Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Z moskimi si nimamo kaj pomagat

Z moskimi si nimamo kaj pomagat


Vsaka priblizno apetitlih zenska ima okoli sebe malo morje belih vitezev in beta orbitarjev, da ji zamikajo rit in bojujejo njene bitke.
[/quote]

Ostale pa ti poberes? 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Ostale pa ti poberes? 🙂
[/quote]

🙂

Ostale pa ti poberes? 🙂
[/quote]

:))))
Touche ;))

Ostale pa ti poberes? 🙂
[/quote]
In ti si seveda eden teh friedzoned potrckotov, lol.


Večinoma je to tudi res. Nisi še nobene slišal, da si z nekom nima kaj pomagat? Oz, za kaj naj ga ima? To pa res ni nobena skrivnost.

To bi moral vedeti ti! Punc je kot listja in trave.Vse je samo odvisno od tebe, koliko obvladaš socialne stike, kakšen odnos imaš do ljudi in kako spreten si v pogovorih.
Tudi prijeten, nasmeh dosti pove.Se znaš sproščeno smejati?

Zato, ker je bila do nedavno nazaj nasa kultura, da zenska opravlja vsa gospodinjska dela.
Zdaj ko se casi spreminjajo, so pa dedci v luftu in pljuvajo po zenskah, tudi po tebi, ce si res zenska.
Saj tam bi tudi sli v luft, ce bi se zenske oddekale.
Razlika je!?? No vse je odvisno kako si zadevo prevedemo, tako, kot si napisala v prejsnjem postu…
[/quote]
Hm.. menda ne bo moški pisal s tem nikom hehe.. ali kako to misliš, če sem res ženska ;)..
Dejstvo je, da si ven muslimanske zadekane ženske privlekla, ker nimaš druge obrambe, nisi pa pripravljena v sebi razrešit svoj razlog, zakaj moške tako dojemaš.
Kaj je bilo prej in kaj je danes je pravzaprav nepomembno za oba spola.. tudi interneta ni bilo včasih in kompov ne.. tako tudi tega pogovora ne bi bilo.. pa smo vsi šli s časom naprej.. kar spet kaže na to, da je treba negativna prepričanja reševati v nas in ne zunaj nas.


In ti si seveda eden teh friedzoned potrckotov, lol.
[/quote]

Ampak moja je pa apetitlih. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Ampak moja je pa apetitlih. 🙂
[/quote]

:))))

Pa jasno, da je finta, če jo kdo uporablja tako pogosto kot ti.
Psihologija je namreč še kaj več kot očetovski kompleks, ki ga vlečeš ven vsakič, ko kdo kihne.
[/quote]

Občutek imam, da je tvoje poznavanje psihologije tolikšno, kolikšno psihološko znanje ima DX o ženskah. Se pravi, Dx bi ti potrdil, da si dobila izjemen kompliment z moje strani, ker sem te primerjal z njim. :))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Občutek imam, da je tvoje poznavanje psihologije tolikšno, kolikšno psihološko znanje ima DX o ženskah. Se pravi, Dx bi ti potrdil, da si dobila izjemen kompliment z moje strani, ker sem te primerjal z njim. :))
[/quote]

O glej ga. A zato, ker sem te opomnila, da psihologija ni samo očetovski kompleks, ki ga vlačiš ven ob vsaki prilikI in se delaš pametnega, si se maščeval? Pa veš, da maščevanje ni ravno znak visoke inteligence? Celo otročje je – kaj bi tvoja psihologija povedala o tem?

