Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj pijete alkohol, zakaj se ga napijete?

Zakaj pijete alkohol, zakaj se ga napijete?

Narobe misliš. Ta babica, ki še živi, je uničila mojo teto, teta je na AD-jih že 15 let, sestrično, tudi ona se zdravi, no druga sestrična in mož od tete, sta se pravi čas umaknila vstran in sta dokaj uredu.
Babica sedaj zahteva, da v primeru, ko nima na voljo tete ali sestrične, kar je pogosto, saj sta obe psihično na dnu, zanjo skrbimo mi, pa obupujemo, ker je tako težak karakter, da bo hočeš nočeš morala v dom.
Na koncu življenja štejejo samo trenutki sreče, kaj misliš, kdo jih je imel več in kdo je odživel življenje in kdo odživotaril?
[/quote]

Hoces reci, da ga je treba pozlokat po 1 liter na dan in bomo vsi srecni? S tvojimi zakljucki je nekaj zelo narobe. Tvoji ta drugi babici dam pa prav, da se vam ne pusti, da jo odvrzete v dom.

Mislim, da še najbolj životarite žalujoči ostali. Veseljak, ki rabi alkohol, ni veseljak. Sicer pa alkohol samo potencira karakter. Tudi če si ******. Še posebej, če si ******.
[/quote]

2 pira na leto je dovolj. Karakter teh ki pijejo je zmer slab.

Nč nismo čudaki!
Pijandure kokr si ti in nogavička ste čudaška. Lahk se ga skupi napijeta, zurata, to je za vaju.
Nogavička thorrr je idealen zate! Sam mal manj jezikaj drgac ti ne bo dobr z njim, je on vseved, ne ti.
[/quote]

Antialkoholiki ste antisocialni, nedružabni, preračunljivi, škrti posranci….HB da okrog sebe nimam takih pacientov…

Antialkoholiki ste antisocialni, nedružabni, preračunljivi, škrti posranci….HB da okrog sebe nimam takih pacientov…
[/quote]
Torej ste alkoholiki nepreračunljivi razsipni zateženi poscanci:-))) In ja, imaš jih. Vsak dan se gledamo:-))


Torej ste alkoholiki nepreračunljivi razsipni zateženi poscanci:-))) In ja, imaš jih. Vsak dan se gledamo:-))
[/quote]

Alkoholiki smo najboljši, v vseh pogledih…ni boljših ljudi….

Hoces reci, da ga je treba pozlokat po 1 liter na dan in bomo vsi srecni? S tvojimi zakljucki je nekaj zelo narobe. Tvoji ta drugi babici dam pa prav, da se vam ne pusti, da jo odvrzete v dom.
[/quote]

Požlokaj kolikor hočeš, s tem da ne piješ, nisi nič boljša kot tisti ki pijejo, in tudi abstinenca te ne dela srečno kolikor berem, pač pa še vedno si polna nekega gneva in ne zveniš lih zadovoljno in srečno!
Druga babica pa samo žanje svojo setev in nič drugo, pri moji pokojni babici, bi brez zadržkov bili na voljo za pomoč, pri drugi pa, kolikor smo dobili, pa ne v materialnem smislu, , toliko bomo vrnili!

Zame si! Vsak ki spije več kot dva pira letno je pijanc!
[/quote]

LOL

Požlokaj kolikor hočeš, s tem da ne piješ, nisi nič boljša kot tisti ki pijejo, in tudi abstinenca te ne dela srečno kolikor berem, pač pa še vedno si polna nekega gneva in ne zveniš lih zadovoljno in srečno!
Druga babica pa samo žanje svojo setev in nič drugo, pri moji pokojni babici, bi brez zadržkov bili na voljo za pomoč, pri drugi pa, kolikor smo dobili, pa ne v materialnem smislu, , toliko bomo vrnili!
[/quote]

No mogoče, da so alkoholiki boljši ljudje vendar jih je nekaj potegnilo v pitje in ne znajo in ne zmorejo več pokazati svoje dobrote. Vsi vemo, da si nihče ne želi doma alkoholika, čeprav je nekje v sebi zelo dober, ker prinese samo žalost, bolečino, trpljenje sebi in drugim okoli sebe.

