Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek V Ljubljani se je danes zbralo 10.000+ ljudi proti istospolno usmerjenim

V Ljubljani se je danes zbralo 10.000+ ljudi proti istospolno usmerjenim

To sem podal kot primer. Večina oz skoraj vsi se ne bi strinjali, da jih v roke dobijo…[/quote]

Raje bi jih dala v posvojitev homoseksualnemu paru kot mojemu zaplankanemu bratu in njegovi zlobni ženi.

Torej, če se bojiš za bodočnost teh otrok, ki živijo v istospolnih zvezah (verjemi, taki otroci so že zdaj v teh zvezah, že zdaj živijo v teh skupnostih, samo posvojiti jih ne more drugi partner in otrok ne more dedovati po njem, in to želijo urediti), potem naredi nekaj za to, da se drugačnim otrokom ne bodo posmehovali. Bodi ti prva, ki boš vzor za svojega otroka in boš jasno in glasno povedala, da so ti otroci čisto enakovredni vsem ostalim. In verjemi, če bo otrok videl, kaj starši o tem mislijo, bo to tudi sprejel. Seveda, če pa bo poslušal doma debate o tem, kaj si ti pedri in lezbe mislijo, da bodo zdaj oni isti kot “mi normalni”, bo pa naredil vse, da bodo ti otroci prikrajšani in da jih družba ne bo sprejela. Torej?

sem morala še 1x citirat, ker je res lepo napisano. Otroci se ne rodijo s predsodki, poberejo jih od staršev, takih, ki so se danes zbrali pred parlamentom.

Tudi moj otrok ima težave v šoli in z vrstniki zaradi tega, ker je iz skrbniške družine. Jaz sem skrbnica otroka mojega brata (oba, moj brat in njegova partnerka sta zaradi bolezni izgubila opravilno sposobnost). Ker otrok živi v moji družini, ga v šoli zafrkavajo, da nima mame in da živi s teto, hahahaha. A veš, zakaj ga tako zafrkavajo? Izključno zaradi omejenosti njihovih staršev, ki se jim to tudi zdi “čudno”, nevsakdanje, noro. Imam tudi dva biološka otroka, že starejša, ampak najmlajši je tudi naš. Pa ga vedno znova zmerjajo, da ga njegovi starši niso hoteli, zato so ga dali nam. Kdo ga torej zafrkava? Ti povem, da samo otroci tistih staršev, ki so tudi sami zaplankani, nimam druge besede za to. Otroci normalnih staršev, ki so jim drugačne vrste družin nekaj čisto normalnega, so tega naučili tudi svoje otroke.

Torej, če se bojiš za bodočnost teh otrok, ki živijo v istospolnih zvezah (verjemi, taki otroci so že zdaj v teh zvezah, že zdaj živijo v teh skupnostih, samo posvojiti jih ne more drugi partner in otrok ne more dedovati po njem, in to želijo urediti), potem naredi nekaj za to, da se drugačnim otrokom ne bodo posmehovali. Bodi ti prva, ki boš vzor za svojega otroka in boš jasno in glasno povedala, da so ti otroci čisto enakovredni vsem ostalim. In verjemi, če bo otrok videl, kaj starši o tem mislijo, bo to tudi sprejel. Seveda, če pa bo poslušal doma debate o tem, kaj si ti pedri in lezbe mislijo, da bodo zdaj oni isti kot “mi normalni”, bo pa naredil vse, da bodo ti otroci prikrajšani in da jih družba ne bo sprejela. Torej?[/quote]

Ne morem verjeti, no. A je to sploh mogoče?
In seveda se otroci tega nekje naučijo, to ne zraste na njihovem zelniku. Prav žalostna sem.[/quote]

Ja, žal je res. Imeli smo pogovore z razredničarko, s šolsko svetovalno delavko in z ravnateljico, poklicali so starše na roditeljski sestanek in prva točka je bila pogovor o tem, da se moj otrok počuti odrinjenega, da ga zafrkavajo in se delajo norca iz njega (pa je drugače čisto običajen otrok, v ničemer ne izstopa). Prišli so tisti starši, katerih otroci ga itak ne zafrkavajo. Staršev tistih otrok, ki ga vedno znova zbadajo, itak ni bilo. Potem sem slišala, da so nekateri od tah staršev imeli za pripomnit, da kaj se gremo, kaj sploh o tem govorimo, kaj iz muhe delamo slona, pa kaj potem, če ga malo zezajo, vedno so se otroci zezali med sabo, da zdaj pa hoče moj otrok biti nekaj posebnega, ali kaj itd.

