Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek V Ljubljani se je danes zbralo 10.000+ ljudi proti istospolno usmerjenim

V Ljubljani se je danes zbralo 10.000+ ljudi proti istospolno usmerjenim

pa se preseli v Savdsko Arabijo ali Iran, tam je homoseksualnost prepovedana. Boš med sebi enakimi. Sloveniji pa pusti, da gre po poti razvite Evrope.

ja, za vse velja enako. Istospolno usmerjeni že itak imajo pravico živeti po svoje. Prav, da živijo po svoji izbiri. Tudi Cigani, muslimani, južnjaki, črnci, pa tudi revni imajo pravico živeti po svoji izbiri. A jih kdo preganja?
Zato ne govoriti, da istospolni nimajo svojih pravic. Imajo jih toliko kot vsi drugi. Če bi radi rešili posvojitve in dedovanje svojih otrok, se to lahko uredi z amandmajem k družinskemu zakonu. Samo to! V tem ne vidim nobenega problema.
Ampak pod krinko enakih pravic je zdaj tisti 1{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} svetovne elite izkoristil istospolne, da razvrednoti družino in njen vzgojni vpliv. Kot bi Cigani posiljevali vse živo okrog sebe, da mora sprejeti njihov način razmišljanja!
Vse, kar je moderno, še zdaleč ne pomeni napredka. Civilizacija napreduje s pomočjo vrednot, in nazaduje, ko vrednote padajo. Poštenost, spoštovanje, primat resnice in pravice, pomoč sočloveku in skrben odnos do narave nas bi pripeljal iz blata nepravičnosti, izkoriščanja, ekoloških katastrof in nebrzdanega egoizma, kjer se trenutno nahajamo. In še globje tonemo.[/quote]

Kako družina, ki živi na sosednjem vhodu, vpliva na tvojo?
Kako družina, ki živi nad vami, vpliva na tvojo?
Kako neporočen par pod vami vpliva na tvojo vzgojo?
Kaj pa samska babica levo od vas?
Pa upokojenski par desno od vas, kakšen vpliv ima na vzgojo pri tvojih otrocih?
Pa albanska družina v sosednjem bloku?
In kako bi družina z dvema atoma vplivala na vas? Ne vem, bi čez noč postali razpuščeni? Bi naskočil soseda namesto ženo? Bi hčerko začel oblačiti v fanta in sina v roza kiklice? Bi nehali hoditi k maši zaradi njih ali se spreobrnili v islam? Bi žena nehala nosit modrc?
Resno, kako lahko neki tujci razvrednotijo tvoj vpliv na lastne otroke?

Če na tvojo vzgojo vpliva vsak, ki ima pet minut časa, in če tvoje otroke zamaje že samo bežen pogled na karkoli drugačnega od tvojih meril, potem enostavno nisi primeren za starša.

Ljudstvo nisi samo ti.
Ljudstvo sem tudi jaz in moja volja je, da se to že končno enkrat uredi in ljudem omogoči mirno, dostojno življenje tako kot tvoji, moji družini.

Robi je dobro napisal. V večini stvareh se z njim strinjam! Tudi v tem, da ta zakon ne bo rešil vseh problemov homoseksualcev – še vedno bodo morali najprej sprejeti sami sebe, pa okolica,… Pa še kaj!

Ena oseba me je že pogrešala, ker se tokrat nič ne oglasim.
Naj povem, da sem šla prejšnji teden prvič na forum. Prvič, ko sem začela debato ”družinski zakonik 2015” in potem včeraj ”zakaj toliko sovraštva do nasprotnikov…”.
Za zakonik sem se oglasila, ker sem videla, da te teme ni še nihče načel (mogoče je že bila, pa sem spregledala), včeraj pa temo o ‘sovraštvu’, ker sem ob prvi temi doživela zelo hude napade, klub temu, da v ničemer nisem žalila istospolno usmerjenih. To je potrdilo več avtorjev, ki so se tudi čudili, zakaj sem toliko napadena, ko pa z nobeno besedo nisem nič žalila.
Nisem bila užaljena, ampak zaprepadena, kakšni ljudje obstajajo/te! V kakšnih službah ste? Na kakšnih višjih položajih? Ali pa si na forumu dajete duška, ker se morate v svoji družbi bolj normalno obnašati? Res vas ne razumem.

