Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek V prometni nesreči umrli dve najstnici, najstnika težko telsesno poškodovana.

V prometni nesreči umrli dve najstnici, najstnika težko telsesno poškodovana.


bolj pametno bo vse tiste, ki so na AD, abtipsihotikih, pomirjevalih in ne vem še čem kontrolirati in jim prepovedati vožnjo, kar je sicer prepovedano, taki ljudje ne bi smeli upravljat vozila…pa ga . seveda, vsakodnevno in zelo pogosto, takih je ogromno, vsak dan redno pod dozo…dosti bolj nevarno kot pa skajen joint pred 3 dnevi..

Sožalje staršem in Sloveniji . Uvoziti bomo morali dve nemke, finke, norvežanke, danke ali pa ukrajinke morda rusinje da bomo zagotovili večjo rodnost slovenskega naroda.

To ni naravna selekcija. Je tako kot če zdravi živali nastaviš past v katero se bo ujela;)

CESTE niso normalne, to bo ja 😛
Kolikor berem niso bili samo pijani temveč tudi drogirani. Kruta smrt ampak rivi SAMI !
Ob takih nesrečah vedno rečem: če je moral nekdo umreti, je prav, da je umrl tisti, ki je kriv in ne nekdo povsem nedolžen. Pa me napadite, vem, da resnica boli.[/quote]
Za voznika je pisalo, da ne vedo nič, ker ni bil v stanju, da bi delali teste alkoholiziranosti. Ko sem bila sama njihove starosti, smo se običajno dogovorili, kdo vozi. Voznik ni pil, ostali smo. Tako da v tem primeru ne bi kar na pamet govorila, da je bil voznik pijan ali drogiran. Sopotniki so pili ali še kaj drugega, ampak oni pač niso bili šoferji.

Meni se bolj zdi, da je voznik sekal ovinek, ker je mislil, da je cesta prazna. In zagotovo je videl koga drugega početi isto na tem ovinku. Skratka slab zgled, hkrati pa mladostniška nepremišljenost in pomanjkanje izkušenj na cesti, kar je itak problem vsakega mladega voznika.[/quote]
Kako pa “sekaš” desni ovinek? Da zapelješ na levo stran ceste, ravno ni sekanje ovinka.
Še bolj bosa je pa ta, da je nekoga tako videl vozit ravno v tem ovinku.
Prehitro je pripeljal in ni zvozil ovinka, ne prvi in žal tudi ne zadnji.


A iz Somalije pa nebi bilo uredu? – te ponavadi noseče pridejo 🙂


bolj pametno bo vse tiste, ki so na AD, abtipsihotikih, pomirjevalih in ne vem še čem kontrolirati in jim prepovedati vožnjo, kar je sicer prepovedano, taki ljudje ne bi smeli upravljat vozila…pa ga . seveda, vsakodnevno in zelo pogosto, takih je ogromno, vsak dan redno pod dozo…dosti bolj nevarno kot pa skajen joint pred 3 dnevi..[/quote]
Imaš prav, tudi tiste, ki vozijo na AD, pomirjevalih…. bi morali kontrolirat in pobrat izpite.

Močno dvomim, da bi ti dve punčki dobili potrdilo o nedolžnosti, glede na to, kaj vse berem tukaj .

Ko sem imela jaz 17, 18, 19 let so bile zelo popularne tri diskoteke, ki so bile cirka tri ure stran iz Ljubljane. Jih nisem nikoli obiskala, ker se enostavno nisem hotela voziti tja s fanti, leto,dve starejšimi od sebe, Sem sigurno zato zamudila kakšen dober žur, ampak živa pa ostala. Mene je spametovalo to, da so en fant in tri punce (sem dve punci poznala) imeli hudo nesrečo, ko so se vračali iz ene od teh diskotek. Voznik in punca spredaj so preživeli, punci zadaj sta umrli, njuni družini sta še danes, 20 let po tem zaviti v žalost. To, ko doživiš v svoji bližini, te mine žuriranje na takšen način. Na srečo je bila Ljubljana polna lokalov, diskotek, avtobusi so vozili, taksiji tudi, se mi ni zdelo vredno izzivati nesreče.

To je tragedija, strašna tragedija. Vsako obtoževanje ali pametovanje je na tem mestu odveč.

Bedak si, a ne? Je pomembno, ali ste bili nedolžnosti? Kaj to tebe sploh briga? Si pedofil, da te vzburja spolno življenje skoraj še otrok? Svoje travme rešuj kje drugje.


A iz Somalije pa nebi bilo uredu? – te ponavadi noseče pridejo :-)[/quote]

Preveč črne! Slovenci rabimo bolj severnjaške gene, da izničimo južne gene iz časa jugoslavije.

