Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zanosila s 13 let mlajšim

Zanosila s 13 let mlajšim

Imam sina istih let, ki ima starejšo partnerko….naj povem da sta mi dala najlepše darilo vnuka…iz srca ti svetujem pogovori se s tem tvojim fantom in ne glede na rezultat obdrži otroka.

Res, tu sploh nimaš kaj za razmišljat. Vsi dvomi, ki jih sedaj imaš, bodo izginili, ko dobiš otroka. Verjemi, da je to res nekaj najlepšega. Ne more se niti približno primerjati s samskim življenjem, avanturcami, in stvarmi in ostalimi “prednostmi”. Tudi s fantom se bo vse poklopilo in sešlo. Jaz, ko sem se odločal al ja ali ne, lahko pomisliš malo na stara leta – 70+. Sorodnikov ne bo več toliko, ne malo kdo ostane sam. Z otroci imaš vsaj možnost, da ne ostaneš čisto sam. Sicer marsikdo tudi gre od doma daleč stran, ampak če se dela na nekih zdravih odnosih, je lahko res zelo zelo lepo. Pa če imajo lahko nekateri po 3+ otroke, bosta pa vidva tudi enega gor spravila. Imam pol leta in 3 leta stara otroka. Res nekaj najlepšega, si ne predstavljam več, da bi bil nekaj samski brez otrok, da bi malo bluzil skoz okrog.

Odgovor na objavo uporabnika
splav je pravilna izbira, 16.09.2021 ob 16:29

Kaj bo spraševala 22 letnega smrkavca ki verjetno še sam ne ve kaj bi rad v življenju? Morda je daj zaljubljen vanjo (kot smo bili v razne učiteljice v mladosti) čez nekaj let pa bo našel sebi primerno. Govorim kot moški. V njej vidi drugo mamo in tudi ona ni zaljubljena vanj. Pri njenih letih so jo zagrabili materinski nagoni in v tem fantku vidi nekoga za katerega bi skrbela. Naredi splav in nehaj sanjati o romantiki.

Torej ti se nikoli ne bi zapletel s 13 let mlajšo?

Saj je situacija enaka če je obratno in je moški starejši. Če pa misliš drugače in imaš dvojna merila pa si šovinistični prasec.

Obdrži otroka in ne zataji ga fantu.

Vse življenje boš obžalovala če tega ne storiš.

Ta veza ima toliko red flagov, da kar boli.

Prvo kot prvo, ženske ste vsaj 10 let umsko pred moškimi, zato je nekako normalno, da si moški najde 10+ več let mlajšo. Tako je bilo skozi zgodovino, ko so bili moški še moški. Ampak okej, obstajajo izjeme ko mlajši moški išče mamo. Ker si niti pod razno ne predstavljam, da bi 22-letnik ob poplavi lepotic izbral toliko starejšo, ki roko na srce težko tekmujejo z mlajšimi.

Moški gledamo z očmi, ženske z glavo (srcem). Seveda smo kot srednješolci fantazirali o 10 let starejših profesoricah in ja, če bi se dalo bi tudi seksali z njimi…ampak otrok niti pod razno nismo videli v tej sliki.

A ti je jasno kam merim? Hudo mi je za tega otroka, če bo rojen. Ker tudi vajina veza ni popolna, če moraš na forumih pri 35-ih spraševat za nasvete.

Žal poznam preveč zavoženih parov – klasična zgodba – 20 letniku je kul, da ima starejšo žensko, ki obvlada. Ona se zatrapa (in obratno). Pri 40+ se pojavijo gube, postava ni več tam-tam, nerganje…on pa na pragu 30-ih, ko ima lahko vse od 18 do 35…

Otrok je velika odgovornost, ampak glede na tvoja samo(spraševanja) ti je to španska vas…

Baba nora, delaš probleme tam kjer jih ni. Če si otroka želiš obdržati ga obdrži, saj druge možnosti za zanositev pri svojih letih lahko da več ne boš imela. Pa še mlajšega fanta imaš, ki je zrel in se boš lahko ob njemu počutila dalj časa mlajšo.

Marsikateri ženski je odveč ob sebi prenašati starega deca in to se bo tebi zgodilo pozneje kot drugim. Veš če je tvoj najboljši ljubimec kar si jih imela potem si ga vrjetno želi veliko žensk. Ne veš kako hvaležna si lohka, da on pa je izbral tebe in hoče biti tvoj.

Več ti imaš preveč sreče v živlenju in je zato ne znaš ceniti in občutiti in si jo zato uničuješ z nepomembnostmi.

