Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Valentinovo

Valentinovo

Saj pravim. Idealno! Več tako odprtih zakonov bi bilo potrebno, pa bi vsi veliko bolj zadovoljni hodili po svetu in kaj pa veš, mogoče bi bilo potem kaj manj varanja.

Te spravlja ob pamet? Ha ha! KIR moj, luknjica kot luknjica! Sem ustvarjena za ljubezen, hvala ti. Nas je mnogo takih….vsi pa res ne.
A ti si zagotovo med tistimi, ki imajo ljubezen na jeziku, v rokah, srcu, korenjaku…..kako bi bil žalosten, da vsega tega ne bi bilo! In ne bi občutil veselja nad krasno ritko, ki primiga mimo tebe, ne bi občutil zadovoljstva, ko se sodelavka podrgne kot slučajno vate s svojimi joškicami…..

A poglej, so drugi, ki tega nikoli ne občutijo, kot to občutiš ti! Zahvališ se lahko svoji čudoviti naravi, da si tak. Uživaj, srček moj!

Saj vse obožujem, važno je da jo ima :-)))

ha ha, bravo, KIR! Čisto tebi podobno….

Pa kot vidiš povsod tiste očke obrača!¨To pa je varanje!

Ah srči, bi rekla da si en bikec. Rahlo ljubosumen? Ampak kam se pa na koncu vrne? K tebi dragi moj, ker ve da najboljše že ima!!!

a ne ljubica? Upamda bo to prebrala :-)))

Zakaj? Aja, vidim “sam da jo ima”. Saj jo imava vsaka..

In blagor tistim, ki lahko kadarkoli zrejo v tako lepe očke, ki lahko čutijo tvoj vonj, objemajo in ljubkujejo vse kar je na tebi…

Tudi če ne bo, to že sama ve. Če vemo vse ostale, ki močno upamo, da bomo kdaj deležne tvojih poljubov, strastnih prijemov,…. bo pa ja ona vedela kaj že ima.
Ljubica? Res? :))) Ah KIR, spet si mi pihnil na dušo, da sem vsa mehka. Zdaj bi ti pustila vse!

Tistim, ha ha! Tistemu, srček! Nič množine.

umila sem se, princ moj, dišim po svežem…moja vulvica je ostala vlažna…moje male joškice sem pokrila z mehko majhno majčko, hlačk nimam…pa zdej, ha?

hvala…………..hahahaha

Res???? Ljubica moja, bi mi pustila, da te poljubljam – tako popolnoma golo povsod, po vsem telesu; vse do venerinega grička, da bi ti sesal ščegetavčka, vtikal jezik v luknjico….

Prosim, ha ha!

…izvoli še enga……….CMOK!………..:)))))))))))
samo jaz te ne bom tja,kamor bi te g. KIR……………hahahahaha

O kraljica mojih sanj in želja, po tem ne zdržim več… pomoč potrebujem, oh zakaj tebe ni tu??

Prav imaš, pa pošljem še jaz tebi en velik CMOK!

To naj bo dovolj, ha ha..

Oh ja!!! Vse, ne nehaj! Ravno sem se ogrela! Bradavičke že stojijo in čakajo na tvoje nežne dlani, jezik,…. ah KIR, tresem se od želje po tebi!!

Mojči, bom jaz tebe tja:

Na prav na luliko: CMOKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK!

……..hočem še…………..hahahahah
pa pa

saj sem, čisto blizu, princ moj, le roko stegni, me pobožaj….

…………..jaz pa tebe na levo jajčko…………
:))

Lepo slišat Majči, sam pet min prekasno, haha

Oh backa moja ženka zlata internetna, olajšanje… haha

….. šele zdaj, ko sem jih spraznu….:-))))))

New Report

Close