Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj se feminizem ne more obnesti

Zakaj se feminizem ne more obnesti

To, kako si feminizem vi razlagate, je vasa stvar. Razlike v razmisljanju posameznih feministov so mi dosti bolj jasne kot kateremukoli od vas. Spodaj pripenjam eno zahodnjakinjo, ki je izven mainstream-a. Mainstream feminizem, in levica na splosno, jo labelira kot fasistko, ekstremistko. Clanek je iz vam dragega propagandnega kanala levice, CNN. Nic bolje jo ne odnese Ayaan Hirsi Ali, znana Somalijska feministka in borka za pravice muslimank, katero levica labelira kot propagandistko. Titulo ste prilepili tudi meni, ko vam nanizam javno znana dejstva, ki dokumentirajo, da je v danasnji zahodni druzbi moski spol jebena stranka, ne zenske.

Vec kot ocitno je, da ne razumete razlike med marginaliziranimi posamezniki in izdatno financiranim, vsestransko promoviranim, uradnim feminizmom, ki se ga predava na univerzah, in ga vsi mi skozi davke financiramo, da lahko indoktrinira 20-letnike v feministicne neomarksisticne aktiviste, katerim levica daje politicno platformo, ker gre za uporabne budale levice.

Danasnji zahodni mainstream feminizem nima veze z bojem za enakopravnost. Kdor tega ne vidi je kar se mene tice slepi indoktriniranec. Kdor ne vidi nesmisla med refugees welcome in enakopravnostjo moskih in zensk, je hipokrit. Vam ni ze po tem jasno, da cilj uradnega zahodnega feminizma ze davno vec ne enakopravnost ampak vse kaj drugega??

Christina Hoff Sommers is a self-identified feminist and registered Democrat with a Ph.D. in philosophy and a wicked sense of humor. She is also a woman who says bad things. Things like: Men and women are equal, but there are differences between them. Or: The gender gap in STEM fields isn’t simply the result of sexism. Or: Contrary to received wisdom, the American school system actually favors girls, not boys.


Vaš link

Sicer pa, cisto mimogrede, nihce se ni niti dotaknil mojih argumentov. Dejstev! Fora je, da dejstev sploh ne poznate. Ker ce bi jih, bi vedeli, da moderni feminizem siri predvsem lazi, dejstva pa prikriva. Moderni feminizem je eno samo sovrastvo do belega moskega, vse s ciljem uniciti ga. To je lepo vidno tudi na Svedski, ki prikriva vse kar ne sluzi dejanski feministicni agendi. Kot primer, prikriva statistiko v zvezi z imigranti. Kaj ima z enakopravnostjo vse kar sem zgoraj nastel? Kaj ima z enakopravnostjo, da moski moramo dlje delati, da smo upraviceni do pokojnine, pa ceprav statisticno prej upremo. Kje je tu enakopravnost?? Le indoktrinirani hipokriti ste lahko tako slepi, da ne vidite koliko je ura. In taksni bi meni ocitali, da sirim propagando. Navadne levicarske OVCE ste.

https://med.over.net/forum5/viewtopic.php?f=151&t=11111124
Evo, ta ženska bi lahko brez težav, vzdrževala štiri moške.

https://med.over.net/forum5/viewtopic.php?f=151&t=11111124
Evo, ta ženska bi lahko brez težav, vzdrževala štiri moške.
[/quote]
Tele jih pa lahko na milijone. Pa?
https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_female_billionaires

https://med.over.net/forum5/viewtopic.php?f=151&t=11111124
Evo, ta ženska bi lahko brez težav, vzdrževala štiri moške.
[/quote]

Torej bi morale ženske svoje moške zapreti v hišo? Torej je dolžnost ženske, da vzdržuje moškega in da moški ne sme iz hiše?

Zeeh…pa kok si dolgočasen, to se ne da verjet.
Zaradi dveh mesecev daljše delovne dobe, ste beli moški obsojeni na propad. Pa jasno.
Pa švedska…Jasno. Švedi bežijo v Afganistan, ker država propada…
Uničiti belega moškega? Jasno, cele dneve in noči ne mislim na nič drugega. Jasno.

