Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj ste proti zvezi s samskim atijem?

Zakaj ste proti zvezi s samskim atijem?

Preberi boljš. O tebi pišem oziroma tvoji bivši. Cincalo, neodločno.
To ti je tako mali, kat te ljubi ljuta rabata.
Rabata, rabata, rabata.
Malinovec kje si našel makedonko, še tvoj foter je klel od kod si jo privlekel in da nisi sposoben najt slovenko tvojih let.
Cccc.

Lp od malinovca
[/quote]

A tako torej, zaradi ene njegove zabite makedonke, so vse puhaste in majhne? Ehh, sem mislila da je kaj vreden, pa ni. Zdaj vem kdo polarni je.

Neumnosti kvasiš pa brez zamere.
Nismo vse ženske lovače. Ponavadi so največje lovače ravno tiste, ki so od doma navajene, da jih starši finacirajo in avto in flet in kaj vem kaj še vse. Take pričakujejo od dedca, da bo tudi on valil keš vanje.
Tiste, ki pa smo vajene od doma skromnosti, vajene, da moramo same zaslužiti, si pa ne iščemo bogatih dedcev.
[/quote]
Vse ženske želimo perspektivnega moža ki nekaj ima ali če nima da bo ustvaril v prihodnje. To so dejstva ti pa naprej sibaj lažno moralo. Ženska ki ima logično da išče tudi nekoga ki nekaj ima in skupaj imata toliko več. Nič ni narobe s tem. Če pa že vzame nekoga ki nima vzame vsaj tako pametnega in sposobnega da bo nekaj nekoč imel. Ženska z denarjem nikoli ne more biti lovaca. Lovaca je ženska brez ki vzame moškega izključno zaradi denarja. Ženski z denarjem tega ni treba. Ker denar že ima.


Vse ženske želimo perspektivnega moža ki nekaj ima ali če nima da bo ustvaril v prihodnje. To so dejstva ti pa naprej sibaj lažno moralo. Ženska ki ima logično da išče tudi nekoga ki nekaj ima in skupaj imata toliko več. Nič ni narobe s tem. Če pa že vzame nekoga ki nima vzame vsaj tako pametnega in sposobnega da bo nekaj nekoč imel. Ženska z denarjem nikoli ne more biti lovaca. Lovaca je ženska brez ki vzame moškega izključno zaradi denarja. Ženski z denarjem tega ni treba. Ker denar že ima.
[/quote]

KOt sem že napisala. Nismo vse lovače. Sploh pa ne tiste, ki smo vajene same zase poskrbeti že od mladih nog.

otepača zato, ker je zaplodil pokolenje ni nič manj ☺

Nisem še 35+, sem samska in nimam otrok. Prav slednje je tisto kar botruje temu, da ne želim imeti nekoga, ki otroke že ima. Ne znam z otroki in zadnje kar si predstavljam je, da bi tujim otrokom igrala nadomestno mamo. Kajti vse preveč je zgodb, kako pridejo od moškega otroci za vikend ali na počitnice in potem se mora predvsem fotrova tanova z njimi ukvarjat. V tej vlogi sebe ne vidim.

Prav tako pa želim z nekom štartati zgodbo na novo in ne tako, da ima on že nekje eno “prikolico” od prej.

KOt sem že napisala. Nismo vse lovače. Sploh pa ne tiste, ki smo vajene same zase poskrbeti že od mladih nog.
[/quote]
Sem jaz rekla da si ti lovaca? Nisem. Samo realen opis sem podala. Takšna je situacija v resnici. Lažne morale je pa na vsakem koraku dovolj. Kdaj je pa še kdo priznal da je koristolovec? Verjetno ne misliš da poročajo stare dedce ker so tako lepi?


Sem jaz rekla da si ti lovaca? Nisem. Samo realen opis sem podala. Takšna je situacija v resnici. Lažne morale je pa na vsakem koraku dovolj. Kdaj je pa še kdo priznal da je koristolovec? Verjetno ne misliš da poročajo stare dedce ker so tako lepi?
[/quote]

Lovača je tista, ki seksa za denar.
Ti si napisala, da so vse ženske, ki jim ta stari ne zrinejo vsega v rit, take, da iščejo bogate dedce, da jih finacirajo. Torej?
In napisala si tudi, da smo vse ženske take, da iščemo materilne dobrine pri moških. Jaz pa pravim, da nismo vse lovače. Da ne sodi drugih po sebi.

