Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zanosila s 13 let mlajšim

Zanosila s 13 let mlajšim

sama si si odgovorial na vprašanje, kaj narediti, le odgovornosti ne želiš sprejeti za sprejeto odločitev in moralno krizo, ki pride zraven.

Prav bi bilo ,da ga obvestiš, vendar je tudi tukaj odločitev tvoja, otroka pa od obeh. Fant je pri 22-ih, morda res želi nekaj ustaljenega in resenga, morda le želi pri nekomu živeti in vprašanje je, kako bo čez nekaj let. Ampak, če ti ne želiš družinskega življenja, je prav, da njemu daš to odgovornost na pleča?

Mislim draga, da si moraš sama preurediti, kakašne so tvoje prioritete in se z njim pogovoriti, mu razložiti česa si in česa se nisi prepiravljena odpovedati in žrtvovati. Ga ozavestiti, kaj ga bo čakalo, če bo želel otroka – da boš ti pohajala, letala okoli, da ga družina ne bo sprejela in bo izobčanec in da bo tudi on imel težave s svojo zaposlitvijo in svojim študijem, da bo malo časa spal doma, če obdrži otroka, ker 1 leto se otrok ponoči zbuja, da bo s tem, kar zasluži moral plačati plenice, kasneje hrano ipd. To je nekaj kar čaka oba.

Če se odločiš za splav, se mal zamisli TI nad svojim početjem. Očitno nisi povsem redno jemala tablete, če si zanosila. Sicer niso 100%, pa vendar je zelo zelo malo možnosti, da bi zanosila z njimi (lahko si jih prepozno začela jemati – če jih ne jemlješ tako kot je v navodilu, niso zanesljive; če jih začneš jemati na sredi, niso zanesljive; če jih nekaj časa vmes ne jemlješ, pa začneš nazaj jemati, niso zanesljive ipd.). Zamisli se ali je ok imeti nezaščiten spolni odnos samo za zabavo itn.

Otrok res da prinese odgovornosti in obveznost in 1 leto res ne bi morala kaj dosti, potem pa je že lažje, pa gre v vrtec ipd. Med 2 in 5 letom je malo trmarnjenja in kričanja, ampak tudi to gre mimo, potem so pa že itak dovolj veliki, da že nekaj razumejo in z njimi greš lahko okoli. 6 let hitro mine, če bi ga obdržala. In kaj pa veš, morda bi on utekel proč, ker ne bi želel odpovedovanja.

Splav pri teh tednih ni nič grzonega, poznam ženske, ki so jih naredile pri 5 tednih, dobile tabletko, pokrvavele in to je to. Nobenih posegov, nič. Poznam pa ženske, ki so bile že v letih, pa so naredile splav s posegom in vse in to ni prijetno. NE oklevaj.

Noro babovje popolnoma izgubi razsodnost, ko jim nekdo nekaj natvezi o nosečnosti in splavu in otroku. Babovje tako rado pada na te telenovelaste doktor-roman “življenjske” zgodbe.

KI SPLOH NIMA ZVEZE Z REALNOSTJO!!! Babovje v totalni bebavosti sploh ne pogrunta, da je zgodbica totalno izmišljena! Ne! Čim babovje zasliši nosečnost pa splav pa to, takoj začne razmišljat z edinim organom, ki ga ima za razmišljanje – pizdo! In potem dobimo tri strani odgovorov, hjaooo!!!

Odgovor na objavo uporabnika
Konec, 17.09.2021 ob 18:49

Ne uniči mu življenja.

Sina imam toliko starega… In daleč od tega, da bi bil zrel za očeta. Zaljubljenost pod pritiskom pa hitro izveni.

Bodi zrela in naredi tako kot je prav… Obdrži otroka in mu ne povej ali pa splavi.

Ti bi morala bit zrela pri 35 letih. To niso igrice za nedorasle fante.

Kaj ti klobasaš? Mnogi so postali starši pri 18 letih, so se pač morali s tem sprijazniti in zresniti.  Če želi imeti otroka, naj ga rodi. On bo imel obveznosti z otrokom, ni pa dolžan živeti s to žensko in otrokom. Vsak, ki seksa, mora biti pripravljen na to, da bo postal starš. Pika. Za otroka pa naj mu pove, če ga namerava roditi.

Odgovor na objavo uporabnika
ne vem kako naprej, 16.09.2021 ob 18:04

Odgovor na objavo uporabnika
splav je pravilna izbira, 16.09.2021 ob 16:29

Kaj bo spraševala 22 letnega smrkavca ki verjetno še sam ne ve kaj bi rad v življenju? Morda je daj zaljubljen vanjo (kot smo bili v razne učiteljice v mladosti) čez nekaj let pa bo našel sebi primerno. Govorim kot moški. V njej vidi drugo mamo in tudi ona ni zaljubljena vanj. Pri njenih letih so jo zagrabili materinski nagoni in v tem fantku vidi nekoga za katerega bi skrbela. Naredi splav in nehaj sanjati o romantiki.

Do zdaj sem bila vedno v zvezi s starejšimi. Nihče od teh “zrelih in odraslih” ni imel pojma kaj je to romantika, pozornosti, nežnosti, predigra… Vsi ti zreli osebki so iskali žensko, ki jim bo kuhala in opravljala druga gospodinjska opravila. Za razliko od tega fantka, ki zna odlično kuhati (jaz ne kuham) in sam skrbeti zase. Ampak žal to ne izbriše dejstva, da je zame absolutno premlad in čeprav sem prepričana, da bi predlagal naj otroka obdržim, se zavedam da ima še vse pred sabo. Razmišljala sem celo, da bi otroka obdržala in mu tega nikoli ne bi povedala. Enostavno me je strah se še bolj navezati nanj in se zavedati, da si bo čez par let morda našel mlajšo.

