Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Vprašljive metode

Vprašljive metode

Le glej, boš že vidla svoje , buahahahaha.,..
[/quote]

Boš, ali pa ne boš. Vse je odvisno od tebe same in mene to čisto nič ne briga.
Kot sem že napisal: Prevzeti je treba odgovornost zase in za svoja dejanja. To šteje, ostalo pa prosto in kakor se ti zdi.

Pa saj on je bread winner, za otroke pa naj skrbi mama otrok. Niso njegova odgovornost.

Boš, ali pa ne boš. Vse je odvisno od tebe same in mene to čisto nič ne briga.
Kot sem že napisal: Prevzeti je treba odgovornost zase in za svoja dejanja. To šteje, ostalo pa prosto in kakor se ti zdi.
[/quote]

Mal si nedosleden.
Ma kaj mal, popolnoma si nedosleden.
(… ti bo Mohamed razložil kako to gre čez kakih 20 let. 😉 – PRESS)

To si navedel kot reševanje svoje riti, kaj bo pa s tistimi za katere si SPREJEL ODGOVORNOST, te pa ne zanima več. Res si slika :)))
[/quote]

Izbira vere je intimna odločitev vsakega posameznika in meni osebno na kraj pameti ne pade, da bi se v to vmešaval, zato za taka dejanja drugih ne morem prevzeti odgovornosti nase. Menda ti je jasno, da bodo podjetja tudi v primeru zamenjave oblasti in vere delovala še naprej. 😉

Mal si nedosleden.
Ma kaj mal, popolnoma si nedosleden.
(… ti bo Mohamed razložil kako to gre čez kakih 20 let. 😉 – PRESS)
[/quote]

Čakaj malo! A ti misliš, da bi jaz rad videl, da nama bo Mohamed krojil življenje? Nope. Nikakor ne. Ne bom pa silil z glavo skozi zid in riskiral lastno življenje le zato, da boš ti lahko ohranila isti način življenja, kot si ga imela prej. Vse ima svoje meje. 😉

Izbira vere je intimna odločitev vsakega posameznika in meni osebno na kraj pameti ne pade, da bi se v to vmešaval, zato za taka dejanja drugih ne morem prevzeti odgovornosti nase. Menda ti je jasno, da bodo podjetja tudi v primeru zamenjave oblasti in vere delovala še naprej. 😉
[/quote]

Pa jasno :))
Super logiko imaš, vse ti dela 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} za lastno rit, brez izjeme in pomanjkljivosti.
Torej : ženske naj se podredijo krščanskim moškim, ki jim v zameno obljubljajo zašlito, ko pridejo pa Mohamedi, se bodo ti krščanski moški mirno pomuslimanili, ženske pa prepustili drugim, naj delajo z njimi, kar hočejo, samo da firma laufa :))
Super. Kje se vpišem?

BDTD, ti si prava antipropaganda proti rojstvom.
Jaz nočem imet otrok. TO zatrdno vem. Ampak tudi tiste, ki so še bile v dilemi, ko so brale tvoje zapise, se jim je razjasnilo: nič otrok in bodo super skoz prišle.
Pa ti veš kako na boljšem je ženska, ki je brez otrok kot tista, ki jih ima? Samo tvoje zapise preberem pa je jasno, da ženska brez otrok super skoz pride. Ostale pa kriza. Odvisne od milosti moških. Če ostali tudi tako razmišljajo kot ti.

Pa jasno :))
Super logiko imaš, vse ti dela 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} za lastno rit, brez izjeme in pomanjkljivosti.
Torej : ženske naj se podredijo krščanskim moškim, ki jim v zameno obljubljajo zašlito, ko pridejo pa Mohamedi, se bodo ti krščanski moški mirno pomuslimanili, ženske pa prepustili drugim, naj delajo z njimi, kar hočejo, samo da firma laufa :))
Super. Kje se vpišem?
[/quote]

Jaz nisem nikjer predlagal, da se moraš komurkoli podrediti. Napisal sem le, da moraš poskrbeti za ustrezno rodnost in to boš najlaže storila tako, da boš imela najmanj 3 otroke.
Sploh pa nisem omenjal podreditve krščanskemu moškemu.
Konvertit bo imel pravico imeti 4 žene, tako da tvoja trditev ne zdrži. Da pa bi lahko naprej debatirala, kaj se zgodi, ko pride kalifat, boš moral pa prej prebrat hadite oz. suno, ker sam koran ni dovolj. 😉

