Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj se moški bojijo visokih žensk?

Zakaj se moški bojijo visokih žensk?

Moja kolegica ima 185 centi pa sem zelo prepričan, da ima precej lepšo postavo od katerekoli monovke. Tako lepe postave kot je njena, ne najdeš v celi Sloveniji.

Stopala pa pač morajo biti sorazmerna kenede…na 170 centi št. 44 ne paše, tudi na 189 ne št.39, oboje zgleda čudno, iz prve roke, poznam oba našteta primera.

Jasno pa je, da palčki od 180 centi pa 16 centi tičem pri visokih ženskah nimajo kaj iskat in jim preostanejo samo 170 centi visoka afriška divjad z veliko celulit rito pa mejhnimi joški. Pa z malimi stopali. 😀

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Moja kolegica ima 185 centi pa sem zelo prepričan, da ima precej lepšo postavo od katerekoli monovke. Tako lepe postave kot je njena, ne najdeš v celi Sloveniji.

Stopala pa pač morajo biti sorazmerna kenede…na 170 centi št. 44 ne paše, tudi na 189 ne št.39, oboje zgleda čudno, iz prve roke, poznam oba našteta primera.

Jasno pa je, da palčki od 180 centi pa 16 centi tičem pri visokih ženskah nimajo kaj iskat in jim preostanejo samo 170 centi visoka afriška divjad z veliko celulit rito pa mejhnimi joški. Pa z malimi stopali. 😀
[/quote]

Torej, praviš, da si manjši od te velikanke? :)))

Torej, praviš, da si manjši od te velikanke? :)))
[/quote]
Antilope so lepše in bolj naravne na štirih, kot pokončno na dveh nogah, tako da o višini govorit….:-)

Torej, praviš, da si manjši od te velikanke? :)))
[/quote]

Velikanka je edinole ena druga znanka, ki pa je 194 od tiste sem pa manjši ja, D.

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.


Ta baba si svoje visine ni izbrala sama in je ne more spremeniti. Ti in tebi podobni pa ste si svoje obnasanje in odnos izbrali sami. In izgleda, da ste celo nanj ponosni.
[/quote]

Kaj to mene briga, sej tisti dedci, ki so 160 visoki, si tudi niso sami zbrali, pa jim babe pravite palčki. je bilo tu že dost tem okoli tega, kjer ste zatrjevale, da vse, kar je pod 185 je šrot. kaj s ezdaj glupače fine delate.

Kaj to mene briga, sej tisti dedci, ki so 160 visoki, si tudi niso sami zbrali, pa jim babe pravite palčki. je bilo tu že dost tem okoli tega, kjer ste zatrjevale, da vse, kar je pod 185 je šrot. kaj s ezdaj glupače fine delate.
[/quote]
Tako tako general golobučna, udri po puhloglavkah, da ne bom vedno samo jaz. 🙂

Moja kolegica ima 185 centi pa sem zelo prepričan, da ima precej lepšo postavo od katerekoli monovke. Tako lepe postave kot je njena, ne najdeš v celi Sloveniji.

Stopala pa pač morajo biti sorazmerna kenede…na 170 centi št. 44 ne paše, tudi na 189 ne št.39, oboje zgleda čudno, iz prve roke, poznam oba našteta primera.

Jasno pa je, da palčki od 180 centi pa 16 centi tičem pri visokih ženskah nimajo kaj iskat in jim preostanejo samo 170 centi visoka afriška divjad z veliko celulit rito pa mejhnimi joški. Pa z malimi stopali. 😀
[/quote]Klinac palac. Visoke so za v kot postavt pa gledat. Pa kaj naj z njo? več mam praha na tleh, kot pa na omarah.

[img]https://img.memecdn.com/Never-get-drunk-and-hook-up-with-woman_o_15054.jpg[/img]

Klinac palac. Visoke so za v kot postavt pa gledat. Pa kaj naj z njo? več mam praha na tleh, kot pa na omarah.
[/quote]A za “od pozadi” ne bi bila dobra, če jo že v dolžino ne moreš spravit? 🙂

Saj če ne bi na fotki zraven tamajčkena stala, bi še bolje izgledala 🙂


Pri svojih 191cm se nimam kaj prestrašit ženske tvoje višine.