Srčno ti želim, da se nekdo tvojih NE BI na tak način ubil na cesti. In da v nasprotnem primeru ne bi NIHČE napisal takega stavka o živalih.[/quote]

Pa kaj za vraga se toliko usajaš. Punci trezni ali ne, vedeli sta s kom se vozita. Nič kaj manj nista krivi za svojo usodo od voznika. ne moreš zdaj pričakovati, da bo vesoljni svet jokal za nekom, ki mu lastno življenje ni kaj dosti pomenilo. 18, 19 let stari punci, hja vedno ste zagovarjali tezo, da to ni več otrok temveč odrasla oseba, ženska, ki sama odloča zase, ki ve (naj bi) kaj hoče. Torej je tudi odgovorna sama zase. In ja, živali, ki jih ubijejo, so dosti bolj uboge. Sama sreča, da ni zagorel in zgorel avto, ki je prišel nasproti.[/quote]
Krut in neprimeren komentar, sploh če ga berejo starši teh dveh punc, ki sta zgoreli. Kot da bi bil/a bolj srečna, če bi v nesreči tvoji otroci zgoreli, krave pa preživele.Daj pejd v štalo !!

Vem, da resnica boli, kaj ti morem. Bi raje videla, da bi bil mrtev tvoj otrok, ki bi se tisti hip pripeljal nasproti in bi se tale druščina zaletela vanj? Bi raje videla, da bi v plamenih umrl tvoj otrok, ki ne bi bil nič kriv in nič dolžan? Žal. glej, krut komentar ali ne, je pa resničen.

Te bom razočarala. Sama sem v teh letih zelo dobro vedela s kom se vozim. S pijano druščino sigurno ne. Pač glej, eni smo odgovorni tudi v mladosti, drugi še v starosti niso. In ne vem, če je bil voznik pijan, bil je pa objestnež in tega ne moreš zanikat.
p.s. a ti imaš izpit? Kako bi se naj voznik uštel s prestavo? O ja, mogoče je dal v četrto namesto v drugo in kaj? A misliš, da avto potem kar zdivja in odpelje 150 in namesto v ovinek kar naravnost?
Dajte, nehajte iskati neke neumne izgovore.[/quote]

hahaha, tipična pametnjakovička. Piše samo, da je voznika zaneslo iz ovinka. Nikjer ni omenjeno s kakšno hitrostjo je pripeljal. In ja če s preveliko prestavo pripelješ iz ovinka te odnese na drugi pas tudi pri nizki hitrosti. Itak pa ne bi priznala če bi se vozila s kretenom, imaš pa potrebno po kritiziranju mladih ki so naredili napako. Ampak mi smo bili še 100 krat hujši od teh.[/quote]

Očltno si ti, pametnajkovička, bila res še hujša. Ampak….če si bila ti, to ne pomeni, da sem bila tudi jaz. Ne sodi vseh po sebi, na srečo nas je nekaj tudi prisebnih. In ne, nisem se vozila s kretenom, nikoli in nikdar in nimam kaj priznati za razliko tebe. S kreteni se vozijo samo kreteni. Saj poznaš tisto o ptičih, ki skupaj letajo a ne, pametnjakovička 😛

Ta tvoja trditev je pa popolnoma zgrešena. Ravno obratno je. Kdor ne mara živali, mu tudi za ljudi ni mar.[/quote]
Ne ni res, če te ne skrbi za ljudi in lahko napišeš tako izjavo nisi človek, ampak najmanj vesoljec.Nisi normalen človek če ti je vseeno za ljudi ki dnevno umirajo po cestah pa še kje drugje se dogajajo tragedije.[/quote]

Ni mi vseeno za ljudi, ki umirajo na cestah, ni mi vseeno za TISTE ljudi, ki na cestah umirajo po TUJI krivdi. In čisto vseeno mi je za ljudi, ki na cestah umirajo zaradi lastne objestnosti, alkohola, drog in ostalega sranja. Raje sem vesoljec kot i.diot, ki bi jokal za takimi ljudmi, ki ogrožajo še vse ostale na cesti in jim je figo mar, če jih na svojem morilskem pohodu nekaj spravijo na drugi svet.

