Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vrata VAL…koliko nas je?

Vrata VAL…koliko nas je?

Če je to res, zakaj ne date na internetno stran kaj več podatkov: polni naslov, davčno in matično številko…? To je običajno, ne pa Varmod, Železnikar s.p., gsm številko, ki verjetno ni prijavljena, in splošen mail na gmailu, ki si ga odpre otrok v 2 minutah… Da ne govorim, da vrata sploh niso predstavljena (blagovna znamka, lasni proizvod, proizvodnja…). So reference (slike) dejansko delo VarModa, Železnikar s.p.?
Internetna stran je nastala l. 2017, res ste mladi!
Hvala za odgovore, pojasnila…

Iz promocijskega članka avgusta v Dnevniku:

Pri podjetju VAL marketing poskrbijo za hitro in nemotečo montažo, ki so jo v 35 letih delovanja in s 15.000 nameščenimi vrati zagotovo izpilili.

Če je to res, zakaj ne date na internetno stran kaj več podatkov: polni naslov, davčno in matično številko…? To je običajno, ne pa Varmod, Železnikar s.p., gsm številko, ki verjetno ni prijavljena, in splošen mail na gmailu, ki si ga odpre otrok v 2 minutah… Da ne govorim, da vrata sploh niso predstavljena (blagovna znamka, lasni proizvod, proizvodnja…). So reference (slike) dejansko delo VarModa, Železnikar s.p.?
Internetna stran je nastala l. 2017, res ste mladi!
Hvala za odgovore, pojasnila…
[/quote]

Če vas zanima nakup vrat, nam pošljite povpraševanje.

Sori, maja … na googlu je bil datum avgust in nisem še enkrat pogledala … Ampak kolikor berem izkušnje, so letos že vse leto problemi z montažo (zanimivo, da s pobiranjem avansa jih pa niti ni bilo).

Če je to res, zakaj ne date na internetno stran kaj več podatkov: polni naslov, davčno in matično številko…? To je običajno, ne pa Varmod, Železnikar s.p., gsm številko, ki verjetno ni prijavljena, in splošen mail na gmailu, ki si ga odpre otrok v 2 minutah… Da ne govorim, da vrata sploh niso predstavljena (blagovna znamka, lasni proizvod, proizvodnja…). So reference (slike) dejansko delo VarModa, Železnikar s.p.?
Internetna stran je nastala l. 2017, res ste mladi!
Hvala za odgovore, pojasnila…
[/quote]

Na bolhi prodaja rabljena vrata vseh mogočih firm.

Seveda bomo poslali povpraševanje firmi brez podatkov, kaj je s tabo, Železnikar?

Če vas zanima nakup vrat, nam pošljite povpraševanje.
[/quote]

Veliko vec efekta bo, ce upostevate pripombe.

Če vas zanima nakup vrat, nam pošljite povpraševanje.
[/quote]
S tako firmo ki ima samo ime in telefonsko številko pa res ne bomo poslovali!
Osel gre samo enkrat na led, nihče nas ne bo drugič nategnil!

Pri nas je bil valov merilec prejšnji teden in, ker sem pred tem na forumih prebrala da vedno zamujajo z dobavo vrat, sem ga vprašala kako je s tem in je rekel, da je bila samo zdaj poleti kao kriza zaradi poletnih dopustov… sam si možakarja videl, da mu je brez veze vse to merjenje… smo se pa že pred tem odločili za vrata od vloma, vovko pa skoraj, da v tem času ko bi jih čakala na meritev mi vlom že vrata montira. Žal mi je za vas, ki ste že plačali v naprej, upam, da dobite nazaj svoj denar, srečno.

Verjamem, da ste ogoljufane stranke prizadete zaradi dejanj podjetja VAL d.o.o. Podobno sem se počutil tudi sam pred letom dni, ko mi omenjeno podjetje več mesecev ni plačevalo plače, zaradi česar sem izredno odpovedal svoje delovno razmerje tam in začel svojo samostojno dejavnost.

S PODJETJEM VAL D.O.O. NIMAM NOBENEGA STIKA ALI POVEZAVE, RAZEN DA TUDI MENI DOLGUJEJO!

