Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek V zvezi s postom o dogajanju na OŠ Poljane: tega otroka so se s stavko znebili že prej, na drugi šoli

V zvezi s postom o dogajanju na OŠ Poljane: tega otroka so se s stavko znebili že prej, na drugi šoli

Ali kdo ve, kako stvari stojijo danes? So stavkajoči otroci v šoli?

Naslednji teden gredo očitno v zimsko šolo v naravi v Cerkno, tako piše na spletni strani šole.

Ojoj.

Če prav vem, je bil ta fant na prejšnji šoli sošolec od Jelinčičeve hčerke.
Kolikor poznamo Jelinčiča, je jasno, da so dosegli premestitev tega otroka.


Jelinčič se tu ni prav zelo angažiral. Se je bolj za zahvalit eni visoko izobraženi mami, ki je zadeve res speljala vrhunsko in z veliko pameti.

Pa saj se samo malo odrivajo in prerivajo, fantje pač.

No, tako je bilo na začetku leta … in morda tudi še prejšnji mesec … učitejica pa ni uporabila beležke tttt.

Tudi jaz sem našla ta zapis. A veš, da me prav firbec, ali je Crnković danes vesel, da njegov sin ni več sošolec od Đorđevića?

Miodrag Đorđević vrhovni sodnik in državna sekretarka na pravosodnem ministrstvu Tina Brecelj sta starša tega sončka.

Otrok potrebuje pomoč. In za to obstajajo ustrezne institucije.
Od tako inteligentnih staršev bi človek pričakoval, da jim je to jasno, ne pa da samo še sami vršijo pritiske in otroka, ki ima očitne vedenjske težave, silijo v konfliktne situacije, da bi mu pomagali dejansko premagat njegove težave, to pa ne. Meni se mali smili, očitno tudi v njegovi primarni družini ni vse ok. Kje so zdaj tukaj vsi, kis e zavzemajo za otroke in razne službe, ki urgirajo, ko gre za otroke neizobražencev, tukaj pa ne upajo prdnit. Otroka je treba zaščitit pred tem, da sebi in drugim v življenju povzroči še večjo škodo in mu končno pomagat.

Seveda ne, pa saj to ni edini primer. OŠ pravilniki so napisani tako ohlapno (z veliko luknjami) in z obilo možnosti interpretacij, da ni šans, da pravilno speljejo vse postopke, sploh pa presodijo, kaj je res v dobro otroka. Edino kar se ve je, kaj za otroka ni ok, vse ostalo pa je v zraku oz. kratkoročno lahko kaže, da so celo ukrepi, ki so dobri npr. odstranitev iz družine, slabi. Vzgoja je pač zadeva s časovnim zamikom.
Podobne težave imajo tudi na CSD-jih.

Podpis! Razmišljam identično; največji revež zraven žrtev je prav ta otrok, ki to počne…Da počne narobe pa se očitno niti ne zaveda, ker njegovo stanje je že davno!!! bolezensko!
Odgovorna sta izključno starša!!!

Tak otrok je psihopat.

Zgodba iz obrobja: sestletna deklica zbere pogum in pove mami fantka iz iste sole (se poznajo med seboj), da ji je njen otrok na silo povlekel hlace dol (do golega) in da njej to ni bilo vsec.
Mati najvecjega soncka na svetu ji odgovori: ja in kaj sedaj ti pricakujes od mene? To ni moj problem!
Fanta pa medtem vso dogajanje nadvse zabava in se v varnem maminem zavetju posmehuje deklici.
Tudi o tem fantu bo se veliko za brati.

V tem intervjuju lahko vidite kdo je vzgojil takega mulca ki druge pretepa.

https://www.dnevnik.si/1042343629

Bruh!

Samohvala in še enkrat samohvala. Ni čudno, da mu je froc zmešan ko išče pozornost v šoli. Doma je ne dobi. Po odgovorih sodeč gre za tirana.

Otrok je bil prisoten pri vseh debatah doma. Kjer se sudje dogovarjajo, kako bodo enega za J, drugega oprostili. Kako ni nč vredno. kako se ni treba nič bat.
Še mal so se pohecal z mulčkom….. ki mu je jasno prebilo, da se nima nič bat!

TO mulc vse čikira. Nikogar se ne boji. Ima zaledje doma + vsi & žuristi.Vse, kar je pod njimi, ne obstaja. So samo ene nebodigatreba ovire.
In zdaj je fantič pokazal svoj pogum.