Drži. Jaz osebno zagovarjam, da naj si vsak organizira svoje življenje kakor njemu paše.
Če brez otrok pa pač brez otrok. Ti bodo pa na stara leta mucki delali družbo. 😉

Jaz nisem nikjer predlagal, da se moraš komurkoli podrediti. Napisal sem le, da moraš poskrbeti za ustrezno rodnost in to boš najlaže storila tako, da boš imela najmanj 3 otroke.
Sploh pa nisem omenjal podreditve krščanskemu moškemu.
Konvertit bo imel pravico imeti 4 žene, tako da tvoja trditev ne zdrži. Da pa bi lahko naprej debatirala, kaj se zgodi, ko pride kalifat, boš moral pa prej prebrat hadite oz. suno, ker sam koran ni dovolj. 😉
[/quote]

Praviš, da MORA poskrebiet za ustrezno rodnost.
Kdo pravi, da ženska MORA?
Od kje ti take ideje?
Praviš, da nisi (še) musliman, amapk ravno pri njih je tak običaj, da ženska MORA.

Drži. Jaz osebno zagovarjam, da naj si vsak organizira svoje življenje kakor njemu paše.
Če brez otrok pa pač brez otrok. Ti bodo pa na stara leta mucki delali družbo. 😉
[/quote]

Meni zdaj v mladih letih delajo mucki družbo.
Moji sosedi pa v njenih starih letih nihče ne dela družbe pa ima 5 otrok, 13 vnukov in še nekaj pravnukov. Pa sama hira v domu in jamra kako grozni so njeni sorodniki, da jo pustijo samo.
Moja teta se tudi blazno sekira, ker sicer ima otroke in vnuke, ampak je vedno sama. Tu in tam pridejo na obisk. Nima mačkov.
Moja druga teta, se je 20 let sekirala, ker je sin šel v tujino in ker noče imet otrok, zdaj se je pa navadila in ji je tako ok. Ima moža, otroka nekje v tujini, vnukov nima. AMPak ji je ok. Ima pa mačke, verjetno je zato zadovoljna.

Praviš, da MORA poskrebiet za ustrezno rodnost.
Kdo pravi, da ženska MORA?
Od kje ti take ideje?
Praviš, da nisi (še) musliman, amapk ravno pri njih je tak običaj, da ženska MORA.
[/quote]

Moraš, če ne želiš, da te preplavijo tujerodni s svojo kulturo. Kako je pa v islamu z ženskimi pravicami pa ne bi razpredal in te raje povabim na ogled:

https://www.youtube.com/watch?v=j8AkO9sQCQM

Moraš, če ne želiš, da te preplavijo tujerodni s svojo kulturo. Kako je pa v islamu z ženskimi pravicami pa ne bi razpredal in te raje povabim na ogled:

https://www.youtube.com/watch?v=j8AkO9sQCQM
[/quote]

Vidiš jaz pa sem bila bolj pametna in nimam otrok. Torej me tvoje islamske fore ne skrbijo.
Na kraj pameti mi ne pade, da bi upoštevala monovce, ki pravijo, da mora ženska roditi tri otroke. In dol mi visi za njim podobne muslije.
Zakaj pa tebe skrbi kaj bo v prihodnosti? Ali te skrbi za potomce, ki si jih naflikal?

danes vas liberalec BTDT svari pred kalifatom, če ne boste rodile vsaka vsaj po tri. ko bo kalifat tu, bo musliman BTDT to od vas zahteval.

Moraš, če ne želiš, da te preplavijo tujerodni s svojo kulturo. Kako je pa v islamu z ženskimi pravicami pa ne bi razpredal in te raje povabim na ogled:

https://www.youtube.com/watch?v=j8AkO9sQCQM
[/quote]

He, he, ti pa razpredaš. Pa ti resno misliš, da boš s svojimi grožnjami kaj dosegel?
Ni mi ravno jasno zakaj ti je tako pomembno, da ženska mora rojevat in to kar tri otroke?
Kaj te pravzaprav tako skrbi, da pišeš kar, da MORA?
Če pa tvojih ukazov ne bo izopolnila, boš pa grozil z musliči? Ha, ha, ha.

Kristjan BTDT, musliman BTDT, komunist BDTD, ne vse se podelam :).

