Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek zakaj so ženske vse manj ženstvene

zakaj so ženske vse manj ženstvene

Ti si res dokaz na dveh nogah, zakaj ženske pogrešajo prave moške.
[/quote]
Pravi moski je naivni pozenscen servilni papak, levakarska picka, ki verjame v feministicni BS, potiska vozices, pere posodo, zenici pa pumpa ego z neumnostmi, da je ona zasluzna za njegov 10x visji dohodek in da je njegova boljsa polovica. Skratka, v mojih oceh je vas pravi moski en be.dak, ki serje v lastno skledo.

To, da so drzavni proracuni trasfer moskega zasluzka v zenske zepe in ali za zenske interese ni stvar moje ali desijeve ocene ampak ze davno znanih, izracunanih, dejstev. Razlog, da vas velika vecina tega NE VE, pa je zgolj v tem, da vas je velika vecina hard core levakov, tudi tisti, ki v slovenski politicni sceni to niste. Temu primerno pa se to “informirate” oz. vas politika intokreiniraiti v njim ljube neumnosti. Kar levi agendi ne pase pa ne slisite. In, ne, tu ne gre steti to kar vam desi nasteva, otroci, ipd. Ampak da bi razumeli za kaj vse gre, bi morali spregledati resnico o feminiziranem svetu in kaj vse ja na voljso zenskam, primerjati karierni angazma, zdravstveni in pokojninski sistem, itd, itd, itd. Ampak za vse to je treba marsikaj poznati. Ker pa vas velika vecina zivi v svoji politicno indoktrinirani predstavi o svetu, nezavedajoc se golid dejstev, egzaktnih zadev, se psodobne prepotentnice seveda le zaletujete z neko fiktivno enakostjo. Ne, kokosi zarukane, zenske ste izkoriscevalke moskih, tako na nivojiu posameznic kot kolektivno, cas izjemam. Pa se te so pogosto rezultat skrbne racunice, nadejanja karosti v prihodnosti, ipd. Pa se za premozno dedinjo, moz od teme nima prakticno NIC, podedoval ne bo nic, in ce ga danes na cesto vrzes, bo sel s culo. Zenske, ki bi zivljenje moskega dejansko dolgorocno sofinancirale, placevale dopiuste, ustvarjale “skupno” premozenje, ipd, ki ga bo lahko nekoc podedoval, so se vedno tako hudicevo redke, da so prakticno zanemarljive. Tako pa je tudi na kolektivnem nivoju. Zensk, ki bi bile pripravljene po 30 let garati po 80ur tedensko zato, da bi po lastni zaslugi prisle na kljucna vodilna mesta, so ravno tako hudicevo redke. Tako da samo zacepite, butare neumne, vplacuje moska populacije, koristi pa ima zenska populacija. Nic niste ve mocne, samostoijne, itd. Vse to ja navadna pravlnicna fikcija ustvarjena na racun sodobnega izkoriscevalskega sistema.


Pravi moski je naivni pozenscen servilni papak, levakarska picka, ki verjame v feministicni BS, potiska vozices, pere posodo, zenici pa pumpa ego z neumnostmi, da je ona zasluzna za njegov 10x visji dohodek in da je njegova boljsa polovica. Skratka, v mojih oceh je vas pravi moski en be.dak, ki serje v lastno skledo.
[/quote]
Malo si poglej statistiko plač po spolu v Sloveniji. Kak 10x višji dohodek neki. Teorija vse prenese, v reali pa (pri nas) tega praktično ni. Tudi gospodinj, ki bi bile odvisne samo od moževega prihodka, je izjemno malo.

Kar se tiče posode, jo za seboj opere oz. zloži v stroj ali pa za to opravilo nekoga plača vsak normalno zrel človek, ker se sama od sebe pač ne bo pospravila.

S prihodki je pa tako. Partnerja lahko pripomoreta k zadovoljstvu in uspehu ter k višjim prihodkom drug drugega, če sta dober tim, si pomagata, se podpirata in stremita k istemu cilju. V nasprotnem primeru je pa lahko seveda tudi ravno obratno.

