Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj moški gledate druge ženske?

Zakaj moški gledate druge ženske?

Ce hoces imeti lep in zdrav odnos, si najdi takega, ki pred tvojo faco ne bo gledal drugih. Nisi ljubosumna in nesigurna vase. On te namerno dela taksno.

Ce kdo misli, da z ljubosumjem prepreci, da se partner skur**, se moti. In ni mi cisto jasno, zakaj naj bi se clovek boril za nekoga, ki mu ocitno ni do tega, da bi ostal z njim.

Mlada ali naivna oz. zivis v pravljici, tako kot avtorica. Ne govorim o buljenju in slinjenju, ampak o gledanju. Pogledati kogarkoli ne pomeni varanje, zaradi pogleda biti toksicen partnerju delas le slabo svojemu odnosu. Ce je nekdo ze zaradi tega ljubosumen samo bezi stran od te osebe. Taksno te nihce ne dela razen sama sebe.
Si najdete partnerja in potem mu se ukazujete kam naj gleda, da ne govorim naprej kaj vse mu boste ukazovale.
Kaj a ce gleda za njeno faco druge bo imela pa zdrav odnos?

Največji ženskarji se delajo pridne pred ženami, v službi imajo družinske slike in sem in tja omenijo svoj “brezhiben” zakon. Ti, ki buljijo v druge, so bolj neotesani.

Zmeraj gledam tisto kar mi je zanimivo. Z nezanimivimi pa nisem nikoli hodil.

Čak mal…če gledaš, pomeni da se.ksaš z nekom? Kaj si ti predstavljaš pod gledanje? Niste normalni. Svoje partnerje dušite, da še gledat ne smejo okoli.
[/quote]

Moški, ki nima občutka za svojo žensko, bo pač zjal v druge ženske tudi v njeni prisotnosti. Samo to je razlika med bedakom in kavalirjem. Ker ni takšnega, ki ne bi opazil dobrega mimobežnega modela. Razen, če je narobe inštaliran.


To ni normalna, ampak patološka ljubosumnost.
Če hočeš kdaj ustvariti lep in zdrav odnos, se najprej znebi pretirane ljubosumnosti.
Ljubosumje izhaja iz nezaupanja vase. Če ne zaupamo sebi, tudi drugim ne moremo zaupati. Najdi dobrega psihologa, da ti pomaga odpraviti to nadležno motnjo.
[/quote]

Ja z ljubosumnostjo imam res probleme…ne vem kako naj si pomagam?

Kaj pa maš ti mene za gledat. Meni gredo na živce moški, ki me bulijo, hkrati pa za roko drži svojo ženo ali punco. Ti je kdo dal dovoljenje, da ne bulis ali je to tvoja grda navada .
[/quote]

V vprašanju je – zakaj GLEDATE, ne pa BULJITE. Je razlika.

Ljubosumje je huda reč. Mogoče te pa nalašč provocira, da se ne ohladiš 😉

From the bright side. Take situacije pokažejo, da ti ni vseeno. Čustva v afektu so iskrena 🙂

Si vis pacem, para bellum.

V vprašanju je – zakaj GLEDATE, ne pa BULJITE. Je razlika.
[/quote]

No vidiš, tako pa izgleda, če je folk funkcionalno nepismen. :-)))

Podpis.
Jaz bi dodala samo tole, moški, ki v družbi svoje ženske, gleda za drugimi, je pač s svojo žensko samo zato, ker ni mogel ujeti boljše ribe. Ali na kratko BKN (Bolje Kot Nič).
Ni večjega ponižanja za žensko, kot moški, ki v njeni prisotnosti nekontrolirano ‘buli’ za drugimi ženskami. S tem ji da vedeti koliko je vredna.
Primer: voziš Cliota in ti skoraj oči ven padejo, ko se mimo pripelje Bugatti Veyron.
Bi ga imel, ja …. samo je zate ne dosgljiv, ker si ga ne moreš privoščiti. Lahko pa vsako nič sanjaš o njem.

Moški, ki ima ob sebi žensko in ob kateri se počuti, kot, da je zadel sedmico na lotu …. NIKOLI ne bo gledal drugih žensk. Nikoli. No, ampak taki so zelo zelo redki.

Zakaj bi gledal nekaj, kar ga ne zanima, ne fascinira in mu ni všeč …?
Čist simpl.
That it.

Podpis.
Jaz bi dodala samo tole, moški, ki v družbi svoje ženske, gleda za drugimi, je pač s svojo žensko samo zato, ker ni mogel ujeti boljše ribe. Ali na kratko BKN (Bolje Kot Nič).
Ni večjega ponižanja za žensko, kot moški, ki v njeni prisotnosti nekontrolirano ‘buli’ za drugimi ženskami. S tem ji da vedeti koliko je vredna.
Primer: voziš Cliota in ti skoraj oči ven padejo, ko se mimo pripelje Bugatti Veyron.
Bi ga imel, ja …. samo je zate ne dosgljiv, ker si ga ne moreš privoščiti. Lahko pa vsako nič sanjaš o njem.