Moja navada ni oglašati se na forumih, ker ti to pobere ogromno časa. Poleg tega pa, ko debata pade ‘pod nivo’ – ko padajo bedne besede, psovke, žaljivke,…, se mi ne zdi več smiselno debatirat z argumenti. Ko moj ‘nasprotnik’ namreč ni imel več pametnega protiargumenta, me je napadel, da sem nevarna, sovražna, fašist, me je žalil,… Najboljša obramba vam je napad. Zato res ne vidim smisla, da se še vpletam v debato, ko ta pade pod nivo. Jaz se niti ne znam tako pogovarjat!

Razložite mi: zakaj se na mnenje nekoga odzovete s psovkami, z norčevanje, npr, iz Primca, ali Urana, ali mene? Po takih vaših izbruhih je škoda vsakih besed in časa!

Oglašala sem bom, kjer se bo debatiralo z argumenti in če si bom za to vzela čas.
Iz nekajdnevnih izkušenj vem, da debata hitro iz argumentirane pade na nizek nivo! Dlje ko se debatira, slabše je!

Danes sem bila na shodu in sem ponosna na to! V nobenem govoru ni bilo žal besede o istospolno usmerjenih, zato – ne pripenjajte nam žaljivk! Ne strinjamo pa se z nekaterimi členi zakona, ki nam veliko jemlje, čeprav politika trdi drugače!
Upam, da bo referendum in da bomo uspeli zakon zavrnit! Naj se nerešene stvari rešijo v zakonu, ki ureja istospolne zakonske skupnosti! Naše otroke pa pustite pri miru! Upam, da bom moje otroke uspela umaknit iz šole takrat, ko bodo imeli to ‘spolno prevzgojo’. Ne bom mogla mirno delat v službi! Se bom že jaz pogovorila z njimi doma! Že zdaj jih učim o spoštovanju vseh ljudi! To je dovolj! Kot ste že napisali, v šoli se dogajajo razna ponižanja, izključevanja, norčevanja,…
To velja za vse starše: Če bi jih doma že učili, naj spoštujejo vas (starše), pa sosede, učitelje, klošarja, cigana,…, bi otroci spoštovali tudi homoseksualca. Iz izkušenj vem, da so najslabši otroci tisti, ki imajo ‘vse’ in se počutijo, da so nekaj več. Njihovi starši (imam tako izkušnjo) pa slepo verjamejo svojim otrokom. Da se otroci delajo norca iz ‘drugačnih’, nima veze s tem, da smo starši proti temu zakonu! Zato nas ne pljuvajte!
Taka vzgoja nima nobene direktne veze s heteroseksualci – narobe ali pravilno lahko vzgajamo vsi starši!

Ko bi se danes na shodu obnašali kot športni navijači, bi veliko bolj glasno pritrjevali govornikom. Kako nam torej lahko rečete nestrpneži, klerofašisti, ‘nevarni’, …

Še tole sem se spomnila: Ena oseba z ‘vaše’ strani je pri svojem jeznem komentarju sama uporabila besedi ‘lezbača’ in ‘peder’. Torej sami žalite svoje oz. ljudi, ki jih podpirate?! To mi tudi ne gre skupaj!

pa se preseli v Savdsko Arabijo ali Iran, tam je homoseksualnost prepovedana. Boš med sebi enakimi. Sloveniji pa pusti, da gre po poti razvite Evrope.[/quote]

Če bodo leve napredne sile večinsko podprle ZL, s tem ne bo nič.

No, pa povej, lepo argumentirano, kateri člen zakona ti veliko jemlje in kaj točno ti jemlje?

Se moram popravit (napaka je v oklepaju):
Upam, da bo referendum in da bomo uspeli zakon zavrnit! Naj se nerešene stvari rešijo v zakonu, ki ureja istospolne partnerske (ne zakonske) skupnosti!


