Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj se feminizem ne more obnesti

Zakaj se feminizem ne more obnesti


Ne razumes ti najbolje dinamike med moskimi in zenskami.

Moski si bolj zelimo seksa. Zenska pa zveze. Ti pa vidis le fukfehtarstvo.
[/quote]

Zakaj potem tako jamrate nad feminizmom, ki je prinesel ženske, ki manj hočejo zveze in so pogosteje pripravljene na seks brez obveznosti (ker imajo kdaj pa kdaj celo svoj keš po novem)? Da niste slučajno omega lactose estrogen boyi?


Ne razumes ti najbolje dinamike med moskimi in zenskami.

Moski si bolj zelimo seksa. Zenska pa zveze. Ti pa vidis le fukfehtarstvo.
[/quote]

Kot te sprašuje debater pred mano, potem pa nam končno razodeni, kaj te tako zelo moti v časih, ko je več žensk, ki ima svoj denar, kot kadarkoli v zgodovini in več žensk za seks brez obveznosti kot kadarkoli.

Jaz že razumem dinamiko, samo ti sploh ne veš, ali te bolj motijo feministke ali nefeministke.

V bistvu bi lahko izničili kar poroke nasploh, a ne?
Kaj pa je poroka drugega, kot prehod lastništva ženske od očeta k možu? In s spremembo priimka pokazati, komu zdaj pripada? Pri poročnih oblekah je pa odveč pajčolan. ..pokrita glava je bila znak poročene ženske, znak, da je lastnina drugega. Rute, čepice itd.
Včeraj sem gledala en dokumentarec o bolgarskih ciganih , ki imajo enkrat letno “sejem nevest”…punce (strogo device) od 15 let dalje se zrihtajo in očetje jih peljejo na sejem, kjer bodoči možje odštejejo zanje tudi po 10k evrov…
Kot živinski sejem recimo…

Ženska naklonjenost moškim, v smislu podrejenosti, je naraven bioloski pojav, feminizem pa umetna tvorba ponesrecenih zarodkov, zato se feminizem naprot naravi ne bo nikoli obnesel, pa ce se ti ljudje se toliko protivijo in sekirajo okoli tega.

Ponesrečenih zarodkov?
Brez tega bi mogoče še vzela tvoj argument kot vreden debate…

Potem pa ne jamraj, pa pusti naravi prosto pot.

Potem pa ne jamraj, pa pusti naravi prosto pot.
[/quote]

Samo povem.
Jaz itak puscam naravi prosto pot. Govorim samo o tem kak nesmisel je to, ko 0,1{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} prepricuje 99,9 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ljudi, ki delujejo po naravnem toku, kaj je prav.

Zenska, ki ne cuti sebe v taki poziciji do moskega, je obsojena na propad, na zivljenje v samoti, ker moski ne cuti privlacnosti do drugacnih zensk. Tako da je na nek nacin borba za “enakopravnost” tudi borba za unicevanje medsebojnih odnosov moski/zenska.

Povsod kjer je zenska poizkusala prevzet vodilno vlogo v druzini, je ta propadla, ker se moski ne zna videt v drugacni vlogi, kot mu je bila biolosko dana. Zato mora moski iskat zenske ki se sprejemajo to kot so in v tej svoji vlogi delujejo najboljse in s ponosom, ne pa v navzkrizju z moskim.

Zdaj se nova naravna selekcija dela, ženske so vedno bolj dominantne in izbirajo bolj podložne moške, zato bo evolucija naredila svoje, čez 10000 let bo vse drugače.

Nekoč so se ženske dokazovale samo druga drugi, v smislu katera ima bolj vzgojene otroke, srečno družino, urejen dom, ipd.

Feminizem je spremenil mišljenje žensk.
Zdaj ženske mislijo, da morajo bit ženske:

– enako ali še boljše mame, kot je bila njihova mama,
– enako ali še boljše v priskrbljevanju denarja, kot so bili njihovi očetje.

Danes ženske ne tekmujejo več samo z ženskami, ampak tudi z moškimi. Ta razdvojenost,sedenje na dveh stolih, pa na koncu povzroča samo to,da je ženska:

– podpovprečna ali povprečna mama,
– podpovprečena ali povprečen oče (samohranilke),

kar povzroča samo frustracijo in obtoževanje, da so za vse krivi samo nekoristni moški ali previsoka pričakovanja družbe.

Se strinjam z izjavo enega slovenca. Kar delajo moški (mogoče res niso multifunkcionalni), delajo dobro, ženske pač hočejo delati vse.

Odnosi se bodo normalizirali ko se bodo ženske znebile spiranja možganov v smislu, da je njihov pomen obstoja v iskanju naziva “Super-mama/ženska”, ker če hoče sobivat z moškim v sožitju, bo mogla tudi moškemu omogočit, da doda svoj delež. V tistem obsegu, kar moški pač znajo najbolje.

Samo povem.
Jaz itak puscam naravi prosto pot. Govorim samo o tem kak nesmisel je to, ko 0,1{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} prepricuje 99,9 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ljudi, ki delujejo po naravnem toku, kaj je prav.

Zenska, ki ne cuti sebe v taki poziciji do moskega, je obsojena na propad, na zivljenje v samoti, ker moski ne cuti privlacnosti do drugacnih zensk. Tako da je na nek nacin borba za “enakopravnost” tudi borba za unicevanje medsebojnih odnosov moski/zenska.

Povsod kjer je zenska poizkusala prevzet vodilno vlogo v druzini, je ta propadla, ker se moski ne zna videt v drugacni vlogi, kot mu je bila biolosko dana. Zato mora moski iskat zenske ki se sprejemajo to kot so in v tej svoji vlogi delujejo najboljse in s ponosom, ne pa v navzkrizju z moskim.
[/quote]

Sploh ni res. Družine, kjer sta moški in ženska enakopravna partnerja, se čisto lepo obnesejo.
Jaz imam tako.
On vodi na področjih, kjer je on boljši , jaz pa na tistih, kjer sem jaz. Pa nobene potrebe ne vidim, da bi mu bila podrejena ne v odnosu, ne eksistencialno. In seveda obratno, nimam nobene želje v podrejanju partnerja, niti interesa. Žalostno je, da ne vidiš druge možnostI v podpiranju moškega, kot to, da se mu podrediš.

Malo ga ti lomiš. babe so bile včasih podrejene moškim, ker so jim moški nekaj predstavljali. Baba ni moškega nikoli spoštovala, če ni proti njej predstavljal dominantne osebe. kako naj bo dec s plačo 1000 eurov dominanten babi s 1100 euri plače? Karikiram, upam da se razumemo.

Nič ne pomaga, papučarji boste morali danes z babami drugače, za dominanco vam manjka kapitala.

feministke ste slabi in nadutti napihnjenci.

Feminizem in feministke imajo kratko pamet in trohico razuma, pa zvrhano mero zagrenjenosti, jeze in zlobe.

New Report

Close