Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vsaj na pogrebih bi lahko pustili nabirko v zakristiji

Vsaj na pogrebih bi lahko pustili nabirko v zakristiji

mnenje se pove enkrat, ti pa kokodakaš čez 9 strani.
[/quote]

Težko boš to dopovedal babnici, ki misli da je središče vesolja. Kak še le mora bit težka v reali, če je že tle gor neznosna.

in zakaj potem med mašo visita (Ti in Replika) v cervi? Maša je za tiste, ki jim kaj pomeni – ne pa za zijala prodajati!!
Si jo lahko ogledata izven termina maše.
da bi vama “mamico plodil (aka je.bal ma.ter) firbci neprilagojeni.
[/quote]

Mater, si nečloveški in neprilagojen!

Sej kritiki tiščanja košar v faco tudi ne, ampak tukaj na forumu kritizirajo.

Potemtakem pa imaš ti problem, ker tvoji znanci ali neznanci naročujejo gelish nohte, ki tebi niso všeč. Jajc, da bi se temu uprla, pa nimaš, kokodakaš pa tukaj gor o tej stvari.

Skratka, mnenje bo vsak tukaj gor o tem povedal (pa o nohtih tudi), pa če se po trepalnicah mečeš.

Ja, ker ti ne more bit nekaj na eni stvari en del všeč, drug del pa ne. In seveda NE SMEŠ povedat svojega mnenja o posameznih delih te stvari, ampak se moraš pretvarjat, da ti je cela stvar všeč. Ker ene snežinke blazno moti tvoje mnenje. Buuuuhuu.

Seveda, saj samo to pravim, da niso vse maše plačane. Ker je tist zgoraj trdil, da so vse maše plačane, kar pač ni res.

Maša je za vse. In če greš k maši zijala prodajati – ti tudi maša nekaj pomeni – in sicer za zijala tam prodajati.

Ko bo pa župnik na vratih stal, tam izpraševal ljudi in not spustil samo tiste, ki jim maša “tapravo” stvar za njegov okus pomeni, bo pa seveda drugače.

Glede na to, da še nikomer nisem tiste košare potisnila nekam kamor sonce ne sije, sem očitno sprejela. Lahko pa mirno ŠE ENKRAT povem, da mi ni všeč. In kaj zdaj?
[/quote]
Drži se svojega … Fakof 😂

Sem že doživela, da so pri eni maši omenili 2 ali celo 3 pokojne, za katere je bila maša plačana. Dvomim, da niso za vsakega zaračunali polne cene, ker za 1-ega npr. zagotovo vem, da je bila plačana polna cena, ker sem šla mašo v imenu nepokretne sorodnice sama plačat.

Iz tega zapisa pa kar veje čista krščanska ljubezen do bližnjega 🤪

Ga ni boga, da povabim in jasno SKEŠIRAM te moške, prizadete maškare! Pogoltne!
Mi ni jasno, kdo jih sploh še spoštuje.
In na pogrebu….. da se zavlačuje pokop in da trpiš kot ‘žvau’? V današnjih časih???

Darovanje je del vsake maše – to je res; vedeti pa je treba, da je s tem mišljena Evharistična daritev.
Ofer oz. pobiranje denarja (darov, če hočemo biti korektni) od zbranih vernikov pa je sestavni del le prazničnih in nedeljskih maš. Pogrebne, poročne maše sem NE sodijo zato pobiranje denarja ni primerno, pa če se nekateri tukaj postavite na glavo.
Maše niso vse plačane ampak to z nabirko nima veze… ker po logiki nekaterih tu bi potem lahko župnik kadar nima plačane maše kar samovoljno odredil nabirko, četudi je to nek običajen torek. A to bi tudi podprli?
P.S. Redno hodim k maši in redno prispevam ob nabirkah, tudi kakšno mašo plačam, ampak nabirke na pogrebih so mi pa gnusne. Ne spodobijo se. Še dobro, da je (še) nisem doživela.