Treba je razumeti, kaj je ozadje vsega tega cirkusa in kreganja okrog homoseksualcev.
Bistvo je to, da se nekdo počuti prikrajšanega zaradi tega, kar je. Homoseksualci ne sprejemajo svoje usmerjenosti, ampak se počutijo manjvredne. Zato od družbe zahtevajo, da z zakoni poskuša kompenzirati njihov občutek manjvrednosti ter doseči neko navidezno enakopravnost.
Seveda pa je enakopravnost iluzija, saj nikoli ne bomo povsem enakopravni, ker že v osnovi nimamo enakih izhodišč.
In tu se dela napaka, ker se namesto spoštovanja drugačnosti, ustvarja še več krivice, ker se na ideji enakopravnosti (ki je le iluzija), pogojuje sprejemanje sočloveka.
Zato ljudje drug od drugega vedno bolj pričakujemo, da sprejme našo drugačnost, pa čeprav niti v osnovi sami sebe ne sprejemamo. Od drugega pričakujemo, da nam nudi tisto, česar sami sebi nismo sposobni ponuditi, kar vodi v medsebojno obtoževanje in razkroj družbenih vrednot, saj nikjer ni več nobene odgovornosti, ampak samo še kritiziranje in obtoževanje drugače mislečih.
Češ, drugi je kriv in vreden obsojanja, ker ne razmišlja tako, kot sam želim in zaradi drugega ne občutim sprejemanja in notranjega miru. Torej, tipično, moderno, svobodno neodgovorno razmišljanje.

Podobno je, kot je država z nekim svobodnim tržnim-kapitalističnim gospodarstvom, omogočila svobodo pri prevzemanju podjetij, odpiranju podjetij, jemanju kreditov….Razvoj tajkunov in podobnih izkoriščevalcev…..In mi zato zdaj ni jasno, zakaj se jih zdaj preganja po sodiščih in obsoja. Zakaj se ne uporabi ista trditev, kot v tem primeru, ki pravi: “Živi in pusti živeti” ?

Sicer je pa meni vseeno okrog tega zakona, saj nisem homo in se zato ta zakon mene v ničemer ne dotika. Moje mnenje pa je prav tako nepomembno in v ničemer ne vpliva na sprejetje samega zakona.

Želel sem le povedati, da vsaka dodatna pravica ne pomeni napredka v splošno in daljnosežno korist družbe.
Sam zakon ne bo homoseksualcem omogočil resnične svobode in sprejemanje sebe, zato se s tem zgodba šele začenja.
Vsaj to mi lahko verjamete, če že drugo ne. :)[/quote]

Razmišljanje prikritega geja? Kako veš, da imajo homoseksualci težave s sprejemanjem samega sebe? Ker to so različni pojmi: nesprejemanje, biti manj vreden, biti v neenakopravnem položaju. Navidezna enakopravnost? Nekdo, ki uporablja takšno besedno zvezo je bodisi njena žrtev, bodisi jo bljižnjemu vsiljuje. Nedvomno imaš v življenju mešanico obojega. Ne tiče se te ta tema, kje pa, komentiraš kar tako malo brezveze, ker rad pereš možgane s svojimi staromodnimi prebliski, kjer nikakor ne gre brez omembe tajkunov, ki roko na srce resnično nič nimajo z zakonikom. Dodatna pravica? Gre za izravnavo pravic tistim ljudem, ki jim niso priznane zato, ker imajo isti spol rajši. Je to res tako težko dojeti in sprejeti?

Sami tragični zarukanci v tej temi.