Kar verjemi, da je tako. In čisto jasno mi je, da so to taki ljudje, ki so tudi v primeru istospolnih partnerjev in njihovih otrok absolutno proti temu,da bi imeli iste pravice kot oni. Torej to, da se vlečejo ven, češ da se jim smilijo otroci, ki bi bili potem zafrkavani od družbe, je čisto svetohlinstvo. Seveda bi jih zafrkavali – točno oni sami in njihovi otroci.

To sem podal kot primer. Večina oz skoraj vsi se ne bi strinjali, da jih v roke dobijo…[/quote]

Raje bi jih dala v posvojitev homoseksualnemu paru kot mojemu zaplankanemu bratu in njegovi zlobni ženi.[/quote]

Prevzamejo sorodnik – kaj pa če je moj brat, moj najbližji sorodnik, stric mojega otroka, gej, ki ima partnerja? A bi moral otrok v rejništvo zaradi tega ali kaj?

ne predstodke delajo ljudi, KI VAM PIŠEJO ZAKONE! OVCE BEEEEEEEEEE. Vi pa še vedno krivite svoje državljane. Oh bece na kvadrat. Pa kaj mislite, da ste kaj vredni. NIč. Kost vam vržejo in vi jo grizete. PREDSODKE DELAJO ljudje, ki vam pišejo zakone oni so odgovorni za vso bedo sveta. Vi jim pa ploskajte in sovražite ljudi, svoje ljudi.

Nekaj podobnega je tudi tovariš Vladimir Putin govoril – https://www.youtube.com/watch?v=m8xSZ9Fr4c0

Otroci iz istospolnih družin definitivno imajo probleme. V razredu mojega sina je fant, ki je imel do lani očeta in mamo, zdaj pa ima dve mami. Vsa mularija ga kliče LEZB. Njegova biološka mama je na roditeljskem rekla, da še sreča, da bo kmalu sprejet nov zakon, ker se potem to ne bo več moglo dogajati.

Kako bolano, da se folk – ki se ga sploh ne tiče, nič od nič…….. nič ne razumejo – nič ….!!

Vtikujejo v ‘pravice’ nekmetavzarjev :-)))))) Prekleta golazen! Česa se bojijo?

Oooooooooooooooooooooo fak, kje jaz živim!! :((

Ste res taki??

Meni bi predvsem šlo za to, da mojega otroka posvojita dva zrela, ljubeča osebka, ki bosta imela mojega otroka rada in ki ga bosta znala vzgojiti v odraslo odgovorno osebo. Zdaj ti podpišem, da mi dol visi, ali bo to heteroseksualni ali homoseksualni par. Bi pa želela, da bi se par odselil v tujino, če bi tukaj naletel na težave v zvezi z omejenci tvojega tipa.

V grobu bi se namreč obračala, če bi mojega otroka dali posvojiti omejencem, kakršna si ti.

MakaLonco je pa zgleda množica poteptala pod seboj, da je še ni …

Oh oh oh oh sej se bomo kar stopil od preveč cukra 🙂

Moj otrok ga tako ne bi klical. In če bi izvedela, da ga tako kliče, bi skupaj z mojim otrokom šla k temu otroku, da bi se mu osebno opravičil. Potem bi mu razložila, kako in kaj. In če bi vsi starši tako naredili, ali res misliš, da bi ga glede tega še vedno kdo zafrkaval?

Enkrat so zafrkavali “pankrte”. In cerkev je bila tudi strogo proti temu, da bi jih celo zakopali tja, kjer so zakopani “nepankrti”. Saj če bi bila večina takih, kot ste tukaj, bi pri nas še vedno kamenjali nezakonske otroke.

Oh oh oh oh sej se bomo kar stopil od preveč cukra :)[/quote]

Tebi se je možganovina že zdavnaj stopila. Če se ti zdi pocukrano to, da mi je pomembno, da bi po moji smrti moj otrok rasel ob ljubečih in inteligentnih posameznikih, ne pa ob omejencih kot si sam, naj se ti pač stopi še tista preostala siva celica v kepi. Boli me namreč k.urac kako bi par, ki bi dobil mojega otroka seksal in kakšne poze bi jima bile všeč, zanimalo bi me samo za to, kaj lahko ponudita mojemu otroku. Preveč zate? Itak.