In a bi ta tvoja družina enako negativno gledala na to če bi ti bila moški in bi se poročila z 13 let mlajšo, ki bi zanosila s tabo??? Če bi jim to bilo bolj sprejemljivo so šovinisti.

Zato te vprašam kot žensko, ali ti ni bedno, da zato ker si ženska tako gledajo nate? In da če moški naredi neke stvari je to uredu, ko pa jih naredi ženska pa so sramota in neprimerne? Ne pozabi da ti pogledi izvirajo iz tradicije in preteklosti, ko ženske niso bile enako vredne kot moški in niso imeli enakih pravic. In se jih je posiljevalo in pretepalo kot drugorazredna bitja.

 

Kaj a boš poslušala budale od moških, ki ti tukaj v tej temi odsvetujejo vezo s toliko mlajšim medtem, ko bi sami prasci pohotni si takoj našli 13 let mlajšo ženo? A boš poslušala butaste in bedaste ženske, ki ti odsvetujejo, da si zbereš živlenje ob temu fantu skupaj z otrokom, ki ga pričakuješ medtem ko patetične bednice se pritožujejo nad vampastim možem, ki se jim valja po kavču in ne naredi nič in ni več privlačen moški kot je bil ko so se poročile z njim.

Zakaj pa misliš, da so te kure dovolj pametne, da ti kaj svetujejo? Morda je tvoj 22 letnik za katerega praviš, da je zrel mnogo pametnejši od njih. Saj veš da zrelosti ne določa številka, letnica. In morda sta se našla zato ker se po svoji zrelosti ujameta!!!!!!!! A za butaste kure je pomembnejša številka 13, kot da kaj pove. Naj kure smotane raje pokličejo vedeževalca Blaža kot pa da tu pametujejo.

Pšanc!!! A si se kaj požgečkal danes?

Odgovor na objavo uporabnika
GOODLIFE, 17.09.2021 ob 23:48

Ta veza ima toliko red flagov, da kar boli.

Prvo kot prvo, ženske ste vsaj 10 let umsko pred moškimi, zato je nekako normalno, da si moški najde 10+ več let mlajšo. Tako je bilo skozi zgodovino, ko so bili moški še moški. Ampak okej, obstajajo izjeme ko mlajši moški išče mamo. Ker si niti pod razno ne predstavljam, da bi 22-letnik ob poplavi lepotic izbral toliko starejšo, ki roko na srce težko tekmujejo z mlajšimi.

Moški gledamo z očmi, ženske z glavo (srcem). Seveda smo kot srednješolci fantazirali o 10 let starejših profesoricah in ja, če bi se dalo bi tudi seksali z njimi…ampak otrok niti pod razno nismo videli v tej sliki.

A ti je jasno kam merim? Hudo mi je za tega otroka, če bo rojen. Ker tudi vajina veza ni popolna, če moraš na forumih pri 35-ih spraševat za nasvete.

Žal poznam preveč zavoženih parov – klasična zgodba – 20 letniku je kul, da ima starejšo žensko, ki obvlada. Ona se zatrapa (in obratno). Pri 40+ se pojavijo gube, postava ni več tam-tam, nerganje…on pa na pragu 30-ih, ko ima lahko vse od 18 do 35…

Otrok je velika odgovornost, ampak glede na tvoja samo(spraševanja) ti je to španska vas…

“GOODLIFE”,

aha ženske so umsko 10 let pred moškimi? Aja??? He he. Težko pritrdim to ob vseh debilnih pogovorih, ki sem jih slišal v lokalih ko sem poslušal pogovore, ki so jih imele dve ali več kolegic ob kavicah. Težko to potrdim glede na to, da so turške telenovele tako priljubljene od ženskih gledalk. Itd. Itd. Itd.

Poglej če si sam butelj, to še ne pomeni, da so 10 in več let mlajši tipi enaki butlji kot si ti.

Sam srečujem veliko fantov v zgodnjih 20ih letih z katerimi imam lahko zrele in celo intelektualne pogovore. Zanje lahko rečem ne le da so inteligentni ampak tudi čustveno in socialno zrele osebe. Marsikateri 70 letnik se ne more primerjati z njimi!!!

Zgodbica kar tako a ne?

Žalostno, da si gredo ženske uničevat svoja rodila, ki so jih normalno dobila ob rojstvu, ob tem pa še “umorijo” svojega otroka. Kdo je oče in koliko je star, ni pomembno,  pomembna so človeška življenja in naše zdravje. Avtorica pa bi splavila in po tem dejanju mirno potovala …….. Noro gnusno !!!!!