O glej ga. A zato, ker sem te opomnila, da psihologija ni samo očetovski kompleks, ki ga vlačiš ven ob vsaki prilikI in se delaš pametnega, si se maščeval? Pa veš, da maščevanje ni ravno znak visoke inteligence? Celo otročje je – kaj bi tvoja psihologija povedala o tem?
[/quote]

Kaj naj, če sem lep in pameten, sem si zato sam kriv? Ne, krivi moje starše, oni so me naredili. 🙂

Kaj bi tvoja psihologija povedala o tebi, jah, da imaš rada zadnjo besedo in se zaganjaš v moške kot majhen petelinček, ki mu nič ni prav. 😀 Če bi rada imela srečo z moškimi, moraš prevzeti svojo naravno žensko vlogo, ki jo ima kurica, da počepne, ko pride pravi petelin, a ne? 🙂

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Občutek imam, da je tvoje poznavanje psihologije tolikšno, kolikšno psihološko znanje ima DX o ženskah. Se pravi, Dx bi ti potrdil, da si dobila izjemen kompliment z moje strani, ker sem te primerjal z njim. :))
[/quote]
Se oglasa nekdo, ki o psihologiji in zenskah ve enovrsticne pravljice, lol.

Kaj naj, če sem lep in pameten, sem si zato sam kriv? Ne, krivi moje starše, oni so me naredili. 🙂

Kaj bi tvoja psihologija povedala o tebi, jah, da imaš rada zadnjo besedo in se zaganjaš v moške kot majhen petelinček, ki mu nič ni prav. 😀 Če bi rada imela srečo z moškimi, moraš prevzeti svojo naravno žensko vlogo, ki jo ima kurica, da počepne, ko pride pravi petelin, a ne? 🙂
[/quote]
Tako lep in pameten si, pa vseeno celo zivljenje stradal zensk. Le kaj ti manjka, veliki psiholog? lol

Kaj naj, če sem lep in pameten, sem si zato sam kriv? Ne, krivi moje starše, oni so me naredili. 🙂

Kaj bi tvoja psihologija povedala o tebi, jah, da imaš rada zadnjo besedo in se zaganjaš v moške kot majhen petelinček, ki mu nič ni prav. 😀 Če bi rada imela srečo z moškimi, moraš prevzeti svojo naravno žensko vlogo, ki jo ima kurica, da počepne, ko pride pravi petelin, a ne? 🙂
[/quote]

Za kariero psihologa nisi primeren, za komedijanta si pa kot rojen :))


Hm.. menda ne bo moški pisal s tem nikom hehe.. ali kako to misliš, če sem res ženska ;)..
Dejstvo je, da si ven muslimanske zadekane ženske privlekla, ker nimaš druge obrambe, nisi pa pripravljena v sebi razrešit svoj razlog, zakaj moške tako dojemaš.
Kaj je bilo prej in kaj je danes je pravzaprav nepomembno za oba spola.. tudi interneta ni bilo včasih in kompov ne.. tako tudi tega pogovora ne bi bilo.. pa smo vsi šli s časom naprej.. kar spet kaže na to, da je treba negativna prepričanja reševati v nas in ne zunaj nas.
[/quote]

Mislim, da je samo Replika prepoznala, zakaj sem odprla to temo…
Zato, ker je vsaj deset tem na teden proti zenskam, zato sem jaz odprla to temo proti moskim.

Se vedno sem v dvomih, da si ti res zenska 🙂


Tako lep in pameten si, pa vseeno celo zivljenje stradal zensk. Le kaj ti manjka, veliki psiholog? lol
[/quote]

Ti bi mi lahko zrihtal eno od teh lahkih za eno noč, s katerimi se srečuješ, magistre in profesorice spolnih veščin, kot si jih opisal. 🙂 Ampak kaj, ko ne igram rad nekoga ali nečesa, kar nisem, kaj, ko nisem tak, da bi lagal nekomu v obraz in se pretvarjal, kaj, ko imam še druge interese v življenju, da mi ni prioriteta kot juncu tekati za ženskami, kaj, ko imam pozitiven odnos do žensk …

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Za kariero psihologa nisi primeren, za komedijanta si pa kot rojen :))
[/quote]

Replika, ženske vas (pre)čitam kot odprto knjigo, čisto si razgaljena pred mano, sem ekspert za ženske, ampak ne v ginekološkem smislu.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Replika, ženske vas (pre)čitam kot odprto knjigo, čisto si razgaljena pred mano, sem ekspert za ženske, ampak ne v ginekološkem smislu.
[/quote]

To bo ja :)))