Tovariš Putin je dobro zrihtal z zakonom. Pa primitivce, ki so bili glasni kot nekateri tukaj gor na forumu, so šli malo na hladno, da se jim glave zbistrijo. Prevzgoja po tovariško. Pred olimpiskimi igrami je rekel; homoseksualci lahko pridejo gledat tekmovanje… samo roke naj dajo stran od otrok.

papovej, danes sem nekaj časa spremljala razpravo (dokler nisem šla od doma). Jelka Godec je super predstavila vse ali pa skoraj vse člene, ki nam niso sprejemljivi. Trenutno mi že oči lezejo skupaj in bom mogoče odgovorila jutri.
Tole sem skopirala z enega mojega poslanega maila, kjer pa niso navedeni členi:
– spolna prevzgoja otrok v šoli (glej knjižico Ljubezen je ljubezen) – to ni primerno za otroke
– če midva umreva, najinih otrok ne morejo več posvojiti najini sorodniki, torej njihovi stric, teta, niti stari starši, ampak gre v posvojitev, poleg tega se morajo s sorodniki prekiniti vsi stiki! Torej, za sorodnike najini otroci ne obstajajo več – prekiniti se morajo vsi stiki. Sicer tega ne vem – to verjetno velja do neke starosti, saj 10-letnega otroka menda ne bodo dokončno dali stran od sorodnikov – da se otroku zmeša!! Pa sorodnikom tudi.
– Tega sicer ni v zakonu, ampak sigurno drži, da bo do tega prej ali slej prišlo: odpira razne možnosti, da istospolni straši pridejo do otrok, tudi po nadomestni materi. Kot da je otrok proizvod, ki ga ženska rodi in enostavno odda. Na nekem drugem forumu na medovernetu (prva sem komentirala, pa tako zanimiva tema je) sem našla članek s filmčkom ki prikazuje kako poteka ‘proizvodnja’ otrok v Indiji. Hudo žalostno! Je na youtubu, članek pa je objavilo Delo danes, 3.3.. Link za filmček:
https://www.youtube.com/watch?v=Rj3EodH7lcY#t=130
in za Delov članek:
http://www.delo.si/svet/globalno/nadomestna-mati-prisilno-rodila-sest-otrok.html

Če bi hotela iti po členih zakona, bi si morala vzeti več časa. Saj pravim – povzela bi Jelko Godec – če bom našla kje njen govor.

Se strinjam z osebo ‘v božja ušesa‘; ki je napisala:
Če bodo leve napredne sile večinsko podprle ZL, s tem (Sloveniji pa pusti, da gre po poti razvite Evrope) ne bo nič.
ZL namreč podpira – poveličuje bivši režim, komunizem, Tita,… Oni samo zahtevajo pravice, kot da ima država denarja dovolj. Briga jih, da denarja ni. Po mojem imajo na jeziku: ga pa natisnite (kot se je tiskal v YU).! Razmišljajo tako kot Siriza v Grčiji (saj so si sorodni kot politična stranka): rabimo denar, zaslužimo si vse socialne pravice, vračilo denarja oz. kje dobiti denar, jih pa ne briga. Po mojem bomo Slovenci pa ostala Evropa ostali brez denarja, ki smo ga dol poslali!

Kako družina, ki živi na sosednjem vhodu, vpliva na tvojo?
Kako družina, ki živi nad vami, vpliva na tvojo?
Kako neporočen par pod vami vpliva na tvojo vzgojo?
Kaj pa samska babica levo od vas?
Pa upokojenski par desno od vas, kakšen vpliv ima na vzgojo pri tvojih otrocih?
Pa albanska družina v sosednjem bloku?
In kako bi družina z dvema atoma vplivala na vas? Ne vem, bi čez noč postali razpuščeni? Bi naskočil soseda namesto ženo? Bi hčerko začel oblačiti v fanta in sina v roza kiklice? Bi nehali hoditi k maši zaradi njih ali se spreobrnili v islam? Bi žena nehala nosit modrc?
Resno, kako lahko neki tujci razvrednotijo tvoj vpliv na lastne otroke?

