Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Z moskimi si nimamo kaj pomagat

Z moskimi si nimamo kaj pomagat


iz poročila mi je razvidno,da te je usekala ognjena strela in zamegljila um.Čimprej k psihiatru.Za mene si navadna BUDALA.


iz poročila mi je razvidno,da te je usekala ognjena strela in zamegljila um.Čimprej k psihiatru.Za mene si navadna BUDALA.
[/quote]

A to si v carobno kroglo pogledala ali si sama naumila to izjavo? 😀

Krepko same nosijo robo, ne vem, kjer si ti bil, kjer sem bila jaz, je spredaj španciral gospod, zadaj se je pa opotekala gospa, ki jo je bilo komaj videti izpod tovora.
[/quote]

Tisto je tudi mene presenetilo – a je bilo res. Sem takoj začel opazovati… in žensko so nosile male stvari, nekje blizu se je pa opotekal do vrha obložen dedec.
Zgleda da so si tudi oni med sabo različni.

Tisto je tudi mene presenetilo – a je bilo res. Sem takoj začel opazovati… in žensko so nosile male stvari, nekje blizu se je pa opotekal do vrha obložen dedec.
Zgleda da so si tudi oni med sabo različni.
[/quote]

Lahko je bil pa služabnik.
Ma lej, saj ni važno. Moj tudi kdaj kaj nese :))) samo se ne opoteka :))

Tisto je tudi mene presenetilo – a je bilo res. Sem takoj začel opazovati… in žensko so nosile male stvari, nekje blizu se je pa opotekal do vrha obložen dedec.
Zgleda da so si tudi oni med sabo različni.
[/quote]

Sam to je pa zanimivo, zenske vidimo kako so zenske nalozene, moski pa vidite moske trplencke kako gagajo 😉

Lahko je bil pa služabnik.
Ma lej, saj ni važno. Moj tudi kdaj kaj nese :))) samo se ne opoteka :))
[/quote]

Ja lej…premalo mu naložiš. 😉

Tudi s temle si kar točno zadela – in ne ugovarjam; razložil bom le zakaj nekateri ne ugovarjamo;
Zato ker je brezveze. Čim nekdo odpre temo s samimi trditvami in brez vprašanja… je to itak samo iskanje prepira. Pa naj bo o ženskah ali moških.
Če imam čas, rad povem svoje mnenje – prepričevanje drugih v moj prav… je pa zapravljanje mojega časa. Naj mislijo karkoli želijo – in večjo in bolj neutemljeno traparijo kot jo nekdo napiše – manj imam interesa pojasnjevati in utemeljevati drugačno mnenje. Ker oslu se razložiti itak ne da, pametnemu pa kaj več kot opozorilo ali namig ni potreben.
In takšnemu daš točno kar želi, ko začneš prepričevati in se prepirati – in to res nima smisla.

In zakaj komentiram tole? Ker mi je vmes kakšno mnenje ali pripomba zanimiva, pa jo pokomentiram, ko imam ravno čas.
Itak se vidi, da pišem vmes, ko ravno pridem do compa, potem pa ure ne, ker se ukvarjam s čim drugim.

Ja lej…premalo mu naložiš. 😉
[/quote]

Nič premalo, jaz grem štuparamo :))))

Sam to je pa zanimivo, zenske vidimo kako so zenske nalozene, moski pa vidite moske trplencke kako gagajo 😉
[/quote]

He, he…
A če bi točno prebrala, bi videla, da me je na to opozorila ženska…

Nič premalo, jaz grem štuparamo :))))
[/quote]

Iiiiii, kako lepooooooo :-))

Fascinantno, takoj ko se kak komentar pojavi v tako bedasti temi, kot je ta, ko gre za pljuvanje in norenje po celotnem moškenm spolu, priletijo še registrirane mentalno jalove tipa Tara_s. 😁😁 Se pravi, da so ves čas tu pod multiniki. …….Morajo imet res “polno in čudovito” življenja ta okrnjena in prikrajšana bitja.😁😁😁😁

Tudi s temle si kar točno zadela – in ne ugovarjam; razložil bom le zakaj nekateri ne ugovarjamo;
Zato ker je brezveze. Čim nekdo odpre temo s samimi trditvami in brez vprašanja… je to itak samo iskanje prepira. Pa naj bo o ženskah ali moških.
Če imam čas, rad povem svoje mnenje – prepričevanje drugih v moj prav… je pa zapravljanje mojega časa. Naj mislijo karkoli želijo – in večjo in bolj neutemljeno traparijo kot jo nekdo napiše – manj imam interesa pojasnjevati in utemeljevati drugačno mnenje. Ker oslu se razložiti itak ne da, pametnemu pa kaj več kot opozorilo ali namig ni potreben.
In takšnemu daš točno kar želi, ko začneš prepričevati in se prepirati – in to res nima smisla.

