Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj moški gledate druge ženske?

Zakaj moški gledate druge ženske?

Se mi je že zgodilo,da moj hinavsko pogleda drugo…mene pa to tok moti,da izbruhnem. od ljubosumja,on reče saj gledam lahko…da znoriš.Pa kaj ste vsi taki ali kaj? Mene pa zanima samo on,drugih sploh ne vidim…

Midva pogledava (in komentirava) skupaj.
Včasih pa tudi sam. Odvisno je sicer od posameznika, a poskusi razumeti, da moški s tem ne mislimo nujno, da bi z drugo žensko kaj imeli. Velikokrat pogledaš iz enostavnega zanimanja – kot npr avto, zanimivo arhitekturo ali pa lep razgled.
To je ena možnost.

Če pa gleda s poželjivostjo v očeh in z razmišljanjem “Kako bi pa s tole ***** (karkoli že), je pa druga zgodba.
Ljudje smo obeh vrst.

Normalno je, da moški pogleda okrog sebe, saj ni ne pes in ne slepec.

Saj tud ženske pokukamo za kom – brez slabih misli.

kaj pa so slabe misli? da mu privoscis kaj slabega, al kaj?

Če imaš res rad svoje dekle in ti je všeč ni potrebe, da gledaš za drugimi. Jaz mislim, da so taki nereseni in prej ko slej se zgodi, da ne ostane le pri gledanju. Ker očitno nekaj iščejo, sicer se ne bi ozirali za drugimi.

Če imaš res rad svoje dekle in ti je všeč ni potrebe, da gledaš za drugimi. Jaz mislim, da so taki nereseni in prej ko slej se zgodi, da ne ostane le pri gledanju. Ker očitno nekaj iščejo, sicer se ne bi ozirali za drugimi.
[/quote]

Vsak zdrav, normalen moški se bo oziral za drugimi ženskami. In vsaka normalna, neljubosumna ženska bo vedela, da gledanje ne pomeni nič več kot samo gledanje.

Vsak zdrav, normalen moški se bo oziral za drugimi ženskami. In vsaka normalna, neljubosumna ženska bo vedela, da gledanje ne pomeni nič več kot samo gledanje.
[/quote]
In če ne bo gledal za drugimi je bolan moški, haha… Ni čudno, da si samska 🙂

Vem kako se pocutis.
Tudi meni je bilo logicno, da ko imam tipa, samo njega vidim. In ne razumes zakaj ima on potrebo po buljenju drugih.
Jaz vsakega ki ga spoznam, peljem ven, med druge zenske. In ce gleda, sem z njim zakljucila preden sem zacela. Lahko se potem pof.ukam z njim, ampak od.takega cloveka , ki gleda druge, nimas kaj pricakovat.

Zdej zakaj se to dogaja?
Mozno da ti nisi vizualno njemu toliko vsec.
Gleda zenske tocno dolocenega tipa ki so podobne bivsi.
Gleda, ker je enostavno po dusi kurbir.

To bodo moski povedali.

Ali tipi ki bulijo druge, vedno bulijo druge? Ali se to spremeni, ko je tip zaljubljen? Ali je to nekaj kar je odvisno od karakterja tipa?

Drugac pa pejt stran od.njega. samo komplekse ti bo naredil da nisi dovolj dobra.

Da ne bi partner mislil, da koga zapeljujem :)))

Kako si ti polna modrosti, redkost na tem monovju. Tako življenjsko stvarna.


In če ne bo gledal za drugimi je bolan moški, haha… Ni čudno, da si samska 🙂
[/quote]

Čak mal…če gledaš, pomeni da se.ksaš z nekom? Kaj si ti predstavljaš pod gledanje? Niste normalni. Svoje partnerje dušite, da še gledat ne smejo okoli.

Čak mal…če gledaš, pomeni da se.ksaš z nekom? Kaj si ti predstavljaš pod gledanje? Niste normalni. Svoje partnerje dušite, da še gledat ne smejo okoli.
[/quote]

Zato je pa tolk ločitev, ker partnerju še dihat ne pustijo. Da bi imela tko ljubosumnega dedca, ga isti hip pustim.

