Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek V Franciji na plažah prepovedali burkini, ampak

V Franciji na plažah prepovedali burkini, ampak

Kaj bo treba spet nalepit kako sliko device Marije z Jezusckom v narocju, da se boste spomnili, da ima pokrito glavo?

Danasnji zmagovalni komentar pa je pod sliko angleske kraljice, da zenske pri nas nosijo rute zaradi dela v štali. :)))))

Ni nobenega upsa. Si opazila, da sem napisala, da se je tako odločil in ne zaukazal? Je bistvena razlika, ker ona se lahko odloči, ne bo si pa zaukazala. Saj ravno zato ker vem, da je ona vrhovni poglavar (vsaj na papirju) anglikanske cerkve, sem napisala, kar sem, ker mi grejo Mickini argumenti že krepko na živce in sem hotela biti samo malo sarkastična.[/quote]
Ok.

Kaj pa praviš na mojo razlago, zakaj nosi ruto?[/quote]

Pravim, da so okusi različni.

Moja teorija je, da so rute zanjo spomin na 50ta leta, ko so bile moderne, podobno kot pri ženskah, ki pri 55ih nosijo isto frizuro, kot so jo nosile pri 25ih. Druga moja teorija pa je, da so pri njej rute vezane na jahanje.


Ok.

Kaj pa praviš na mojo razlago, zakaj nosi ruto?[/quote]

Pravim, da so okusi različni.

Moja teorija je, da so rute zanjo spomin na 50ta leta, ko so bile moderne, podobno kot pri ženskah, ki pri 55ih nosijo isto frizuro, kot so jo nosile pri 25ih. Druga moja teorija pa je, da so pri njej rute vezane na jahanje.[/quote]
Ali pa ima bad hair day, ker je frizer zbolel.

Hm.[attachment=0]our lady of lourdes.jpg[/attachment]


Ja in? Pučava pač. pa pravljice.

Ženske v Evropi, sploh Vzhodni, so še do nedavnega vsakodnevno nosile rute. Tudi pri nas v Sloveniji jo na podeželju stare ženice še vedno nosijo.
Angleška kraljica si rada nadene Hermes.

[img]http://3.bp.blogspot.com/-Dhh1kr6uWGM/TbQtD64t5wI/AAAAAAAAAIs/9JGXsUPnqKw/s320/queenn-elizabeth-hermes.jpg[/img][/quote]

iq hladne vode..da si sposodim izraz od nekoga tu..


A kot verski simbol? A so se v Sloveniji nosile kdaj kot verski simbol? Pri nas islama ni bilo torej si potem takoj vedel, da je ena mamca goreča katoličanka, če je bila na njivi z ruto na glavi?[/quote]

Sej pravim, da so zagovorniki islama slaboumni. Brez veze zgubljati čas.[/quote]

če bi se jokal ali smejal ko bereš zagovornike islama

trenutno se smejim…so mi pa že šli lasje pokonci ko sem brala nekatere poste

aja ti ne veš ker si muslimanka….

ampak se ni mogla potopiti do vratu sicer bi izgubila svoje pokrivalo…lol

Ženske v Evropi, sploh Vzhodni, so še do nedavnega vsakodnevno nosile rute. Tudi pri nas v Sloveniji jo na podeželju stare ženice še vedno nosijo.
Angleška kraljica si rada nadene Hermes.

[img]http://3.bp.blogspot.com/-Dhh1kr6uWGM/TbQtD64t5wI/AAAAAAAAAIs/9JGXsUPnqKw/s320/queenn-elizabeth-hermes.jpg[/img][/quote]

iq hladne vode..da si sposodim izraz od nekoga tu..[/quote]

v gb pa fejst piha

na uradnih eventih nosi klobuk, v prostem času pa je ruta bolj praktična

aja ti ne veš ker si muslimanka….[/quote]
Ja kako zdaj? A je ruta dobra za vroce podnebje ali ne? Je zascita pred soncem in vetrom ali je verski simbol?
Ali pa malo mesano po potrebi?

Jaz ne, vsaj kar se muslimanov in njihovih cunj tiče hahahahahahaha


Nevednost, nepoznavanje odgovora in nezmoznost resne debate je pac najlazje skriti za porogljivostjo ali smehom iz zadrege. Tudi v RL. 😉

Vcasih bi bilo boljse, ce bi drzala usta zaprta ali vsaj imela tipkovnico dalec stran, ker z vsakim svojim postom razgaljas svojo nerazgledanost in nevednost, da ne omenjam nesposobnost logicnega razmisljanja.


