Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Valentinovo

Valentinovo

Na*** sem ga, bodi moja mučiteljica!

Uf, a spet? Če ti že zdaj vse povem, ne bo več nobenega vznemirjenja, ko bo do tega dejansko prišlo. Znana ti bo vsaka moja poteza, vsak dotik,…. neznana ti bo samo moja mehka koža, ki se bo drgnila ob tvojo, neznane ti bodo samo moje ustnice, ki bodo objemale tvojega korenjaka, ampak boš točno vedel kaj sledi. Pusti se presenetiti. Ne bo ti žal!

Nikoli se vsega lepega ne bi naveličal, pa če bi bil s tabo tisočkrat! Ljubezen in sex me venomer vznemirja in mi daje zadovoljstvo

Ljubi, kaj pa govoriš? Si kaj narobe izustil s tem tvojim gladkim?

Čist lahko ljuba moja, mislil sem da ne boš brala….

Saj ne bom, ha ha, ops, saj nisem! Pa si se mi mal zasmilil in sem te prišla vprašat, kako in kaj, saj veš, skrbi me zate, za tvojega lulija pa sploh!

Če boš tako dober kot izgleda, boš lahko zmenoj tisočkrat in tisočkrat in tisočkrat,…….

Oh moja predraga, daj mi možnost da jaz skrbim za tvojo prelepo lulico, da jo razvajam, masiram in nategnem!

Torej boš res enkrat moja?!? Sam moja?

važi, srček!

KIR, dragi. Tebe je očitno nekdo že pošteno nategnil v življenju, da se tolikokrat želiš prepričati v nekaj.
HOČEM biti samo tvoja in v trenutku, ko bova združena, svet okrog naju ne bo obstajal. Lebdela bova na oblaku naslade, ki bo trajala in trajala….

mmmmmm, cedim se spet, rožica moja najlepša!

ne se čist scedit, ljubi, trdega potrebujem, saj veš, ne de?

Ha, nategnil praviš? Morda pa nekdo res:-))))))

Kako lepo pišeš! Prepričan sem, da tudi tisto tako počneš

Mislim si, haha, sicer je to tud del tvoje zadolžitve. Kako to urediš? Že s svojo prelepo postavo, omamnim telesnim vonjem, lepo besedo…

Objamem te, KIR….

Lepo? Včasih ja, včasih ne. Odvisno od počutja in kako huda je potreba. Včasih pač paše se pofukat, drugič spet paše ljubljenje. Važno je, da sva na koncu oba zadovoljena. In komaj čakam, da zadovoljim tebe, najdražji moj, ne glede na način.

Daj draga, objemi me lepo in dopusti da pijem dišečo slino tvojih čudovitih ust, da vonjam omamni vonj tvoje prelepe kože in čudovitih dolgih lask..

Tudi jaz ljuba moja!

KiR, na Hitu pesem samo zate. Djevojke u ljetnim haljinama volim! Boš počakal na poletje, da mimo tebe primigam v minici in šele potem v akcijo stopil?

Če ne bo že prej, hmmm?

Jaz čakam nate. Se boš sam odločil kako hitro bo zate prišlo poletje.:)))

velja!

Naj že pride to poletje!!!! :))))

Naj pride že ta pomlad!!!

New Report

Close