Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vrata VAL…koliko nas je?

Vrata VAL…koliko nas je?

Katastrofa res .nas so tudi nategnil 🙁 a loh km stopimo skupaj? Tega Vrhovnika bi zadavla,pizdun preklet.

Na seznamu oklicev stečajnih postopkov ne najdem podjetja VAL za več mesecev nazaj, itak pa po treh mesecih zastara, če ne prijaviš terjatve v stečajno maso, tako da jaz ne vem, kako naprej.
Škodoželjne pa prosim, če se lahko vzdržijo pripomb, po toči zvoniti je prepozno, mi rabimo pomoč , če ima kdo dober nasvet.


Po informacijah, ki sem jih dobila od prijateljice, je treba počakat na oklic stečaja, potem ko je oklic objavljen pa imamo od takrat 2 ali 3 mesece časa za prijavo terjatve.

Jaz sem pa kar podal kazensko ovadbo zoper odgovorne… In slicer, za poslovno goljufijo.., se tri dni nazaj, so se dogovarjali z mano o datumu montaze, danes pa posta, da so v stecaju. Ko jih jebe! Pokraden denar, naj si pa v RIT zabasejo.
Lp..

Jaz pa ne razumem. Vedeli ste, da podjetje nateguje stranke, in ste še vedno kupovali vrata pri njih? In padali na razne “akcije”? Ne štekam, potem so morala biti ta vrata na pol zastonj, al kako?
Ne vem, no, pri nas sta bili samo dve izbiri: Pirnar ali Inotherm. So stala uč iz glave, ampak vse b.p., storitev, vsak obiskovalec pade dol. Ko so jih zmontirali, jih je dečko še zloščil v nulo, čeprav je bilo okoli še gradbišče.

Lep pozdrav,

tudi mene in mojo je nategnil. S tem da sva mi2 plačala avans 15. septembra, se pravi 20 dni nazaj. To je po vsaki definiciji goljufija in naklepno dejanje.

Če ima kdo kako informacijo, mogoče kak pravni nasvet bi res lepo prosil kako tega tipa zabit v podn.

No…, kaj ne razumes?
To so tretja vrata, preko Val-a, kaj naj recem, prva in druga.., super.., nobenih pripomb.., vrjetno so tretja tudi taka, sam kaj kurc k jih nisem dobil 🙂
Tk, nisem imel slabih izkusen… No je pa tako, v rit naj si nabije ta dnar’, pa Fuka nj se …., enkrat bo ze moral placat racune, upam samo da bo vedel zakaj.
Imam pa se vedno problem.., jaz vrata potrebujem.., a kdo pozna kako podobno firmo kt Je bila Val…., ne da me ne nategne 🙂 , govorim o kvaliteti?!


jaz nisem vedela, da nategujejo. Ko sem marca naročila vrata se mi sanjalo. Reference tistih znancev, ki jih imajo, so bile pozitivne. Da nekaj ni v redu, sem posumila septembra

Avans plačan 13.9.

Preden smo naročili vrata smo se pozanimali na spletu a nikjer ni pisalo da imajo težave. Vrhovnika bi morali kazensko preganjati. Če mu bo tako goljufijo država dopustila potem nimamo države.

Za vse, ki smo v istem sranju predlagam, da se zberemo na enem naslovu za lažjo izmenjavo infomracij.

https://www.facebook.com/groups/317434415398679/

Vlom pokliči, jaz imam dvoja na bajti na Jesenicah in trem žlahtnikom sem jih predlagal in vsi so super zadovoljni. Kapo dol za izdelek in montažo. Pa vsaka vrata so zmontirali v 14 dneh po avansu/plačilu.

http://www.ti.gov.si/si/splosno/cns/novica/article/2537/5842/

saj to je to, vrata so vrhunska, fenomenalna, storitev je bila odlična, delavci korektni. Čista desetka razen zamude. To bi bila moja firma do smrti, zato mi je res žal, da so propadli, pa še ta slab glas zaradi plačanih vrat, ki jih ljudje ne bodo dobili. za njihovo 40- letno delo pa kapo dol…

Berem in ne morem verjeti kakšno srečo sem imel, da sem so mi prišli zmontirati vrata pa čeprav sem jih plačal kasneje kot nekateri tukaj (maja 2017). Vrata so mi potem zmontirali konec julija, pa še takrat je bilo nekaj težav saj so pripeljali napačne dele. Sicer so mi dolžni še digitalno kukalo, ampak vidim, da ne bo nič od tega. Je pa bilo čutiti težave že od samega začetka torej od plačanega avansa…

Saj, zato so ti pa prišli montirat vrata … če so hoteli zaslužit …

Podjetje ima blokade na računih od leta 2009, pa je še vedno uspelo najti ljudi , ki so plačevali avans.

Temu se reče metanje denarja skozi okno.

z gotovino ali s plačilnimi karticami?
danes sem v žurnalu zasledila tale članek in se takoj spomnila na vas nesrečne, grdo opeharjene ljudi, ko berem te dni tukaj kaj se dogaja.
V kolikor komu kaj pomaga omenjena informacija, da bi morebiti lažje prišel do vrnjenega denarja prilepim tukaj:
http://www.zurnal24.si/slovenija/vrnejo-vam-denar-a-to-vedo-le-redki-298071

Vsekakor vsem želim, da se vam vrne izgubljeni denar. In predvsem, da takšne lopove stisnemo v kot v tej državi in da se bi enkrat za vselej nehalo s takšnim goljufanjem nedolžnih poštenih malih ljudi, ki težko in pošteno služijo svoj denar.

saj to je to, vrata so vrhunska, fenomenalna, storitev je bila odlična, delavci korektni. Čista desetka razen zamude. To bi bila moja firma do smrti, zato mi je res žal, da so propadli, pa še ta slab glas zaradi plačanih vrat, ki jih ljudje ne bodo dobili. za njihovo 40- letno delo pa kapo dol…
[/quote]

Ma ja. Pretiravas.Jest sem raje izbral Vlom. Že pred dvemi leti, ko je bilo meni aktualno, si čakal na vrata tudi po dva meseca. Med vrati in podbojem je placa skoraj za en pajser. Mami so se vrata povesila… Tudi slucajno niso bili finalist. Meni niso delovali resno. Pred njimi bi izbral se Vovkota.