Upam, da je tako. Da ni drugače zlorabljen. Če so starši pametni /samo sodniki očitno niso/ naj ga umaknejo na 1no kmetijo. Med živali. Same kater kmet so bo ukvarjal s takim? ? Pa cel trop bab, ki bi drugače izpeljale.

Vsekakor pa tace stran od tega otroka s strani raznih psihiatrov, socialnih delavk in podobne golazni.
Če ga ne rešijo zdaj, bo sigurno zabredel. Vsaj do enga političnega mesta ga bo foter potegnu, kjer nam bo krojil usodo.

Škoda mulca, ki je inteligenten.

Otrok je bil prisoten pri vseh debatah doma. Kjer se sudje dogovarjajo, kako bodo enega za J, drugega oprostili. Kako ni nč vredno. kako se ni treba nič bat.
Še mal so se pohecal z mulčkom….. ki mu je jasno prebilo, da se nima nič bat!

TO mulc vse čikira. Nikogar se ne boji. Ima zaledje doma + vsi & žuristi.Vse, kar je pod njimi, ne obstaja. So samo ene nebodigatreba ovire.
In zdaj je fantič pokazal svoj pogum.

Upam, da je tako. Da ni drugače zlorabljen. Če so starši pametni /samo sodniki očitno niso/ naj ga umaknejo na 1no kmetijo. Med živali. Same kater kmet so bo ukvarjal s takim? ? Pa cel trop bab, ki bi drugače izpeljale.

Vsekakor pa tace stran od tega otroka s strani raznih psihiatrov, socialnih delavk in podobne golazni.
Če ga ne rešijo zdaj, bo sigurno zabredel. Vsaj do enga političnega mesta ga bo foter potegnu, kjer nam bo krojil usodo.

Škoda mulca, ki je inteligenten.
[/quote]
Ta zadnji stavek je podpiranje, zagovarjanje in nadaljevanje pizdarij, ki jih bo ta mulc nadaljeval.
Jaz bi ga takoj fu*knil iz šole in v kolikor bi on fizično napadel mojega otroka, bi z njim na primerni način obračunal sam.

Posebno šolo z enakim nivojem zahtevnosti znanj kot na ostalih šolah za malo bolj drzne otroke, kot so tile, da ne bojo ogrožali drugih otrok. Ravno zaradi posebnih primerov kot so tile, je možnost zasebnih šol še kako dobrodošla, ker verjetno javno šolstvo se s tem ne misli ukvarjat.

Posebne sole ne pridejo v poštev ker je to kao etiketiranje otrok in se jim s tem dela krivico


Ta zadnji stavek je podpiranje, zagovarjanje in nadaljevanje pizdarij, ki jih bo ta mulc nadaljeval.
Jaz bi ga takoj fu*knil iz šole in v kolikor bi on fizično napadel mojega otroka, bi z njim na primerni način obračunal sam.
[/quote]

Podpis. Če mojega otroka kdo napade in šola izključi odgovornost v času, ko je otrok v šoli, potem sem dolžan otroka braniti jaz kot starš.

O moj bog. Se mislila, da gre za istega. Grozljivo, da je še en tak otrok. Starše bi bilo treba zapreti. Otrok je vedno ogledalo staršev. Če ga niso sposobni vzgojit, potem so tudi oni za zapahe.
[/quote]

Ma ne zapreti.. taki ne bi smeli imeti potomcev…

Poseben razred znotraj šole za take primere kot so otroci, ki ogrožajo druge otroke. Zaradi varnosti otrok, ki obiskujejo dotično šolo.

Poseben razred znotraj šole za take primere kot so otroci, ki ogrožajo druge otroke. Zaradi varnosti otrok, ki obiskujejo dotično šolo.
[/quote]

Tak otrok mora biti v za to prilagojenem okolju, kar normalna šola ni.

Pol ko bo moj dvignil roko nad njega zaradi zaščite sina, pa bil zaradi tega obtožen ali celo zaprt tudi prosim, da ne bo obtožen in zaprt, ker bo šlo za etiketiranje odraslega.

;-))

Otrok ima Aspergerjev sindrom in ima stalnega spremljevalca. Ce je kljub spremljevalcu njegovo obnasanje nemogoce bi se ga morali dati v solo za avtiste Gre pa za motnjo in otrok je verjetno v veliki stiski, starsi si pa nocejo priznati, da ni tak kot onadva hoceta, pac ni popoln in kot tak ocitno ni zazelen. Je pa ze veliko izgubljenega, se mi otrok prav smili.

Taki, četudi niso avtisti, so in bodo celo življenje v outu. Izločeni.
Ker so precej drugačni. In kot taki nesprejemljivi za večino. Žal.

New Report

Close