Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vsaj na pogrebih bi lahko pustili nabirko v zakristiji

Vsaj na pogrebih bi lahko pustili nabirko v zakristiji

Seveda je pa tema tako ali tako o pobiranju denarja na pogrebih, ne pri maši.

Zavrnjeno.

Tisti, ki so tam za firbec past, nimajo nujno stališča proti maši

Tisti, ki jim vsiljivo pobiranje ni všeč, tudi nimajo nujno stališča proti maši

Treba ni firbca past, lahko pa, če želijo.
[/quote]

pojdi si rit natikat na granitni obsectni kamen .. saj je tam na razpolago, celo javna last ☺ in očitno potrebuješ nekaj močnega ☺

Fakoff! Ti boš moj odnos in moja čustva do mojih bližnjih ocenjeval ja, gnus nečloveški. Da te ne zaznam več, da se obešaš na moje poste, faking robot nonoperational.
[/quote]
Ti je nekdo znova povedal resnico in dobis izpad…kot senza prisesana na drzavni sesk…poplnoma izgubljen stik z realnistjo ko ti je ibelodalnil in razkril se eno drzavno svinjarijo institucije ki ji pripadas…


na pogrebu je nabirka otežena … je velik prostor pokopališče.
Maša pa je v cerkvi – majhen prostor … in maša je storitevv z namenom ZA določeno občestvo – ki se samo prepozna, da prisostvuje maši.

pojdi si rit natikat na granitni obsectni kamen .. saj je tam na razpolago, celo javna last ☺ in očitno potrebuješ nekaj močnega ☺
[/quote]

Hvala, ampak ne hvala.

Me veseli, da ti je zmanjkalo relevantnih stvari za povedat in je ostalo samo bevskanje v prazno, kar tako naprej!


in kdo, kaj si ti registrirana Replika … ku.rac od ovce, ki samo TI za sebe veš kdo si.
btw: beregistrirani nicki so tukaj dovoljeni … cr.kn, če ne dojameš ☺
[/quote]

Fakof zguba že enkrat a nimaš druzga dela kot vame se zaganjat cel dan?

Fakof zguba že enkrat a nimaš druzga dela kot vame se zaganjat cel dan?
[/quote]
Kaj je ti funfla? A tu tud skrivas dnar v svoje spodnje gate ker tja tvoj nikoli ne pogleda?
Pol pa mas nabirko vsaj enkrat na leto

Fakof zguba že enkrat a nimaš druzga dela kot vame se zaganjat cel dan?
[/quote]

make me ☺ … luzerka … če ne moreš slediti mojim nasvetom ☺
btw: sem prepričan, da sem fu.kal že tvojo mamo, ko je imela 15 let manj kot jaz … je nabijala take kot ti ☺

Krščanska ljubejzn v tej temi je res močna, hude borbe za keš, hehehe

[img]https://www.jesuschristsavior.net/Savior.jpeg[/img]

Ob 13.30 pripeljejo žaro, ob 14. uri pokop. Cvetje in sveče – adijo.
Vse drugo je metanje denarja z lopato! In mučenje!

Še posebej, če ne moreš nekam uturit žare in koplješ nov grob! Najboljši ljudje si želijo raztros.

Hvala, ampak ne hvala.

Me veseli, da ti je zmanjkalo relevantnih stvari za povedat in je ostalo samo bevskanje v prazno, kar tako naprej!
[/quote]
na tvoje blesavosti pač ni kaj relevantnega odgovoriti.


razmisli kam naj odvržejo tvoje zgorele odpadke ☺
btw: denar za karkoli, da vsak po svojiin volji ne iz tvoje denarnice i !!! še kaj … aja, zakaj še nisi crkovina ☺

če nisi dojelo … ja, za keš … privat keš, po lastni volji .. ne pa kot prispevek za RTV.si, plače direktorjev knjižnic, muejev, agencij … zaposlenih fikusov v JU/JS, na občinah …


na tvoje blesavosti pač ni kaj relevantnega odgovoriti.
[/quote]

To sebe v špegu gledaš.

če nisi dojelo … ja, za keš … privat keš, po lastni volji .. ne pa kot prispevek za RTV.si, plače direktorjev knjižnic, muejev, agencij … zaposlenih fikusov v JU/JS, na občinah …
[/quote]

Najlaži si je izgovore iskat za svojo primitivnost.

Eh, recimo kdo skoči ob nabirki.
Tisti , ki nima 5 €.

Pa ni važno ali verjameš v zivljenje potem ali ne.
Ali ni najbolj enistavno imeti nek znesek pripraljen…
in ga enostavno podariti. Z mislijo na pokojnika ali pa tudi ne…

Veste, za pokojnika….. hehe. Boljše mu je prej podarit, ko je še živ. Predvsem čas.
Vse kar je kasneje, gre v žepe ne tapravim!

Zaenkrat še večina keša pride od starih mamc z bogimi penzijami, bogati ne dajo kaj dosti.

Najlaži si je izgovore iskat za svojo primitivnost.
[/quote]

od kdaj in za koga je denar primitiven?
Od vzhičenih besed se še prdniti ne da ☺

Največje reveže se najbolj spodbuja:

https://www.youtube.com/watch?v=7iOwrnJF5NM

najbolj blesavo je iti na prireditev … in pričakovati prezplačno izvedbo … jep JU/JS folku to gre ☺
So navajeni, da dobijo brezplačne karte za opero,dramo, Cankarjev dom ☺

od kdaj in za koga je denar primitiven?
Od vzhičenih besed se še prdniti ne da ☺
[/quote]

Denar sam po sebi ne, tvoje obnašanje pa kar fajn 🙂

😉
Tko se to dela … No, vsaj del, ko si prisotnim povedala, da naj nikar ne bodo v zadregi zaradi cerkvenih predstavnikov, ki ne vedo, kdaj je primeren timing za prostovoljne prispevke. Med maso za pokojnim pa res ne.
Se spomnim ulala let nazaj brihto od zupnika, ki je pri masi klobasal, kako neradodarni smo verniki, dobesedno, da se pramalo “pravih” bankovcev daruje … Halo, banda cerkvena …

Denar sam po sebi ne, tvoje obnašanje pa kar fajn 🙂
[/quote]
to je tvoje mnenje … ki ni niti za lizanje mojega anusa ☺

Jejzus je ponousn nate

New Report

Close