Če na tvojo vzgojo vpliva vsak, ki ima pet minut časa, in če tvoje otroke zamaje že samo bežen pogled na karkoli drugačnega od tvojih meril, potem enostavno nisi primeren za starša.[/quote]

Ja, za razvrednotenje družine gre. Iz naravne v nenaravno. Pa za prevzgojo otrok gre. V višjih razredih osnovne šole bo potekal “pouk sprejemanja zazličnosti” s strani gej-lezbo aktivistov. “Jaz sem gej, jaz sem lezbijka”, so besede identifikacije, ki bi naj otrokom pomagale spoštovati drugačne. Učili jih bodo, da spol ni stvar narave, ampak si ga lahko izberejo sami. Starše, ki se s takšnim načinom ne bi strinjali, čakajo sankcije, ker otroke ne vzgajajo v spoštovanju drugačnosti. Sledi jim odvzem otrok.
To je vsiljevanje in novačenje v gej-lezbo lobi. Samo za primerjavo – učenje sprejemanja drugih veroizpovedi. Katoliškim otrokom bi predpisali ateizem, neverujoče bi pa krstili in pošiljali v cerkev. Če bi starši ne bili za to, bi doživeli sankcije z odvzemom otrok. Čisti fašizem.
Spoštovanja drugačnosti se pač ne uči na tak način. Zato ima ta zakon velik vpliv na vzgojo in na starše.

To sem podal kot primer. Večina oz skoraj vsi se ne bi strinjali, da jih v roke dobijo…[/quote]

Raje bi jih dala v posvojitev homoseksualnemu paru kot mojemu zaplankanemu bratu in njegovi zlobni ženi.[/quote]
Kajti spolna usmerjenost tega homoseksualnega para je že sama po sebi garancija, da je ta par super duper najboljši in nezaplankan, kajne?

Raje bi jih dala v posvojitev homoseksualnemu paru kot mojemu zaplankanemu bratu in njegovi zlobni ženi.[/quote]
Kajti spolna usmerjenost tega homoseksualnega para je že sama po sebi garancija, da je ta par super duper najboljši in nezaplankan, kajne?[/quote]

Seveda ne, ampak obstaja možnost, da ni, medtem ko pri žlahti veš, je. Če se ti odločaš po tej paradigmi, se mi v bistvu zelo smiliš.

Kako družina, ki živi na sosednjem vhodu, vpliva na tvojo?
Kako družina, ki živi nad vami, vpliva na tvojo?
Kako neporočen par pod vami vpliva na tvojo vzgojo?
Kaj pa samska babica levo od vas?
Pa upokojenski par desno od vas, kakšen vpliv ima na vzgojo pri tvojih otrocih?
Pa albanska družina v sosednjem bloku?
In kako bi družina z dvema atoma vplivala na vas? Ne vem, bi čez noč postali razpuščeni? Bi naskočil soseda namesto ženo? Bi hčerko začel oblačiti v fanta in sina v roza kiklice? Bi nehali hoditi k maši zaradi njih ali se spreobrnili v islam? Bi žena nehala nosit modrc?
Resno, kako lahko neki tujci razvrednotijo tvoj vpliv na lastne otroke?

Če na tvojo vzgojo vpliva vsak, ki ima pet minut časa, in če tvoje otroke zamaje že samo bežen pogled na karkoli drugačnega od tvojih meril, potem enostavno nisi primeren za starša.[/quote]

Ja, za razvrednotenje družine gre. Iz naravne v nenaravno. Pa za prevzgojo otrok gre. V višjih razredih osnovne šole bo potekal “pouk sprejemanja zazličnosti” s strani gej-lezbo aktivistov. “Jaz sem gej, jaz sem lezbijka”, so besede identifikacije, ki bi naj otrokom pomagale spoštovati drugačne. Učili jih bodo, da spol ni stvar narave, ampak si ga lahko izberejo sami. Starše, ki se s takšnim načinom ne bi strinjali, čakajo sankcije, ker otroke ne vzgajajo v spoštovanju drugačnosti. Sledi jim odvzem otrok.
To je vsiljevanje in novačenje v gej-lezbo lobi. Samo za primerjavo – učenje sprejemanja drugih veroizpovedi. Katoliškim otrokom bi predpisali ateizem, neverujoče bi pa krstili in pošiljali v cerkev. Če bi starši ne bili za to, bi doživeli sankcije z odvzemom otrok. Čisti fašizem.
Spoštovanja drugačnosti se pač ne uči na tak način. Zato ima ta zakon velik vpliv na vzgojo in na starše.[/quote]

Povej za svojo konkretno družino. V čem jo bo manj? Ne mi prosim s floskulami.
Zakaj boš ti manj fotr ali mama in tvoji otroci manj fant/punca, sin/hčerka?