U bistvu grem lahko že zdaj v pokoj….ti pa un..kaj je že… Vinko al kaj, sta najboljša možna propaganda za feminizem….ko enkrat vidiš alternativo – tebe, se strezniš.

Zeeh…pa kok si dolgočasen, to se ne da verjet.
Zaradi dveh mesecev daljše delovne dobe, ste beli moški obsojeni na propad. Pa jasno.
Pa švedska…Jasno. Švedi bežijo v Afganistan, ker država propada…
Uničiti belega moškega? Jasno, cele dneve in noči ne mislim na nič drugega. Jasno.

U bistvu grem lahko že zdaj v pokoj….ti pa un..kaj je že… Vinko al kaj, sta najboljša možna propaganda za feminizem….ko enkrat vidiš alternativo – tebe, se strezniš.
[/quote]
Tvoje replike so navadno natolcevanje brez vsake vsebine.

To je pravi odnos, moški mora biti zaprt v hiši in ne sme ven. Niti ne sme hoditi v službo, ali imeti osebnega življenja. Sedeti mora na polici in čakati, da se gospa vrne domov. Gospa mora pa zaslužiti dovolj denarja, da lahko preživlja oba in po možnosti še kakšnega otroka, če ga slučajno rodi.

https://med.over.net/forum5/viewtopic.php?f=151&t=11111124


Tvoje replike so navadno natolcevanje brez vsake vsebine.
[/quote]

Meni ni treba, jaz sem močnejši spol (glede na tvoje linke) , belega moškega bomo pa itak iztrebili.
Zakaj bi rabila vsebino?
Finta je v tem, da se na tvoje blodnje ne da replicirati.
“Cilj feminizma je uničenje belega moškega”….Kaj naj kdo na to reče?
Tko kot če trdiš, da je zemlja ploščata….nimaš kaj rečt na take fore…

Belih moški ni več. So samo bele ženske. Beli moški so v resnici ženske, samo da si tega nočejo priznati.


Ti si pa Oprah?


Tvoje replike so navadno natolcevanje brez vsake vsebine.
[/quote]
Drugace pa, FYI, feminizmu se pocasi izteka cas. 😉

Zadnje raziskave kazejo da ~85{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} americanov podpira enakopravnost med spoloma, a le 18{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} se jih identificira kot feministi. Zakaj? Ker feminizem vec davno ni boj za enakopravnost. Sploh mladi se vec ne identificirajo kot feministi. Celo levicarsko trobilo PBS to prizna:
Vaš link

Meni ni treba, jaz sem močnejši spol (glede na tvoje linke) , belega moškega bomo pa itak iztrebili.
Zakaj bi rabila vsebino?
Finta je v tem, da se na tvoje blodnje ne da replicirati.
“Cilj feminizma je uničenje belega moškega”….Kaj naj kdo na to reče?
Tko kot če trdiš, da je zemlja ploščata….nimaš kaj rečt na take fore…
[/quote]
Bluzis. Nanizal sem statisticne podatke, ki ravno to ze sedaj dokazujejo, ce ze s prostim ocesom zaradi indoktriniranosti ne zmores videti.


Ravno to statistika ze dokazuje.

Povprecen moski ima v primerjavi s prejsnjo generacijo 30{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} nizji nivo testosterona. Za namecek se decke ze od mladih nog indoktrinira, da je masculinity toxic in smo krivci za vse zlo na tem svetu. Posledice so jasne. Dosegajo vse nizjo izobrazbo. Po zadnjih raziskavah tudi nizje dohodke v primerjavi s svojimi vrstnicami.


Drugace pa, FYI, feminizmu se pocasi izteka cas. 😉

Zadnje raziskave kazejo da ~85{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} americanov podpira enakopravnost med spoloma, a le 18{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} se jih identificira kot feministi. Zakaj? Ker feminizem vec davno ni boj za enakopravnost. Sploh mladi se vec ne identificirajo kot feministi. Celo levicarsko trobilo PBS to prizna:
Vaš link
[/quote]

Nič se ne izteka, dokler mu boste ti in tebi podobni delali reklamo, bo obstajal. Bolj boš retardiran, več ga bo, zdaj se pač odloči.

