Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek zakaj so ženske vse manj ženstvene

zakaj so ženske vse manj ženstvene

Jaz ne potrebujem tvoje potrditve! 😉
Zanimivo pa je, da noben moški na MON ne zagovarja tvoje teze, da si ženstvena??? Nihče!
[/quote]
O lejo mojo zvesto fenico, še kar se neženstveno zaganjaš vame.. cccc, tole ljubosumnje ti ženstvenosti ne bo prineslo.. hehehe….

A si še kje vidu, da bi ženska vzela tipa, kjer ne bi bil zvezda med njenimi frendicami. Chjo, samo če drugim ugaja

Ma spet ne vse. Npr. monmonci je ena velika cmera. Ona joče za vsako figo.

Klasika. Vedno se v takih temah oglašajo nergave, zagrenjene, nepotešene babetine, jezne na ves moški svet, ker jih nobeden ne povoha. Vedno se ene in iste smatrajo nagovorjene, da prilezejo sem svoje komplekse izpihovat.

Ob tej priliki želim čestitati boksarki Emi Kozin za današnji izvrstni uspeh v boksu.

Ženska postane ženstvena ob pravem moškem. Ob fantku si tega ne more privoščiti.
In obratno, mila ženska spodbuja dobre moške plati, medtem ko zmaj od babe ali podžiga orangutana v njem ali pa ga psihično kastrira. Meja, kjer je ta tehtnica v ravnotežju, je pa včasih izmuzljiva.


Zmedeni ste tisti, ki se ukvarjate z nekimi oznakami tipa “”pravi dec”, “gentleman” in podobnimi, namesto da bi se ukvarjali s tem, kaj in kdo ste. Poduči se o bontonu, pokaži zanimanje in določeno mero empatije do soljudi in išči dovolj različnih socialnih interakcij, da boš pridobil izkušnje ter razvijal svojo čustveno inteligenco, pa se ti ne bo tega ukvarjati s tem “kakšen naj bi bil”. Takrat ti bo namreč jasno, da ni enega pravega recepta, ampak različne situacije terjajo različen odziv. Postalo ti bo tudi bolj jasno, kakšen dejansko si, s kom si kompatibilen ter s kom ne, v katerih situacijah se bolje znajdeš in katerim nisi kos.

Predvidevam, da si odrasel, kar pomeni, da si dovolj star, da lahko sam začneš presojati o tem, kaj je prav in kaj narobe ter se potem učiti iz svojih napak. Ti veš, kakšni ljudje so ti blizu, in na osnovi tega boš moral sam dognati, kako se zbližati z njimi. Z vsakim od njih posebej.

Predvsem si pa sigurno že dovolj časa na svetu, da bi že moral ugotoviti, da vse ženske nismo enake. Kar je eni všeč, gre drugi na živce. Kar ena ceni, drugo odbija. Svet pač ni črno-bel.

Vsem ljudem (tako moškim kot ženskam) je skupno, da smo načeloma bolj naklonjeni ljudem, ki pokažejo iskreno zanimanje za nas kot ljudi, ki so nam naklonjeni, ki nas zabavajo, se izkažejo za zanesljive ali nas na kak drug način pritegnejo. Ampak to je povezano z empatijo, s čustveno inteligenco, s sposobnostjo komuniciranja in navezovanja stikov, s smislom za humor. Ne z nekimi instant navodili “kakšen naj bi nekdo bil”.

P.S.: Kaj si ti sploh predstavljaš pod pojmom ženstvenost?

FYI: Nekoc so zenske svojo zenstvenost IGRALE, da so cim bolje prisle skozi. Danes veliki vecini zensk vec ni treba prav dosti igrati. Ce ne prej, ko od moskega dobijo tisto zaradi cesa so se vezale, odkrito pokazejo kdo so in kako gledajo na moske. Zakaj? Zato, ker je vlogo velikega zascitnika prevzela vsemogocna drzava, ki jim na skodo moskih vsestransko zamika po vecini mocno predebele riti. Pozensceni papki pa se ploskajo.


