Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Uniforme IN ŠE KAJ !!!

Uniforme IN ŠE KAJ !!!

Punce , podrobno poročilo z dogajanja v Perli na dan 8.3.2002 :
UNIFORME – mornariške , MIŠICE …. in še VELIIIIKO tega … mmmm, njami… je blo kaj videt !!!!

Nikita je še vedno pod vtisom tega , kar je doživela

Ojla Nikitica,me veseli,da te prepravljajo prijetno doživeti občutki …..Samo da si uzivala,ti privoščim na ta duplirani praznik.Temu primerno pa upam,da da se je tudi prileglo celotno praznovanje.Tako mora bit.Resnično sem vesela….Hmm lahko bi kej konkretnega nam prikrajšanim dušcam barvito opisala,kaj in kako so se vidile mišice in kolk jih je bilo mozno začutit oz opazit.Z uniformami vred seveda.Pazi poročilo mora bit zelo podrobno..heheheh

P.s.le kje hudiča so vsi drugi….pa ja da tud oni od česa doživetega ne hodijo k sebi tolk časa.Madona ura je že prek poldan..juhej !!******

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Mljask, mljask, kako bi si želela, da sem tam :)))))

A so šli do konca?

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

heheheh na enkrat sva kresnile..pa kje si bejba no,šibam v vrtec se pišemo kasneje upam da bo poročilo Nikita obsezno,da bom mela kaj brat ko se vrnem iz prehoda in pohajkovanja..papa do takrat *****

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

hehehe… muca…. isti timing imava…hehehe…
Ampak mene še vedno zanimajo tiste mišice in do kam so šli? No nazga? So se mišice kaj svetile?
Dej, Nikita! Naju z muco bo pobralo od radovednosti!

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Skopo, preskopo, še bolj skopo…
Piši čitljivo, natančno, ne izpusti detajlov, podrobno do kosti…..
Čim prej!! Ne izpusti ničesar!

Nikita.. no vidiš, men je prov fajn, da ti je blo fajn. Samo nekaj me pa kljub vsemu skrbi. Da ne bi ti slučajno zdaj vse po vrsti… vse moške obiskovalce tega foruma napravila v uniforme in podvrgla strogemu treningu. Sej ni da nimamo nič mišic, samo.. niso vse na pravem mestu hehehehehe

Jani že trenira… sklece!

… kje sem že bral nekaj o tajmingu.. danes.. aja, sej res zgoraj 🙂 Zajček…… mene pa n’č ne zanima, kako je blo tam v Perli :))))))

Jani neki študira……

hmmmm … pa so bili preverjeni v celici?

Jani, kaj študiraš in premlevaš mi ti močno ? :))

…. ena prigoda.. k je tolk luškana:

Želvica pleza na visoko drevo. Po dolgih urah mučnega plezanja pripleza na
vejo in se požene v globino. Med padanjem na vso moč krili s sprednjima
nogama. Z glasnim treskom prileti na tla in omedli.
Ko se zave, spet začne počasi plezati na drevo, spet skoči in ponovno trdo
trešči ob tla. Toda po vsakem padcu želvica spet in spet spleza na drevo.
Z veje jo žalostno opazujeta dva ptička. Čez čas se samička obrne k samčku:
“Veš, mislim, da je prišel čas, da najini želvici poveva, da je posvojena!”

Jani

Študiram… kaj je z Nikito… je ni cel dopoldan, potem udari enkrat z novo temo.. zdej jo pa spet ni :)))) Da ni mogoče spet v Perli :))))

Jani še zmeri razmišlja :))

Ja, ja , spomini .))))))))

Evo , tud to je blo – sklece na eni roki in to NAD eno prostovoljko :))))

Nikita ukazuje – Jani – takoj delat sklece !!!

ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha …..

no Jani .. zdej pa maš :)))))))

… ti Nikita, a pol praviš da se splača it pogledat … hmmmm …. pa ja nisi bla ti tista prostovolka ;)))))))))))))

B.

ha, ha, ha, ha, ha,
kdo je bil prostovoljka?? Nikita??????????????????

Lili bi bila tudi prostovoljka :))))

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

:))

ja pravi da je en uniformiranc delal sklece .. in to celo nad prostovolko … zdej se sprašujem … da ni bla to glih slučajno naša Nikita :)) prostovolka seveda 😉

zajček tudi :)))))))))))))))

kaj je zdej .. a bo kr vrsta ratala ???

Barbi, mislim, da je nekaj bilo….

ja sej zato je pa dons tok skrivnostna 😉

pričakujem veš, da nam bo zdaj, zdaj zabelila:))))))))))))koker jo poznam :)))))))))))))))))))))))))))99

ja .. more prej še mal zakurt .. da bo pol fino gorel :)))))

Aha , no , pa sem vas razkurla , he , he ….

Torej – zasedba je bila internacionalna. 8 mišičastih dečkov ( od tega dva tačrna , no , ti imajo definitivno najboljše postave !!!) pol eden indijanski tip z lasmi do ramen , en s Tahitija , en Francoz , en Španec (kaj ni počel z enim zlatim čopkom , ki ga je ustrezno koreografiji , he , he , premikal mal spred pa spet mal zadaj …) en Urugvajec (tega bi pa jaz odpeljala s sabo domov , ohhh ) – skratka – povprečna višina nad 1,80 , povsod depilirani , mišični obseg povsod izjemno zadovoljiv in skomine , hmm … no , ne smem preveč v podrobnosti … tatoo niže od pasu :))) najprej uniforma , potem pa …. nekaj časa tangice ( he , he , eden je imel spredaj miša z ušeski in rdečim noskom , hi , hi , hi …) no , na določeni točki pa smo prišli do belih brisač , lepo ovitih okoli ritk ( obseg okoli bokov je bil povsod manjši kot okoli pasu – imate predstavo ??? ) no ,potem pa , v določenem trenutku , so ostale TAM samo še rokice ….

Ja , par prostovoljk se je kraljevsko zabavalo , ko so sodelovale v predstavi …..so smele tudi pošlatat …:))))

Dobro , še kaj ?
Samo vprašajte , punce , rade volje povem ;)))

Aja , uspeh predstav je bil neverjeten , tako , da v HIT-u baje pravijo , da bi take ženske večere kazalo ponoviti enkrat mesečno :))) No , vest ni preverjena , ne se troštat , če pa bo kaj na tem , vam javim in zbiram prijave , ja !

Nikita bo šla spet !

New Report

Close