Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek V Ljubljani se je danes zbralo 10.000+ ljudi proti istospolno usmerjenim

V Ljubljani se je danes zbralo 10.000+ ljudi proti istospolno usmerjenim


Definiranje heteroseksualne družine kot primer alkoholizma in nasilja…Je najhujši primer diskriminacije in posploševanja ter izražanja prikritega sovraštva zaradi nerazčiščenih psihičnih travm.
Favoriziranje takšnega razmišljanja, ki ga vodijo psihične motnje, definitivno vodi v nadaljni propad zdravih družbenih temeljev.
Posamezniki, ki razmišljajo na takšen način, zato rabijo strokovno pomč in ne več pravic.

Sicer verjamem, da niso vsi takšni, jih je pa na tem forumu kar nekaj.

wr, kaj je diskriminacija? Ali ne dobijo službe,ker jim že na čelu piše, da so LGBT? Ali jim v trgovini nočejo prodat kruha, ker so LGBT? Ali se jim na cesti izogibamo? Ja, če se kdo zalizuje na cesti, pa naj bodo to hetero- ali pa homo-, se jim jaz izognem, ker mi ni prijetno. To je stvar zasebnosti in intime, in to se dela v zasebnosti!
No, kaj je diskriminacija? Ali samo v tem, da se ne morete poročit in dobit otrok (od drugih)? To je edino, kar vam ne ‘privoščimo’ in edino to nam lahko očitate?
Kot sem že napisala, v šoli diskriminirajo mnogi otroci, predvsem tisti, ki imajo ‘vse’ in so jim drugi manjvredni, ‘naši’ otroci so sigurno, vsaj v povprečju, lepše vzgojeni. Moja hči je včeraj spletla zapestnico sošolki, ki druge izloča, ima najboljše stvari, ki se norčuje iz nje,…ker jo je prosila zanjo. Jaz sama sem hčeri rekla, da se ji ni treba odkupovat z zapestnico, pa je rekla, da ji jo bo naredila zato, ker jo je prosila zanjo. Torej v njej ni nobenega sovraštva do te sošolke. Zakaj bi sovražila, zaničevala,…sošolca, ki bo istospolno usmerjen, ali pa so to njegovi starši?
Kaj je diskriminacija? Kdo koga diskriminira?
Poudarjam: kmalu bomo (smo že) diskriminirani (in napadeni) tisti, ki nasprotujemo temu zakonu (ne pa homoseksualcem).
Ja, nasprotujemo LGBT aktivistom, ker oni širijo sovraštvo, tako kot v tujini (http://24kul.si/analiza-taktika-aktivistov-za-sprevracanje-druzbenih-vrednot):

Kirkovih in Madsenovih šest korakov ideološkega homoseksualnega sprevračanja vrednot družbe, ki tudi slovenskim homoseksualnim aktivistom predstavljajo strateško osnovo za njihovo delovanje. Koraki so naslednji:
1. Govoriti o homoseksualcih in homoseksualnosti čim pogosteje in čim glasneje
2. Prikazati homoseksualce kot žrtve, ne kot agresivne izzivalce
3. Dati zaščitnikom pravični cilj
4. Geje prikazati v lepi luči
5. Nasprotnike gejev prikazati v slabi luči
6. Pridobivanje sredstev: Denar naj se ustavi tukaj

Korak 5: Nasprotnike gejev prikazati v slabi luči
“V kasnejši fazi medijske kampanje za gejevske pravice – dolgo po tem, ko bodo drugi gejevski oglasi postali nekaj vsakdanjega – bo čas, da obračunamo s preostalimi nasprotniki. Odkrito povedano, potrebno jih je osramotiti in očrniti. Naš cilj je tukaj dvojen. Prvič, samopravičniški ponos glavnine ljudi na njihovo lastno homofobijo želimo nadomestiti s sramom in krivdo. Drugič, nasprotnike gejev želimo prikazati tako zlobne, da se bodo povprečni ljudje (Američani) želeli čim bolj oddaljiti od ljudi takšnega kova.”

Kirk in Madsen nadaljujeta: “Javnosti naj se prikazujejo podobe besnečih homofobov, katerih druge lastnosti in prepričanja se povprečni Ameriki gnusijo. Takšne podobe so lahko: Ku Klux Klan, ki zahteva, naj se geje žive sežge ali se jih kastrira; fanatični južnjaški pastorji, ki se od svojega histeričnega sovraštva kar slinijo, tako da izgledajo hkrati komično in blazno; grozeči huligani, razbojniki in obsojenci, ki hladnokrvno govorijo o ‘pedrih’, ki so jih ubili ali pa bi jih radi ubili; pregled nacističnih koncentracijskih taborišč, kjer so homoseksualce mučili in pobijali s plinom.”

