Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Valentinovo

Valentinovo

.zakaj pa ne?……………….po spraznitvi je še slajše…………..a ne?
:)).potem pa počasi začne znova nabrekat………….mmmmmmmm……..ko občutiš jeziček ………aaaaaaaa??????
:))

ne rajcaj spet Mojčka, misliš da bom ves dan na WC????
Veš da paše…. tisti tvoj čudoviti in nagajivi jeziček..

.in ko najmanj pričakuješ……………..hammmmmm………..hahahahahah

Pa drugič. Škoda! 🙁

in ko gledam kako vsa drhtiš od poželenja…. bi te, bi te!!! Zmasiral tisto tvojo luliko, jo prelizal po dolgem in počez, presesal ščegetavčka in poslušal kako nežno stokaš…

đizus…………….adijo…………

Da me spet prime, a ne???
Povej po pravici: se tud ti tako hitro ogreješ ko take lepe pišeš?

AMEN!!!
Torej tebi niso všeč take zadeve?

……..hmmmmmmmm.ZELO…………….ampak ne javno………..
jaz sem tiho, ne govorim na glas…………
:)).štekaš…?

Srči, ogrejem se takoj. Sploh tebi uspeva, da sem mokra ob prvem pihanju na dušo. Včasih ti manjka res samo malo, da bi mi prišlo brez enega dotika. Kaj naj rečem’ Pašeš mi.
Če te bo prijelo ali ne, pa ne vem. Glede na kvalitetno ponudbo na tem forumu….. bom počasi začela iskati kje drugje.

Pa kjub temu stokaš ko ti prihaja, haha

hahahahahahah………………..derem se ko tiger………..hahahahahah

Zakaj Maja? Zakaj boš iskala drugje? Prav sem pašeš, ravno prav lepo pišeš in ravno prav packasto, tako da včasih že na mizi pi*čko vidim, haha

hahahaha, to je pa lepo tigrica moja!
Zato se ne hvali kako tiha si, nič boljša nisi od mene :-))))

Psssssssstttttttttttt………….cmoka………pa pa

Oh KIR, z največjim veseljem bi se vsak dan vsedla na tvojo mizo, razprla noge in ti ponudila mojo sladko, vročo pi*ko, ki jo je prej skrivalo kratko krilce, te nežno prijela za glavo in te potegnila med noge………
Ampak jaz rada preidem k dejanjem, tako da se bo za kaj bolj konkretnega potrebno malo ozreti okoli.:)))

Poljubčka tud tebi, če se ti zaradi strasti tresejo noge, ne hodi gor:-))))))))

Aha, kot da ti ne ustrezam, hmmm

Pa to bi počel s tabo kar si napisala

imam dopust danes……………ne grem gor!………:))))))))))dans bova kar spodaj…………hahhahah

Ti spodaj ali jaz?

Ah srči, da mi ustrezaš sva že ugotovila. Da bi oba počela drug z drugim točno to kar napiševa tudi, ….. Ampak jaz bi ga rada čutila v sebi, tebe na meni, tvoje roke po celem telesu, jeziček,mmmmmmmmm, kako raziskuje moje telo,….. HOČEM TE!

In jaz hočem tebe!

TI!

Torej? Veš da je zadrževanje spolne energije lahko nevarno? Tolikokrat si me že skoraj pripeljal do vrhunca, da bom ob tvojem prvem dotiku eksplodirala v orgazmu!

Uf Maja, pa povej kaj bi takrat počela

New Report

Close