Antialkoholiki so nasplošno največji čudaki…
[/quote]

Težijo pa težijo pa težijo zarad enga pira 🙂 »Smo doma« je ena takih 🙂

Nč nismo čudaki!
Pijandure kokr si ti in nogavička ste čudaška. Lahk se ga skupi napijeta, zurata, to je za vaju.
Nogavička thorrr je idealen zate! Sam mal manj jezikaj drgac ti ne bo dobr z njim, je on vseved, ne ti.
[/quote]

Haha, ti pa ziher veš kdo je idealen zame 🙂
Daj, pridi danes po koncertu pred Kino Šiška, pa grema na en pir al pa na kuhančka, da si malo živčke spočiješ 🙂

Alkoholiki smo najboljši, v vseh pogledih…ni boljših ljudi….
[/quote]
Po parih pirih sigurno postanete lepši, močnejši, pa še pet se naučite:-)))


Po parih pirih sigurno postanete lepši, močnejši, pa še pet se naučite:-)))
[/quote]
Jp..pa s smotano babo gremo seksat…

Težijo pa težijo pa težijo zarad enga pira 🙂 »Smo doma« je ena takih 🙂
[/quote]

Nogavičkaaa zate sm se registriral 🙂

Kaj če bi se midva dons na koncertu spoznala? 🙂

Antialkoholiki ste antisocialni, nedružabni, preračunljivi, škrti posranci….HB da okrog sebe nimam takih pacientov…
[/quote]

Antialkoholiki smo najboljši!

Haha, ti pa ziher veš kdo je idealen zame 🙂
Daj, pridi danes po koncertu pred Kino Šiška, pa grema na en pir al pa na kuhančka, da si malo živčke spočiješ 🙂
[/quote]

S tabo bom še bolj živčna ker zmer jezikaš!
Koliko si stara?

S tabo bom še bolj živčna ker zmer jezikaš!
Koliko si stara?
[/quote]

Spila boš pir pa ti bo lažje 🙂 pa obvezno mej obute tvoje “najlepše” čevlje 🙂
Zakaj te zanima moja starost?


Jp..pa s smotano babo gremo seksat…
[/quote]
Vraga, a ne gredo po treh pirih vse ta grde domov:-))?


Vraga, a ne gredo po treh pirih vse ta grde domov:-))?
[/quote]
Ja itak…ko se strezniš, je pa kap…

Spila boš pir pa ti bo lažje 🙂 pa obvezno mej obute tvoje “najlepše” čevlje 🙂
Zakaj te zanima moja starost?
[/quote]

Kva pa js?

Alkoholik je tisti, ki mora imeti doma obvezno alkohol, če ga nima postane agresiven, živčen.

Normalen pivec ima lahko doma liter vina ali pivo celo leto in sploh ne ve, da ga ima. Spije res ob priložnostih, žurkah.

Spila boš pir pa ti bo lažje 🙂 pa obvezno mej obute tvoje “najlepše” čevlje 🙂
Zakaj te zanima moja starost?
[/quote]

A ti mene mal..
Napiš če si med 20-30?
25-35? 35-45? Da vidm.

Kva pa js?
[/quote]

Kaj ti? Ne mislim se spoznat s tabo.

A ti mene mal..
Napiš če si med 20-30?
25-35? 35-45? Da vidm.
[/quote]

Pa saj leta niso pomembna.

da lahko prenašamo našo pijano šefinjo, ki je za šefinjo prišla zato, ker je direktorju Hotela dala pico, zdaj ima moč in nas podjebava. Zato pijemo, sama je pa isto pijanka in še kaj drugega zraven…

Kaj ti? Ne mislim se spoznat s tabo.
[/quote]

🙁 zate sm se registriral

New Report

Close