Ne obremenjuj se s prihodnostjo,a misliš,da en ,ki bo starejši pri svojih 40,50 letih si pa ne more najti mlajše,lahko ti bo bolj zvest kot en tvojih let,če sta za skupaj mu povej o otroku,razmisli ,če greš delat splav,kaj če spoznaš nekoga ,ki si z njim želiš ustvarit družino,pa ne boš mogla zanosit,tepla se boš po glavi,splav ni lahka odločitev pri teh letih,drugo je za nekoga,ki že ima otroke,ali pa je rosno mlad,

želim ti srečno

Prosim? Skrbi te kaj si mislijo drugi jas sem stara 17let in mam fanta starega 27let če sva se ujela in imava rada… Naju ne zanima kaj si mislijo drugi…. Tudi če ga sprejmejo ali ne imaš ob sebi moškega, ki te ljubi…. Splavov se ne dela saj ti lahko usoda vrne…

Nič drugih ne sprašuj kaj naj narediš, ker to je tvoje življenje in se ne smeš ozirati na mnenja teh bedakov, ki tega niso doživele…

Jaz imam 18 let starega sina s 15 let mlajšim in ja še zmeraj sva skupaj in še vedno nebi tega očeta menjala za katerega 15 let starejšega…

 

Leta niso važna, na okolico pa se ne smeš ozirati.

Odgovor na objavo uporabnika
Bedaki, 18.09.2021 ob 08:07

Nič drugih ne sprašuj kaj naj narediš, ker to je tvoje življenje in se ne smeš ozirati na mnenja teh bedakov, ki tega niso doživele…

Jaz imam 18 let starega sina s 15 let mlajšim in ja še zmeraj sva skupaj in še vedno nebi tega očeta menjala za katerega 15 let starejšega…

 

Leta niso važna, na okolico pa se ne smeš ozirati.

Ja samo očitno je tvoja zgodba nemogoča po mnenju teh avšastih trap in moških šovinistov.

Uni ki je napisala da ima isto starega sina, kot je ta fant in da naj raje naredi splav ali naj ne pove za otroka bi pa samo rekel, da če je njuen sin nezrel in butast še ne pomeni, da so tudi vsi ostali toliko stari fanti taki.

avtorica, na hitro si najdi starješega tipa, če si jebozovna bo to hitro šlo, pa se kresen z njim, čez en mesec mu reč, ups…, tako da bo tip mislil, da je njegov. Tipa in otroka malo doma pokažeš, reda radi,  da vas domači vidijo.

Po ene dveh letih se skenslata, ker se dons to itak skoraj vsi in je moderno, pol pa pokličeš malinovca in mu poveš, da je otrok njegov.

On bo ves vesel in bo sprejel skrb za otroka,  saj te v dveh letih še ne bo prebolel, če te je na polno filal,  ti pa zvizzz v 80 tih dneh okoli sveta vsako leto. Evo, pa povej, če ni dober predlog. Seveda, predvidevam, da boš od vseh predlaganih mnenj sprejela moj predlog.

Držimo pesti za tebe, oziroma fige, ne vem kaj je zdej bolj v modi, ker so malo čudni cajti. Čudni časi, kje se najdejo tej malinovci, ki bi kar zares s 13 let starejšo žensko, heh.., ko se spomnim svoji 22 tih, misija nemogoče, edin, k osem imel 16 let in neki bluzil, da bi bil žigolo, ko sem geldal film o žigolu…

Vsi omenjate videz in kako jo bo pustil zaradi mlajše. Kje pa piše, da ona njega ne bo zapustila zaradi starejšega? In kako veste kako ženska izgleda? Morda celo bolje od tega fantka. In kako veste kako bo ta fantek izgledal čez 20 let? Morda bo lahko vesel, da sploh ima žensko. Poznam ženske, ki pri 30ih izgledajo kot stare mame in ženske, ki se pri 40-ih lahko kosajo z najstnicami. In poznam ogromno žensk, ki starejše kot so, bolje izgledajo. Sama sem stara 42 in sem si veliko bolj všeč kot pred 10imi 20 imi leti. Počutim se bolj privlačno (in vem da tudi sem), postavo imam bolj natrenirano kot pred leti, več dam nase, znam se bolj izbrano obleči, počutim se veliko bolj seksi in samozavestno… in mi tudi na misel ne pride, da bi ob sebi prenašala kakšnega trebušastega starega dedca in se tolažila, da mi tak ne bo ušel drugi. Slabo mi postane, ko gledam s kakšnimi dedci so nekatere pripravljene iti v posteljo.

Ne postavljaj kariero pred otroka, ker ti bo cez 10 let posteno zal. Leta so le stevilka, kaj si bojo pa drugi mislili, je pa njihov problem.