Ker se zelo strinjam s trditvijo osebe ‘pravica za vse’, bom kopirala njeno trditve!
Ja, za razvrednotenje družine gre. Iz naravne v nenaravno. Pa za prevzgojo otrok gre. V višjih razredih osnovne šole bo potekal “pouk sprejemanja zazličnosti” s strani gej-lezbo aktivistov. “Jaz sem gej, jaz sem lezbijka”, so besede identifikacije, ki bi naj otrokom pomagale spoštovati drugačne. Učili jih bodo, da spol ni stvar narave, ampak si ga lahko izberejo sami. Starše, ki se s takšnim načinom ne bi strinjali, čakajo sankcije, ker otroke ne vzgajajo v spoštovanju drugačnosti. Sledi jim odvzem otrok.
To je vsiljevanje in novačenje v gej-lezbo lobi. Samo za primerjavo – učenje sprejemanja drugih veroizpovedi. Katoliškim otrokom bi predpisali ateizem, neverujoče bi pa krstili in pošiljali v cerkev. Če bi starši ne bili za to, bi doživeli sankcije z odvzemom otrok. Čisti fašizem.
Spoštovanja drugačnosti se pač ne uči na tak način. Zato ima ta zakon velik vpliv na vzgojo in na starše.

Moj dodatek:
Kaj bomo imeli manj?
Jaz osebno bom imela manj: s prisilno prevzgojo družbe (ker bo družba MORALA sprejeti istospolnost) bom izgubila svobodo govora, svobodno vzgojo svojih otrok, ker bodo v šoli hitro videli, da jo doma vzgajamo drugače kot v šoli (mogoče bom zato izgubila tudi njo), mogoče bom izgubila svojo hči v smislu, da mi jo država – šola spremenila v lezbijko (brošura Ljubezen je Ljubezen’, ki bo postala obvezno gradivo v šolah – to zahteva ZL – vabi otroke, naj eksperimentirajo…. ali si celo spremenili spol), mogoče bom izgubila službo, ker bom samo povedala svoje mnenje, da se z istospolnimi porokami ne strinjam in da zagovarjam zakon med moškim in žensko (primer: https://www.youtube.com/watch?v=vsBG10pQ7IY
Ko sem tu na portalu povedala svoje mnenje in ga zagovarjal, sem bila deležna hudih napadov.
Ali nismo vsi ljudje zaščiteni pred sovraštvom? Ali ne bi te pravice morali priznati vsem ljudem in ne samo LGBT aktivistom? Manjšina je močnejša od večine? Ali nimamo vsi ljudje pravice do svobode izražanja in združevanja? Zakaj bi si homoseksualci in tansseksualci zaslužili privilegirane pravice, drugi državljani pa vedno manj osnovnih pravic? Po sprejetju tega zakona nasprotniki zakona (ne istospolno usmerjenih!) ne bomo več smeli izraziti svojega mnenja, saj bomo sankcionirani (to ‘svetuje’ npr. Lunacek Report). (To je tako kot v komunizmu: Če si si upal povedati svoje mnenje, si bil zaprt ali likvidiran.To je dejstvo in pika! Ali je kdo gledal vsaj eno oddajo ‘Pričevalci’?)
TO VSE BOM IMELA MANJ!!

Dobro jutro, MakaLonca, si te prav predstavljam še rahlo rdečih ličk ob vseh včerajšnjih orgazmih na shodu. Ne ne ne, nič naj ti ne bo nerodno, to je normalno in naravno, veseli se svoje ženskosti in spolne prebujenosti!

