matr, sem se nekoč celo popoldne učila. Zdaj obvladam super, ej, da te peljejo. :))))

Danes bo odprto. Sem posebno dobre volje za krotenje. Boš videl :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))yeess!!

New Report

Close