Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj pijete alkohol, zakaj se ga napijete?

Zakaj pijete alkohol, zakaj se ga napijete?

https://www.youtube.com/watch?v=GhAX6LzSwYI

Ni bil slab človek vendar odvisnik in naredil samomor, ker so mu postavili alkoholno demenco.


No evo, js sem tipičen primer rednega pivca, ki doma nima NIKOLI alkohola oz samo za piknike, rd, žurke itd , maksimalno 5x na leto…ok, zdaj bo mal drugač, ker se bom začel bavit z domačim pivovarstvom, ker sem se preveč navadil na IPA pirčke in so mi lagerji postali navadna žlobudra…

Pa saj leta niso pomembna.
[/quote]

Lej napis mi da vidm kok starga deca ti poiščem da te zdresira.

🙁 zate sm se registriral
[/quote]

Me ne zanimaš..

Lej napis mi da vidm kok starga deca ti poiščem da te zdresira.
[/quote]

Mene ne bo noben dresiro, še najmanj moški!
Moškega mi pa tudi ne rabiš iskat, ker mi zdaj, ko sem samska, nič ne manjka.

Me ne zanimaš..
[/quote]

Zakaj ne? Sj me ne poznaš.

Zakaj ne? Sj me ne poznaš.
[/quote]

Zakaj? Prvo kot prvo, odprl si temo…kot drugo si pa probaj še enkrat prebrat kakšen sluzast zs si mi napisal…take odpikam že v štartu!


No evo, js sem tipičen primer rednega pivca, ki doma nima NIKOLI alkohola oz samo za piknike, rd, žurke itd , maksimalno 5x na leto…ok, zdaj bo mal drugač, ker se bom začel bavit z domačim pivovarstvom, ker sem se preveč navadil na IPA pirčke in so mi lagerji postali navadna žlobudra…
[/quote]

Ja pa dobro, pač ga ne piješ. Mislim, da ljudje zamenjujejo med rednimi pivci, med pivci, ki ga pijejo na žurkah in se ga nasekajo, da kozlajo in se k sebi pobirajo par dni ali normalnimi pivci, ki ga pije zmerno in ve kdaj mora končati, da ne bo posran in poscan niti mu alkohol ne paše vendar ga z veseljem kdaj spije.

Zakaj? Prvo kot prvo, odprl si temo…kot drugo si pa probaj še enkrat prebrat kakšen sluzast zs si mi napisal…take odpikam že v štartu!
[/quote]

Temo sm odprl, da bi te spoznal. Za zs sm bil prepričan da ti bo dobr napisan. Sj drugač nism tko sluzast. Vidm, da nisi kokr druge bejbe, zmer bolj si mi všeč 🙂

Temo sm odprl, da bi te spoznal. Za zs sm bil prepričan da ti bo dobr napisan. Sj drugač nism tko sluzast. Vidm, da nisi kokr druge bejbe, zmer bolj si mi všeč 🙂
[/quote]

Ti pa meni nisi…

Mene ne bo noben dresiro, še najmanj moški!
Moškega mi pa tudi ne rabiš iskat, ker mi zdaj, ko sem samska, nič ne manjka.
[/quote]

Lej, napiš a razmišljaš o tem, da si boš poiskala partnerja?
Razmišljaš o poroki?
Razmišljaš o otrocih?
Žur in pir nista vse. Jezikanje tud ni vse. Moški ne marajo žensk ki jezikajo, če boš tko nadaljevala boš ostala sama.

Ti pa meni nisi…
[/quote]

Kok si stara? Js sm 44, sm prestar? 🙂

Lej, napiš a razmišljaš o tem, da si boš poiskala partnerja?
Razmišljaš o poroki?
Razmišljaš o otrocih?
Žur in pir nista vse. Jezikanje tud ni vse. Moški ne marajo žensk ki jezikajo, če boš tko nadaljevala boš ostala sama.
[/quote]

Odg. samo zate: ne, ne in ne… 3x ne 🙂
Pa kaj, če bom ostala sama, briga me…zdaj pa na žur 😀

Odg. samo zate: ne, ne in ne… 3x ne 🙂
Pa kaj, če bom ostala sama, briga me…zdaj pa na žur 😀
[/quote]

Bejba men si zmer bl všeč 🙂

Odg. samo zate: ne, ne in ne… 3x ne 🙂
Pa kaj, če bom ostala sama, briga me…zdaj pa na žur 😀
[/quote]

Sm pričakovala tele odgovore.
Dej mi napis kok si stara?

Bejba men si zmer bl všeč 🙂
[/quote]

Všeč ti je ženska, ki pije pir? Ženska ki bo zmer nazej jezikala?

Všeč ti je ženska, ki pije pir? Ženska ki bo zmer nazej jezikala?
[/quote]

Ti že zdaj tako jezikaš pa gobec opletaš da te je kr težko brat. Sicer si vse skupaj izmišljuješ in vem da v resnici nisi taka ampak res dobro nakažeš karakter ene zoprne zafrustrirane babe

Ti že zdaj tako jezikaš pa gobec opletaš da te je kr težko brat. Sicer si vse skupaj izmišljuješ in vem da v resnici nisi taka ampak res dobro nakažeš karakter ene zoprne zafrustrirane babe
[/quote]

Bod vesel da nisi moj mož. Ne maram alkohola, ne maram jezikanja. Pišem lohk kar želim, če ti ji prav, obvoz.

Bod vesel da nisi moj mož. Ne maram alkohola, ne maram jezikanja. Pišem lohk kar želim, če ti ji prav, obvoz.
[/quote]

Tvoj mož je copatek!

Všeč ti je ženska, ki pije pir? Ženska ki bo zmer nazej jezikala?
[/quote]

Vse mi je všeč 🙂
Tvoj mož pije pir? Ti?

Odg. samo zate: ne, ne in ne… 3x ne 🙂
Pa kaj, če bom ostala sama, briga me…zdaj pa na žur 😀
[/quote]

Nogavičkica kje si?


No evo, js sem tipičen primer rednega pivca, ki doma nima NIKOLI alkohola oz samo za piknike, rd, žurke itd , maksimalno 5x na leto…ok, zdaj bo mal drugač, ker se bom začel bavit z domačim pivovarstvom, ker sem se preveč navadil na IPA pirčke in so mi lagerji postali navadna žlobudra…
[/quote]

Doma boš pivovaro?

Ful redko se ga napijem. Lahko rečem, da mogoče enkrat na 3 mesece, drugače ne pijem nič. Ko pijem, pa do daske, na kakšni domači zabavi, močne pijače, potem pa zaspim v globoki pijanosti.

https://www.youtube.com/watch?v=XbGQQHGGgMQ

Doma boš pivovaro?
[/quote]

Če pivovarit začne bo taprav pijanc.

New Report

Close