Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Valentinovo

Valentinovo

Enga lupčka za vse vas, ki mi polepšate dan!

Prehitela si me, no pa vseeno: dan zaljubljencev je, zato tudi jaz enga poljubčka ženskem delu tega foruma!

Ja Kir, le kako je to mogoče?! Da te prehitim jaz, ki sem po naravi bolj neromantična duša!;))
Ampak vseeno tvoj poljubček lepo greje. 🙂

Se zgodi, haha

Tudi najboljšim! in ker si ti najboljši, ti je oproščeno!

havala hvala, čeprav si najboljša ti!!

Oh, si predstavljaš dva najboljša združena? Kaj lahko nastane iz tega? Samo nekaj še boljšega! Torej….
Pa veš, narajcan nisi šel včeraj domov samo ti.:))

na npj si najbrž mislila:-))))

ja, ja. :))))))
Misliš da je dobila svoje? Si ti? :))

Kdo bi vedel, morda pa le, če po dveh mesecih ne pripada?!
Jaz tud, sam ne od tiste ki si želim!

Ja dragi moj, da dobiš od tiste od katere si želiš, se boš moral pa sam potruditi. Pa sploh tista od katere si želiš, sploh ve za to? :)))))

Enga poljubčka dobila….zdej bi pa rada še. Ha ha!

Če še tega ne ve????

*****************CMOK, CMOK, CMOK…………………………………………

ampak na tamalčko!

pa dej, bo pasal…….pa še taaaaaakoooooo me znaš! Kdo te je delou, srček, da ti jenaredil tak jeziček?
Prodal bi ga lahko za težke dnarje, ti rečem.

poljubljam te v usta, prince moj!

In jaz tebe v tista čudovita dišeča ustka, le kako takšno umetnino lahko naredi ta narava!

ha ha….kako lepo znaš pretiravat!

Ni pretiravanje princeska moja najdražja, ne more bit! Objem s teboj je čisti užitek, poljub več kot nebesa, sex, ja sex s teboj se pa ne da opisat.. ni primernih besed

Ja ne vem, če ne dobiš od tiste katere hočeš. Mogoče pa ne ve. Še dobro, da imaš backo, da te tako lepo potolaži.:))))

Se rad objemaš, ne de, KIR moj?
In tvoji prsti zaidejo na moje dojke, se ne ustavljajo prav dolgo (ha ha, nestrpnež), že se plazijo proti hlačam in mi silijo za hlačke, se nežno nežno dotikajo moje gladke, čutim tvoj jeziček v ustih, omamlja me, mižim….slišim tvoje pospešeno dihanje, zastokaš na rahlo, sopeš in me poljubljaš v nedogled. Moja lulika je zdaj že čisto vlažna. Dotakneš se vhoda v nožnico, rahlo spolziš čez spolzko mokroto, se nežno dotikaš ščegetavčka, obožujem tvoje prste na meni…..

Imam pač srečo ne?

Sicer sva z backo še kljub vsemu internetni mož in žena, čeprav se včasih obnašava kot stara zakonca, vsega naveličana… hahahahaha

Tako naveličana bi bila pa tudi jaz, če se temu sedaj tako reče.:))) Odprt zakon, to mi je všeč, da ni ljubosumja in posesivnosti. Se bom kar na tem mestu zahvalila še backi. Backa hvala, ker deliš tega princa ženskih sanj z nami, ostalimi potrebnicami, ki si ga želimo vsaj toliko kot ti.

Oh, ženkica moja zlata, točno to si napisala kar si želim tukaj in ravno zdaj! Tista tvoja čudovita dišeča, vlažna in topla lulika … spravlja me ob pamet, le njo imam v mislih.. Očitno si ustvarjena prav za ljubezen in seks, tako dobra si da ti ženske zavidajo, moški želijo..

Nimava lepega zakona? Sem in tja mojo drago valovi odnesejo drugam, pa kljub črvu ljubosumja ni prehude krvi :-)))

Ah zavidamo pa ne. Vse smo lepe in edinstvene, samo pravi za nas se mora najti, da bi nas tako oboževal kot ti backo. :))))

New Report

Close