Zato, ker vedo, da se na ta nacin od dovolj superiornega tipa se najbolj okoristijo. Drugace oovedano, t.i. zenstvenost zgolj HLINIJO. Pa se to le dokler jim ustreza. Cim je v njihovih rokah dovolj kart pa se celo do superiorneza zacnejo obnasati kot do “enakovrednezev”, ki jih furajo kot gradbiske sajtrge.

S prvima dvema stavkoma se celo strinjam, neverjetno. Odtalo je pa spet diksijevo blodenje, glede na stopnjo zaposlenosti žensk boš malo težko govoril o tem, da jih kdo preživlja. Ampak lej, napreduješ.

https://youtu.be/8pMiV4ztjw4

Prtegnjenih in motenih bab je vsako leto več…in to že pri starosti 30-35 let.

Bolj težko sem ženstvena, ker imajo novodobni tipi več krem kot jaz, pa dve levi roki. So prezposleni s fitnesom, selfiji ali pa nimajo časa, ker tekajo okol za svojimi mamicami, pri katerih živijo. Nikoli nimajo časa za poštaufat tiste omarice, ubogi reveži 😀

Bom morala pač sama, samo se ne bo. Potem se pa vprašam – a mi rabi tak poženščen fantiček? Ne, ne rabi. Zato nisem nič manj ženstvena, mi pa vsake tolko manjka izigravat princesko.

Ko boste moški, moški – takrat bomo ženske lahko ženstvene.

Kdaj ste nazadnje srečali moškega (tisti podpiralci šanka ne štejejo)? Jaz že dolgo ne.

Jih skrbno varujemo 😉 Ene smo si znale pametno izbrati življenskega sopotnika, ob katerem smo lahko ženstvene in nežne, on je pa lahko pravi moški ob nas.

Srečnice!:)
No, ko naletim na takega, upam da me od šoka ne zadane infarkt, preden uspem ugotovit kako tak odnos zgleda 😀


Ti ga prav privoščim! Nič šok, samo uživanje na polno 🙂 se boš hitro navadila 😉

zakaj so zenske vedno majn zenstvene zato ker jim moski to dovolijo tudi volilne pravice ne bi imele ce ne bi moski to dovolili

Mogoče bi bilo pa tle okol tretje strani že fajn, če bi definirali “ženstvenost”?
Kaj pa je ženstveno? Kaj je bistvo ženstvenosti?

Znova replika in Zartrose najbolj glasni, obe s pisanjem dajeta vtis transvestita.😁

Razlog je v druzbi, ki to propagira. Zenska je lahko samozavestna in mocna pa se vedn zenstvena. Point je v obnasanju, ce se obnasas kot moski potem pac ne mores bit zenstvena. In takih je cedalje vec. Da izberete maminga sinkota ste pa same krive. Vazno da je lep

Tukaj, na prvi strani.

Vztrajaj! .

Tukaj, na prvi strani.
[/quote]

Sori Desi, ampak tvoje definicije so … mal posebne.

Sori Desi, ampak tvoje definicije so … mal posebne.
[/quote]

Sorry

Replika.
Z definicijo je ze vse v redu.

Vztrajaj! .

Sorry

Replika.
Z definicijo je ze vse v redu.
[/quote]

Nisem nč rekla, da je kaj narobe.
Ne prec skakat no.

Sorry

Replika.
Z definicijo je ze vse v redu.
[/quote]

Itak, samo da noben ne ve kaj si resnično hotel povedat. Da se nihče ne sme obremenjevati s spolom? Hm, a ni to blizu tistemu, česar se desničarji bojijo kot hudič križa? On sicer gredo s to svojo teorijo spola v skrajnosti, ampak v osnovi se tega bojijo, ker verjamejo, da so ljudje, še posebej pa otroci preveč labilni in bi jih takšna ali drugačna ideologija obrnila v napačno smer.:-)
V resnici pa je ta tvoja definicija rahlo skregana s tvojim dosedanjim pogledom na svet in odnose med spoloma. Eh, saj vem, ni prvič.

New Report

Close