Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj pijete alkohol, zakaj se ga napijete?

Zakaj pijete alkohol, zakaj se ga napijete?

Pa dobro a se boš že nehala čudit enkrat…………Pa kaj te brigajo drugi, koliko spijejo in zakaj? Jaz, ko spijem kozarec piva ali vina, se prav nič ne čudim tistim, ki ne spijejo kozarca vina ali piva. Sama nikoli ne pijem žganih pijač, pa ne zijam začudeno ljudi, ki jih pijejo.
Si te kar prestavljam na kakšnem eventu (če si sploh kam povabljena), kako sediš nekje s kozarcem soka v roki cel večer in zijaš naokoli in se strašno čudiš.

Pa dobro a se boš že nehala čudit enkrat…………Pa kaj te brigajo drugi, koliko spijejo in zakaj? Jaz, ko spijem kozarec piva ali vina, se prav nič ne čudim tistim, ki ne spijejo kozarca vina ali piva. Sama nikoli ne pijem žganih pijač, pa ne zijam začudeno ljudi, ki jih pijejo.
Si te kar prestavljam na kakšnem eventu (če si sploh kam povabljena), kako sediš nekje s kozarcem soka v roki cel večer in zijaš naokoli in se strašno čudiš.[/quote]

Veš kako je, če ti tema ni všeč, jo lahko preskočiš. Niti je treba brati, niti je ni treba komentirat.
Tako enostavno je to. zato se ne razburjaj, jeza škodi lepoti.

Ni treba da je nabita, ker potem z njo ni nč…važno da sem jaz nabit in jo raztrančiram…[/quote]

Raztančišra žensko?
Misliš reči posiliš?[/quote]

Če se ne upira, to ni posilstvo…in to je zapisano v kazenskem zakoniku

Hahaha, jamrale so, da bi nehal rinit vanje, ker ne vem, če je kaj bolj ogabnega kot tip, ki mu po cvičku iz g***** smrdi.[/quote]

Saj bi ti dal vrečko za kruh čez glavo, brez skrbi…

Hahaha, jamrale so, da bi nehal rinit vanje, ker ne vem, če je kaj bolj ogabnega kot tip, ki mu po cvičku iz g***** smrdi.[/quote]

Oja je, če poleg cvička žre še šnopc. Ampak ja, se strinjam, ni bolj ogabne kot pijan tip, ki ti teži za seks. Nagnusno.


Ta je močna, resnična in iskrena;-)

Raztančišra žensko?
Misliš reči posiliš?[/quote]

Če se ne upira, to ni posilstvo…in to je zapisano v kazenskem zakoniku[/quote]

Torej mora biti totalno pijana, da se ti ne more upirat.

Pa dobro a se boš že nehala čudit enkrat…………Pa kaj te brigajo drugi, koliko spijejo in zakaj? Jaz, ko spijem kozarec piva ali vina, se prav nič ne čudim tistim, ki ne spijejo kozarca vina ali piva. Sama nikoli ne pijem žganih pijač, pa ne zijam začudeno ljudi, ki jih pijejo.
Si te kar prestavljam na kakšnem eventu (če si sploh kam povabljena), kako sediš nekje s kozarcem soka v roki cel večer in zijaš naokoli in se strašno čudiš.[/quote]

Poznam par takih pacientov…na vsako žurko so prišli in se nalivali s sokom cel večer…in začuda, vsi so bili nedružabni že po defoltu…

Pa dobro a se boš že nehala čudit enkrat…………Pa kaj te brigajo drugi, koliko spijejo in zakaj? Jaz, ko spijem kozarec piva ali vina, se prav nič ne čudim tistim, ki ne spijejo kozarca vina ali piva. Sama nikoli ne pijem žganih pijač, pa ne zijam začudeno ljudi, ki jih pijejo.
Si te kar prestavljam na kakšnem eventu (če si sploh kam povabljena), kako sediš nekje s kozarcem soka v roki cel večer in zijaš naokoli in se strašno čudiš.[/quote]

Veš kako je, če ti tema ni všeč, jo lahko preskočiš. Niti je treba brati, niti je ni treba komentirat.
Tako enostavno je to. zato se ne razburjaj, jeza škodi lepoti.[/quote]

Res je, res pa je tudi, da če želim kaj pripomniti v tvoji ali katerikoli drugi temi, lahko to naredim. Razburila se pa niti približno nisem.