Zdaj pa resno vprašanje: so tvoja načela, tisto, kar verjameš, si ti, tisto, kar si ti in kar privzgajaš svojim otrokom, je tvoja spolna identiteta in spolna identiteta tvojih otrok res tako krhka, da se lahko zamaje zaradi ene obskurne brošurice? To je vse, kar je treba, da se tvoja hči spremeni v lezbijko?
Potem vas je dejansko treba zaščititi kot kočevske medvede in po novem vrle čebelice, pa saj vi ste občutljivi bolj kot žlahtne orhideje. Ne upam zdaj niti kihniti v zaslon, da se ne bi prehladila, uboga nežna rožica.

Pravica? Vi zahtevajte Resnico.

Ljudi vedno bolj stiskajo, nimajo več svobode, delati je treba kot predpisuje nekaj ljudi v parlamentu. To je bolano. To ni svoboda. To ni volja. To je dobesedno zažiranje človeka, da se počuti vedno bolj jezno. Počilo bo. Ker ljudje moramo čisto vse sprejeti. Vse. Ker drugače ni to svobodna volja. Ne morem razumeti, da nekdo, ki ne more imeti otrok zahteva pravico. Naj se sooči z resnico. In to vsi ljudje. Ne samo homoseksualci tudi hetero. Vsi. Vsi bi želeli pravico. Pravice ni – to je iluzija. Resnica je. Resnica. Kakšna je resnica. Pravica je beseda, da se ljudje res kregajo med seboj. Ker imaš ti imam tudi jaz pravico, da imam. Resnico poglej. Kdo si. Kaj si. Kam greš. Potem ti pravica ne bo več pomembna. Pravica je ena izmed najbolj bedastih besed na tem svetu. Pravice NI.


Kajti spolna usmerjenost tega homoseksualnega para je že sama po sebi garancija, da je ta par super duper najboljši in nezaplankan, kajne?[/quote]

Seveda ne, ampak obstaja možnost, da ni, medtem ko pri žlahti veš, je. Če se ti odločaš po tej paradigmi, se mi v bistvu zelo smiliš.[/quote]

Hvala za priznanje, da vam gre torej vendarle predvsem za izvajanje družinskega inženiringa in jemanje otrok iz “zaplankanih” družinskih okolij, v “napredna”.

Seveda ne, ampak obstaja možnost, da ni, medtem ko pri žlahti veš, je. Če se ti odločaš po tej paradigmi, se mi v bistvu zelo smiliš.[/quote]

Hvala za priznanje, da vam gre torej vendarle predvsem za izvajanje družinskega inženiringa in jemanje otrok iz “zaplankanih” družinskih okolij, v “napredna”.[/quote]

Se pravi, se ti odločaš takole: na voljo imaš jabolko, ki je že na prvi pogled gnilo, zgubano, neapetitlih. Ali jabolko v vrečki, za katerega ne veš, kakšno je. Ti seveda izbereš to ta gnilo.
Kje spiš, da te ne ukradejo, ko si tako bister?

Prosim za razlago, kateri način življenja spada pod gnilo jabolko in kateri pod bleščeče in neznano!

Ne, Ti in vaši so že v štartu odločili, da je vrača jabolk (biološki starši, stari starši) po definicji gnila in zato je treba mlada jabolka tam vzeti ven.

LGBT družina je pa po definiciji ustrezna, napredna, edina primerna, in zato je treba tja jabolka dajat.

Saj ste sami rekli, da je bolje, da se otroke vzame iz primarnih zarukanih družin in da v novo okolje.
No, mene pa ne zanima kje ti spiš.