sprašujem se, zakaj ni take gonje, protestov, ko odpuščajo, krčijo zdr. pravice, ko uvajjao prekerstvo, ko ni služb….ko ukinjajo penzije, ko že nevem koliko otrok in družin životari….ko prostovoljci ZPM in RK rišemo nasmehe na žalostne obraze, ki jih je država izigrala….ki se mogoče ne znajdejo tako v življeju in jim je višek kulinarike, zelje na svinjski masti….žalostna sem..zakaj takrat ni nobenega? Ko se krči možnost šolanja, javnih del…..Zakaj ob takih situacijah, ni nikjer nobenega pred parlamentom? Zakaj čutim, da na ta referendum boste šli…ne boste pa šli na volitve? Zakaj noben ne zganja gonje zaradi nasilnih moških, ki ubijajo, tepejo, proti nasilju, mobingu? To se raje vprašajte… In to so dosti bolj pomembne reči od tega, da bosta dva (vam) tujca posvojila otroka, ki že živi v taki skupnosti ter mu omogočila dedovanje etc..

res sem žalostna, kje živim =(

P.s.: namerno ni napisano knjižno in z vsemi ločili 🙂

Seveda ne kapirajo. Pa saj je bilo vedno tako. Največji omejenci so se najdlje časa borili proti pravicam določene populacije. Ženske so se morale boriti za svoje pravice, pa temnopolti,…… zdaj so na vrsti istospolni. Ampak samo v Sloveniji in v muslimanskem svetu.:)) Ves napreden zahodni svet jih je sprejel kot sebi enakovrednemu, samo Slovenija in muslimani imajo s tem težave, hahahaha. Za crknit. Zanimivo je samo to, da ravno ti, ki so proti enakovrednosti istospolnih, so tudi proti muslimanom. Le zakaj, saj imajo podobne nazore. Slovenija in Irak, glede družbenega napredka sta tam tam.

Seveda ne kapirajo. Pa saj je bilo vedno tako. Največji omejenci so se najdlje časa borili proti pravicam določene populacije. Ženske so se morale boriti za svoje pravice, pa temnopolti,…… zdaj so na vrsti istospolni. Ampak samo v Sloveniji in v muslimanskem svetu.:)) Ves napreden zahodni svet jih je sprejel kot sebi enakovrednemu, samo Slovenija in muslimani imajo s tem težave, hahahaha. Za crknit. Zanimivo je samo to, da ravno ti, ki so proti enakovrednosti istospolnih, so tudi proti muslimanom. Le zakaj, saj imajo podobne nazore. Slovenija in Irak, glede družbenega napredka sta tam tam.[/quote]

Točno to, tako so proti muslimanom, ko pa je treba druge teptat, pa lepo skup stopijo. Pri prejšnjem referendumu sta se katoliška glavna maškara in muslimanski imam Grabus al-kaj-je-že v en glas strinjala, da je treba zavrnit zakon. Zato pa jim pravijo nekateri, da so katolibani.

Uf sej se bomo razpočl kot balon hehehe. Tebi je vseeno meni pa ni pezdek nemarni primitivni, ki se skrivaš za večimi nicki. Daj se registriraj z imenom in priimkom. Samo pezdetki iz zasede streljajo hehehhe.

Ma ja tipček rasvetljeni hehe, ki temu reče napredek hehehe. Pozabil si na tovariše v Rusiji, Kitajskem in Severni Koreji. A to si zanalašč spustil a? hehe

Hahhaha, z imenom in priimkom? A ti si pa Blaz Rigelnus? Od kod si že? Dajmo, pezdetek, pravo ime in priimek, pa še ulico in hišno številko in kraj bivanja. No, da vidimo! Čakam. Drugače pa: tako kot si ti Rigelnus, sem jaz to, kar piše v mojem nicku.

Uf neki pogumen si rambo style pa to hehehe. Normalno, da nisem Rigelnus pezdek poblesavljeni hehehe. Ali si kje že videl takšen priimek? Saj tam na Metelkovi, ko ste zadeti marsikaj vidite hehehe. Če v notranjosti lobanje ne bi imel vakuma bi hitro ugotovil v kaj se zadnje tri črke pri Rigelnus spremenijo. A to je zate preveč. Razgledanost te jebe heheh.

Oh oh oh oh sej se bomo kar stopil od preveč cukra :)[/quote]

Lej, ženska ti je odgovorila tako, kot misli. Kaj zdaj, ker to ni po tvojih pravilih, jo pa zajebavaš, ali kako? In od kod ti ideja, da 95{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} folka ne bi pustilo svojega otroka homoseksualnemu paru? Res, od kod ti to? Ker si ti proti, pa par taužnt starcev, ki so jih našopali, da je homo isto kot pedofil, in ki itak že zdavnaj niso več v poziciji, da bi lahko dali posvojit svojo mularijo, je pa kar 95{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} folka proti temu, da bi homoti posvojili njihove otroke.