Recimo moja prijateljica se je na zagovoru doktorske disertacije najprej zahvalila svojemu partnerju za vso podporo, ker se zaveda njenega pomena in doprinosa k njenemu uspehu. Pa ne govorimo tule o finančni podpori. Rezultat njenega uspešno zaključenega študija je pa seveda tudi višja plača.

Črno-bele situacije so tiste, ko se eden trudi, drugi pa to izkorišča. Čisto drugačna situacija je pa, ko dva delujeta v timu in na ta način skupaj lahko dosežeta več kot bi posamično.

😄😄😄😄😄👍👍👍👍👍
[/quote]
No, lepo, si se bolj slaboumna od replike, lol.

Mislis, da je tvoje pisanje kvalitativno kaj bistveno drugacno od njegovega? Po mojem mnenju ne. Mimogrede: a pripombo o t.i. placni lukni si spregledala namerno ali kaj drugega?
[/quote]
Ko bi za razliko od mene dejansko vedel za kaj vse se gre pri moskem neto vplacevanju v proracun, bi vedel da je glavno razlika med mano in repliko v tem, da jaz vem kaj govorim, njej se pa niti sanja ne, ker je za razliko od mene neumna prepotentna butara. Tako pa z visokozvenecimi “kvalitativnimi” izrazi je brez znanja poskusal stati za trditvijo, ki sem jo sam podal.


Malo si poglej statistiko plač po spolu v Sloveniji. Kak 10x višji dohodek neki. Teorija vse prenese, v reali pa (pri nas) tega praktično ni. Tudi gospodinj, ki bi bile odvisne samo od moževega prihodka, je izjemno malo.

Kar se tiče posode, jo za seboj opere oz. zloži v stroj ali pa za to opravilo nekoga plača vsak normalno zrel človek, ker se sama od sebe pač ne bo pospravila.

S prihodki je pa tako. Partnerja lahko pripomoreta k zadovoljstvu in uspehu ter k višjim prihodkom drug drugega, če sta dober tim, si pomagata, se podpirata in stremita k istemu cilju. V nasprotnem primeru je pa lahko seveda tudi ravno obratno.

Recimo moja prijateljica se je na zagovoru doktorske disertacije najprej zahvalila svojemu partnerju za vso podporo, ker se zaveda njenega pomena in doprinosa k njenemu uspehu. Pa ne govorimo tule o finančni podpori. Rezultat njenega uspešno zaključenega študija je pa seveda tudi višja plača.

Črno-bele situacije so tiste, ko se eden trudi, drugi pa to izkorišča. Čisto drugačna situacija je pa, ko dva delujeta v timu in na ta način skupaj lahko dosežeta več kot bi posamično.
[/quote]
Vse kar pocnes je nalivanje vode v zgosceni malinovec. S svojim redcenjem podanega bistva trditve seveda ne mores ovreci. Namrec, vse kar trdim velja tudi za konfiguracijo moskega, ki zasluzi jutrja, zenska pa minimalca. Tako na privat primeru kot kolektivno.

Te flance, oba se trudita po svojih najboljsih moceh so ravno tako navadne flance. Ker komur se vsaj priblizno svita kar je hipergamija, je popomnoma jasno, kdo pije in kdo placa, vsi smo pa enaki. Pa za to se ni treba, da je razlika v dohodkih 10x. Celo enako lahko zasluzita, pa bo zenska dolgorocno s tipom le, ce bo na druge nacine skozi asociacijo s tipom crpala koristi ali si jih vsaj v doglednem roku obetala.

Tole je na las podobno video posnetkom mgtow prepperjev, ki orgazmirajo ob misli na razne apokalipse, ki bi ženski svet spet vrgla na kolena in jih naredila voljne sužnje so zob oboroženih mačo pozerjev.
Sanjaj dalje. Na sprožilec zna pritisniti tudi ženska.
[/quote]
Kako si ti samo mocna in samostojna… kokos, lol.