Vse, ki ste do sedaj mirno širili dezinformacije in žaljivke na naš račun po spletu vas resnično prosim, da s tem TAKOJ prenehate in svoje izjave umaknete. Zavedajte se, da je več kot nemoralno, da obtožujete in blatite čisto nedolžnega človeka, še posebej, če kdo to dela zavestno. Če se bo to nadaljevalo, bom moral zadevo prijaviti policiji ali celo dati na sodišče in upam, da do tega ne bo prišlo.

Vsem, ki želite moje podatke, so sledeči (in dosegljivi na AJPES):
Matej Železnikar s.p., MŠ 7212933000, DŠ71482652

Na bolhi prodaja rabljena vrata vseh mogočih firm.

Seveda bomo poslali povpraševanje firmi brez podatkov, kaj je s tabo, Železnikar?
[/quote]

Če ste firmi z blokiranim računom dajali avans ne vidim, kaj vam prepreči pošiljato povprašaevanje firmi brez podatkov…..ovce ostanejo ovce.

Če vas zanima nakup vrat, nam pošljite povpraševanje.
[/quote]

Luka_Cus78m ali Železnikar???
Najprej bi bilo prav in profesionalno, da mi date kakšno pojasnilo in odgovar na moje sporočilo zgoraj… Navedite polni uradni naslov, davčno in matično številko, predstavite se… Vprašanja in pomisleki so legitimni. Zakaj ste tako skrivnostni glede popolnoma običajnih zadev?

Na bolhi prodaja rabljena vrata vseh mogočih firm.

Seveda bomo poslali povpraševanje firmi brez podatkov, kaj je s tabo, Železnikar?
[/quote]

Jaz seveda nisem železnikar, niti ne ponujam vrat… Samo pozivam železnikarja oz. luka_cus78, naj da polne podatke podjetja in se predstavi, naj navede reference in izjavi, da so vse te slike z objektov, kjer so oni kot VarMod s.p. montirali vrata…
Malo sumljivo…

Če vas zanima nakup vrat, nam pošljite povpraševanje.
[/quote]
… ne zanima nas nakup vrat, zanima nas verodostojnost vašega podjetja kot poslovnega subjekta.
matična št. , kdo je ustanovitelj, kje je sedež itd…

Če z širjenjem dezinformacij ciljate tudi name, prosim, še enkrat preberite moje zapise. Vas nisem obtoževal, velo spraševal sem druge, če mijlijo to ali drugo firmo (en je napisal Valmont, drugi Varmod…). Sem pa napisal, da je čudno, da imate na netu zelo skope podatke (še enkrat: brez polnega imena, naslova, davčne…). Za tem še vedno stojim. Vprašal sem vas tudi, če ste res vi montirali vsa ta vrata, ki so na slikah. Legitimno vprašanje. Tudi mojstre, ki so pri meni delali , sem spraševal za reference, šel pogledat…
Mi je pa zelo žal, če je tudi vas podjetje Val nategnilo… Če je vse res, kar pravite, LukaCus ali Matej Železnikar, vam želim čim več poslovne sreče, prodanih vrat ter bolj verodostojno internetno stran…


ampak to vaše podjetje ni registrirano za prodajo in vgradnjo vrat…???

Luka_Cus78m ali Železnikar???
Najprej bi bilo prav in profesionalno, da mi date kakšno pojasnilo in odgovar na moje sporočilo zgoraj… Navedite polni uradni naslov, davčno in matično številko, predstavite se… Vprašanja in pomisleki so legitimni. Zakaj ste tako skrivnostni glede popolnoma običajnih zadev?
[/quote]

Nikjer nisem zasledil vašega imena in priimka ter davčne številke?


… ne zanima nas nakup vrat, zanima nas verodostojnost vašega podjetja kot poslovnega subjekta.
matična št. , kdo je ustanovitelj, kje je sedež itd…
[/quote]

Če vas zanima poslovanje z nami so vaša vprašanja legitimna.


ampak to vaše podjetje ni registrirano za prodajo in vgradnjo vrat…???
[/quote]

Ste mogoče videli naš akt o ustanovitvi ali na podlagi česa to sklepate?

Ste mogoče videli naš akt o ustanovitvi ali na podlagi česa to sklepate?
[/quote]
na podlagi javno dostopnih podatkov o vaši registrirani dejavnosti.


na podlagi javno dostopnih podatkov o vaši registrirani dejavnosti.
[/quote]

Žal niste dovolj podkovani, da bi o tem sodili. Predlagam vam dodatno izobraževanje, da se naučite kje se ti podatki dobijo. Vzdržite se nepreverjenih informacij, saj lahko komu nastane velika neupravičena škoda, ki jo bo treba pokriti.