Lovača je tista, ki seksa za denar.
Ti si napisala, da so vse ženske, ki jim ta stari ne zrinejo vsega v rit, take, da iščejo bogate dedce, da jih finacirajo. Torej?
In napisala si tudi, da smo vse ženske take, da iščemo materilne dobrine pri moških. Jaz pa pravim, da nismo vse lovače. Da ne sodi drugih po sebi.
[/quote]
Kje točno sem jaz to napisala. Pejd se enkrat prebrat. Napisala sem primer zakaj se mlada dekleta raje odločijo za starejšega situiranega moškega kot za nesituirananega vrstnika. Sem se kaj zlagala mogoče?
Tista ki je pa mlada in situirana pa se ne rabi tako odločati ker že ima to kar rabi.
Človek išče tisto kar rabi. To so dejstva. Če ne bi bilo tako ne bi ženske gledale kaj moški ima. In obratno.


Kje točno sem jaz to napisala. Pejd se enkrat prebrat. Napisala sem primer zakaj se mlada dekleta raje odločijo za starejšega situiranega moškega kot za nesituirananega vrstnika. Sem se kaj zlagala mogoče?
Tista ki je pa mlada in situirana pa se ne rabi tako odločati ker že ima to kar rabi.
Človek išče tisto kar rabi. To so dejstva. Če ne bi bilo tako ne bi ženske gledale kaj moški ima. In obratno.
[/quote]

Ja, si se zlagala. Pač boš morala dojeti, da nismo vsi tvoje sorte.
Pač pišeš bedarije. Kot sem že napisala: nismo vse lovače.

Takoj bi imela samskega atija, ampak na žalost dejansko hočejo mlajšo, brez otrok, ki bi jim rodila še kakšnega otroka. Tipi, stari okrog 45 …. bi se šli dojenčke in si domišljajo, da so zanimivi za kakšno luštno 30 do 35-letnico. Po možnosti s solidno plačo, ker oni komaj zmorejo preživnino.

Tako da sem bila po ločitvi deset let v zvezi z moškim brez otrok, potem eno leto spet z moškim brez otrok in zdaj napletam nekaj z moškim brez otrok. Vsi so od 10 do 3 leta mlajši od mene. V zadnjem času sem spoznala štiri tipe, ki so mi bili všeč, vsi so brez otrok. Kot zakleto.

Hm… Z vsem dolznim spostovanjem, ampak… tole je pa zelo, zelo narobe. Clovek ne isce tistega, kar rabi. Ravno nasprotno. Ampak… ne bom zdaj o marketingu, ker to ni ravno tema o tem. 😉

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Ja, si se zlagala. Pač boš morala dojeti, da nismo vsi tvoje sorte.
Pač pišeš bedarije. Kot sem že napisala: nismo vse lovače.
[/quote]
Vidiš ti meni govoris da sem jaz lovaca(to je zraslo v tvoji glavi brez podlage) česar jaz zate nisem rekla. Imaš komplekse kajne.?
Govori ti kar hočeš, danes se gleda tudi na denar poleg ostalih kvalitet. Razen če ti živiš na drugem planetu.

jaz sem mamin sinček, živi pri mami, star sem čez 30, mlade so navdušene nad mano, ker nimam nobenih načrtov, kot tudi one ne, 20-letnice mi pravijo, da jim vrstniki težijo z “resno zvezo”, samski ateji pa v njih vidijo optimistično kapital za prihodnost.

Copatarji ne razumete, da se mlade punce želijo predvsem zabavati, za resno zvezo bodo, ko bodo stare čez 30 ali pa še kasneje ko bodo ločene.

