Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Uniforme IN ŠE KAJ !!!

Uniforme IN ŠE KAJ !!!

Bemti, a si videl? Mal naju ni, pa tole!!! Saj nisem mogel brat, ko je to prevec za moj net, ampak na podlagi vzorcenja sta se punci kar lepo imeli.. Ko sem jaz nekaj tednov prej pisal o enem podobnem lokalu s cenami uslug za sobno nego, pa so bile kar tiho, hehe.. Me prav zanima, kaj stara kljuka misli z besedo hazardersko, hehehe?

Ljubezen je drugo sonce, ježek

ježek .. mogoče pa takrat nisi ponudil konkretnega užitka :))))))) .. včeraj je bila vržena kost .. potem jo je še Jani razposlal naokrog .. in … rezultat vidiš tuki .. na forumu .. hehehehehehe

Jani .. mogoče bi poslal še Ježku .. hmmmmmmmmmmm 🙂

lep dan tebi Ježek in vsen ostalim 🙂

B.

Ježek, če ima tvoje drevo posebno opremo, ti lahko pošljem tudi to hruško. Sicer je malo čudnega okusa pa vendarle ni za odmet…

Jani ma še kar nekaj hrušk :)))

aja, dobro jutro obema :)))))

Dej mu Jani to na vrhu nove teme napiši, saj je ježek rekel, da težko skrola, pa se bojim, da ne bo mogel brat….

Ježek ima na domacem drevesu “four point sorround”.. , pa mocno graficno kartico, v sluzbi pa malo skomnejse drevo… Razen EXE “filov”, ki jih ze predhodno zmelje zascita v glavnem spreme vse, ce ima na drevesu prostor.. Od Janija je dobil nekaj prispevkov, ki so predvsem navdusili mlajse sodelavce, hehe..

Ljubezen je drugo sonce, ježek

New Report

Close