Mi nismo dobili nobenih takih navodil! Za nas, za mene so tudi istospolno usmerjeni ljudje spoštovanja vredni!

Aha, ti bi torej samo majčkeno diskriminirala, čisto tako preventivno, ker če bi prišlo do enakopravnosti tudi na tem področju je to samo korak stran od tega, da boš ti diskriminirana? Zato je treba geje držat samo par korakov stran od enakopravnosti, saj druge pravice naj imajo, ampak ne vseh, ker potem se bodo pa že razvadili in mislili, da dejansko so enakopravni? Bravo za tole argumentacijo.

Otrok ni pravica odraslih!! Zato s tem ne diskriminiram!

Kaj pa odgovor na Kirkovo in Madsenovo strategijo?

ma daj koliko homoseksualcev se med seboj pobija..niste nič drugačni..samo hočete nekaj kar vam pa ni dano po naravni poti oziroma vam je samo vi tega nočete…in zdaj je svet kriv ker vas omejuje kot je Gretka napisala :-)))))))))))))) sami se.[/quote]

seveda mislim, da če se homoseksualni par odloči, da eden od partnerjev posvoji otroka, ki ga je drugi že prej imel, se mi zdi sprejemljivo, da pa dajo enega otroka v posvojitev homoseksualnemu paru, mi pa ne gre skupaj….žal.

Sami se ne omejujejo, omejujejo jih zakoni. Zakone pa sprejemamo in pišemo ljudje.
Dokler ni bilo vse zakonsko urejeno in popredalčkano, se ni nihče vtaknil v to, da je otrok živel z dvema ženskama. Otroke so dajali v rejo brez posredovanja CSD, tudi prodajali so jih, pa se ni nihče kaj dosti obregal v to.[/quote]

Žal ima naša družba take predsodke in bodo otroci ostali prizadeti…

Ne vem, zakaj bi istospolno usmerjeni sploh želeli imeti otroke? Če jim ne paše početi tisto, kar na naraven način privede do otroka???!!!

Zato k je neplodnim hetero tudi dovoljeno posvojit. Pa tud plodnim hetero dovoljeno posvojit. Pa samskim tud dovoljeno posvojit.

Oni tud ne morejo/nočejo/nočejo novega otroka delat, pa smejo posvojit.

Kamot nadaljuj s tovrstno naprednostjo, ki je dejansko lahkovernost.

https://www.youtube.com/watch?v=vLYCiLb4zKA
Razkritje, kaj se je zgodilo v Massachussettsu po uzakonitvi istospolnih porok.
Kaj Sodoma ti je všeč?

Ti pa nadaljuj z 24kul RKC propagando, samo v srednji vek zrad vas ne bomo šli.

Nič jih družba ne omejuje,oni so omejeni s tem svojim ven metanjem. Pa naj se poročijo,naj se kavsajo sam tuje otroke posvojit pa ne no. Se prec na Mark Žitnika spomnim,pa se mi že njegov otrok smili. Bogo dete,res.

Za otroke gre! A samo takrat,ko so vpleteni homoseksualci??? Se vidi,da gre za usrano nestrpnost. Samo da sta mož in žena,potem pa ni čisto nič važno,kaj se dogaja z otroki.Pretepeni,zanemarjeni otroci alkoholikov. Verbalno nasilje psihopatov/pohlepnežev,ko silijo otroke v delo do onemoglosti.
Celo poznam tako družino očeta psihopata številnih otrok,ko otroci garajo in so vsakodnevno pod hudim verbalnim nasiljem.
KJE SI TU ALEŠ PRIMC IN OSTALI!!! SOCIALNA BO REŠEVALA SAMO LAHKE PRIMERE! OMENJENEGA PRIMERA NIKAKOR NE,KER SE ENOSTAVNO BOJI TAKIH LJUDI!
HALOOOO!!!! PA TAKE INŠTITUCIJE!!!!! HVALA ZA TAKO DRŽAVO!!!!!!!!