Na kak sprozilec znas ti pritisniti, se obraniti? Sprozilec od kemicnega svincnika? Kdo sanja? Zbudi se, butara!

Orgazmiranje na propad zahodne civilizacije ni domena mainstream MGTOW-a. Gre za domeno levakarskih blejavcev, bedakov, ki ste sveto prepricani da zivimo v nekem patriarhatu zlobnega belega moskega, ki mu je treba pristrici perutke, da boste kokoske se visje poletele. Vse kar MGTOW pocne je logicno zakljucek, da boste ob “apokalipsi” zahoda, pa ce gre zgolj za ekonomsko (covid) ali vojaski konflikt, ravno zenske najboplj najebale. Ce ne bi bila taksna neumna kokos, bi se zavedala, da se v manjsi meri ze dogaja, da ravno zenske vse tezje piskate. Ker pa si butara, bos to dojela sele, ko bo zagorelo pod tvojo neumno ritjo.


Kako si ti samo mocna in samostojna… kokos, lol.

Na kak sprozilec znas ti pritisniti, se obraniti? Sprozilec od kemicnega svincnika? Kdo sanja? Zbudi se, butara!

Orgazmiranje na propad zahodne civilizacije ni domena mainstream MGTOW-a. Gre za domeno levakarskih blejavcev, bedakov, ki ste sveto prepricani da zivimo v nekem patriarhatu zlobnega belega moskega, ki mu je treba pristrici perutke, da boste kokoske se visje poletele. Vse kar MGTOW pocne je logicno zakljucek, da boste ob “apokalipsi” zahoda, pa ce gre zgolj za ekonomsko (covid) ali vojaski konflikt, ravno zenske najboplj najebale. Ce ne bi bila taksna neumna kokos, bi se zavedala, da se v manjsi meri ze dogaja, da ravno zenske vse tezje piskate. Ker pa si butara, bos to dojela sele, ko bo zagorelo pod tvojo neumno ritjo.
[/quote]

Vsi razen tebe vemo, da ob krizah najebe ŠIBKEJŠI.
Torej si ti že praktično mrtev, teslo nedoraslo.


Se zavedas, da zgolj dokazujes kako uboga si kar se tice intelekta?
Te tvoje zalitve bi mi tezko bile bolj smesne. “Gnilo glisto” namesto “organa”, da imam? Pa “impotenca”, lol. Pa “buzi”, lol. Ej, tip, ki z “organom” nima nobenih tezav, se lahko samo zvije od smeha, lol.
Po moje si ene tumasta vaska abrahamovka. Ali vsaj blizu abrahama. Prestara, da bi te sistem skozi solanja indoktriniral v sodobne feministicne neumnosti, ker dejansko blizis kar neke svoj zblojeni kvazi-feministicni BS indoktriniran pred 30 leti. Hkrati pa prelena in preneumna, da bi se sama “poducila” za kaj se sploh gre. Potem pa se zaradi prepotentno domisljavega karakterja, tipicnega za danasnje zenske, identificiras s svojo fiktivno predstavo o feminizmu kot kvazi “mocna” zenska ceprav si navadna brezvezna prdulja, lol. V svoji neumni betici pa si se mislis, da si napretna. Koja neumna vaska ovenela kumarca, lol.
[/quote]

Lej kdo govori. 😄😄😄
Impotentnež s sobico pri mami, ki se na forumu predstavlja kot nek kvazi alfa in vseved, da se ti lahko režimo.
Mene redko kdo tolk nasmeje, kot ti s svojimi prenapihnjenimi kozlarijami, ki jih s takim žarom flancaš.
Tebe ženske niti ne morejo vprašati,” če je že not”, ker jih ni blizu tebe že desetletja. 😆

