Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vrata VAL…koliko nas je?

Vrata VAL…koliko nas je?

Servis protivlomnih vrat 031482889

Gospod Gregor,

Boste vsaj omogočili vsem lastnikom vrat VAL da bodo lahko kje drugje nabavili rezervne ključe ?Baje moramo tisti ki imamo vaša vrata in npr. izgubimo en ključ, zdaj menjati kar kompleten cilinder in vse ključe ? Prosim za odgovor ali ta informacija drži. Dobila sem jo pri Vovko vrata, ki mi z veseljem zamenjajo cilinder in ključe za pičlih 200 eur !?!?

Lep pozdrav,

Protivlomna vrata nam je montiral Varmod. Profesionalno in korektno, niso zahtevali nobenega avansa. Montaža je bila na dan kot je bilo dogovrjeno. Vrata so montirana in stojijo in res je vse zelo lepo narejeno. So koretni in profesionalni. Zadovoljni!

Lastna hvala se pod mizo vala, kajne maj101 aka vrtnica10 aka luka_cus79….

Lastna hvala se pod mizo vala, kajne maj101 aka vrtnica10 aka luka_cus79….
[/quote]

Kako bedna inisuacija!

Sem kupec in to zadovoljen kupec. Ne razumem v čem je tvoj problem “preveč naivno”?

Kako bedna inisuacija!

Sem kupec in to zadovoljen kupec. Ne razumem v čem je tvoj problem “preveč naivno”?
[/quote]

Kaj res? Vzorec je očiten kot tudi vaša povezava s podjetjem varmod. Iskanje reklame na ta način se največkrat vrne kot bumerang.

Nima smisla “preveč naivno”, če ima nekdo paranojo jo ima.

Huuuuuuuudo….”preveč naivno” pa ti si bolnik, resno si poišči strokovno pomoč. Delaš neke sklepe, ki nimajo niti repa niti glave in niso niti blizu resničnosti.

Copy pace odgovora tebi pod drugo temo (se mi ne da pisat nekomu, ki ima paranojo in dela neke nore sklepe v svoji glavi)
Sem zadovoljni kupec in protivlomna vrata, ki jih je montiral Varmod stojijo na vhodu v stanovanje in soseda bo tudi vzela pri Varmod, ko je videla kako izgledajo. Hvala, da je lucas objavil, da je zadovoljen kupec, drugače, bi bili še vedno brez protivlomnih vrat. To je to, sedaj pa ti ustvarjaj nore sklepe v svoji glavi, kaj kdo in kako, ker ti itak nihče ne bo verjel; tisti pa ki ti bodo, bodo zaradi tvojih blodenj brez kvalitetnih protivlomnih vrat (bodo pač plačali davke na neumnost).

Laž ima kratke noge in dolg nos. Zmerjanje drugega pa še poslabša mnenje o podjetju, ki ga “poskušate reklamirati”.

Na silo ne gre nič, raje dokažite s svojimi rezultati, da ste dobro podjetje, ne da se poslužujete takih metod.

Jaz NISEM VarMod podjetje!

Mislim, da ti mene zmerjaš, ko mi govoriš, da sem podjetje VarMod pa nisem. Brez veze, nima smisla. Kdor hoče naj verjeme tebi, kdor hoče naj verjeme meni, da so moji posti iskreni in sem zadovoljen kupce.

O zmerjanju tvoje pisanje vse pove : “bolnik”, “strokovna pomoč”, “nori sklepi”, “blodnje”…so samo nekatere od besed, ki jim mirno lahko rečemo zmerjanje.

Vsak s trohico zdrave pameti in osnovami logike bo znal sešteti 2 + 2 ter bo vedel koliko je ura. Taka “reklama” se nikoli ni dobro obnesla.

Kako bedna inisuacija!

Sem kupec in to zadovoljen kupec. Ne razumem v čem je tvoj problem “preveč naivno”?
[/quote]

BoKo1970
9 Okt 2017 23:24
‎Senid Jušić‎ v PRODAM KUPIM MENJAM PODARIM MALI OGLASI OD A DO Ž
4. oktober ob 23:36 ·
To skupino bom uporabil za neko informacijo ki bo mogoce koga resila da ne ostane brez denarja.. podjetje Val ki prodaja protivlomna vrata je v stecaju tko da noben naj ne placa avansa za nakup novih vrat, ker jih ne bo dobil.. sprocite vsem ki jih poznate in so mogoce razmisljali o nakupu vrat Val.. upam da komu resim 1000+ eur.. lp

Profesionalni,o tem bi se lahko pogovarjali,kaj pomeni beseda “profesionalnost”.In “korektnost”tudi.Vrata stojijo,ampak kako je narejeno,pa no comment.

Meni je dodatne kljuce za VAL protivlomna vrata izdelal kljucavnicar v domzalah…

Ključi Nardin
Ljubljanska cesta 69, 1230 Domžale

Njega sem odkril enkrat ko mi je ravno Vovko trdil da se ne da narest kopije ključa od neke ključavnice kupljene v bauhausu….in predlagal menjavo celega clindra…. tko da ce imate zagato bo tale v domzalah kar pravi naslov…

Hkrati pa iščem kakega bivšega monterja od VAL, ker imam na enem objektu ki ga prenavljamo, za prestavit VAL protivlomna vrata. Torej nekoga ki je to ze delal – prvo demontaza in nato takoj montaza na drugo odprtino. Potrebujem pa tudi se ena dodatna protivlomna vrata, tako da ce je kdo ki hkrati trzi tudi nova vrata….lahko oboje naredimo hkrati

Pozdravljenji,

zanima me ali ima kdo kakeršne koli izkušnje s podjetjem Varmod in njihovimi protivlomnimi vrati.

Vprašajte maj101 aka vrtnica10 aka luka_cus79…

Kaj pa če že imaš njihova vrata in želiš uveljavljati reklamacijo? Se pravi je ne moreš?

New Report

Close