Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Z moskimi si nimamo kaj pomagat

Z moskimi si nimamo kaj pomagat

Zakaj? Meni je super, kot je. Ti imaš probleme.

Preberi se enkrat, napisano je, da niso vsi taki, nekateri pa imajo eno ali vec postavk napisanega. Vsaj eno in to je, da ste skoraj vsi proti feminizmu, kar dejansko pomeni, da se ne strinjate, da je zenska enakopravna vam. Zal je tako, kar se lepo vidi tudi na tem forumu, reala pa ni dost dalec od foruma.
Prosim napisi mi moske tu gor, ki podpirajo feminizem, koliko jih je? En ali dva od sto komadov, pa se to je verjetno zenska za moskim nickom.

In se to, ne rabim moskega, da bi me prezivljal, tako, da me niti ne zanima koliko place imajo, zaradi mene lahko tudi 5000€
[/quote]
Jaz ga podpiram, absolutno. Če ne bi bilo feminizma, bi moral precej bolj garat.

Sm prebrala sam začetk, naprej me je pa minil.
Ne vem kje srečaš tolk takih. Sama se družm bolj z mlajšimi, pa vseen takih kot jih vsaj v začetku opisuješ ni niti pribižn tolk. So čist ok, znajo skrbet za otroke kot tud za ženo, znajo tud mrskej nardit, popravt, jih kr neki njih tud ni na minimalcu pa čeprav eni od njih niso visoko izobraženi, par takih je celo s končano sam OŠ.

Sm prebrala sam začetk, naprej me je pa minil.
Ne vem kje srečaš tolk takih. Sama se družm bolj z mlajšimi, pa vseen takih kot jih vsaj v začetku opisuješ ni niti pribižn tolk. So čist ok, znajo skrbet za otroke kot tud za ženo, znajo tud mrskej nardit, popravt, jih kr neki njih tud ni na minimalcu pa čeprav eni od njih niso visoko izobraženi, par takih je celo s končano sam OŠ.
[/quote]

Skoda, da nisi prebrala vsega, potem bi ti verjetno bilo bolj jasno…

Skoda, da nisi prebrala vsega, potem bi ti verjetno bilo bolj jasno…
[/quote]

Škoda da kvasiš neumnosti. Brez njih bi bilo verjetno lepše na tem svetu.

Zakaj? Meni je super, kot je. Ti imaš probleme.
[/quote]

Meni je tudi super kot je, komentiram moske, tako kot ti zenske v mnogih temah, to je to. Imava zaradi tega probleme? Jaz ne.

Škoda da kvasiš neumnosti. Brez njih bi bilo verjetno lepše na tem svetu.
[/quote]

Brez sovinistov vsekakor

Brez sovinistov vsekakor
[/quote]

Tudi brez mehkužcev, ki igrajo žrtev.

Spet ena zaradi katere nobenemu ne stopi curak

Mislm… a čigav dejansko salutira starim babam?

Me ne sekira kaj dosti… To je bolj pri vas dedcih problem, ker imate vso obstojeco pamet v gatah

Me ne sekira kaj dosti… To je bolj pri vas dedcih problem, ker imate vso obstojeco pamet v gatah
[/quote]

Oh… glej no glej. Prej jokajoča žrtev seksizma zganja seksizem.

Tudi brez mehkužcev, ki igrajo žrtev.
[/quote]

Zrtev je tukaj kolikor ces, predvsem med moskimi, ki vsakodnevno lajnajo cez zenske…

Zrtev je tukaj kolikor ces, predvsem med moskimi, ki vsakodnevno lajnajo cez zenske…
[/quote]

A res? Torej če drugi to delajo je kar naenkrat sprejemljivo?

Oh… glej no glej. Prej jokajoča žrtev seksizma zganja seksizem.
[/quote]

Ni seksizem, je samo realno stanje

Ni seksizem, je samo realno stanje
[/quote]

Ne pametuj. Iz riti potegnjene trditve niso argument.

Ne pametuj. Iz riti potegnjene trditve niso argument.
[/quote]

Napisi prosim katera trditev iz mojega prvega posta ni resnicna? In, ki ne velja pri vecini moskih.

Napisi prosim katera trditev iz mojega prvega posta ni resnicna? In, ki ne velja pri vecini moskih.
[/quote]

Skoraj vse. Stereotipna prepričanja. Doakz v to da še sama sebi ne verjameš je že, da iščeš somišljenike. Forum ti je uteha.

Skoraj vse. Stereotipna prepričanja. Doakz v to da še sama sebi ne verjameš je že, da iščeš somišljenike. Forum ti je uteha.
[/quote]

Bi rekla, da skoraj vse so in ti to dobro ves, samo priznal ne bos nikoli.

Torej vi iscete tudi somisljenike tu gor, da lahko po zenskem spolu pljuvate? Namrec je vec postov proti zenskam kot proti moskim, zanimiv pojav.

Bi rekla, da skoraj vse so in ti to dobro ves, samo priznal ne bos nikoli.

Torej vi iscete tudi somisljenike tu gor, da lahko po zenskem spolu pljuvate? Namrec je vec postov proti zenskam kot proti moskim, zanimiv pojav.
[/quote]

Najdi en samcat zapis kjer sem pljuval čez ženske na splošno. Zgrozila se boš ko boš spoznala da sem očitno edini, ki nepristransko obravnava vse.

Avtorica ves ti imas samo en problem in ta je-DA TE TVOJ NE OBDELA DOBRO VRJETNO SKORAJ NIC KER CE BI TE DOBRO SEXAL POTEM NEBI VSEGA TEGA SPLOH PORAJTALA JJAAA!!!ENAKO VELJA ZA VSE TISTE KI ISTO JAMRATE NO LEZBIJKE TU ODPADEJO SEVEDA.LP

Najdi en samcat zapis kjer sem pljuval čez ženske na splošno. Zgrozila se boš ko boš spoznala da sem očitno edini, ki nepristransko obravnava vse.
[/quote]

Ti nas vedno branis, ko kdo kaj napise proti zenskam. Hvala ti, ker si edini spodoben:)

Ti nas vedno branis, ko kdo kaj napise proti zenskam. Hvala ti, ker si edini spodoben:)
[/quote]

Malenkost.

Ja spet en, ki spada pod cetrto alinejo prvega posta. Spet cili zivot v gatah, v glavi prepih

Če se greste zmerjanje med spoloma , punce, ste izgubile že vnaprej.
Moški imajo v zmerjanju, žaljenju, mansplainingu, norčevanju, zaničevanju, limanju žaljivih slik in linkov, zafrkavanju in zezanju žensk stoletja prednosti, vaje in znanja.
Tole vse skupaj je pa nerodno, zatakljivo, brez zagona, brez pravega žmohta, ki ga moški z lahkoto premorejo v svojem zmerjanju žensk.
In – osebno tudi pravega smisla ne vidim.

New Report

Close