Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vas je sram, če je vaša hči 40letna večno samska?

Vas je sram, če je vaša hči 40letna večno samska?

Ti to pišeš o sebi, debil. Sej ti najbolj noriš po forumu. In ja, si samski. Potem druge obtožuješ za lastno bedo. Ti jasno, kakšen debil si, na dan naštepaš 30 postov. Sledi tvojega norenja so dobro vidne.
[/quote]Nesramno, ničvredno drhal vas je treba samo po praznih piskrih, nič pri miru pustit, magari sto postov naštepat, ko se ajde kaka minuta časa.😁😁😁

Tvoji starši morajo bit res ponosni. na rogonosca, ločenca, ki cele dneve pisari nesmisle po netu, popoldne pa dela za minimalca. res si uspešen v življenju haha.

Rogonosec sploh ne dela, vleče socialko.


Jp, golobučna pritlikava, pa malo debelo mavrično s trdim čelom se ponavljata, včasih še dravski piškur pride, pa un ko ne plačuje preživnine za otroke, babe pa stalno iste smrdulje, ki niso že leta riti premaknile….tako da ja, nobena tožlažba vam ne pomaga.😁

Rogonosec sploh ne dela, vleče socialko.
[/quote]

Samo je dober. Cel forum ve, da je rogonosec, pa propali slučaj, on se pa kurchi cele dneve, kako je USTVARJAL ha ha ha..

Kot sem že napisal polarni defekt projecira svojo lastno bedo na drugo in drugim piše tocno to, kar je on sam. Posmehuje se samskim, sam je prav tako samski, posmehuje se ljudem brez otrok, njegove mu je postar/jebac od zene delal. Na zacetku mi je bil en tak smešen lole, ki se pocuti pametnega, ceprav se že po pisanju vidi, da IQ ne presega cifre čevljev. Zadnje case se mi pa že kar malo smili kako močno zakompleksano in defektno bitjece je to, sam, ker je zraven še žleht mu pa po drugim strani prav privoščim to njegovo bedo.

Samo je dober. Cel forum ve, da je rogonosec, pa propali slučaj, on se pa kurchi cele dneve, kako je USTVARJAL ha ha ha..
[/quote]

Pa menda ne samo ta forum, baje, da je še na več forumih, kjer je tudi razlagal kako mu je nekdo drug napumpal ženo :). On se pa hvali, da ima otroke :).

Piše pod raznimi multinik kadar ne piše prijavljen.

A mislite, da avtorici s tem vašim prepucavanjem kaj pomagate?

Sori, propadli s.p-ji, socialci in minimalci, niste ničesar ustvarili.


Saj bo pritlikava general, si že našlo dedca, da boš lahko vsaj kaj drugega pisalo in se ne ponavljalo? 😁Teme tako nikoli ne boš zadelo in razumelo.


[/quote]
Imajo, lahko je tudi restant in starši ne morejo bit ponosni nanj, tako kot ne na hčer, ki je propadla čudakinja.
Bo šlo razumet?

jaz imam hči, ki je letos dopolnila 40. pametna in zelo uspešna, sem ponosna nanjo, kar se tega tiče. doslej je imela tu in tam kakšnega prijatelja in je še šlo. le občasno je svojo nervozo stresala name, morda, ko je bila utrujena od zahtevne službe in sem bila ravno pri roki. sedaj je čisto samska in čedalje bolj neznosna. praktično ni dneva, da mi ne bi kaj “vrgla pod nos” in to na ta način, da mi da vedeti, da sem jaz kriva za to, da je sam(sk)a. ko to vsak dan poslušam, si čedalje bolj očitam svojo vzgojo. ne vem kaj bi lahko naredila narobe. oba otroka (sin ima že družino) sem vzgajala povsem enako. tudi rada ju imam povsem enako. kaj res mislite, da sem jaz kriva? in kaj sem delala narobe? in še: kako je lahko v službi tako zelo uspešna, zasebno ji gre pa vse narobe?

Marsikdo je na več področjih uspešen, zataji pa samo na enemu samcatemu. Nič novega. Tvoja hčerka je nedozorela, če pri 40 za svoje stanje krivi lastno mater. Že tvoj opis sugerira na to, da si pri njej v podrejenem položaju in verjetno je globoko nezadovoljna s seboj.
Tvoji strahovi, da si pri njej zgrešila vzgojo so brezpredmetni, ker zgodovine ne moreš spreminjati. Gledaj naprej in ne dovoli, da te hčerka podreduje.

Če bi imela hčerko in bi bila pri 40 samska, bi se malo vprašala, če nisem jaz slučajno kaj kriva, da ji partnersko oziroma družinsko življenje ne ustreza. Samo razmislila, ker čisto sprejemam, da smo ljudje različni in nekaterim ta stil življenja ustreza. Spoštujem to njihovo odločitev.

Če pa bi bila hčerka v partnerstvu z nasilnežem, luzerjem, parazitom, pa bi me bilo zelo sram. Malo pred okolico in še bolj pred samo sabo, ker ji nisem znala privzgojiti pravih vzorcev in ji pomagati, da se razvije v zrelo in odgovorno osebo, ki zna upravljati s svojim življenjem.

Vsaka lahko sama pri sebi razmisli kaj dela, kako to dela in predvsem zakaj to dela. Pa je vse takoj jasno.


In ja, ste v sramoto svojim staršem, kajti glas vaše norosti ne šteje, šteje glas družbe, zaradi katere sploh lahko obstajate.

Tole je smešno. Glas družbe katere. Družba alkoholikov, družba pedofilov, družba sovraznikov, družba negativcev, družba zavisti….ne taka družba nikoli nič ne da, samo jemlje. In ti si ta družba. Ne zaradi takšnih ne obstajajo, zaradi takšnih umiramo. Ko preberem takšne zapise jočem zaradi tvojih otrok, ker bodo isti psihopati, ki uničujejo.


Oooo a res. Lažnivec. Kaj hočeš, da ljudje rečejo, da tvoja hči ne spada na svet. Ker ste vsi Slovenci katolike, če ne na papirju pa v mozgu, bi morali vedeti, da ima Bog vse rad . S tvojo hčerko ni nič narobe, narobe je s tvojim mozgem,.


zakaj bi jo bilo sram?ker ni služkinja???ker ni z moškim zaradi denarja?ker ni ******????ser je srečna in dela kar želi namesto,da bi bila več 10 letij nesrečna v zakonu kot so zenske včasih bile????kaj se sploh briga zasebno življenje tvoje hčere???kaj šele ostalih????
[/quote]

In misliš, da sta samo ti dve možnosti? Biti samska ali v katastrofalnem razmerju špilati služkinjo? S takim mišljenjem ni čudno, da ste sami.

Ni šans, da si sina in hcer vzgajala “popolnoma enako”.
In poklicni in ljubezenski uspehi pač nimajo istih komponent.


Če si vzgajala povsem enako, potem to pomeni, da si preveč zacementirana v svoja prepričanja in “pravilno ” vzgojo.
Kar pomeni, da nisi bila dovzetna za otrokova čustva, saj je vsak otrok edinstven.

New Report

Close