Ne seri, seveda bo tudi on dedoval nekaj po meni, res da večino pa dobijo otroci. Ti mešaš smrt in ločitev.
Kako on nima nič od mene.? Seveda ima, samo jaz to ne gledam tako kot ti -goli interes, prepustila sem mu vodenje firme in se ne vtikam , želel si je vikend in sem mu dala zraven ker vikend ni bil ravno poceni. Vsak dan mu skuham kakor si on zmisljuje, ne težim mu, gre kamor hoče in dela kar hoče . Jaz sem skrbela za otroka in dom. Zdaj sta velika in imam več časa in manj dela, ni bilo pa tako vedno. Midva ima razdeljene naloge on svoje, jaz svoje.
A da bi šel s culico.? Bejž bejž…ima tud on svoje nepremičnine ,čeprav kupljene v zakonu mu jih prepustim v primeru ločitve in naj dela kar hoče, misliš da bi se sikirala za par nepremičnin ,ki sva jih skupaj kupila in so pisane nanj. Dol mi visi, imam svojih dovolj in cel kup skrbi z njimi.
Lej ti meni nisi nič dal, a je prav.?

Lej kdo govori. 😄😄😄
Impotentnež s sobico pri mami, ki se na forumu predstavlja kot nek kvazi alfa in vseved, da se ti lahko režimo.
Mene redko kdo tolk nasmeje, kot ti s svojimi prenapihnjenimi kozlarijami, ki jih s takim žarom flancaš.
Tebe ženske niti ne morejo vprašati,” če je že not”, ker jih ni blizu tebe že desetletja. 😆
[/quote]
Kako ne bo prepotentni vaski tercijalki moj, meni sicer nic posebnega vsakdan, znanstvena fantastika, ce pa na svet gledas iz perspektive zaplankane wanna-be feministke, vajene buzeriranja omejenih pozenscenih servilnezev.

Tako kot razumem, da ti je iz perspektive nerazgledane vrtne solate vajene praznega vaskega natolcevanja nepredstavljivo, da o temah o katerih bi debatirala, nimas pojma o pojmu. Vsekakor pa nazorno dokazuje tvojo prepotentnost brez vsakega pokritja.

Kot ze tolikokrat receno, si vse kar moski v zenski ne zeli. Imas prepoteten konfrontacijski karakter brez vsakega pokritja.


Kako ne bo prepotentni vaski tercijalki moj, meni sicer nic posebnega vsakdan, znanstvena fantastika, ce pa na svet gledas iz perspektive zaplankane wanna-be feministke, vajene buzeriranja omejenih pozenscenih servilnezev.

Tako kot razumem, da ti je iz perspektive nerazgledane vrtne solate vajene praznega vaskega natolcevanja nepredstavljivo, da o temah o katerih bi debatirala, nimas pojma o pojmu. Vsekakor pa nazorno dokazuje tvojo prepotentnost brez vsakega pokritja.

Kot ze tolikokrat receno, si vse kar moski v zenski ne zeli. Imas prepoteten konfrontacijski karakter brez vsakega pokritja.
[/quote]

Zakon😂😂😂
ne razočaraš😀

Ne seri, seveda bo tudi on dedoval nekaj po meni, res da večino pa dobijo otroci. Ti mešaš smrt in ločitev.
Kako on nima nič od mene.? Seveda ima, samo jaz to ne gledam tako kot ti -goli interes, prepustila sem mu vodenje firme in se ne vtikam , želel si je vikend in sem mu dala zraven ker vikend ni bil ravno poceni. Vsak dan mu skuham kakor si on zmisljuje, ne težim mu, gre kamor hoče in dela kar hoče . Jaz sem skrbela za otroka in dom. Zdaj sta velika in imam več časa in manj dela, ni bilo pa tako vedno. Midva ima razdeljene naloge on svoje, jaz svoje.
A da bi šel s culico.? Bejž bejž…ima tud on svoje nepremičnine ,čeprav kupljene v zakonu mu jih prepustim v primeru ločitve in naj dela kar hoče, misliš da bi se sikirala za par nepremičnin ,ki sva jih skupaj kupila in so pisane nanj. Dol mi visi, imam svojih dovolj in cel kup skrbi z njimi.
Lej ti meni nisi nič dal, a je prav.?
[/quote]
To, da si moza prepricala, da mu s tem, da je lahko tvoj servilnez, delas uslugo, me niti malo ne cudi. Saj ti je papak ze na zacetku pokazal svoj potencijal za servilnost, lol. Mene pac ne mores.