Vidiš jaz pa sem bila bolj pametna in nimam otrok. Torej me tvoje islamske fore ne skrbijo.
Na kraj pameti mi ne pade, da bi upoštevala monovce, ki pravijo, da mora ženska roditi tri otroke. In dol mi visi za njim podobne muslije.
Zakaj pa tebe skrbi kaj bo v prihodnosti? Ali te skrbi za potomce, ki si jih naflikal?
[/quote]

Niso moje fore. Je reala v no-go conah na Švedskem, Angliji, Franciji…
Koliko otrok pa boš imela, je pa povsem tvoja stvar ima pa vsaka taka odločitev določene posledice, dobre in slabe.
Za moja otroka pa me ne skrbi prav hudo, ker sta dovolj inteligentna, da bosta zase povsem dobro poskrbela tudi, ko mene ne bo več.

Morda pa bom preprosto emigriral nekam, kjer ne bom imel težav ne z islamom ne s “selfentitled” princeskami.
Spreobrnitev sem navedel kot skrajno možnost.

Slaba rešitev.
Ta, ki jo imamo je kar dobra, le podjetjem je potrebno omogočiti boljše poslovno okolje in na novo organizirati sindikate, da bodo lahko ustrezen sogovornik, ne pa podaljšana roka leve ali desne politike.
[/quote]

Ni res da je slaba. Interes vsakega delodajalca je, da v firmo dobi zdrave in neiztrošene človeške vire, dai se bodo intenzivno obrabljali šele z ustvarjanjem delodajalčevega dobička. Zato naj pa že v rani mladosti nekaj vanj investira.

Niso moje fore. Je reala v no-go conah na Švedskem, Angliji, Franciji…
Koliko otrok pa boš imela, je pa povsem tvoja stvar ima pa vsaka taka odločitev določene posledice, dobre in slabe.
Za moja otroka pa me ne skrbi prav hudo, ker sta dovolj inteligentna, da bosta zase povsem dobro poskrbela tudi, ko mene ne bo več.
[/quote]

Končno si nekaj pametnega napisal: da je moja stvar, koliko otrok bom imela. To je edino, kar si pametnega v tej temi napisal.
Ja, to je moja stvar in ne, noben dedec , še najmanj pa bodoči muslič mi ne bo govoril, da ženska mora roditi tri otroke.
Mi je pa smešno, da ti diktiraš ženskam, da morajo roditi tri otroke. Ti pa si naredil samo dva. Pa še ta dva sta na grbi mame, ne na tvoji grbi.

Morda pa bom preprosto emigriral nekam, kjer ne bom imel težav ne z islamom ne s “selfentitled” princeskami.
Spreobrnitev sem navedel kot skrajno možnost.
[/quote]

Itak. In na take naj se ženska zanese in rojeva. Kar sanjaj.

He, he, ti pa razpredaš. Pa ti resno misliš, da boš s svojimi grožnjami kaj dosegel?
Ni mi ravno jasno zakaj ti je tako pomembno, da ženska mora rojevat in to kar tri otroke?
Kaj te pravzaprav tako skrbi, da pišeš kar, da MORA?
Če pa tvojih ukazov ne bo izopolnila, boš pa grozil z musliči? Ha, ha, ha.
[/quote]

Hecno. Ne grozim, niti ne želim groziti, kaj šele, da bi ti diktiral karkoli, sem pa povedal, da slabi rodnosti lahko sledi tudi scenarij, o katerem se zdaj prerekaš z mano.
To kar sem napisal je sicer posledica odgovora na

Replika
vprašanje kako dvigniti rodnost.
… in napisal sem, da tako, da ima vsaka ženska vsaj 3 otroke. Kako drugače pa naj bi dvignili rodnost?

Kristjan BTDT, musliman BTDT, komunist BDTD, ne vse se podelam :).
[/quote]

Ne musliman, ne kristjan ne komunist. Preden se podelaš pa povej, da ti prinesem pleničko.

Ni res da je slaba. Interes vsakega delodajalca je, da v firmo dobi zdrave in neiztrošene človeške vire, dai se bodo intenzivno obrabljali šele z ustvarjanjem delodajalčevega dobička. Zato naj pa že v rani mladosti nekaj vanj investira.
[/quote]

Že, že… a to žal ni izvedljivo, ker bi potem potrebovali podjetja z več stoletno tradicijo, teh pa je malo ali pa z zakonom določene investicije v “človeške vire”, kar pa bi spet imelo učinek davkov in predpisanih socialnih transferjev.


Najprej mora ta zblojena družba, obsedena z materializmom, izumreti.

New Report

Close