Čak mal…če gledaš, pomeni da se.ksaš z nekom? Kaj si ti predstavljaš pod gledanje? Niste normalni. Svoje partnerje dušite, da še gledat ne smejo okoli.
[/quote]

Ko bi samo pogledali, mnogi dobesedno buljijo v druge. Najbrž buljijo z nekim namenom in ne kar tja v tri dni. Sicer pa če imaš svojega partnerja, ki te zadovolji na vseh področjih, ni potrebe po buljenju drugih.

Zato je pa tolk ločitev, ker partnerju še dihat ne pustijo. Da bi imela tko ljubosumnega dedca, ga isti hip pustim.
[/quote]

Kaj pa maš ti mene za gledat. Meni gredo na živce moški, ki me bulijo, hkrati pa za roko drži svojo ženo ali punco. Ti je kdo dal dovoljenje, da ne bulis ali je to tvoja grda navada .

Ko bi samo pogledali, mnogi dobesedno buljijo v druge. Najbrž buljijo z nekim namenom in ne kar tja v tri dni. Sicer pa če imaš svojega partnerja, ki te zadovolji na vseh področjih, ni potrebe po buljenju drugih.
[/quote]
Super. In kolk časa si v resni zvezi? Aja nisi. Aja nikoli bil. Vse jasno.

Res je grdo videt moskega s partnerko ko se skupaj sprehajata ali sta v avtu in on gleda tebe.
Seveda ona vidi, saj nobena ni slepa.
Grdo je to.


Super. In kolk časa si v resni zvezi? Aja nisi. Aja nikoli bil. Vse jasno.
[/quote]

Ne pridigaj drugim, ker sam postavljas pogoje, kako se mora obnašati tvoja spremljevalka. Taki ste najhujši.

Ne pridigaj drugim, ker sam postavljas pogoje, kako se mora obnašati tvoja spremljevalka. Taki ste najhujši.
[/quote]

Ženska sem. In nisem bolestno ljubosumna. In ne dušim ljudi.

Joj no, dokler si sam učke napase. Sicer se ni za bat, od takih pitbulov, pri katerih še to ni zaželjeno, vsak kolkor tolk normalen uide.
Je pa ena razlika, al sam pogleda al bulji in se slini. K to pa že ni spostljivo do partnerke, ce je zraven. To je pač namenjeno za momaćko veće.

Ženska sem. In nisem bolestno ljubosumna. In ne dušim ljudi.
[/quote]

Ni važno kaj si. Tisti, ki pravi nisem ljubosumen je najbolj. Normalno žensko, ko ima partnerja in partner buli druge ji ni vseeno.

Ni važno kaj si. Tisti, ki pravi nisem ljubosumen je najbolj. Normalno žensko, ko ima partnerja in partner buli druge ji ni vseeno.
[/quote]

Hodiš, pogledaš, še vedno hodiš, se oddaljuješ, je že zdavnaj mimo. Pa kaj je vam ljudje? Se nihče ne sme nikamor obrniti, nikogar pogledati, kaj šele na glas komentirati? A kdo govori tem, da bi dec zažvižgal, hotel od druge ženske fonsko? Mislm, niste normalni no.

Bogi revež… Se mu zgleda še niti ne sanja, v kakšnem toksičnem razmerju je končal. :-)))

https://www.youtube.com/watch?v=e-ORhEE9VVg

Vi ki zagovarjate buljenje moskih…

Kako vi tipi gledate na to… recimo hodite sami okoli in srecujete pare ali pa par v avtu… in ona buli v vas, dedec pa zraven.
Jasno vam posilja znake da ste ji privlacni…
A vam ni zal jadnika zraven nje, ki ocitno ni zadovoljna z njim?
Ali je pac cipa?


To ni normalna, ampak patološka ljubosumnost.
Če hočeš kdaj ustvariti lep in zdrav odnos, se najprej znebi pretirane ljubosumnosti.
Ljubosumje izhaja iz nezaupanja vase. Če ne zaupamo sebi, tudi drugim ne moremo zaupati. Najdi dobrega psihologa, da ti pomaga odpraviti to nadležno motnjo.

New Report

Close