Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Z moskimi si nimamo kaj pomagat

Z moskimi si nimamo kaj pomagat

Ja sam res, zakaj bi spreminjale svet, ce je pa tako lepo bit v podrejenem polozaju za sporgetom, pa kimat mozu in mu z nasmehom prinest kremsnito s smetanco pa eno birco ko on pociva na kavcu pred televizijo.
Prav imas, zenske naj kimamo, moskim bo se naprej lepo, nam pa tudi, ker se bodo te teme po pljuvanju cez zenske za vedno umaknile s foruma. Happy end :)))
[/quote]
Tudi tega nisem trdila hehe..
To kar si napisala je zgolj tvoje mnenje, ki je povezano s teboj, z menoj pa nima nič skupnega. :). Aja.. saj sem baje moški v tvojem svetu… nimam pa pojma kako to odraža moje resnično stanje. 😉
Vidiš kam ciljam? :))


Tudi tega nisem trdila hehe..
To kar si napisala je zgolj tvoje mnenje, ki je povezano s teboj, z menoj pa nima nič skupnega. :). Aja.. saj sem baje moški v tvojem svetu… nimam pa pojma kako to odraža moje resnično stanje. 😉
Vidiš kam ciljam? :))
[/quote]

Aja, da ne, pol pa v redu. Na koncu je vazen samo happy end 😉

Replika, ženske vas (pre)čitam kot odprto knjigo, čisto si razgaljena pred mano, sem ekspert za ženske, ampak ne v ginekološkem smislu.
[/quote]

such EXPERT

[img]http://dogr.io/doge.png[/img]
MUCH WOW

Nekoč sem prebrala čudovito misel, s katero se največkrat strinjam: ŽENSKA POTREBUJE MOŠKEGA KOT RIBA POTREBUJE KOLO.

:)))

Ti kot nezaposlen socialc se bos seveda sliceval na zaposlene moske a ne!?? Kot, da ste vsi moski zaposleni in vsi vse znate, babe pa vse neumne kokoske. Drugega itak ni za pricakovat od tebe.
[/quote]Vprašam te če so vesoljci serviserji in ustvarjalci, tupoglave zmešanke kot si samo, zagotovo niso?😁😁

Res čudovita misel, seveda se ji ne more reči misel, ampak norenje riti praznoglavega babjega šusa, ne ženske, da ne bo pomote, ker ženska je nekaj povsem drugega.😁

Ej avtorica ti rabs sam eno dobro hrenovko pardon klobaso mosko pa ne bos vec pisala takih traparij o moskih!!

Vprašam te če so vesoljci serviserji in ustvarjalci, tupoglave zmešanke kot si samo, zagotovo niso?😁😁
[/quote]

Tupoglave zmesanke hodimo v sluzbo in placujemo davke, da lahko tupoglavi zmesanci sploh prezivijo :))

Vidim, da vas spada najvec k postavki stiri.

Oni v SA se tudi nazivajo s pravimi moski, lol

Tupoglave zmesanke hodimo v sluzbo in placujemo davke, da lahko tupoglavi zmesanci sploh prezivijo :))
[/quote]Itak. Dajmo lepo čisto počasi, besedo po besedo beri, da boš morda le kaj razumelo. Pravite, da z dedcev ni nič. Živite v stanovanjih, udobju, imate na voljo opremo, ceste, internet, vodovod, elektriko itn. Torej se ve, da brezvezna praznoglava kokodakajoča kokoš, ki take ven meče kot jih ve tu, ni nič od tega ustavrila in tega ne vzdržuje, Torej kdo potem, vesoljci, če ne moški?😁 jaoooo, ko že misliš, da ne more bit bolj prfliknjeno, vedno znova preseneti.😁

Itak. Dajmo lepo čisto počasi, besedo po besedo beri, da boš morda le kaj razumelo. Pravite, da z dedcev ni nič. Živite v stanovanjih, udobju, imate na voljo opremo, ceste, internet, vodovod, elektriko itn. Torej se ve, da brezvezna praznoglava kokodakajoča kokoš, ki take ven meče kot jih ve tu, ni nič od tega ustavrila in tega ne vzdržuje, Torej kdo potem, vesoljci, če ne moški?😁 jaoooo, ko že misliš, da ne more bit bolj prfliknjeno, vedno znova preseneti.😁
[/quote]

Zenske pa samo na fotelju cakamo ze stoletja, delamo nic, znamo se manj.

In kaj si sam od vsega nastetega ustvaril in nagruntal, me res zanima?

Zenske pa samo na fotelju cakamo ze stoletja, delamo nic, znamo se manj.