Se strinjam.
Že samo v tej temi se pojavljajo posamezniki, ki zagovarjajo neko navidezno pravičnost, hkrati pa so polni žaljivk do drugače mislečih.
To je ta absurd o katerem sem pisal, da ljudje pričakujejo neko sprejemanje, hkrati pa tega sami niso sposobni, ker jih ženejo predvsem občutki manjvrednosti. In kot je v družbi že običajno, družba in politika ne rešuje samih vzrokov, ampak le daje pravico tistim, ki so polni nestrpnosti, da v družbo vnesejo še več nestrpnosti in sovraštva.
Nekateri že v osnovi zaradi lastnega razočaranja in nepredelanih travm, heteroseksualno družino dojemajo kot gnilo, homoseksualno pa kot nekaj več in popolnejšo, kjer bi naj vladala le ljubezen. Seveda se gre le za iluzijo in poskus človeškega uma, da si z neko iluzorno predstavo boljše družine, zmanjša vpliv psihične bolečine in nepredelanega sovraštva. To je tudi odgovor na to, zakaj se pojavlja toliko žaljivk s strani zagovornikov tega zakona, pa čeprav hočejo dokazati, kako so boljši in sposobnejši.

Ne, zagovarjanje pravic je preprosto zagovarjanje tega, da se ljudi ne sme diskriminirati na podlagi spola, rase, vere in spolne usmerjenosti.
To, da homoseksualnci domnevno ne sprejemajo sami sebe in si niso vsec, zatorej kompenzirajo slednje z vztrajanjem na nekih pretiranih pravicah, pa je demagogija.

O dobro jutro, tvoj odgovor je spet en tistih, ki so strel v prazno. Na moje trdtive, argumente nisi odgovoril z argumentom, ampak z norčevanjem. Kaj to pove?

Napisal si:
Zdaj pa resno vprašanje: so tvoja načela, tisto, kar verjameš, si ti, tisto, kar si ti in kar privzgajaš svojim otrokom, je tvoja spolna identiteta in spolna identiteta tvojih otrok res tako krhka, da se lahko zamaje zaradi ene obskurne brošurice? To je vse, kar je treba, da se tvoja hči spremeni v lezbijko?
Potem vas je dejansko treba zaščititi kot kočevske medvede in po novem vrle čebelice, pa saj vi ste občutljivi bolj kot žlahtne orhideje. Ne upam zdaj niti kihniti v zaslon, da se ne bi prehladila, uboga nežna rožica.

Izgleda, da nimaš otrok ali pa pojma nimaš, kakšni so otroci v dobi odraščanja. Otroška duša in pamet je zelo občutljiva, srka vase vse. Če bom npr. s svojimi otroci v njihovem pubertetniškem obdobju, mogoče samo krajše obdobje, slučajno v slabših odnosih (vsi vemo, da pubertetniki že hočejo biti pametni in so uporniki), bodo mogoče nalašč naredil kaj, kar sicer ne bi – iz uporništva. Zato se s tem, z njimi NE SMEMO IGRAT – S TAKO PREVZGOJO!

Prvič: Otrok, ki bi ga posvojil drugi partner iz homoseksualne partnerske zveze, itak že živi z njimi. Gre za omogočanje posvojitve otroka, ki že živi z njimi in je biološki otrok ene od lezbičnega para. Nikar se ne boj, da bi posvojili enega xy otroka, ker glede tega obstaja komisija, ki bi se zelo verjetno odločila, da otroka, ki so se mu biološki starši odrekli, posvoji heteroseksualni par. Kapiš?

Drugič: Otrok tudi nima proste volje, da odloča, če želi živeti v družini z očetom alkoholikom in nasilnežem, nima volje, da odloča, ali želi živeti v ločenem paru, en teden pri mami, en teden pri očetu, nima proste volje, da odloča, ali hoče živeti v revni družini, kjer ni denarja niti za hrano, kaj šele za kaj drugega itd. itd. PA VSEENO MORAJO TAKO ŽIVETI! Nihče ne bo odvzel neprimernim staršem ali revnim staršem otroka, razen če gre za v nebo vpijoče maltretiranje.

Tretjič: Nehajte se delati, da vam gre za uboge otroke, ker vam dol visijo. Gre vam izključno za to, da nočete, da bi eni pedri in lezbače bili isto vrednoteni kot vi, ki nosite svetniške sije okrog glupih tintar. In samo za to.[/quote]

To je to. Bravo za ta zapis.

Živi in pusti živeti

New Report

Close