Odlocitev za splav je resna dilema. Si prepričana,  da ne boš vzljubila tega otroka? Morda si zdaj tezko zamisljas, ko je v trebuhu, a ko ga rodiš,  ga boš mocno vzljubila, kljub vsemu. V to povsem verjamem. Ko enkrat drzis v rokah drobno bitje, ki je zraslo iz tebe…je to preeečudovit obcutek, kljub strahovom, ki jih imaš. Mati postanes postopoma, ko raste otrok v tebi, ko mu tvoje telo nudi prvo posteljo. In ko se umiri,  ko ga vzames v roke…:)

Zaradi obcutka praznine si polnis zivljenje s potovanji in zanimivimi avanturami, ampak dati nekomu zivljenje pa je najlepša avantura. Vcasih moras zrtvovati sebe, celo svoje telo za drugo bitje, da začneš zares ziveti. Kakorkoli, predno se odločiš kaj storiti,  priporocam, da si vzameš čas za razmislek, razločevanje. Molitev ali meditacijo, karkoli ti je bližje. Pogovor z vec ljudmi.  Priporočam tudi knjigo Preustvarjena (Patricia Sandoval).

Lp

Odgovor na objavo uporabnika
morda je avtorica lepotica, 18.09.2021 ob 10:45

Vsi omenjate videz in kako jo bo pustil zaradi mlajše. Kje pa piše, da ona njega ne bo zapustila zaradi starejšega? In kako veste kako ženska izgleda? Morda celo bolje od tega fantka. In kako veste kako bo ta fantek izgledal čez 20 let? Morda bo lahko vesel, da sploh ima žensko. Poznam ženske, ki pri 30ih izgledajo kot stare mame in ženske, ki se pri 40-ih lahko kosajo z najstnicami. In poznam ogromno žensk, ki starejše kot so, bolje izgledajo. Sama sem stara 42 in sem si veliko bolj všeč kot pred 10imi 20 imi leti. Počutim se bolj privlačno (in vem da tudi sem), postavo imam bolj natrenirano kot pred leti, več dam nase, znam se bolj izbrano obleči, počutim se veliko bolj seksi in samozavestno… in mi tudi na misel ne pride, da bi ob sebi prenašala kakšnega trebušastega starega dedca in se tolažila, da mi tak ne bo ušel drugi. Slabo mi postane, ko gledam s kakšnimi dedci so nekatere pripravljene iti v posteljo.

Točno to. Sama delam v kolektivu, kjer so punce 10 do 15 let mlajše od mene in upam si trditi, da izgledam bolje kot one. Pa imam dva otroka in lepšo postavo kot punce pod 30 let. Leta so samo številka, bolj pomembna je skrb zase in počutje, energija ki jo človek oddaja. Nekateri so stari 25 in so živi mrtveci, nekateri pa v zrelih letih polni energije. Tu ni pravil.

Malo čudno, da si zanosila ob REDNEM jemanju tablet.Še nisem slišala za tak primer.

Sam sem par let starejši od tega “fantka”, ampak lahko povem da ga popolnoma razumem. Sem samski in bom verjetno tudi ostal, ker z vrstnicami se v zvezi pač ne vidim. Zakaj? Ker kolikor sem spoznaval punce (in nočem obsojati) obstajata dve vrsti skrajnosti (govorim o vrstnicah).

1. Punce, ki so pretirano umetne, z neverjetno dolgimi nohti, napihnjenimi ustnicami, umetnimi trepalnicami, nabildanimi ritmi… Večini teh punc predstavlja smisel popivanje v kakšnem klubu ob vikendih. Da bi se lahko z njimi normalno pogovarjal, se nasmejal, imel fajn… lahko pozabim. In te punce večinoma izgledajo 10, 20 let starejše.

2. Punce, ki so nasprotje zgornjih in jim za videz in zdravje dol visi – celulitaste, zašpehane, z mastnimi lasmi., neurejene. In ponavadi depresivne, s tisoč problemi, zagrenjene…

Včasih pomislim da je  mano kaj narobe, ampak dejansko je težko spoznati punco mojih let, ki je urejena, da nekaj nase, ampak ni umetna in se zna normalno pogovarjati, ima smisel za humor, je preprosta… Misija nemogoče. Tvoj je očitno v tebi našel kar je iskal, zato se ne obremenjuj z mladimi puncami, ker verjemi – ne predstavljajo ti konkurence.

