Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj pijete alkohol, zakaj se ga napijete?

Zakaj pijete alkohol, zakaj se ga napijete?

Da pozabim vso tugo, vso žalost, vse to zavoženo življenje, ves ta nič, ki nikamor ne pelje.


Takemu se reče copatar ne mož!!
[/quote]

Ni copata, en pir ma dost. Ne rab več sej ni alkoholik.

Ni copata, en pir ma dost. Ne rab več sej ni alkoholik.
[/quote]
Jaz ravno nisem poznan po večjih pijanskih podvigih. Dva pira si pa privoščim če mi paše, pa lahko Maša po trepalnicah hodi, če ji paše!
In danes bom še tretjega, ker ima RD!!!!
Pol bom pa sam še za v špampet!


Jaz ravno nisem poznan po večjih pijanskih podvigih. Dva pira si pa privoščim če mi paše, pa lahko Maša po trepalnicah hodi, če ji paše!
In danes bom še tretjega, ker ima RD!!!!
Pol bom pa sam še za v špampet!
[/quote]

Če bi moj mož tri spil lohk gre. Alkoholika ne rabm ob seb!

Ne morem se sprijaznit, ne morem spremeniti pogleda…preveč boli…pijem da se zapijem
[/quote]

Upam, da si mlad in pride druga bolj primerna.

Namesto da se ga napijes, tisti cas raje naredi plan, kako se bos izvlekla iz svojega zavozenega zivljenja.

Če bi moj mož tri spil lohk gre. Alkoholika ne rabm ob seb!
[/quote]
Heheheheheh, pojma nimaš o alkoholizmu! Morda ti nekoč razložim kaj iz izkušenj z očetom. Tako da sem “dobro šolan”, imam pa mejo!

Pijandura! Dej si poišč antialkoholičara.
Po pirih pa v avto?
[/quote]

Daj ne nakladaj…ko vozim sem 0,0 šofer in me noben ne prepriča, da bi karkoli spila…antialkoholičara pa še nikol nisem mela…jih pa poznam nekaj, pa skos nekaj težijo tak kot zaj ti…


Heheheheheh, pojma nimaš o alkoholizmu! Morda ti nekoč razložim kaj iz izkušenj z očetom. Tako da sem “dobro šolan”, imam pa mejo!
[/quote]

Zame si alkoholik!

Daj ne nakladaj…ko vozim sem 0,0 šofer in me noben ne prepriča, da bi karkoli spila…antialkoholičara pa še nikol nisem mela…jih pa poznam nekaj, pa skos nekaj težijo tak kot zaj ti…
[/quote]

Sej pijandure ste za skupi. Pol deca podpiraš da pije tko kokr ti?

Zame si alkoholik!
[/quote]
Zmenjeno! Enkrat letno dva pira, drugič tri, je sigurno znak za alkoholizem. V vmesnem času pa NIČ!
Sem popolnoma zapit tip!☺☺☺


Zmenjeno! Enkrat letno dva pira, drugič tri, je sigurno znak za alkoholizem. V vmesnem času pa NIČ!
Sem popolnoma zapit tip!☺☺☺
[/quote]

Zame si. Če bi moj mož bil takle bi odletel. Nimaš otrok?

Sej pijandure ste za skupi. Pol deca podpiraš da pije tko kokr ti?
[/quote]

Samska sem…kaj točno te mantra?

Samska sem…kaj točno te mantra?
[/quote]

Pol si pa tle poišč pijandura, v tej temi jih je velik na voljo!
Mantrajo me ženske kokr si ti, pijandure, brez otrok, brez decov.

Pol si pa tle poišč pijandura, v tej temi jih je velik na voljo!
Mantrajo me ženske kokr si ti, pijandure, brez otrok, brez decov.
[/quote]

Zato kr spijem kakšen pir, pa kuhančka sem pijandura? Daj nehaj no…

Zato kr spijem kakšen pir, pa kuhančka sem pijandura? Daj nehaj no…
[/quote]

Zame si! Vsak ki spije več kot dva pira letno je pijanc!

Zame si! Vsak ki spije več kot dva pira letno je pijanc!
[/quote]

Kok si stara?
Jst sm med 48-50.

“Smo doma” tvoj troll attempt je failal

Daj ne nakladaj…ko vozim sem 0,0 šofer in me noben ne prepriča, da bi karkoli spila…antialkoholičara pa še nikol nisem mela…jih pa poznam nekaj, pa skos nekaj težijo tak kot zaj ti…
[/quote]

Antialkoholiki so nasplošno največji čudaki…

?

Antialkoholiki so nasplošno največji čudaki…
[/quote]

Nč nismo čudaki!
Pijandure kokr si ti in nogavička ste čudaška. Lahk se ga skupi napijeta, zurata, to je za vaju.
Nogavička thorrr je idealen zate! Sam mal manj jezikaj drgac ti ne bo dobr z njim, je on vseved, ne ti.

Nč nismo čudaki!
Pijandure kokr si ti in nogavička ste čudaška. Lahk se ga skupi napijeta, zurata, to je za vaju.
Nogavička thorrr je idealen zate! Sam mal manj jezikaj drgac ti ne bo dobr z njim, je on vseved, ne ti.
[/quote]

Ti Spiješ 2,3 pire dnevno. si zapit.

je dočakala 95 let. Rodila je 6 otrok, bila aktivna, vesela, radi smo jo imeli in ona nas. Vsakega se je razveselila….., zdaj pa pazi, ona je vsak dan popila kak liter domače bradešnice, ampak nikoli ni bila pijana. Zdrava, imela je veliko srečnih trenutkov, nikoli zatežena, odšla je v spanju, do konca je skrbela sama zase.
Druga babica je sedaj 85. Rodila je 2 otroka. Razen sestrične, nobenega vnuka ne mara, tečna, nonstop dela zdraho, očita, da jo hočemo dati v dom, dedek se je že pred 20 leti obesil….in ja njena posebnost je, da v življenju ni spila niti kapljice alkohola. Njen dan se prične z nerganjem in se do večera stopnjuje v zmerjanje, vsega in vsakega, ki se znajde v bližini. Zase ne stori ničesar, še pri umivanju mora nekdo biti zraven, ker ona lahko pade in se udari, nonstop jamra kaj vse jo boli, in kako betežna je, niti kruha si ne odreže, vse ji moramo servirati…….
Katera je živela življenje in katera živitari a?

Mislim, da še najbolj životarite žalujoči ostali. Veseljak, ki rabi alkohol, ni veseljak. Sicer pa alkohol samo potencira karakter. Tudi če si kreten. Še posebej, če si kreten.

Mislim, da še najbolj životarite žalujoči ostali. Veseljak, ki rabi alkohol, ni veseljak. Sicer pa alkohol samo potencira karakter. Tudi če si ******. Še posebej, če si ******.
[/quote]

Narobe misliš. Ta babica, ki še živi, je uničila mojo teto, teta je na AD-jih že 15 let, sestrično, tudi ona se zdravi, no druga sestrična in mož od tete, sta se pravi čas umaknila vstran in sta dokaj uredu.
Babica sedaj zahteva, da v primeru, ko nima na voljo tete ali sestrične, kar je pogosto, saj sta obe psihično na dnu, zanjo skrbimo mi, pa obupujemo, ker je tako težak karakter, da bo hočeš nočeš morala v dom.
Na koncu življenja štejejo samo trenutki sreče, kaj misliš, kdo jih je imel več in kdo je odživel življenje in kdo odživotaril?

New Report

Close