Ti bi mi lahko zrihtal eno od teh lahkih za eno noč, s katerimi se srečuješ, magistre in profesorice spolnih veščin, kot si jih opisal. 🙂 Ampak kaj, ko ne igram rad nekoga ali nečesa, kar nisem, kaj, ko nisem tak, da bi lagal nekomu v obraz in se pretvarjal, kaj, ko imam še druge interese v življenju, da mi ni prioriteta kot juncu tekati za ženskami, kaj, ko imam pozitiven odnos do žensk …
[/quote]
Moje sozalje, da so do tebe, tako lepega in pametnega, zenske tako “tezke”. Le kaj ti manjka, veliki psiholog? Kaj bi se jim to ti moral zlagati, pretvarjati da si, …? Ti jaz povem. Ker te poznam. Okoli zensk si kot en pudelj. Z zenskami enostavno ne znas. Ne razumes jih. Nikoli nisi razvil teh vescin. To je vsa umetnost. Zato ti pravim, da si foh idiot. Saj ves kaj to pomeni? Nimas sirine. Zenske so le del tega.

Mislim, da je samo Replika prepoznala, zakaj sem odprla to temo…
Zato, ker je vsaj deset tem na teden proti zenskam, zato sem jaz odprla to temo proti moskim.

Se vedno sem v dvomih, da si ti res zenska 🙂
[/quote]
To je tvoj dvom, ki z mojo resnico nima nič skupnega :).
Zopet ga moraš ali razrešiti v sebi.. ali pa pač misiti, da sem moški, če ti je tako lažje :)))

Si mogoče kdaj pomislila, da te teme več ali manj odpira en ali dva moška?
In zakaj se te tako dotaknejo?
Saj ne moreš spreminjat svet drugih, če oni ne želijo, da jim pomagaš spreminjat njihov svet.. lahko pa svojega.. a zakaj bi ga, če se je fajn usajat nad drugimi hehe..


Moje sozalje, da so do tebe, tako lepega in pametnega, zenske tako “tezke”. Le kaj ti manjka, veliki psiholog? Kaj bi se jim to ti moral zlagati, pretvarjati da si, …? Ti jaz povem. Ker te poznam. Okoli zensk si kot en pudelj. Z zenskami enostavno ne znas. Ne razumes jih. Nikoli nisi razvil teh vescin. To je vsa umetnost. Zato ti pravim, da si foh ******. Saj ves kaj to pomeni? Nimas sirine. Zenske so le del tega.
[/quote]

Ti s kur*em (s)pozna(va)š ženske. Kako globoko? 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]


To je tvoj dvom, ki z mojo resnico nima nič skupnega :).
Zopet ga moraš ali razrešiti v sebi.. ali pa pač misiti, da sem moški, če ti je tako lažje :)))

Si mogoče kdaj pomislila, da te teme več ali manj odpira en ali dva moška?
In zakaj se te tako dotaknejo?
Saj ne moreš spreminjat svet drugih, če oni ne želijo, da jim pomagaš spreminjat njihov svet.. lahko pa svojega.. a zakaj bi ga, če se je fajn usajat nad drugimi hehe..
[/quote]

Ja sam res, zakaj bi spreminjale svet, ce je pa tako lepo bit v podrejenem polozaju za sporgetom, pa kimat mozu in mu z nasmehom prinest kremsnito s smetanco pa eno birco ko on pociva na kavcu pred televizijo.
Prav imas, zenske naj kimamo, moskim bo se naprej lepo, nam pa tudi, ker se bodo te teme po pljuvanju cez zenske za vedno umaknile s foruma. Happy end :)))

Ti s kur*em (s)pozna(va)š ženske. Kako globoko? 😀
[/quote]
To, da zenska moskemu dovoli spolno spoznavanje, je zgolj potrditev vescin in zenski vsecne vsebine moskega. Zenska, ki jo do nekoga tezka bo do koga drugega lahka. To je vsa umetnost.

Sem se spomnila še ene koristi moških: ker nas toliko jezijo, nam pomagajo kravžljati možgančke in smo zato vedno inteligentnejše. 😉

New Report

Close