Odgovor na objavo uporabnika
Ena 60, 18.09.2021 ob 11:29

Malo čudno, da si zanosila ob REDNEM jemanju tablet.Še nisem slišala za tak primer.

fejk njuz tema. koronca ne more skojz nost klikcov. he he

Obdrži otroka, ne glede na to ali bi fant želel prekiniti nosečnost. Ne boš prva in ne zadnja, ki je “samohranilka”, ne boš prva in ne zadnja, ki je pri 35ih prvič postala mama ali tista, ki ima toliko mlajšega partnerja.. Morda je otrok prišel z razlogom 😉. Saj veš, da zanositev s KT ni ravno pogosta 😉❤️🐞🍀. SREČNO

O ja, čisto možno. Poznam 2 takšna primera.

Odgovor na objavo uporabnika
ne vem kako naprej, 16.09.2021 ob 15:33

Stara sem 35 in nekaj mesecev nazaj sem spoznala 22 letnega fanta, s katerim sva se takoj ujela. Za svoja leta je zrel, medtem ko znam biti jaz pri svojih letih otročja, dopolnjevala sva se, imela sva se super, ampak ves čas sem se zavedala razlike v letih in sem vse skupaj vzela kot zabavo in uživala v najboljšem seksu kar sem ga doživela. Ker je sčasoma začel pritiskati name in se želel spustiti v resno vezo, sem tri tedne nazaj z njim prekinila stike. In kmalu zatem izvedela, da sem noseča. Kljub tabletam in kljub mojim letom. In kljub temu, da si otrok nikoli nisem želela. In zdaj se je vse spremenilo. Otroka želim obdržati. In fanta ljubim kot nisem nikogar do zdaj. Ves čas sem ga, le da si nisem upala priznati. Po drugi strani pa se zavedam, da je edina razumska rešitev splav. Oba sva sicer zaposlena (on študira ob delu), ampak moje delo je vezano na nenehna potovanja in temu se nisem pripravljena odpovedati. Prav tako nihče od mojih ne bi sprejel toliko mlajšega fanta. Razdvojena sem in ne vem kaj naj naredim. Sem v šestem tednu nosečnosti in časa za razmišljanje ravno nimam. Fant ne ve ničesar o nosečnosti, saj se bojim da me bo poskušal prepričati naj ga obdržim, jaz bi se pa kljub temu rada odločila sama.

ČE je ljubezen s tvoje in njegove strani resnična in sta po začetnem flirtu postala povezana in čutita to oba, potem tu ni nobene ovire za vajino srečo. In jo bodo sprejeli vsi, brez pardona le če bosta vidva trdno prepričana vanjo, se vaju morebitni dvomljivci sploh ne bodo dotaknili. Dobrih deset let ni takšna huda razlika in tak otrok bo vedno srečen, ker bo imel mladega očka, mamica pa bo z njim,  če je/bo seveda “dovolj gajstna” se dolgo lahko uživala. 🙂 Fran oski predsednik Emanuel Macron ima pa 25 let starejšo ženo, ki je bila njegova učiteljicav srednji šoli. Negovi starši so mladega Macrona celo prepisali na drugo fakulteto v drug kraj, samo da bi preprečili njuno zvezo. Ni jim uspelo. Tam je sicer diplomiral, a potem sta se z Brigito spet našla in poročila. Ravno pred kratkim je izšla v Franciji knjiga o njunem življenju. Njegovi bližnji sodelavci so v njej povedali, da ima žena nanj zelo močan  pliv, tudi kR se tiče njegovih odločitev. Jo kliče tudi vmes med sestanki, če oceni, da se mora nujno posvetovati. Blagor vsaki ženski, ki ima dober in močen vpliv na svojega moškega, ta je res kraljica. Če pa še v postelji “štima” je popolno kraljstvo.

Kar se pa tiče tvoje starosti je pa tako, da je za nosečnost kar pravi čas. Itak boš stara 50, ko bo šel otrok v srednjo šolo. Bdw več verjetnosti imaš, da nosiš deklico.

Pogovorita se skupaj s fantom in kot so že povedali drugi,  odločitev naj bo skupna.

Kariera ti je bila do sedaj prva in edina pomembna stvar v življenju, ker materinstva še nisi doživela. Spomni se tega zapisa, ko bo dojenček v tvojem naročju in boš poleg poslovne ženske postala tudi mama, takrat ti kariera vsaj za nekaj časa ne bo več v prvem planu, ker bosta tako srečna oba s partnerjem. V kasnejših letih, se pa tudi v vseh okoljih poslovni partnerji poleg poslov pogovarjajo tudi o svojih otrokih… .Tko, da nič ne boš izgubila, če se odločiš za ljubezen zase in za partnerja ter vajin sad ljubezni. Dobro se z dobrim vrača. Srečno! Pa malo javi!

New Report

Close