No ja, ko zmanjka “štrika”, se pa na slovnico obesite nekateri….

Perdona me… tipkarska napaka je bila – “si spala pri anatomiji “te je zakačilo, ne ? Zdaj je prav….. Lej, ko boš ti v 30 sekundah nakuckal tak sestavek, potem pa piz*akaj o slovnici….
[/quote]

Ko mački stopiš na rep, zacvili. Ti si pa potrditev tega.

Ko mački stopiš na rep, zacvili. Ti si pa potrditev tega.
[/quote]

A bejžnobejž….

Jah,bo drzalo, glede na odzive, da so moskim ‘ majhni paketki’, ljubsi. Dolgo sem mislila, da se z visjimi nimam kaj ukvarjati, da sploh ne pritegnem visokih. Ee…pomota. Dejansko 180 + iscejo manjse od sebe, konkretno manjse partnerice, tako da pridemo 160 + v postev. Med drugim so fascinirani (tudi) nad majhnimi podplatki, ki pripadajo, logicno, nizjim zenskam. Tako da ….nekaj bo na tem 😉

Kaj to mene briga, sej tisti dedci, ki so 160 visoki, si tudi niso sami zbrali, pa jim babe pravite palčki. je bilo tu že dost tem okoli tega, kjer ste zatrjevale, da vse, kar je pod 185 je šrot. kaj s ezdaj glupače fine delate.
[/quote]
Tvoje izjave te morajo brigati. Kompleksi ti ven tolcejo in si agresiven.
Nikoli nisem zatrjevala, da so manjsi moski srot. Moti me, kako nekateri sodite po videzu, sploh po tistem, na kar clovek ne more vplivati. Danes je bilo nekaj tem, izgled Jureta Seska, Đurota, Tanje Ribic, visokih (po vase) kobil. Primitivni, zaljivi in omejeni izrazi. Grdi so samo tisti, ki imajo grd karakter. V zivljenju so me taksni omejenci glede moje visine ze velikokrat prizadeli, to sem prerasla, tako kot sem dobesdno marsikaterega moskega. Sedaj se mi se samo smilijo, oz. smilite zaradi svoje omejenosti.
Zenske ne zaostajajo.


Ti pac ne spadas med normalne. Si se ze sprijaznil s tem?
[/quote]

Jaz nisem bil žaljiv, očitno pa sem ti stopil na žulj. Napisal sem samo dejstva. Velike zenske večini moškim pač niso všeč, zato si ne dajo opravka z njimi. Tako kot s pretirano debelimi, pretirano majhnimi itd. Napisal sem tudi, da višina ni vrlina, ne vem zakaj bi se kdo z njo hvalil, če pa nimamo vpliva nanjo. Se je pa precej bab oglasilo in bilo ponosnih na svojo višino…..kaj naj zdaj naredi tista, ki je 160? Se ubije?

Zakaj pa jaz ne spadam med normalne, pa mi razloži.

Jaz nisem bil žaljiv, očitno pa sem ti stopil na žulj. Napisal sem samo dejstva. Velike zenske večini moškim pač niso všeč, zato si ne dajo opravka z njimi. Tako kot s pretirano debelimi, pretirano majhnimi itd. Napisal sem tudi, da višina ni vrlina, ne vem zakaj bi se kdo z njo hvalil, če pa nimamo vpliva nanjo. Se je pa precej bab oglasilo in bilo ponosnih na svojo višino…..kaj naj zdaj naredi tista, ki je 160? Se ubije?

Zakaj pa jaz ne spadam med normalne, pa mi razloži.
[/quote]

V tej temi se da ugotoviti, da visoke ženske pričakujejo, da moškim enostavno MORAJO biti všeč. Zakaj? Morda zato, ker so take modne smernice? A, če Karl Lagerfeld reče, da je lepa le visoka ženska, potem se morajo moški ravnati v skladu z njegovim mnenjem? Kot da vsak človek ne bi imel svoj okus.

idi gledat teme nazaj, kjer ste si babe ploskale med sabo, da mora biti dec visok vsaj 185, potem pa pametuj.