Hm… Z vsem dolznim spostovanjem, ampak… tole je pa zelo, zelo narobe. Clovek ne isce tistega, kar rabi. Ravno nasprotno. Ampak… ne bom zdaj o marketingu, ker to ni ravno tema o tem. 😉
[/quote]
Seveda išče. Če rabiš seks iščeš seks, če rabiš denar iščeš denar, če rabiš hrano iščeš hrano.. Itd.. Ali vsaj pot kako do tega


Vidiš ti meni govoris da sem jaz lovaca(to je zraslo v tvoji glavi brez podlage) česar jaz zate nisem rekla. Imaš komplekse kajne.?
Govori ti kar hočeš, danes se gleda tudi na denar poleg ostalih kvalitet. Razen če ti živiš na drugem planetu.
[/quote]

Hm, jaz sem rekla, da so tiste, ki seksajo zaradi denarja lovače. Nadaljne sklepe si pa naredila sama.
Samo to ti povem: veliko žensk nas je sposobnih same zase poskrbeti, čeprav nas nisto starši zalagali z avti, denarjem, zato nam ni potrebno iskat financerjev moškega spola.

Ali dandanes sploh še koga zanima ljubezen? Morda se kdo še celo spomni kaj je to … tisto nekaj, nepredvidljivo, iskreno in predvsem ne-preračunljivo.

Hm, jaz sem rekla, da so tiste, ki seksajo zaradi denarja lovače. Nadaljne sklepe si pa naredila sama.
Samo to ti povem: veliko žensk nas je sposobnih same zase poskrbeti, čeprav nas nisto starši zalagali z avti, denarjem, zato nam ni potrebno iskat financerjev moškega spola.
[/quote]
Ja koga pa bomo starši zlagali če ne svoje otroke.? Mislis da bom sosedu dala? Vse kar sem jaz dobila od staršev in vse kar sva z možem skup dala v teh letih bova nekoč predala otrokom. Logika. Seveda pričakujem da bosta dobra gospodarja in njuna partnerja tudi.
Ampak nekdo ki nima pač poišče bolj premožnega partnerja. Tudi to je logika ki jo vsak dan gledaš pa je očitno ne vidiš.
Nisem rekla vsi, pravim da veliko ljudi tako naredi. Izberejo takega ki kaj ima. Ponavadi je to starejši dobro situiran moški ali pa ženska saj je vseeno.

Nisem brala ostalih odgovorov. Zelim samo odgovoriti na tvoje vprasanje ce so nam casi otroci res tako odvec.

Moj odgovor je NE otrici niso nikomur odvec. No vsaj meni ni bil odvec otrok od bivsega. Sva se s puncko cisto razumele in se imele fino ko sva bili skupaj.

Tisto kar pa je bilo meni ZELO odvec pa je bil nikoli koncan idnos z bivso. Zaradi otroka morata biti v stiku. In ce odnosi niso urejeni predelani (in v 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} primerov niso) je vse skupaj eno veliko trpljenje za vse vpletene. Na koncu sem se morala prilagajati eni popolni tujki s katero nisem imela nobene veze. Svoj prosti cas interese in zelje sem morala podrejati njenim fintam in kapricam.

In v tem trenutku sem rekla da se jaz pa tega ne grem. In mi ni zal. In ja … seveda sem v orihodnje iskala nekoga brez prtljage. In ga na sreco tudi nasla.

Torej ni problem otrok. Priblem so nikoli koncani idnosi z bivsimi.


Zdaj me bojo s kože dale sto posto ampak bom vseeno napisala. Ljubezen se grejo danes lahko ali si jo lahko privoščijo samo dobrostoječi 🙂
En revež ki nima za položnice in čaka kdaj mu bo rubitelj potrkal na vrata ali kdaj mu bojo elektriko odklopili, nima časa razmišljat o ljubezni. Razmišlja kako pridet na zeleno vejo. Pa magari s poroko.


Ja koga pa bomo starši zlagali če ne svoje otroke.? Mislis da bom sosedu dala? Vse kar sem jaz dobila od staršev in vse kar sva z možem skup dala v teh letih bova nekoč predala otrokom. Logika. Seveda pričakujem da bosta dobra gospodarja in njuna partnerja tudi.
Ampak nekdo ki nima pač poišče bolj premožnega partnerja. Tudi to je logika ki jo vsak dan gledaš pa je očitno ne vidiš.
Nisem rekla vsi, pravim da veliko ljudi tako naredi. Izberejo takega ki kaj ima. Ponavadi je to starejši dobro situiran moški ali pa ženska saj je vseeno.
[/quote]