Ne zanimajo me pedri in lejzbače,otrok pa jim ne damo!Pustite otroke pri miru in jih ne obračajte v spolne izprijence.Vzeli jim boste življenje,zarukanci.

Ni omejenost, to je popolna prefriganost, manipulativnost elit.
Vedeti moramo, da niso homoseksualci tisti, ki delajo tako propagando. Nihče od tapravih gejev in lezbijk se ne udeleži nagnusnih parad. Nihče od njih nima želje po otrokih, ker se vsak zaveda naravnih omejitev. Še najmanj pa bi tapravi geji in lezbijke vsijevali svojo spolno usmeritev širši okolici.
Torej je v ozadju grda prevara svetovne eite, ki s pomočjo aktivistov LGBT posiljuje folk z uzakonjeno nemoralo. Pošten človek že zdaj nikjer nima besede, odslej bo še moralen človek ob vse pravice. Naivneži pa še kar nasedajo izmišljenim razlogom za spremembo družinskega zakonika.

Če bi danes starše vprašal naslednje: če se vam kaj zgodi in umrete ali bi pustili, da vaše otroke posvojita homoseksualca ali pa lezbiki, bi v 95{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} rekli NE.

Raje dvema homoseksalnima kot pa dvema globoko vernima…če vse druge spremenjlivke izklopimo

Nekaj podobnega je tudi tovariš Vladimir Putin govoril – https://www.youtube.com/watch?v=m8xSZ9Fr4c0%5B/quote%5D

Vse te bedarije okrog istospolnih so poskus lobijev, kako dokončno uničiti vse vrednote, ki nas držijo še približno civilizirane. Vedeti je treba, da so ljudje brez vrednot in z uničeno identiteto izgubljeni in tako še bolj dovzetni za razne manipulacije.

Pa nikar si en delajte utvar, da se bo degeneracija tu ustavila…interesne skupine imajo v ozadju vedno pripravljeno že kakšno potezo ali dve za naprej. Homoseksualnost se zdaj propagira kot enakovredno zvezi moški-ženska, čeprav vsak otrok ve, da je v naravi situacija drugačna.
Čez čas, ko se bomo navadili homoseksualnosti, se bo gotovo začela še kakšna kampanja za legalizacijo pedofilije, pa zoofilije, ali celo kakšne druge bizarnosti. In medtem, ko se bomo mi ukvarjali s tem, kdo ima prav, nas bodo počasi, a zanesljivo pregazili tisti, ki nenaravnim primerkom ne povzročajo posebne pozornosti, v skrajnih primerih pa tudi obesijo na bližnji kandelaber.

Skratka…podobno, kot stari Rim, si tudi mi kopljemo pot v pogubo.

Ne morem kaj, da zopet ne bi komentirala. Kaj je z vami cerkvena raja, čedalje bolj je vse podobno isis napadom. Za maskami se skrivajo, izbirajo ljudi za to, da bi se zgodile spremembe na napačnem mestu molite, preklinjate in delate vstaje. A ne bi bil že čas, da začnete po božje gledati na zadeve starejše od 2000 let? Al ste bili plačani kot pri Janši, ko ste glave ždele na ulicah. Prebrala sem očitke na račun zakona ; družina moški ženska? A res kaj pa tam, kjer so po nesreči ostali sami to ni družina? Ženska, ki je šla od doma pred nasilnim možem a to tudi ni družina? Jaz zakon razumem; če imata dve ženski otroka iz prejšnje veze in se eni kaj zgodi lahko druga poskrbi za tega otroka ravno tako suvereno saj pozna njegove potrebe. Kdo pa je rekel, da sedaj bodo pa na polno posvajal vse povprek enako velja za moške, veliko jih ima zvezo z žensko, ker se bojijo diskriminacije. Raja ne vidite niti toliko daleč kot je dolg vaš nos ker se date vodit kot ovčice in to slepe. Aja pa tale cvetka, da homo seksulani partnerji imajo več partnerjev poleg rednega kot hetero? Ma dajte no a res? Doben poročen nikoli ni varal ne ne to pa ne, zato ker je poročen. Še boljša pa ta da življenje predvideva celici xx in xy povedat pa nihče ne zna katera je bila prej??? Ajej moji kristjani kake zablode v imenu cerkve, dajte lačnim kruha, brezdomnim, streho, bolnim, pomoč pa začnite živet po načelih, ki se jih oklepate, da ne bo samo spovednica tista kjer boste laźji in pomirjeni.

New Report

Close