žive ja, ampak vprašanje v kakem stanju, če sta bili sploh pri zavesti in sta se zavedali..verjetno sta bili že prej fejst poškodovani, glede na to da sta ta dva, ki so ju rešili spredaj, težko poškodovana..
drugače pa..0,37 promila ni neka pijanost, kolikor je imel sopotnik na prvem sedežu..verjetno je imel voznik še manj, ali pa nič, glede na to, da je vozil..vsaj upam tako..je imel ta, ki ju je reševal in je pripeljaj nasproti in so trčili..več promila mislim da 0,52.[/quote]

Aja in zdaj bo seveda on kriv a ne, ki je lepo in pravilno pripeljal po drugi strani ne glede na alkohol v krvi. Pa ne moreš verjeti kaj vse boste še pogruntali.

Bedak si, a ne? Je pomembno, ali ste bili nedolžnosti? Kaj to tebe sploh briga? Si pedofil, da te vzburja spolno življenje skoraj še otrok? Svoje travme rešuj kje drugje.[/quote]

Ja zdaj sta skoraj še otroka. Če bi pa včeraj njuna mama spraševala, če naj pusti svojo 19 let staro hčer samo na morje, bi jo pa napadli, da jo zavija v vato, da je posesivna, da je njena hčerka odrasla in bla bla bla. Najbolj mi gre na jetra, ko se nekdo tako obrača po vetru.


Vidim da ne zastopiš. Gre za smrt dveh deklet, o krivdi bodo pa še pisali. Tudi mi smo kot mladi delali napake. Pa nismo divjali, imeli smo star fičko, samo kdaj je imel voznik kakšen promil več. In tud ti nisi bil/a najbrž nek angelček,vsak dela napake a žal so za nekatere smrtne. Pri 19, 20 letih še to ne veš, si poln življenja. Drugače pa je za bogate, objestne mladce v današnjih časih, ki jim starši dajo vse, le vzgoje ne. In ne primerjati ljudi z živino. A si že v štali?


Vidim da ne zastopiš. Gre za smrt dveh deklet, o krivdi bodo pa še pisali. Tudi mi smo kot mladi delali napake. Pa nismo divjali, imeli smo star fičko, samo kdaj je imel voznik kakšen promil več. In tud ti nisi bil/a najbrž nek angelček,vsak dela napake a žal so za nekatere smrtne. Pri 19, 20 letih še to ne veš, si poln življenja. Drugače pa je za bogate, objestne mladce v današnjih časih, ki jim starši dajo vse, le vzgoje ne. In ne primerjati ljudi z živino. A si že v štali?[/quote]

Ti si tista, ki ne zastopiš. Kolikokrat naj še povem, ne, jaz nisem delala napak in ja, bila sem angelček, če hočeš to slišati. Razumeš, aja, ne moreš, da nismo vsi enaki, nismo vsi enako neodgovorni. In ne, nikoli ne bi sedla v avto k nekomu, ki bi imel kak promil preveč. Sama nisem alkohola nikoli pila in ga tudi sedaj ne pijem, ne moreš razumeti, vem in s pijanci se ne vozim. Tu ni kaj dodati.
V štali si pa očitno ti zrasla. Bomo videli, ko bodo eni divjaki na cesti ubili tvojega otroka, bomo videli, če boš tudi takrat našla 1001 izgovor ter opravičilo za morilca svojega otroka.

Takih prekršakrjev nas je zagotovo zelo veliko – skoraj vsak vsaj na kakšnem odseku, kjer je omejitev nizka, dokaj hitro pelje kakšnih 5 km hitreje od dovoljene hitrosti.

Tako jih imajo na enkrat cel kup, znesek kazni pa tudi ni majhne. Pa še truditi se ni treba, je kar vrsta-samo popisujejo.
En primer iz lastnih izkušenj: vsi so me prehitevali, zato sem bila zadnja v koloni. Peljala sem dobrih 5 km hitreje od omejitve, drugi presegli omejitev za več kot 20 km. Njih niso ustavili, mene pa so.


Vidim da ne zastopiš. Gre za smrt dveh deklet, o krivdi bodo pa še pisali. Tudi mi smo kot mladi delali napake. Pa nismo divjali, imeli smo star fičko, samo kdaj je imel voznik kakšen promil več. In tud ti nisi bil/a najbrž nek angelček,vsak dela napake a žal so za nekatere smrtne. Pri 19, 20 letih še to ne veš, si poln življenja. Drugače pa je za bogate, objestne mladce v današnjih časih, ki jim starši dajo vse, le vzgoje ne. In ne primerjati ljudi z živino. A si že v štali?[/quote]

Ti si tista, ki ne zastopiš. Kolikokrat naj še povem, ne, jaz nisem delala napak in ja, bila sem angelček, če hočeš to slišati. Razumeš, aja, ne moreš, da nismo vsi enaki, nismo vsi enako neodgovorni. In ne, nikoli ne bi sedla v avto k nekomu, ki bi imel kak promil preveč. Sama nisem alkohola nikoli pila in ga tudi sedaj ne pijem, ne moreš razumeti, vem in s pijanci se ne vozim. Tu ni kaj dodati.
V štali si pa očitno ti zrasla. Bomo videli, ko bodo eni divjaki na cesti ubili tvojega otroka, bomo videli, če boš tudi takrat našla 1001 izgovor ter opravičilo za morilca svojega otroka.[/quote]
Ne bom se pregovarjala s tabo, ker to ne paše v to temo ob smrti dveh deklet. Čestitam da si angelček in upam, da so tudi tvoji otroci.