Pa dobro a se boš že nehala čudit enkrat…………Pa kaj te brigajo drugi, koliko spijejo in zakaj? Jaz, ko spijem kozarec piva ali vina, se prav nič ne čudim tistim, ki ne spijejo kozarca vina ali piva. Sama nikoli ne pijem žganih pijač, pa ne zijam začudeno ljudi, ki jih pijejo.
Si te kar prestavljam na kakšnem eventu (če si sploh kam povabljena), kako sediš nekje s kozarcem soka v roki cel večer in zijaš naokoli in se strašno čudiš.[/quote]

Poznam par takih pacientov…na vsako žurko so prišli in se nalivali s sokom cel večer…in začuda, vsi so bili nedružabni že po defoltu…[/quote]

Med ljudmi, ki so lahko družabni samo s pomočjo alkohola, se pa res normalen človek ne more dobro počutiti.
Samozavestni, normalni ljudje so lahko družabni tudi, če ne pijejo alkohola. Žalostno to, da dobiš pogum za družabnost šele, ko ga imaš dovolj v riti.
Zanimivo je tudi to, da je okrog mene dosti ljudi, ki so še kako fajn za pogovor pa ne rabijo zato se prej omamljat.

Veš kako je, če ti tema ni všeč, jo lahko preskočiš. Niti je treba brati, niti je ni treba komentirat.
Tako enostavno je to. zato se ne razburjaj, jeza škodi lepoti.[/quote]

Res je, res pa je tudi, da če želim kaj pripomniti v tvoji ali katerikoli drugi temi, lahko to naredim. Razburila se pa niti približno nisem.[/quote]

Ti kar, ti nihče ne brani. Lahko se še naprej repenčiš in usajaš, nič zato :). Ti želim vse dobro.


Ta je močna, resnična in iskrena;-)[/quote]
Refošk je tud dober ja, ampak boljši je cviček, ker po refošku si gor na babi čist plav u glavo.

Poleti rade volje spijem kakšno pivo-seveda ne naših slovenskih, ki so zame neokusni. Obožujem bavarska piva. Paše mi okus, odžeja in pivo je v mejah tudi zdravo.
Drugega alkohola ne pijem.[/quote]

Haahahha…ne piješ slovenskih? Prej se izobrazi in ne misli da obstajata samo union in laško… odkrij slovenske mikropivovarje, predvsem Bevog, ki posega med elito v Evropi…imaš tud Mali grad, Pelicon, Tektonik, Humanfish itd…najprej probaj, potem pa pametuj…
Bavarske pivovarne so pa res za en drek….Paulaner, ki je najboljši nemški pir, je sicer dober amapk v konkurenci med najboljšimi piri je podpovprečen…[/quote]

Pa kaj gobezdaš? Odgovorila sem avtorici na njen post z mojim pogledom in mojim okusom.
In se zate – skoraj vsa ta našteta piva sem poskusila in še vedno sem istega mnenja. Amen.

Hahaha, jamrale so, da bi nehal rinit vanje, ker ne vem, če je kaj bolj ogabnega kot tip, ki mu po cvičku iz g***** smrdi.[/quote]

Saj bi ti dal vrečko za kruh čez glavo, brez skrbi…[/quote]

No, pa lahko seznamu stvari, o katerih je mandeljc Thorrr ful glasen, v resnici pa pojma nima, še seks. :))) Seksa s smrdljivo sapo direkt ženski v obraz in pazi to, ženska je zanj enakovredna ančki. Daj raje to natepavaj, bo manj škode za človeštvo, zate pa isti efekt. Ne vem, zakaj žensko sploh rabiš, sprazni se v vece, pa bo mir. Si ti sploh star 15 let?

Pa dobro a se boš že nehala čudit enkrat…………Pa kaj te brigajo drugi, koliko spijejo in zakaj? Jaz, ko spijem kozarec piva ali vina, se prav nič ne čudim tistim, ki ne spijejo kozarca vina ali piva. Sama nikoli ne pijem žganih pijač, pa ne zijam začudeno ljudi, ki jih pijejo.
Si te kar prestavljam na kakšnem eventu (če si sploh kam povabljena), kako sediš nekje s kozarcem soka v roki cel večer in zijaš naokoli in se strašno čudiš.[/quote]

Poznam par takih pacientov…na vsako žurko so prišli in se nalivali s sokom cel večer…in začuda, vsi so bili nedružabni že po defoltu…[/quote]

Ma saj zaradi mene, če vodo pijejo, mi je vseeno. Ne maram pa tistih, ki se nekam usedejo in cel večer kontrolirajo, koliko je kdo spil / pojedel, kdo s kom govori in kaj, kdo pleše skupaj…in imajo potem za celo leto materiala za obirati. Zaradi takih je prav užitek kakšno traparijo ušpičit, da se jim kar učki zasvetijo. Se jim vsaj kaj v življenju zgodi…..