Počasi napreduješ.
Večino časa si trdila, da vsi, ki jih starši ne sponzorirajo, iščejo bogatega partnerja. Zdaj si malo popustila in ne trdiš več, da vsi.
No mogoče boš nekoč dojela, da nas kar dela čisto drugače. Veš na kraj pameti mi ni nikoli padlo iskati denar prek seksa. Ampak preko službe. Ker sem bila v denarni stiski, brez imetja, brez vsega, sem razmišljala kako kaj zaslužiti. Pa s poštenim delom, ne pa s seksom. Tako, da ene pač nismo lovače.
Denar pač iščemo tako, da delamo. Ne pa, da se vlačimo z bogatimi tipi.
Žalostno, da poznaš toliko lovač, da imaš taka razmišljanja.

Hm, jaz sem rekla, da so tiste, ki seksajo zaradi denarja lovače. Nadaljne sklepe si pa naredila sama.
Samo to ti povem: veliko žensk nas je sposobnih same zase poskrbeti, čeprav nas nisto starši zalagali z avti, denarjem, zato nam ni potrebno iskat financerjev moškega spola.
[/quote]

dajta bolj počasi – grem po čips in pivo ☺


Seveda išče. Če rabiš seks iščeš seks, če rabiš denar iščeš denar, če rabiš hrano iščeš hrano.. Itd.. Ali vsaj pot kako do tega
[/quote]

Dobro je povedala, če je še tako grda resnica, je vse to prava resnica….
Zdaj pa cvilijo tiste, ki so se prepoznale v tem, same lovače na debelo denarnco….. ha-ha-haaaa

Počasi napreduješ.
Večino časa si trdila, da vsi, ki jih starši ne sponzorirajo, iščejo bogatega partnerja. Zdaj si malo popustila in ne trdiš več, da vsi.
No mogoče boš nekoč dojela, da nas kar dela čisto drugače. Veš na kraj pameti mi ni nikoli padlo iskati denar prek seksa. Ampak preko službe. Ker sem bila v denarni stiski, brez imetja, brez vsega, sem razmišljala kako kaj zaslužiti. Pa s poštenim delom, ne pa s seksom. Tako, da ene pač nismo lovače.
Denar pač iščemo tako, da delamo. Ne pa, da se vlačimo z bogatimi tipi.
Žalostno, da poznaš toliko lovač, da imaš taka razmišljanja.
[/quote]
Ti si očitno nepismena. Jaz sem podala samo primer in razlago zakaj mlada ženska izbere starejšega moškega. Ne izbere ga ker je lep ampak ker je bogat. Razumeš zdaj. Redko je v igri ljubezen. Je, ampak taki pari so bolj redkost.
Od kod ti spet ideja da se jaz družim z lovacami? Vse smo dobro stoječe gospe z družinami, ena je dobro stoječa samska. Me ne rabimo lovac v družbi. Me smo dame vse nekje istih let poročene z moškimi naših let.
Ti kar neke zaključke delaš po svoje.
Pa zakaj je vedno ženska lovaca? Ko da moški pa niso. Ti nisi resna.

Počasi napreduješ.
Večino časa si trdila, da vsi, ki jih starši ne sponzorirajo, iščejo bogatega partnerja. Zdaj si malo popustila in ne trdiš več, da vsi.
No mogoče boš nekoč dojela, da nas kar dela čisto drugače. Veš na kraj pameti mi ni nikoli padlo iskati denar prek seksa. Ampak preko službe. Ker sem bila v denarni stiski, brez imetja, brez vsega, sem razmišljala kako kaj zaslužiti. Pa s poštenim delom, ne pa s seksom. Tako, da ene pač nismo lovače.
Denar pač iščemo tako, da delamo. Ne pa, da se vlačimo z bogatimi tipi.
Žalostno, da poznaš toliko lovač, da imaš taka razmišljanja.
[/quote]

Vsako pravilo potrjujejo izjeme! A kapiš?


Seveda išče. Če rabiš seks iščeš seks, če rabiš denar iščeš denar, če rabiš hrano iščeš hrano.. Itd.. Ali vsaj pot kako do tega
[/quote]

Torej hočeš povedat, da tvoja hči ne bo iskala službe, ker denar bo dobila od vaju.

New Report

Close