Resnica je predvsem ta, da ti v zivljenju nisi nic zasluzila. Najprej si od fotra vse podedovala. Sedaj ti pa domaci servilnez od moza podedovano upravlja in vzdrzuje kot da je tvoj delavec. Ti, butara od “domacice”, pa si domisljas uspesnost, sposobnost in ne vem kaj se vse. Tvoj “uspeh” je rezultat srece, da si imela kaj podedovate, in tega, da pac imas dovolj iskano picko, da se je nasel dovolj zagreti servilnez, da lepo sluzi tvojim interesom.
.


To, da si moza prepricala, da mu s tem, da je lahko tvoj servilnez, delas uslugo, me niti malo ne cudi. Saj ti je papak ze na zacetku pokazal svoj potencijal za servilnost, lol. Mene pac ne mores.

Resnica je predvsem ta, da ti v zivljenju nisi nic zasluzila. Najprej si od fotra vse podedovala. Sedaj ti pa domaci servilnez od moza podedovano upravlja in vzdrzuje kot da je tvoj delavec. Ti, butara od “domacice”, pa si domisljas uspesnost, sposobnost in ne vem kaj se vse. Tvoj “uspeh” je rezultat srece, da si imela kaj podedovate, in tega, da pac imas dovolj iskano picko, da se je nasel dovolj zagreti servilnez, da lepo sluzi tvojim interesom.
.
[/quote]
Ne pa ni papak. On je moja ljubezen. Ti si idioot. Skupaj sva že pol življenja in kar imava imava skupaj in za najina otroka in vnuke. Midva pač misliva tudi na jutri in ne samo na danes.
Po očetu da sem delovala.? Ma dej nehi no, moj oče ni odraščal v bogastvu . So pa izobraženi in pametni, to pa. Tati daj 100 e in iz njih bo naredil 1000. Jaz sem njegov edini otrok in tega je naučil tudi mene. Drugače pa če se ne veš deduje se samo po umrlih.
Pa se zadnjič ti povem, moj mož ni nobenega papak ampak pravi moški tako navzven kot na notri.

Koliko si stara grda? 16 let?🤣🤣

Ne pa ni papak. On je moja ljubezen. Ti si idioot. Skupaj sva že pol življenja in kar imava imava skupaj in za najina otroka in vnuke. Midva pač misliva tudi na jutri in ne samo na danes.
Po očetu da sem delovala.? Ma dej nehi no, moj oče ni odraščal v bogastvu . So pa izobraženi in pametni, to pa. Tati daj 100 e in iz njih bo naredil 1000. Jaz sem njegov edini otrok in tega je naučil tudi mene. Drugače pa če se ne veš deduje se samo po umrlih.
Pa se zadnjič ti povem, moj mož ni nobenega papak ampak pravi moški tako navzven kot na notri.
[/quote]

Naj spomnim: to “primitivno, nasilno in pijano opico” si izbrala sama (ali pa – če je govora o tretji osebi – si je vsaka izbrala sama). Pove pa ta komentar več o tebi in tvojem karaterju kot pa o moškem, ki ga omenjaš s temi slabšalnimi pridevniki. Žalostno. Res žalostno.

Naj spomnim: to “primitivno, nasilno in pijano opico” si izbrala sama (ali pa – če je govora o tretji osebi – si je vsaka izbrala sama). Pove pa ta dotični komentar več o tebi in tvojem karakterju kot pa o moškem, ki ga omenjaš s temi slabšalnimi pridevniki. Žalostno. Res žalostno.