In kaj si sam od vsega nastetega ustvaril in nagruntal, me res zanima?
[/quote]Ja saj, mora bit res hudič to, da niti tega niste v stanju prebrat in razumet, kar same skropucate skupaj…..ne moreš verjet.😁😁😁😁

Ja saj, mora bit res hudič to, da niti tega niste v stanju prebrat in razumet, kar same skropucate skupaj…..ne moreš verjet.😁😁😁😁
[/quote]

Ja res je hudic ko nekateri moski dejansko nekaj ustvarijo in znajo, drugi so pa pac dezurni provokatorji :)) Propalice

Ja res je hudic ko nekateri moski dejansko nekaj ustvarijo in znajo, drugi so pa pac dezurni provokatorji :)) Propalice
[/quote]
Ja, ne vem, pisale ste na splošno o moškem spolu in moških ne? Da ne razumete kaj sploh pišete mi je razumljivo, ker take komentarje in teme ne pišejo ženske , kot sem že povedal, ampak pišete šusasti babji zvrki, ki z žensko nima nič skupnega, še zunnajega videza ne, ne?😁

Polarc…
[img]https://memegenerator.net/img/instances/75733386/you-cant-be-a-dumb-ass-if-youre-a-smart-ass.jpg[/img]


Ja, ne vem, pisale ste na splošno o moškem spolu in moških ne? Da ne razumete kaj sploh pišete mi je razumljivo, ker take komentarje in teme ne pišejo ženske , kot sem že povedal, ampak pišete šusasti babji zvrki, ki z žensko nima nič skupnega, še zunnajega videza ne, ne?😁
[/quote]

Napisano je, da moski znajo vedno manj in je treba klicat servis, kdo pride od servisa me ne zanima ali je M ali Z. Sigurno pa ne socialc, ki je navajen na lagano zivet doma a ne!? 🙂

A mislis, da moski vedo kaj pisejo o zenskah, ki kar posplosujejo vse skupaj.

Napisano je, da moski znajo vedno manj in je treba klicat servis, kdo pride od servisa me ne zanima ali je M ali Z. Sigurno pa ne socialc, ki je navajen na lagano zivet doma a ne!? 🙂

A mislis, da moski vedo kaj pisejo o zenskah, ki kar posplosujejo vse skupaj.
[/quote]

A se mi pogovarjamo o moških al nedoraslih fantih?

A se mi pogovarjamo o moških al nedoraslih fantih?
[/quote]

Ja daj napisi, kaj je ta polarc?? Mene zanima, a je to muslimanski moski ali nek smrkavec star trinajst let, ker pamet ima ze tako. 🙂

A se mi pogovarjamo o moških al nedoraslih fantih?
[/quote]Se sploh ne pogovarjajo, le norijo s popolnoma blesvimi temami in komentarji, ne vedoč kaj sploh napišejo in to seveda posmezni babji šusi, ki jim niti črke in besede ne gredo in jih ne razumejo, čeprav jih same od nekod nakracajo, morda bi uvedli za njih risbice na monu. Zgaotovo pa to niso ženske, ampak sramota za ženske.

Ja daj napisi, kaj je ta polarc?? Mene zanima, a je to muslimanski moski ali nek smrkavec star trinajst let, ker pamet ima ze tako. 🙂
[/quote]
Polarnega tako kot ti, skupaj še z desetimi enakimi, niti peš ne dohajaš v nobenem pogledu.😁jaooooooo

Še ena uporabnost: moški nam ženskam v vsaki nogometni tekmi znova potrpežljivo razložijo, kaj je ofsajd. :-))

Ja daj napisi, kaj je ta polarc?? Mene zanima, a je to muslimanski moski ali nek smrkavec star trinajst let, ker pamet ima ze tako. 🙂
[/quote]

Polarni sij ali aurora borealis je sijaj vidne svetlobe v zgornjih delih ozračja, viden ponoči. Polarni sij nastane, ko delci magnetosfere z nabojem (elektroni, protoni, ioni…) pridejo v stik z ozračjem v Termosferi . Tam reagirajo ter posledično zasvetijo. Po domače pride do neke vrste fluoroscence…

Se sploh ne pogovarjajo, le norijo s popolnoma blesvimi temami in komentarji, ne vedoč kaj sploh napišejo in to seveda posmezni babji šusi, ki jim niti črke in besede ne gredo in jih ne razumejo, čeprav jih same od nekod nakracajo, morda bi uvedli za njih risbice na monu. Zgaotovo pa to niso ženske, ampak sramota za ženske.
[/quote]

Sam, da nisi ti sramota za moske.
Ravno neke pozitivne reklame jim ne delas s temi tvojimi izpadi :))

Polarni sij ali aurora borealis je sijaj vidne svetlobe v zgornjih delih ozračja, viden ponoči. Polarni sij nastane, ko delci magnetosfere z nabojem (elektroni, protoni, ioni…) pridejo v stik z ozračjem v Termosferi . Tam reagirajo ter posledično zasvetijo. Po domače pride do neke vrste fluoroscence…
[/quote]

Hvala za obsirno razlago. Sam tukaj ze malo prevec sveti ta njegova butosfera 😀

Hvala za obsirno razlago. Sam tukaj ze malo prevec sveti ta njegova butosfera 😀
[/quote]

A *ebat ga… radioaktivnost ga je z*ebala…
https://en.wikipedia.org/wiki/Novaya_Zemlya

New Report

Close