In zakaj komentiram tole? Ker mi je vmes kakšno mnenje ali pripomba zanimiva, pa jo pokomentiram, ko imam ravno čas.
Itak se vidi, da pišem vmes, ko ravno pridem do compa, potem pa ure ne, ker se ukvarjam s čim drugim.
[/quote]

Pa saj vidis tudi sam, da najbolj glupe teme imajo najvec ogledov in tapkanj.
Ta tema je za prerekanje kot sto drugih, samo ta razlika je, da je v naslovu moski in ne zenska, prerekanje pa na istem nivoju kot tolikokrat do sedaj. :))

Ha ha, in to ocita en, ki tudi vse dneve precepi tu gor :))))

Pa saj vidis tudi sam, da najbolj glupe teme imajo najvec ogledov in tapkanj.
Ta tema je za prerekanje kot sto drugih, samo ta razlika je, da je v naslovu moski in ne zenska, prerekanje pa na istem nivoju kot tolikokrat do sedaj. :))
[/quote]

Itak.
Preberem pa zato, ker včasih, res včasih, je kje vmes kakšna dobra misel. Pri ženskih in pri moških temah.

Itak.
Preberem pa zato, ker včasih, res včasih, je kje vmes kakšna dobra misel. Pri ženskih in pri moških temah.
[/quote]

Jaz se pa velikokrat fajn nasmejem, je za sprostitev :))

Ha ha, in to ocita en, ki tudi vse dneve precepi tu gor :))))
[/quote]S čim vse še imaš težave, do sedaj si pokazalo pomankljivo branje in popolno nezmožnost funkcionalne pismenosti, pomankljiv vid sedaj, vseskozi že kažeš mentalno zvrkljavost in nezmožnost odrasti, …?

S čim vse še imaš težave, do sedaj si pokazalo pomankljivo branje in popolno nezmožnost funkcionalne pismenosti, pomankljiv vid sedaj, vseskozi že kažeš mentalno zvrkljavost in nezmožnost odrasti, …?
[/quote]

No ma ves kaj, ti pa si se ze fajn zastekalo s temi tvojimi nebulozami enimi in istimi over and over again. 🙂
Pa svetilnost imas tudi kar mocno, tako, da mal zmanjsaj 😀

Bodo do jutri s praznimi lubenicami in skupnimi močmi zvrkljavosti in prfliknjenosti kaj novega dognale, ko itak ne morejo spat te noreče samske zafrustriranke? Da vem, če se mi jutri zvečer splača pridet pogledat na mon, da se režim.😁

To pa zato, ker imamo moški veliko izkušenj s prepovedanimi položaji. :-)))))

Vaš link

-------------------------------------------------------------------------------------------------------- There are only five things we need in life: - good friends, good job, good food, good sleep & good _UCK (whatever you thinking is right) Great minds discuss Ideas; Average minds discuss Events; Small minds discuss People.

Mogoče imaš nerealna pričakovanja…..

Recimo, jaz od moškega ne pričakujem, da mi doma kuha, puca in lika…. Naredi pa moška dela- ki jih jaz ne znam ali ne zmorem-, nanj se lahko zanesem- pomaga mi, ko sem v dreku-, objame me, ko to rabim….vse to enako za otroke.

Zame je dost. Jaz pravim tako: on obvlada moška dela in je v tem boljši, jaz pa svoja dela obvladam bolje. V kombinaciji sva super.

Drugega ne rabim od moškega.

lp,D

Hm…..ena tema je o ajdovih žgancih…. Kaj, če bi v prihodnjih dneh skušala preveriti, če so moški uporabni tudi za to, da mi skuhajo ajdove žgance? :-/ :-)))

Žblj odpade; za njega vem, da jih zna. 😉

Mogoče imaš nerealna pričakovanja…..

Recimo, jaz od moškega ne pričakujem, da mi doma kuha, puca in lika…. Naredi pa moška dela- ki jih jaz ne znam ali ne zmorem-, nanj se lahko zanesem- pomaga mi, ko sem v dreku-, objame me, ko to rabim….vse to enako za otroke.

Zame je dost. Jaz pravim tako: on obvlada moška dela in je v tem boljši, jaz pa svoja dela obvladam bolje. V kombinaciji sva super.

Drugega ne rabim od moškega.

lp,D
[/quote]

In koliko je zenskih vsakdanjih del in koliko moskih?
Kuhinja je vsakodnevna oziroma celo dvakrat dnevna, ce se vecerjate. Kaj on pocne ta cas?
Ker z moskimi deli je tako, lahko so, lahko jih ni, oziroma jih je manj.
Jest moras pa vsak dan.

tudi mi z vami ne.

Ne zgleda, glede na to, da se vecinoma moski ponujajo zenskam in ne obratno.

New Report

Close