Jaz nisem bil žaljiv, očitno pa sem ti stopil na žulj. Napisal sem samo dejstva. Velike zenske večini moškim pač niso všeč, zato si ne dajo opravka z njimi. Tako kot s pretirano debelimi, pretirano majhnimi itd. Napisal sem tudi, da višina ni vrlina, ne vem zakaj bi se kdo z njo hvalil, če pa nimamo vpliva nanjo. Se je pa precej bab oglasilo in bilo ponosnih na svojo višino…..kaj naj zdaj naredi tista, ki je 160? Se ubije?

Zakaj pa jaz ne spadam med normalne, pa mi razloži.
[/quote]

Nihče tega ne trdi da je določena višina vrlina – samo poglej pa v tej temi, koliko je zaničevanja s strani nizkoraslih tako žensk kot moških nad tistmi visokoraslimi, nad 178cm….Pa nas še sploh v živo videli niste, pa smo že za vas kobile, chubby ( tista slikca nalepljena, ko je ena res obesitivna povaljala enega pod seboj. :D. )
Samo nekdo je lepo pošteno napisal, ker pozna eno 185cm v živo 🙂 Več kot očitno je, da imajo predvsem nizkorasli kompleks nad visokoraslimi, ne obratno.

in tista, ki piše, kako se večina moških fetišira na nizkorasle ženske in dekleta in njihove majhne nogice in stopala. Hja, taki so taki, ki imajo skriti fetiš na deklice in punčke 🙂

Mali tud moramo živet. Vam babam so itak vsi mali tipi palčki, ve ste nam pač kobile, sprijazni se.

V tej temi se da ugotoviti, da visoke ženske pričakujejo, da moškim enostavno MORAJO biti všeč. Zakaj? Morda zato, ker so take modne smernice? A, če Karl Lagerfeld reče, da je lepa le visoka ženska, potem se morajo moški ravnati v skladu z njegovim mnenjem? Kot da vsak človek ne bi imel svoj okus.
[/quote]

V modni industriji so bile visoke, androgene ženske na sceni zadnjih 25let zato, ker v modi vlada gejevski lobij. Sedaj ko ko je to dokončno razkrito, je tega konec in prihajajo na piste tudi modeli za ženske normalnih mer in višin, ne samo velikost dvojna 00 ali 0 ( moški boki in ploske prsi).

Na pistah, za pred kamero in fotoaparat pa je pomembno, da so čimdaljše ravne in nezalite noge, predvsem gležnji in kolena in dolge roke, ker kamera že po naravi doda nekaj širine in skrajša ude.

Daj stopi iz svojega ukalupljenega kompleksa in ne vleči vanj še drugih.

V modni industriji so bile visoke, androgene ženske na sceni zadnjih 25let zato, ker v modi vlada gejevski lobij. Sedaj ko ko je to dokončno razkrito, je tega konec in prihajajo na piste tudi modeli za ženske normalnih mer in višin, ne samo velikost dvojna 00 ali 0 ( moški boki in ploske prsi).

Na pistah, za pred kamero in fotoaparat pa je pomembno, da so čimdaljše ravne in nezalite noge, predvsem gležnji in kolena in dolge roke, ker kamera že po naravi doda nekaj širine in skrajša ude.
[/quote]
V biatvu so v mode silikonuše, kot na primer Kate Upton. Sama ja tudi v resnici ravna kot deska.

Pri 173 pač nisi visoka, jaz imam 175 pa se nimam za visoko. Za mene so visoke tam nad 178 in navzgor.
[/quote]
Ok pa nisem visoka no za 173, nizka pa tut ne alla vera heheh 🙂 tak kriterij maš ti. Men drgač praujo uu ti pa si velika tko da js glede na to pravim kaka sem, kakor me vidijo ane 🙂

Jaz sem 174 pa tudi nimam problemov, ampak ona ocitno sprasuje za 186 cm, to pa je ze kar konkretno. V bistvu je po moje vse kar je vec kot 180 za zensko prevec.
[/quote]

Sj vem ja ona ima 186 to je res. Jaz sem zase napisala pač kak je pri meni. sj razumem drgač ja 🙂

New Report

Close