Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek V prometni nesreči umrli dve najstnici, najstnika težko telsesno poškodovana.

V prometni nesreči umrli dve najstnici, najstnika težko telsesno poškodovana.

temu šoferju bo še žal. da so ga rešili pravi čas..boljše zanj, da bi zgorel zraven..men se odpele.

da ste tu na forumu sami taki, ki se nikoli z nobene zabave niste peljali s prijatelji, nikoli pili, nikoli noreli.

Vsi ste tak pametni. A ne vem koliko ljudi v okolici poznam, ki se odrasli sedejo pijani za volan.

Jaz jih ne obsojam, grozno se mi zdi, da se jim je to zgodilo.

Nič se ne naučimo. Mi že mogoče, za nami pa prihaja nova mladina.

Itak je zdaj celo naselje v šoku. Vsi imajo zagrenjen lajf za par let. Kdo jim pomaga?? KAKO??
Oni bodo trpeli še leta. In žal mi jih je, ker življenje je res kruto. Če me razumete!

Mi pa bomo pozabili do ‘jutri’, ko se bo spet kdo spičil .

jAZ sem upokojen, pa se točno spomnim vseh samomorov, nesreč z udeležbo otrok, vseh solz in obupa- ja se pogovoriš na šihtu, In smo bili prijateljski kolektiv. Pa pride za tabo….. !

Vsa čast pa gasilcem, ki mislim, da danes nosijo vso breme! Še posebej prostovoljci, ki niso glih zverzirani za tako težke naloge. To prineseš domov…. to te tlači mora.

Samo nihče ne bo šel jutri k psihiatrinji, k nič ne ve – ej help mi. To ostane nekje globoko in trpiš!
Tega nihče ne ve![/quote]

Pa oprostite, če dopišem še nekaj izven te teme! Glede gasilcev, ker res – vsa čast!

Eno kuurčevo pismo s praškom, hehe – se privleče specialna enota – vsi v karanteno. 🙂 Prav!
Za en pozabljen ruzak – se zapre cela ulica, robot da sestreli …. prav!

Da pa v enem vagonu dobijo dva migranta – kdo je šel gor? Gasilca?? Vsaj tako je bilo napisano.
Ne poznam točne situacije – je pa popolnoma neodgovorno, da so tako ravnali.

Dragi fantje v gasilskih vrstah – pazite nase. In globoko spoštovanje. VI ste edini, ki jih cenimo v tej naši zblojeni domovini. Grem stavit. da 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} !![/quote]

cela Štajerska je vedela, da se ponovno odpira Yucatan, le policija ne? lahko bi krožili malo tam okoli, vsaj za strah! včasih so!

New Report

Close