Tudi meni bi bilo to, ali gre za homo ali hetero par čisto drugotnega pomena. Bistvo mi je drugje. In kaj zdaj?

Oh oh oh oh sej se bomo kar stopil od preveč cukra :)[/quote]

Lej, ženska ti je odgovorila tako, kot misli. Kaj zdaj, ker to ni po tvojih pravilih, jo pa zajebavaš, ali kako? In od kod ti ideja, da 95{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} folka ne bi pustilo svojega otroka homoseksualnemu paru? Res, od kod ti to? Ker si ti proti, pa par taužnt starcev, ki so jih našopali, da je homo isto kot pedofil, in ki itak že zdavnaj niso več v poziciji, da bi lahko dali posvojit svojo mularijo, je pa kar 95{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} folka proti temu, da bi homoti posvojili njihove otroke.

Tudi meni bi bilo to, ali gre za homo ali hetero par čisto drugotnega pomena. Bistvo mi je drugje. In kaj zdaj?[/quote]

Ne ne bi verjemi. Ne homoseksualcem, ne črncem ……….Verjemi.

Uf neki pogumen si rambo style pa to hehehe. Normalno, da nisem Rigelnus pezdek poblesavljeni hehehe. Ali si kje že videl takšen priimek? Saj tam na Metelkovi, ko ste zadeti marsikaj vidite hehehe. Če v notranjosti lobanje ne bi imel vakuma bi hitro ugotovil v kaj se zadnje tri črke pri Rigelnus spremenijo. A to je zate preveč. Razgledanost te jebe heheh.[/quote]

Ej, bebo, daj raje preberi ene 25x, kaj sploh hoče povedat nekdo, ki ti nekaj replicira. Ker namreč, hej, surprise, surprise, vemo, da ti ni tako ime.:) V tem je bila tudi poanta.

Rišem: Oba sva ENAKO ANONIMNA. Ravno tako, kot ne poznamo tvojega imena in priimka, ne poznamo niti mojega. A bo zdaj šlo?

Ej, Džizs Krajst, sam res. Bog me obvaruj tega, da bi moje otroke kdaj posvojil kakšen tak bebo kot si ti. To bi morali z zakonom prepovedat. Nerazgledani, ozkogledi, homofobni posamezniki ne bi smeli imeti pravice posvojiti otroka. Grem takoj na shod.

Pizda ej…ne razumem zakaj se vsak dan kje govori o teh t. i. istospolnih?
Pa zakaj ej se to toliko izpostavlja in obeša na velik zvon??

Nihče jim nič noče niti jim je kdaj hotel. Lahko delajo kar želijo in vedno je bilo tako. Obstaja pa en prag, ena meja preko katere pa se ne da iti! To je imeti otroke oz jih posvojiti! To je enako, kot storiti zločin nad otroki. Tukaj se pa ustavi in pika.
Kaj pa počnejo drugega pa nikogar ne zanima in se ne tiče.

Resnica je pač ta, da sami nenehno izzivajo in provocirajo z vsemi temi svojimi paradami. Zakaj pa nimajo heteroseksualni ljudje nobenih parad??!

Sej pa majo heteroseksualci parade. Poroke se jim reče. Mečejo nek riž pa trobijo kot eni debili.

Lej, ženska ti je odgovorila tako, kot misli. Kaj zdaj, ker to ni po tvojih pravilih, jo pa zajebavaš, ali kako? In od kod ti ideja, da 95{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} folka ne bi pustilo svojega otroka homoseksualnemu paru? Res, od kod ti to? Ker si ti proti, pa par taužnt starcev, ki so jih našopali, da je homo isto kot pedofil, in ki itak že zdavnaj niso več v poziciji, da bi lahko dali posvojit svojo mularijo, je pa kar 95{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} folka proti temu, da bi homoti posvojili njihove otroke.

Tudi meni bi bilo to, ali gre za homo ali hetero par čisto drugotnega pomena. Bistvo mi je drugje. In kaj zdaj?[/quote]

Ne ne bi verjemi. Ne homoseksualcem, ne črncem ……….Verjemi.[/quote]

Ko boš naredil kakšno resno študijo na to temo, ti bom lahko verjela, tako pač ne. In kaj, a zdaj so pa še črnci zraven. Mogoče bi morali dodati še musliče, pa južnjake, pa revne pa……

New Report

Close