Upam, da dobijo denar nazaj.

O kakšnem goljufanju govoriš? Si kaznivo dejanje mogoče prijavila na policijo? Ali samo obrekuješ in natolcuješ?

O kakšnem goljufanju govoriš? Si kaznivo dejanje mogoče prijavila na policijo? Ali samo obrekuješ in natolcuješ?
[/quote]
kaj spet ti tukaj nekaj napadaš… kaj pa je to drugega kot goljufija po domače povedano,da človek pobere denar, svoje obveznosti pa ne izpolni skladno s pogodbenim rokom in jo odlaga in odlaga. In očitno iz primerov strank razvidno tukaj, čeprav ve,da ljudem že za plačana naročila ni izvedel dobave (če je kao v težavah), še kljub temu vedno sprejema avanse. čeprav ve, da že sedaj ne dobavlja stvari, ampak do plačila avansa vse obljublja vseeno kako bo vse naredil. Samo da proda.

Ti temu praviš pošteno ravnanje?
Pošteno bi bilo, da če človek, ve da ima težave z dobavami, vsaj ne sprejema avansa in pove – naročite lahko, ampak z dobavami imamo težave, ne pa da sprejema celo 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} avanse, ob tem,da ve, da v trenutku sprejema že dobave ne delujejo.
Tip se očitno ni držali pogodbenih pogojev. je tebi to pošteno?

In še jaz nisem nič prijavljala, ker na srečo, nisem med oškodovanimi, jih pa še kako razumem in njihovo stisko, ker so delali pošteno in v dobri veri in bili očitno izigrani.
In ja – glede na zapise tukaj, domnevam,da so oni prijavili ga policiji in da se vse to tudi uradno razčisti.

Ma ja. Pretiravas.Jest sem raje izbral Vlom. Že pred dvemi leti, ko je bilo meni aktualno, si čakal na vrata tudi po dva meseca. Med vrati in podbojem je placa skoraj za en pajser. Mami so se vrata povesila… Tudi slucajno niso bili finalist. Meni niso delovali resno. Pred njimi bi izbral se Vovkota.

Upam, da dobijo denar nazaj.
[/quote]

mogoče, a za tako ceno jih ne bi dobila pri konkurenci, bile so okrog 1.350, najbolj osnovna so čez jurja drugje. Kaj pa zadeva v drugo smer, jaz denimo sem plačala z avansom + 10 položnic. A tisti, ki so izbrali tak način plačila, potem zdaj ne bodo plačali teh položnic ali kredita?


kaj spet ti tukaj nekaj napadaš… kaj pa je to drugega kot goljufija po domače povedano,da človek pobere denar, svoje obveznosti pa ne izpolni skladno s pogodbenim rokom in jo odlaga in odlaga. In očitno iz primerov strank razvidno tukaj, čeprav ve,da ljudem že za plačana naročila ni izvedel dobave (če je kao v težavah), še kljub temu vedno sprejema avanse. čeprav ve, da že sedaj ne dobavlja stvari, ampak do plačila avansa vse obljublja vseeno kako bo vse naredil. Samo da proda.

Ti temu praviš pošteno ravnanje?
Pošteno bi bilo, da če človek, ve da ima težave z dobavami, vsaj ne sprejema avansa in pove – naročite lahko, ampak z dobavami imamo težave, ne pa da sprejema celo 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} avanse, ob tem,da ve, da v trenutku sprejema že dobave ne delujejo.
Tip se očitno ni držali pogodbenih pogojev. je tebi to pošteno?

In še jaz nisem nič prijavljala, ker na srečo, nisem med oškodovanimi, jih pa še kako razumem in njihovo stisko, ker so delali pošteno in v dobri veri in bili očitno izigrani.
In ja – glede na zapise tukaj, domnevam,da so oni prijavili ga policiji in da se vse to tudi uradno razčisti.
[/quote]

Verjetno so poskušali rešiti podjetje, žal ni uspelo. Tisti ki so želeli plačati avans so ga pač plačali, drugi pač ne. Verjamem, da je večina kupcev bila opravilni sposobnih.

Če pa veste kaj več, pa takoj na policijo in prijavite, nabijanje po forumih gotovo ne bo prineslo nič dobrega.

Poudarek je na dobila…to je bilo mišljeno sarkastično?

mogoče, a za tako ceno jih ne bi dobila pri konkurenci, bile so okrog 1.350, najbolj osnovna so čez jurja drugje. Kaj pa zadeva v drugo smer, jaz denimo sem plačala z avansom + 10 položnic. A tisti, ki so izbrali tak način plačila, potem zdaj ne bodo plačali teh položnic ali kredita?
[/quote]

Hec je, da te položnice moraš plačati.

Me pa zanima naslednje: A boste tisti, ki so vam na dan montaže le-to odpovedali zaradi domnevne bolniške, šli po svoja vrata na sedež podjetja?

New Report

Close