Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj pijete alkohol, zakaj se ga napijete?

Zakaj pijete alkohol, zakaj se ga napijete?

Ej babe, še to vam bom jaz, Pijandura povedal……hik….
A mislite, da je treznemu moškemu lahko lizat tisto vašo poscano, posrano, poprdeno in krvavo fugo? …..hik…..?
Če bi ti morala lizat svojo poscano, posrano, poprdeno in krvavo fugo, bi se ga tud morala malo nacukat….hik…!?!?!?…hik…

Pijem alkohol, a ne vse po spisku. Žgane pijače redko, morda kak jegermajster ali kako žganje, ko gremo ven jest in nas na koncu “počasti hiša”. Včeraj sem npr. zavrnila, ker sem vozila.

Ko vozim, ne pijem.

Med tednom čez dan ne pijem. Med vikendi pijem pri kosilu samo, če popoldne ne grem več nikamor.

Pri skoraj vsaki večerji, ko sem doma, ne vozim in ne grem več nikamor, z možem spijeva ali kozarec vina ali pivo, dve (razdeliva).

Zakaj pijem? Ne enačim pitja z dobrim počutjem, niti ga ne pijem zato, da bi se sprostila. Pijem nekatere vrste alkohola zato, ker mi je enostavno dober in mi paše kozarec zraven hrane. Včasih tudi po hrani. Pijem pa pivo ali belo ali črno vino.

Poleti na dopustu pa se mi zdi, da kar precej pijemo (družba), ponavadi kar pivo ali radler, po kosilu, pa popoldne na plaži, pa zvečer v družbi. Nikoli pa ni noben pijan.

Ne pijem alko,…
Če že kdaj, ravno požirek(majhna žlička) oz da sploh vem kakšen ima kaj okus…

Pred leti pa, v okviru moje “raziskave” in dela z alkoholiki, prostovoljno tudi vsakodnevno, količine ne bom navajala :), ampak ob tem sem bila še športno dnevno aktivna…recimo da sem zvečer občutila ob količinah popite pijače eno omotico…ki je pa kar pošla ob vsakem drinku.
potem sem prenehala s tem testiranjem…zdelo se mi je nesmiselno…pa količine so se kar povečale in sem prenehala…od likerjev dalje…pa pina colada , belle de jour z sadnim sokom breskve in smetana..cela flaša na dan-ali dva…obveznosti normalno opravljala. Nič sprememb.

Sedaj je dober že mon cheri čokolatin, sploh ne taknem kar sem prej testirala.

Tega sem pa čisto pozabila, vsak dan je bil gost irish cream liker :)))

ker se ne znajo brez alkota sprostiti-zabavat v družbi,
mogoče pa si mislijo,da so večji frajerji-ne vem in tega ne razumem

sicer sama kdaj spijem kakšen kozarec vina,piva (morje) ampak prekomernega nalivanja pa ne prenesem

Recimo, da mi je malce bolj jasno 🙂

ker se ne znajo brez alkota sprostiti-zabavat v družbi,
mogoče pa si mislijo,da so večji frajerji-ne vem in tega ne razumem

sicer sama kdaj spijem kakšen kozarec vina,piva (morje) ampak prekomernega nalivanja pa ne prenesem[/quote]

Saj ga noben od nas ne, tudi tisti, ki pijemo alkohol.

Impotenca? V bistvu glih kontra…vedno, ko sem bil nabit od cvička, so babe zjutraj jamrale da ne morejo več zdržat…

Drugače pa tako: ni mi jasno zakaj tolk povezujete alkohol z pijanostjo….jaz nikoli ne pijem alkohol z namenom da bom nabit…totalno nemogoče se mi zdi poleti v vročem popoldnevu za žejo spit 5-7 litrov vode, kaj šele sladkanih gaziranih pijač…grenkoba v pirčku je edina rešitev….naj izumijo alternativo pirčku z alkoholom, pa bom to konzumiral…pa ne mi zdej o 0,0 pirčku, ker je zanič ko prasica…
Pozimi ob morbidnem vremenu pa tudi paše kakšn kuhanček ali žganica za pogret…pa zraven še par pirčkov za poplaknit suho grlo…

To ti pa rade volje verjamem, da nobena baba ne zdrži ob tebi. Razen, če je taka pijandura kot si ti.