Moški, ki ima ob sebi žensko in ob kateri se počuti, kot, da je zadel sedmico na lotu …. NIKOLI ne bo gledal drugih žensk. Nikoli. No, ampak taki so zelo zelo redki.

Zakaj bi gledal nekaj, kar ga ne zanima, ne fascinira in mu ni všeč …?
Čist simpl.
That it.
[/quote]

* samo je zate nedosegljiv
* sanjaš o njem

V vprašanju je – zakaj GLEDATE, ne pa BULJITE. Je razlika.
[/quote]

– gledaš sekundo ali dve
– buljiš, ko gledaš več kot 10 sekund

Spretni cabaljeroti opazijo tudi tiste dolgonoge, ki se sprehodijo za njimi, brez da so njihove spremljevalke užaljene. Imajo radarje tudi na temenu.

No vidiš, tako pa izgleda, če je folk funkcionalno nepismen. :-)))
[/quote]

Niso nepismeni, ampak bolestno ljubosumni. Še na sprehodih opaziš kakšen par, ki gre mimo tebe. Žensko že od daleč vidiš, kako moškega opazuje, kam bodo švignile njegove oči.
Takšen moški raje skloni glavo in gleda v tla, dokler ne gre mimo tebe.
Ima raje mir, kot prepir.
Tisti pa, ki te pogleda, pozdravi ali samo pokima v pozdrav, pa takoj posluša “jezikavo župo”.
Pač, ljudje smo si različni in imamo različne karakterje.
Važno je zaupanje v partnerja/ico, pa ni nobenih problemov.

Niso nepismeni, ampak bolestno ljubosumni. Še na sprehodih opaziš kakšen par, ki gre mimo tebe. Žensko že od daleč vidiš, kako moškega opazuje, kam bodo švignile njegove oči.
Takšen moški raje skloni glavo in gleda v tla, dokler ne gre mimo tebe.
Ima raje mir, kot prepir.
Tisti pa, ki te pogleda, pozdravi ali samo pokima v pozdrav, pa takoj posluša “jezikavo župo”.
Pač, ljudje smo si različni in imamo različne karakterje.
Važno je zaupanje v partnerja/ico, pa ni nobenih problemov.
[/quote]

Nimam kaj dodati. Razen tega, da tisti bolano ljubumni imajo dva velika problema. Izredno nizko samopodobo in težnjo, da si posledično neskončno lastijo partnerja. :-)))

https://www.youtube.com/watch?v=rnjdCJoDji0

S cim se obremenjujete nekateri pa to ni za verjet. Lepe ljudi in lepe stvari se gleda

S cim se obremenjujete nekateri pa to ni za verjet. Lepe ljudi in lepe stvari se gleda

Če hinavsko pogleda, pomeni, da mal poškili naokrog. To je normalen moški. Dokler boš ti imela ob tem ljubosumne izbruhe… nisi primerna za nobeno zvezo, ker si “morilka” odnosov, dušiš človeka, lastiš si ga!!? Tvoja samozavest, samozaupanje je na nuli, ne počutiš se vredna (zanj) – tukaj je tvoj osnovni problem.

Skupaj sva 27 let. Zaenkrat mi še ni dal povoda, da bi dvomila v njegovo zvestobo. Ali kdaj pogleda drugo? Zagotovo, tudi ko sem sama poleg. Madona sej kako urihtano bejbo še sama pogledam pa je on ne bi :-))
Ne vem, nikoli nisem bila zaradi tega ljubosumna, je pa res, da se glih slinil pri tem ni nikoli.


Buljiš druge tipe. Zate je to normalno.😁


Buljiš druge tipe. Zate je to normalno.😁
[/quote]
Nikoli ne bulim samo gledam, nič drugega

Poglejte kdaj na morju,kakšni partnerji vidijo samo en drugega,sploh drugih ne opazijo.

To pa je luštno videt ja, ponavadi pri mladičih, sveže zaljubljenih in res starejših parih. Pa mogoče se kak ITjevec znajde vmes 😉

Eno je pogledati, drugo je gledati, po možnosti s pomenljivim izrazom in smehljajem na obrazu.
Pogledamo vsi, to je normalno, pogledam lepega moškega in lepo žensko.
Gledam pa (ko sem v vezi) izključno samo moškega, s katerim sem. Ker me je tako prevzel, da sem se odločila za vezo z njim. Ostale samo pogledam.

New Report

Close