Prodaja ali montaža? Prodaja preko Bolhe iz zaloge- Žiga?
Prodaja tudi drugega blaga?
Niste resni, kupci stran od njih! In nobene tožbe nebo dragi Luka! Nobene, ker bomo tebe tožili za zavajanje, za namerno zavajanje. Kar je hudo kaznivo. Jasno?

Nikjer nisem zasledil vašega imena in priimka ter davčne številke?
[/quote]

Gospod, kakorkoli se že pišete,
to je bil dobronamerni predlog, ne bodite arogantni. Vi ste dobavitelj, trudite se prodati vrata, konkurence je veliko… Kupec, še posebej individualni, je v drugačni poziciji. Ne mislim, da je kralj ali da si lahko privošči vse, ampak vsekakor ste vi bolj dolžni oz. vam bolj koristi, če ste transparentni, odprti, korektni… Pripombe v stilu zgornje, vam ne bodo pomagale. In ni razloga, da bi se vam predstavil. Na netu se predstavljate vi, mogoče vas kdaj obiščem na sejmu, če boste prisotni, mogoče vas kdaj obiščem v salonu, če ga boste imeli. Profesionalno je, da se predstavite, da ste transparentni… Potem mogoče pridem do vas in se pomenim glede vrat. Pričakujete, da vam zaupamo denar. Ko bi vam predal denar vnaprej, bi vam s tem izkazal zaupanje. Moja davčna pa za vas nikakor ni pomembna, niti ime za zdaj. Če mi naredite vrata in jih vgradite ne da bi vam plačal karkoli vnaprej, pa je seveda pomembno tudi za vas, da pridobite zaupanje vame…

Žal niste dovolj podkovani, da bi o tem sodili. Predlagam vam dodatno izobraževanje, da se naučite kje se ti podatki dobijo. Vzdržite se nepreverjenih informacij, saj lahko komu nastane velika neupravičena škoda, ki jo bo treba pokriti.
[/quote]

Človek, zakaj ne napišeš, da je tvoja glavna dejavnost 73.110 (Dej.oglaševalskih agencij), dodatna dejavnost pa 43.320 Vgrajevanje stavbnega pohištva? To je vse dostopno v Ajpesu …

Gospod, kakorkoli se že pišete,
to je bil dobronamerni predlog, ne bodite arogantni. Vi ste dobavitelj, trudite se prodati vrata, konkurence je veliko… Kupec, še posebej individualni, je v drugačni poziciji. Ne mislim, da je kralj ali da si lahko privošči vse, ampak vsekakor ste vi bolj dolžni oz. vam bolj koristi, če ste transparentni, odprti, korektni… Pripombe v stilu zgornje, vam ne bodo pomagale. In ni razloga, da bi se vam predstavil. Na netu se predstavljate vi, mogoče vas kdaj obiščem na sejmu, če boste prisotni, mogoče vas kdaj obiščem v salonu, če ga boste imeli. Profesionalno je, da se predstavite, da ste transparentni… Potem mogoče pridem do vas in se pomenim glede vrat. Pričakujete, da vam zaupamo denar. Ko bi vam predal denar vnaprej, bi vam s tem izkazal zaupanje. Moja davčna pa za vas nikakor ni pomembna, niti ime za zdaj. Če mi naredite vrata in jih vgradite ne da bi vam plačal karkoli vnaprej, pa je seveda pomembno tudi za vas, da pridobite zaupanje vame…
[/quote]

V kolikor vas ne zanimajo naša vrata, se bo naš poslovni odnos na tem mestu zaključil.

V kolikor vas ne zanimajo naša vrata, se bo naš poslovni odnos na tem mestu zaključil.
[/quote]

Potem pač ne bo nobenega poslovnega odnosa. Če bo kdo pogledal njegove slike na na hitro sklanfani spletni strani bo ugotovil, da imajo vsa vrata na slikah spodaj kar nekaj cm visoko režo, Hočete res taka vrata? Stran od takih – nesolidni že izgledajo po tem, kar kažejo? Umazana vrata? Reža pod vrati? Še kaj?

New Report

Close