Načeloma je pa čisto vseeno, kako se ljudje nazivajo, na posameznih zadevah in odločitvah se bo poznalo ali je človek feminist (oz. za enakopravnost) ali ne, tam boš pa spet jokal, da te nefeministke zatirajo, ker bo nekoga pač treba okrivit. :)))

Nič se ne izteka, dokler mu boste ti in tebi podobni delali reklamo, bo obstajal. Bolj boš retardiran, več ga bo, zdaj se pač odloči.

Načeloma je pa čisto vseeno, kako se ljudje nazivajo, na posameznih zadevah in odločitvah se bo poznalo ali je človek feminist (oz. za enakopravnost) ali ne, tam boš pa spet jokal, da te nefeministke zatirajo, ker bo nekoga pač treba okrivit. :)))
[/quote]
Bla bla… Neargumentirane flance. 😉

zaradi mene se lahko slepiš naprej in feminizmu delaš reklamo s svojim besnim limanjem lunatičnega propagandnega materiala, mene ne moti.

Glede na to, da je Baba Vanga napovedala, da bo Evropa postala muslimanska…


Statistika kaze, da je mainstream feminizem najvecja anti-reklama za feminizem. Zato stevilo ljudi, ki se identificirajo s feminizmom ze vrsto let upada.

Moj namen je z navajanjem dejstev zgolj informirati ljudi, ki problematiki ne posvecajo kaj ekstra pozornosti. Casi, ko so bile zenske kakorkoli zatirane so ze davno mimo. Danes se dogaja obratno. Zatira se ena cela generacija mladih zahodnih moskih. Kar statistika ze jasno in nedvoumno potrjuje.

Na splosno, danasnji feminizem vec nima veze z zenskami ali enakopravnostjo. Je zgolj orodje neomarksizma.

Feministk nikoli v zgodovini ni bilo kaj dosti več kot danes. A misliš, da je 20 let nazaj bilo feministk 60 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ali kaj? Vedno je bil majhen delež. In vedno je bila popolnoma ista propaganda proti feminizmu, že 100 let nazaj, pa feminizem še vedno živi, pa tudi vam mlečnozobim modernim devičnikom z vašo zastarelo propagando samo uspeva, da kakšna ženska več prepozna potrebo po njem

[img]https://i.redditmedia.com/VR3Kwm_amH_5imONvrrdQ7KqbLrmfm5D9w_mcuvKRIk.jpg?w=608&s=131ebd7c5448d022b70e17d05691be68[/img]

[img]http://www.trueactivist.com/wp-content/uploads/2016/07/suffrage-postcards-anti-women-propoganda-voting-rights-coverimage.jpg[/img]

https://www.youtube.com/watch?v=UTC4gMxivII

Zmotno prepricanje!

Kot prvo, med tistih 18{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} americanov, ki se trenutno identificirajo s feminizmom je vec kot tretjina moskih. Drugace povedano. Feminizem ze davno vec ni domena zensk. 😉

Kot drugo, ce gledamo skozi prizmo enakopravnosti, se je odstotek populacije, ki to podpira skozi cas dramaticno spremenil. Do te mere, da je prakticno vsak danes za enakopravnost med spoloma.

Kot tretje, tvoj odnos “mlecnezobi moderni devicniki” pove kako gledas na moske, gnide, ki jih je treba zatreti. 😉

Toliko bolje za feminizem.

To je samo dejanski opis stanja. S tem ni nič narobe, če se tako zdi, je pa to samo dokaz tvojega mačizma in strupene moškosti.

To je samo dejanski opis stanja. S tem ni nič narobe, če se tako zdi, je pa to samo dokaz tvojega mačizma in strupene moškosti.
[/quote]
V bistvu je situacija ravno obratna, Danes se strupene feministke tiste, ki ponizevalne gledate na sistematicno zatirane moske. Skratka, feminizem je postal vse to proti cem se je boril, le v obratni smeri. 😉

Samo mačisti lahko popolnoma objektivne opise stanja tako interpretirate.

New Report

Close