Ker sem bil tam po sili razmer sem ob tiščanju tistega cekarčka pred nos iz denarnice potegnil račun obkrožil DDV in mu vrgel notri. Kaj si on misli mi dol visi ampak njegovi prispevki in pokojnine so moj strošek, čeprav nič ne prispeva.

a denarja ven iz košarice pa nihče nima jajc potegnit ☺
Saj je ponujeno ☺

aja ateisti ste JU/JS in veste samo za prejemanje denarja ☺

Nekateri ste pa resnično žrtev vsega in vsemogočega.
Popolni primerki brez hrbtenice in samospoštovanja.

Ne morem verjet, da 10 strani postov na eno temo, ki se tiče evra ali dveh. Pa ste tu sami slovenski kreteni, ki ne poznate običajev, škrtuhi, primitivci? Pa ne morem verjet.
Če hočeš, daš, če ne pač ne. Pa kaj mislite, da vam kdo 100 evrov vleče iz žepa?

Res je. Skrajno neokusno, ki bi vsakega normalnega človeka vrglo iz tira. Tudi mene. Da greš pobirat v takem neprimernem trenutku moraš bit edino bebec ali pa vsaj brezobrazen.
[/quote]

In oni so eno in drugo…


a plače vseh JU/JS direktorjev (knjižnjice, gradovi, pokrajinski, regijski, razvojni … na stranskem tiru politiki … ) cca 3.000+ (po 2.000€ neto plače) te pa ne motijo? Pa nimajo nobenega stika z LJUDMI !!!!
Cerkvenih, ki jim država plačuje minimalne prispevke je cca 600 (župniki, sestre, visokosti …)

[/b]

In oni so eno in drugo…
[/quote]

Sami hinavci in bedaki …nimate niti trihca razumnosti…vedno iscete zgolj prikladno zrtev za izzvljanje frustracij…kot ta bedak zgoraj ki se hvali kako je daroval cerkvi roze in cvetje in denar…ja pizdun zmesanu daroval si..razumes daroval..in nimas pravice zahtevati nic…ker su dal po lastni volji..menako je z nabirko kdor daruje daruje kdor ne pac ne…

Bravo, upam da res!!

Noter gre, vun pa nič. Ima tista reža ene take zobčke k morski pes. :-))))))

Maša je za vse. In če greš k maši zijala prodajati – ti tudi maša nekaj pomeni – in sicer za zijala tam prodajati.

Ko bo pa župnik na vratih stal, tam izpraševal ljudi in not spustil samo tiste, ki jim maša “tapravo” stvar za njegov okus pomeni, bo pa seveda drugače.
[/quote]

Kaj pa, ko tisti s stališči proti maši NE BI vstopili??
Aja – je treba firbec past ☺
Jaz ne vstopam v ženska stranišča – ker niso namenjena meni, niti v vrtce, ker tam nimam kaj početi …


ti tščim številko mojega TRR pred nos — nakaži mi 1.000€ ☺


a plače vseh JU/JS direktorjev (knjižnjice, gradovi, pokrajinski, regijski, razvojni … na stranskem tiru politiki … ) cca 3.000+ (po 2.000€ neto plače) te pa ne motijo? Pa nimajo nobenega stika z LJUDMI !!!!
Cerkvenih, ki jim država plačuje minimalne prispevke je cca 600 (župniki, sestre, visokosti …)
[/quote]

Fakoff! Ti boš moj odnos in moja čustva do mojih bližnjih ocenjeval ja, gnus nečloveški. Da te ne zaznam več, da se obešaš na moje poste, faking robot nonoperational.

Kaj pa, ko tisti s stališči proti maši NE BI vstopili??
Aja – je treba firbec past ☺
[/quote]

Zavrnjeno.

Tisti, ki so tam za firbec past, nimajo nujno stališča proti maši

Tisti, ki jim vsiljivo pobiranje ni všeč, tudi nimajo nujno stališča proti maši

Treba ni firbca past, lahko pa, če želijo.

Boljš čez 9 strani, kot pod devetimi nicki, tko kot ti.
[/quote]
in kdo, kaj si ti registrirana Replika … ku.rac od ovce, ki samo TI za sebe veš kdo si.
btw: beregistrirani nicki so tukaj dovoljeni … cr.kn, če ne dojameš ☺

New Report

Close