Ne pa ni papak. On je moja ljubezen. Ti si idioot. Skupaj sva že pol življenja in kar imava imava skupaj in za najina otroka in vnuke. Midva pač misliva tudi na jutri in ne samo na danes.
Po očetu da sem delovala.? Ma dej nehi no, moj oče ni odraščal v bogastvu . So pa izobraženi in pametni, to pa. Tati daj 100 e in iz njih bo naredil 1000. Jaz sem njegov edini otrok in tega je naučil tudi mene. Drugače pa če se ne veš deduje se samo po umrlih.
Pa se zadnjič ti povem, moj mož ni nobenega papak ampak pravi moški tako navzven kot na notri.
[/quote]
Skupaj sta zato, ker ves ta cas vdano sluzi tvoji agendi. Boljsega servilneza pa ni bilo na vidiku. Hudicevo dobro se ti zavedas, da ga potrebujes. Kdo pa bo delal vse to kar on ze ves cas pocne? Nesposobna ti? lol

Res pateticno, ko se zenska, ki ji oce tako rekoc za tri zivljenja napolnil bancni racun, servilni papak pa skrbi, da pritekajo obresti, ima za uspesno, sposobno, samostojni in ne vem kaj se vse. Ti nisi nic od tega! Tvoj tip pa je servilna picka.

V bistvu si nazoren primer tocno tega kar trdim. Zenka, ki vsestransko izkorisca sposobnost, dobroto in trdo delo moskih brez, da bi se tega sploh zaveda. Potem si pa se domislja vse to kar ni.

Bi imeli tranico? Očitno je to najboljše obeh svetov.

“Svoje dneve” imajo tudi homoseksualci, kako ta na sliki, reče se jim driska. 🙂

Biti moški ne pomeni biti sadističen tip in biti gentelmen ne pomeni biti copata. Pravi moški, je tisti, ki si vzame kar mu “pripada” na nežen, spoštljiv, pozoren način – s karizmo.

Ženska ni nič manj ženstvena, če je samostojna in uspešna. To je ne dela možače- še vedno premore nežnost, eleganco, skrb za drugega.

Poniževana ženska, ki je pasivna pač ni v tem popolnoma nič ženstvenega- je predpražnik v katerega si brišeš noge, ker veš da lahko.

Odgovor na objavo uporabnika
ahteženske, 27.10.2020 ob 07:06

jaz mislim da je problem v tem da smo po eni strani dveh različnih spolov, ki sta in vedno bosta različna, fizično in psihično na goli osnovi genetike, po drugi strani je pa stalno bombardiranje družbe z enakostjo. zato ženske hočejo imeti “pravega moškega”, ki bo dominanten, uredil vse, jo varoval, svojo princesko, po drugi strani pa hočejo biti enake, samostojne, močne itd. podobno je z moškimi, ki ne vemo ali biti “pravi dec” in si vzeti kar hočemo, ali pridni gentlemani, ki sicer prinese velik spoštovanja, nikakor pa ne privlačnosti.
živimo v zmedeni razdvojeni družbi ki kontrira samo sebe. ljudje so zmedeni kljub vsemu kar (lahko) imajo. ni čudno da je vsak drug že depresiven.

Ti si napačno tolmačiš enakopravnost. Enakopravnost ni enako enakosti, je pa predpogoj za obstoj vsake civilizirane družbe. Morda si tudi kakšna (neženstvena) ženska narobe razlaga enakopravnost, kot tudi mnoge ponižne, pohlevne in neenakopravne ženičke. Sama se imam za feministko in sem vneta zagovornica enakopravnosti, pa mi ni še nikoli nihče očital neženstvenosti, prej obratno, da sem zelo ženstvena, nežna in prijazna. Če bi vsi živeli pod sloganom “vsi drugačni, vsi enakopravni”, bi bil svet raj na Zemlji.

 

 

Vzgoja v smislu enakosti… Nikoli niso ženske enake moškim. Če pa so potem postanejo dominantne možakarice, izgubijo ženstvenost…Primerne so samo za copatarje. Definitivno so odbijajoče pravim moškim.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Dodajam, 27.10.2020 ob 08:44

Dodaj poslušnost, servilnost in manjši IQ.

Hvala bogu, da ni več tistih časov, ko je bila ločitev sramotna in si bil prisiljen živet s primitivno, nasilno in pijano opico.

Vidim, da je tema ze stara, a vseeno. Zakaj si se porocila s primitivno, pijano opica?

New Report

Close