Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu V pisarni

V pisarni

In obvisel …

Ne ker sem sam tudi strasten bi bil sex zelo na nivoju kvalitete.

Ti ja.

No vidiš,le čakanje in potrpljenje je ključ do uspeha,ni pa 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}:-)))

Srček, kdaj se tebi napisala, da delo čaka?
Drugače pa rada…zelo rada nagajam in se redko zgodi, da mi ne paše. Se trudim, da čas ni moj gospodar in si vedno vzamem čas… še posebno rada si ga vzamem za takšno in drugačno igranje. Vsake toliko časa pa paše kakšen na hitrco:))) Si ga ti vzameš (čas)?

Ljubica,
pri meni je tako, da si vzamem čas, če je le možno:ni vse služba in delo…
…zelo rad pa se poigram, na takšen in drugačen način…glede seksa pa je tako, si vedno vzamem čas…čeprav zelo paše tudi tako, na hitro…..to je neke vrste hitra potešitev….., baje tudi vam, ženskam to občasno zelo paše….
predvsem na takšnih, nevsakdanjih krajih…..te zanima?

Raje bereš, a ne….tudi pri meni je tako….tebi paše hiter seks in hitra potešitev?

Meni, če že.

Diskretni, kaj pa obljuba?:))))

Hecam se!

Tisti na hitro paše, kot si napisal za potešitev in je nemalokrat predigra tistemu daljšemu crkljanju z veliko mero občutka, nežnosti, strasti….
Ja, paše pa tudi v drugih okoliščinah, ko je premalo časa (čas med malico npr:)) za kaj več oz. je kraj neprimeren za kaj več…. Ja, me zanimajo tudi neobičajni kraji.

Zdaj sem že jaz čisto zrajcana od teh fantazij…. Bi pasal zdajle eden na hitro…

Poljub.

Kakor kdaj. Če je potreba huda in primeren kandidat, ja tudi na hitro zelo paše. Ampak takrat je fino, če je zraven še malo adrenalina, kar bi v pisarni sigurno bil prisoten.

Aha, ok. Vzamem na znanje.:)

:))) Verjetno res. Sploh pa da kakšno domino faše.:))))) Jao, jao, to bi rada videla!

Pa še svizec naj zavije čokolado v folijo,kajne.

+ in + = +.

Nič mi ne verjameš ljubica!

Vse ti verjamem dragi, samo pravim, da čakam na ta dan. Saj si verjetno opazil, da sem na nekaj čakala 14 let, torej imaš še kar nekaj časa.

Uf, imava še 13,5 let fore:-))))

Bi blo pa zanimivo prebrat česa si toliko časa čakala

Ja, v pisarni bi zelo pasalo je…pa čeprav te ne poznam, si predstavljam, kako bi bilo, če bi prišla k meni…..če bi to bilo v okviru delovnika, bi moralo biti res na hitro, pri nadurah pa bi si vzel čas za tvoje telo…..tebe…..najprej počasi….z občutkom…..malo igračkanja na začetku…potem pa…..
……uff……
Ti pa pošiljam še en vroč poljub!

Si predstavljaš?

Kako čakam in čakam. Na vsaj en klic. :))))))))))))

Bea,
iskreno povedano, danes sem čisto na…..ne vprašaj, kako pasalo bi…zdajle…seveda na hitro…..
Pa da pomislim poletje, plaža, divja,……čas za igračkanje, počasno…rajcanje…..pa …….mmmmmmmm….

Ja, verjetno boš kar dolgo čakal, če ne boš izdal najnujnešega. 🙂

mmmmmmmmmmm, rajši nehaj! Tale vroč poljub se je kar stopil na mojem razgretem telesu.
cmok tudi tebi, tokrat malo bolj moker,mmmmmmmmm

Jaz tudi dragi… sem popolnoma razgreta sedajle….manjka mi samo nekdo, ki bi potešil to mojo željo po ….saj veš:)))
Mmm…divja plažica…zalivček do katerega se lahko pride le po vodi… sama…gola nastavljam svoje telo prijetnim dopoldanskim sončnim žarkom… v mislih si potihem želim, da bi prišel on…

No vidiš. Nikamor se nama ne mudi. Bolj pravilno bi bilo koga, ampak predolga zgodba za ta forum.

New Report

Close