To ti pa rade volje verjamem, da nobena baba ne zdrži ob tebi. Razen, če je taka pijandura kot si ti.[/quote]

Hvalabogu nisem bil nikoli z antialkoholičarko…poznam nekaj takih in tiste so totalni obup…samo najedajo in najedajo…

To ti pa rade volje verjamem, da nobena baba ne zdrži ob tebi. Razen, če je taka pijandura kot si ti.[/quote]

Hvalabogu nisem bil nikoli z antialkoholičarko…poznam nekaj takih in tiste so totalni obup…samo najedajo in najedajo…[/quote]

Verjamem, da so ti samo pijanke všeč. Katera druga bo pa marala nekega tipa, ki ima težave z erekcijo.

Hvalabogu nisem bil nikoli z antialkoholičarko…poznam nekaj takih in tiste so totalni obup…samo najedajo in najedajo…[/quote]

Verjamem, da so ti samo pijanke všeč. Katera druga bo pa marala nekega tipa, ki ima težave z erekcijo.[/quote]

Kakšne težave? Saj sem napisal, da je baba zjutraj čist crknjena, ko sem nabit s cvičkom…

Verjamem, da so ti samo pijanke všeč. Katera druga bo pa marala nekega tipa, ki ima težave z erekcijo.[/quote]

Kakšne težave? Saj sem napisal, da je baba zjutraj čist crknjena, ko sem nabit s cvičkom…[/quote]

Kaj mora za tabo bruhanje, scanje, sranje čistiti ali kaj jo tako izmuči?
Tudi tega ne zmoreš sam?

To, o impotenci ne drži.
Če se jaz pijan zapodim kakšni babi med noge, jo takrat tako nažulim, da pol baba en teden na široko hodi, kot kakšen fuzbaler.

Pijani samo gobezdajo o seksu, ko je pa treba v akcijo, je pa mehka cura.


Pa ti fükaj z mehko curo če moreš!
Vsak lahko füka s trdo curo, z mehko curo pa lahko fükaš samo, če si dost pod gasom.

Poleti rade volje spijem kakšno pivo-seveda ne naših slovenskih, ki so zame neokusni. Obožujem bavarska piva. Paše mi okus, odžeja in pivo je v mejah tudi zdravo.
Drugega alkohola ne pijem.

Točno tako…takrat usekajo ven vse fantazije in takrat babi ni pomoči…
Tisti dedci, ki ni z njimi nič v pijanem stanju, so navadni drekači, ki imajo še trezni probleme z potenco. al pa z zgornjo glavo…….podn od podna

Če prav razumem se tule oglašate eni tipi, ki pridete do seksa samo, če je ženska totalno pijana?

Poleti rade volje spijem kakšno pivo-seveda ne naših slovenskih, ki so zame neokusni. Obožujem bavarska piva. Paše mi okus, odžeja in pivo je v mejah tudi zdravo.
Drugega alkohola ne pijem.[/quote]

Haahahha…ne piješ slovenskih? Prej se izobrazi in ne misli da obstajata samo union in laško… odkrij slovenske mikropivovarje, predvsem Bevog, ki posega med elito v Evropi…imaš tud Mali grad, Pelicon, Tektonik, Humanfish itd…najprej probaj, potem pa pametuj…
Bavarske pivovarne so pa res za en drek….Paulaner, ki je najboljši nemški pir, je sicer dober amapk v konkurenci med najboljšimi piri je podpovprečen…

Ni treba da je nabita, ker potem z njo ni nč…važno da sem jaz nabit in jo raztrančiram…

Mehka cura je lahko tudi v treznem stanju, če ima dec zraven neprivlačen, debel hlod…

Ni treba da je nabita, ker potem z njo ni nč…važno da sem jaz nabit in jo raztrančiram…[/quote]

Raztančišra žensko?
Misliš reči posiliš?

Pijem do pol litra vina na dan.
Več kot delam, bolj mi paše.
Zakaj?
Očitno me sprošča in res ga rad popijem.

Hahaha, jamrale so, da bi nehal rinit vanje, ker ne vem, če je kaj bolj ogabnega kot tip, ki mu po cvičku iz g***** smrdi.

New Report

Close