Nevednost, nepoznavanje odgovora in nezmoznost resne debate je pac najlazje skriti za porogljivostjo ali smehom iz zadrege. Tudi v RL. ;)[/quote]
Aja, pa ne rabis resno jemat, ker cela tema ni prevec resna. Prerekanje dobesedno za pol metra blaga.


Nevednost, nepoznavanje odgovora in nezmoznost resne debate je pac najlazje skriti za porogljivostjo ali smehom iz zadrege. Tudi v RL. ;)[/quote]
Bom kar prišparal čas, trud in argumenta za koga, ki še nima motnje percepcije hahaha

aja ti ne veš ker si muslimanka….[/quote]
Ja kako zdaj? A je ruta dobra za vroce podnebje ali ne? Je zascita pred soncem in vetrom ali je verski simbol?
Ali pa malo mesano po potrebi?[/quote]

Malo po potrebi praviš edino ti, moj post od zjutraj, vmes se nisem oglašala, daj razjasni si pojme no in preberi:

da se vrnemo k izvoru teh oblačil in pokrival

njihova oblačila imajo tri funkcije:

1. funkcija oblačila

2. funkcija skrivanja pred moškimi pogledi

3. funkcija izražanja pripadnosti islamu

1. Oblačila kot taka so neprimerna za naše razmere, pri 35-ih stopinjah so zelo oblečene ponavadi celo še v črno barvo, da jim je še bolj vroče

2. skrivati se morajo pred moškimi pogledi, ker na tak način ohranjajo zvestobo…ko da manj lepih žensk nihče ne osvaja…pade prvi razlog…že petletne deklice morajo skrivati pred moškimi pogledi predvsem zaradi očeta…to pravi tudi islam…da petletnica ne priteguje pogleda lastnega očeta..imamo torej opraviti z živalmi…le pri živalih obstaja pripravljenost pariti se v okviru ožjega sorodstva

3. razlag islama je precej, navidez fajn vera, a praksa kaže, da pripadniki te vere kršijo številne zakone, še morale nimajo nobene…jaz pravim da bi morali islam prepovedati, dokler ne bo nehal obravnavati otrok in žensk kot ljudi in ne kot lastnino, dokler ne bo odpravil pedofilije, mnogoženstva,….vse sekte, ki to prakticirajo, so prepovedane, zakaj nihče ne prepove islama? in ko ženska nosi oblačilo kot znak sektaštva, bi ji ga morali sleči in jo obleči v kavbojke..na policiji, žensko osebje..se ve….

Vse debate so brezplodne.
MOJA HIŠA – MOJA PRAVILA!

Pa ne morejo eni muslići nekaj terorizirat …….. !! Že 1 000 000 x povedano!

Pojdite nazaj. Kdo vam od ljudi v EU kaj hoče??


[img]https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/13932766_1096543327103002_4649479744116256205_n.jpg?oh=60d380ed88bacea2ddad6ebdd4b18b57&oe=58559BD0[/img]

hahahahahahahahhaahhaahh

Majhen poriv za človeka, velikanski skok za človeštvo.

[img]https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/14046146_1085710631510108_7871363321624058562_n.jpg?oh=0f0cc1b85c1801ce333af71598392e91&oe=5856BDF1[/img]

Majhen poriv za človeka, velikanski skok za človeštvo.

[img]https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/14046146_1085710631510108_7871363321624058562_n.jpg?oh=0f0cc1b85c1801ce333af71598392e91&oe=5856BDF1[/img][/quote]

[attachment=0]images.png[/attachment]

@ne vem vec:
Jaz tudi ne. Ker ne vem, kam v tvojo definicijo pase tradicionalna oprava starejsih pravoslavnih Dalmatink – dolgo crno krilo ali halja in crna ruta. Pa Dalmacija ni ravno skromna s soncem in temperaturami.


[img]https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/14064082_1004519816312803_2974019552739697358_n.jpg?oh=c5e3d671c90b3b4898031d804c4d90bb&oe=58566CC0[/img]

Evropejci bi lahko izkazali solidarnost in, do tujcev in se jim prilagodili tudi me evropejke bi lahko nosile burinine saj ni nič takega. V šole poleg vereuka tudi izobraževanje muslimanske vere in Slovenska populacija se stara ni denarja za penzije tako, da res rabimo novo delovno silo. Vsako leto bi morali sprejeti, do 40 000 novih tujcev, da bomo preživeli.

Majhen poriv za človeka, velikanski skok za človeštvo.

[img]https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/14046146_1085710631510108_7871363321624058562_n.jpg?oh=0f0cc1b85c1801ce333af71598392e91&oe=5856BDF1[/img][/quote]

Slika je žalljiva, zahtevam, da se maškaro prvo porine v kapsulo.

New Report

Close