Če se ne upira, to ni posilstvo…in to je zapisano v kazenskem zakoniku[/quote]

Torej mora biti totalno pijana, da se ti ne more upirat.[/quote]

Še nobena ni imela želje po upiranju…ko iz tapravega dedca udari žvau, je taprava baba blažena

Haahahha…ne piješ slovenskih? Prej se izobrazi in ne misli da obstajata samo union in laško… odkrij slovenske mikropivovarje, predvsem Bevog, ki posega med elito v Evropi…imaš tud Mali grad, Pelicon, Tektonik, Humanfish itd…najprej probaj, potem pa pametuj…
Bavarske pivovarne so pa res za en drek….Paulaner, ki je najboljši nemški pir, je sicer dober amapk v konkurenci med najboljšimi piri je podpovprečen…[/quote]

Pa kaj gobezdaš? Odgovorila sem avtorici na njen post z mojim pogledom in mojim okusom.
In se zate – skoraj vsa ta našteta piva sem poskusila in še vedno sem istega mnenja. Amen.[/quote]

Oprosti, sam tukaj se pa strinjam z njim. To je pa res žalostno prebrat. Govoriš o množično proizvedenih industrijskih pivih korporacij. To je zate alfa in omega? Laško in union sta isti drek.

Res je, res pa je tudi, da če želim kaj pripomniti v tvoji ali katerikoli drugi temi, lahko to naredim. Razburila se pa niti približno nisem.[/quote]

Ti kar, ti nihče ne brani. Lahko se še naprej repenčiš in usajaš, nič zato :). Ti želim vse dobro.[/quote]

:))))
Ampak ti pa moraš biti res ena zatežena babura. 4 strani že nabijaš o drugih, štekaš nič, zdaj se pa jaz repenčim, ki sem samo mnenje dodala…

Haahahha…ne piješ slovenskih? Prej se izobrazi in ne misli da obstajata samo union in laško… odkrij slovenske mikropivovarje, predvsem Bevog, ki posega med elito v Evropi…imaš tud Mali grad, Pelicon, Tektonik, Humanfish itd…najprej probaj, potem pa pametuj…
Bavarske pivovarne so pa res za en drek….Paulaner, ki je najboljši nemški pir, je sicer dober amapk v konkurenci med najboljšimi piri je podpovprečen…[/quote]

Pa kaj gobezdaš? Odgovorila sem avtorici na njen post z mojim pogledom in mojim okusom.
In se zate – skoraj vsa ta našteta piva sem poskusila in še vedno sem istega mnenja. Amen.[/quote]

Ti si brez okusa…sigurno voziš Kio

Torej mora biti totalno pijana, da se ti ne more upirat.[/quote]

Še nobena ni imela želje po upiranju…ko iz tapravega dedca udari žvau, je taprava baba blažena[/quote]

Lahko samo ponovim, Imaš ti že 15 let? Ker tako se pogovarja šmrklovlje tja do 9. razreda.

Saj bi ti dal vrečko za kruh čez glavo, brez skrbi…[/quote]

No, pa lahko seznamu stvari, o katerih je mandeljc Thorrr ful glasen, v resnici pa pojma nima, še seks. :))) Seksa s smrdljivo sapo direkt ženski v obraz in pazi to, ženska je zanj enakovredna ančki. Daj raje to natepavaj, bo manj škode za človeštvo, zate pa isti efekt. Ne vem, zakaj žensko sploh rabiš, sprazni se v vece, pa bo mir. Si ti sploh star 15 let?[/quote]

Eh, tip še gole ženske ni videl v živo, že ne. Točno take klobasa kot 15letniki, ki jim hormoni nagajajo pa bi seksali samo nimajo s katero.

Nič ni narobe s tem, če se ga človek vsakih toliko nalije. To je terapija, da si normalna oseba ohrani duševno zdravje med budalami.


Ta je močna, resnična in iskrena;-)[/quote]
Refošk je tud dober ja, ampak boljši je cviček, ker po refošku si gor na babi čist plav u glavo.[/quote]

Se pa prevrneš na hrbet in naj ona miga, če hoče imet kaj od noči…

Haahahha…ne piješ slovenskih? Prej se izobrazi in ne misli da obstajata samo union in laško… odkrij slovenske mikropivovarje, predvsem Bevog, ki posega med elito v Evropi…imaš tud Mali grad, Pelicon, Tektonik, Humanfish itd…najprej probaj, potem pa pametuj…
Bavarske pivovarne so pa res za en drek….Paulaner, ki je najboljši nemški pir, je sicer dober amapk v konkurenci med najboljšimi piri je podpovprečen…[/quote]

Pa kaj gobezdaš? Odgovorila sem avtorici na njen post z mojim pogledom in mojim okusom.
In se zate – skoraj vsa ta našteta piva sem poskusila in še vedno sem istega mnenja. Amen.[/quote]

Zgleda, da mu je tale tema šla do živega :).

Hahaha, jamrale so, da bi nehal rinit vanje, ker ne vem, če je kaj bolj ogabnega kot tip, ki mu po cvičku iz g***** smrdi.[/quote]
A tip, ki mu iz göbca po cvičku smrdi, se ti gabi?
Pol si lahko predstavljaš, kako je hudo šele pijanemu tipu, ki ti mora lizat tvojo pezdo, ki ti po scalini po prdenju po dreku in po menstruaciji smrdi.

New Report

Close