Grozna smrt za dekleti. Upam samo, da nista bili pri zavesti, ko sta zgoreli. Presnet mulec smrkav! Upam, da ga bo ta dogodek celo življenje spremljal vsako minuto! V zapor pa nikoli več na prostost!

ZAKAJ pri materni pisdi ljudje vozite kot največji debili na tem planetu, ko imate v avtu enega ali več sopotnikov??!! Piška vam materna!! Dobesedno me raznese od jeze, ko nekdo drug umre zaradi enega kretena za volanom, oni kulac pa preživi!

Ponovno se je pokazalo, da je bilo to za njiju usodno. Morali sta imeti največja dva frajerja z dobrim avtom, ki sta bila zvezdi zabave (alkohol, droge) in potem se zgodi tole, me res ne čudi da je toliko tega, isto sem napisal že v primeru Barbare in stvari se ne spreminjajo oz. gredo na slabše, mame učijo svoje hčerke, da naj gledajo samo na denar in na to kako bodo oženile frajerje, no zamislite se sedaj malo in ne takih neumnosti prenašati na potomce.

žive ja, ampak vprašanje v kakem stanju, če sta bili sploh pri zavesti in sta se zavedali..verjetno sta bili že prej fejst poškodovani, glede na to da sta ta dva, ki so ju rešili spredaj, težko poškodovana..
drugače pa..0,37 promila ni neka pijanost, kolikor je imel sopotnik na prvem sedežu..verjetno je imel voznik še manj, ali pa nič, glede na to, da je vozil..vsaj upam tako..je imel ta, ki ju je reševal in je pripeljaj nasproti in so trčili..več promila mislim da 0,52.[/quote]

Aja in zdaj bo seveda on kriv a ne, ki je lepo in pravilno pripeljal po drugi strani ne glede na alkohol v krvi. Pa ne moreš verjeti kaj vse boste še pogruntali.[/quote]

Ni bilo misljeno v smislu,da je nasproti vozec kriv..bolj v smislu,da niso bile to strasne kolicine alkohola..ker sem videla tudi take se vsest v avto,ki komaj na nogah stojijo..za tega fanta pa samo bravo..ce ne bi bilo njega in njegove punce,bi zgoreli vsi stirje v avtu, ki ga je vrglo s ceste.

Ti si tista, ki ne zastopiš. Kolikokrat naj še povem, ne, jaz nisem delala napak in ja, bila sem angelček, če hočeš to slišati. Razumeš, aja, ne moreš, da nismo vsi enaki, nismo vsi enako neodgovorni. In ne, nikoli ne bi sedla v avto k nekomu, ki bi imel kak promil preveč. Sama nisem alkohola nikoli pila in ga tudi sedaj ne pijem, ne moreš razumeti, vem in s pijanci se ne vozim. Tu ni kaj dodati.
V štali si pa očitno ti zrasla. Bomo videli, ko bodo eni divjaki na cesti ubili tvojega otroka, bomo videli, če boš tudi takrat našla 1001 izgovor ter opravičilo za morilca svojega otroka.[/quote]
Ne bom se pregovarjala s tabo, ker to ne paše v to temo ob smrti dveh deklet. Čestitam da si angelček in upam, da so tudi tvoji otroci.[/quote]

Zadela si v polno. Tudi moji otroci so oz. so bili. Zdaj so že odrasli 😛
Čao

Aja in zdaj bo seveda on kriv a ne, ki je lepo in pravilno pripeljal po drugi strani ne glede na alkohol v krvi. Pa ne moreš verjeti kaj vse boste še pogruntali.[/quote]

Ni bilo misljeno v smislu,da je nasproti vozec kriv..bolj v smislu,da niso bile to strasne kolicine alkohola..ker sem videla tudi take se vsest v avto,ki komaj na nogah stojijo..za tega fanta pa samo bravo..ce ne bi bilo njega in njegove punce,bi zgoreli vsi stirje v avtu, ki ga je vrglo s ceste.[/quote]

To je pa res. Samo njima se lahko zahvalita za življenje.

New Report

Close