Odgovor na objavo uporabnika
ne vem kako naprej, 16.09.2021 ob 15:33

Stara sem 35 in nekaj mesecev nazaj sem spoznala 22 letnega fanta, s katerim sva se takoj ujela. Za svoja leta je zrel, medtem ko znam biti jaz pri svojih letih otročja, dopolnjevala sva se, imela sva se super, ampak ves čas sem se zavedala razlike v letih in sem vse skupaj vzela kot zabavo in uživala v najboljšem seksu kar sem ga doživela. Ker je sčasoma začel pritiskati name in se želel spustiti v resno vezo, sem tri tedne nazaj z njim prekinila stike. In kmalu zatem izvedela, da sem noseča. Kljub tabletam in kljub mojim letom. In kljub temu, da si otrok nikoli nisem želela. In zdaj se je vse spremenilo. Otroka želim obdržati. In fanta ljubim kot nisem nikogar do zdaj. Ves čas sem ga, le da si nisem upala priznati. Po drugi strani pa se zavedam, da je edina razumska rešitev splav. Oba sva sicer zaposlena (on študira ob delu), ampak moje delo je vezano na nenehna potovanja in temu se nisem pripravljena odpovedati. Prav tako nihče od mojih ne bi sprejel toliko mlajšega fanta. Razdvojena sem in ne vem kaj naj naredim. Sem v šestem tednu nosečnosti in časa za razmišljanje ravno nimam. Fant ne ve ničesar o nosečnosti, saj se bojim da me bo poskušal prepričati naj ga obdržim, jaz bi se pa kljub temu rada odločila sama.

Tvoj strah da je premlad zate je odveč. Z mlajšim se boš ti sama “pomladila” in se boš trudila, da bo tvoj videz pariral njegovi mladosti oziroma se bosta naravnala eden na drugega, da bo ravno prav.  Lažje se ženska pomladi ob mlajšem partnerju, kot pa postara ob starejšem, kar se definitivno zgodi, ker se ona gliha nanj.  Bodi ponosna na to, da te je izbral mlajši. Dopovej si, da on zase že ve zakaj ga privlačiš. Nekatere si pa celo zavestno želijo mlajšega. Ena mojih prijateljic me je v hecu večkrat spraševala, če ima moj fejst mož kakšnega mlajšega brata… Takrat sva se smejali. No, šele kasneje mi je kapnilo, da je kar resno mislila, ko ji je “sekira v med padla” z mlajšim in jo je osrečil.. Druga stvar je pa v tem, da leta niso vedno merilo, kot so nekateri pred menoj že napisali. To, da se srečata dva na tak način kot si napisala, kot sta se vidva in da se odlično ujameta, to je samo dokaz tega, da nam je nekaj namenjeno in ima življenje z nami svoje načrte…. Kot si pisala, da je zelo zrel in sposoben za svoja leta, to lahko govori tudi o tem, da je v njem stara duša z veliko izkušnjami iz preteklih življenj in je v tokratnem namenjen prav tebi…. in ti njemu. Story s happy-endom. Kot v filmu Beležnica. Če se ljubita, leta niso važna, pozabi na letnice, poglej se v ogledalo, se nasmej in zadihaj. Če bo njegov odziv na nosečnost lep in bi otroka on rad imel, pa sploh ne razmišljaj več. O kakšni zatajitvi pa ni govora. Iskrenost in zaupanje je osnova vsakega srečnega odnosa. Kjer sta dva, odločata dva. Nisi (več) bila sama ob stvarjenju.

Pa, še nekaj za hec, pa je čista resnica- tvojemu v zagovor:  z mlajšimi je lahko romantika res edinstvena, ker ti moški poleg vseh veščin, ki jih premorejo ne prdijo, za razliko od onih malo starejših, ki imajo pa kar konkretno troblo na riti.

Kakorkoli, če je tvoj strah v razlogu, ker bi si on morebiti kasneje našel drugo. Nič hudega, iz te lepe ljubezenske epizode vama bo vseeno ostal otrok, in ko bo ta odrasel bo tvoj mož star sele dobrih štirideset. Tudi če bi kdaj v življenju šla vsak naprej po življ. poti z evt. novim partnerjem, še vseeno boste družina in imela boš otroka. Kaj boš pa sicer? Zagrenjena in neizpolnjena, pa še vest te utegne gristi za nazaj…. Sprejmi to darilo. Ravnaj se kot čutiš danes. Pa še nekaj, še ne tako dolgo nazaj je bilo normalno, da so se mladi poročali zgodaj, nič čudnega ni bilo pri dvajsetih. Tudi za fante. Mlad imeti otroke je mimogrede, ko imaš še energije na pretek lahko otroku omogočiš veliko lepega in si mu bližje, če je starostna razlika manjša. Današnja moda o starših pri skoraj 40. ih ob prvem otroku je precej mimo. Pridemo do mature, pa so starsi kot dedki in babice na slovesnem maturantskem plesu….

 

 

 

 

 

Ne vem zakaj bi pri 35 letih bil problem imeti otroka. Razen če to do sedaj ni bila edina skrb kofetkanje z vse redkejšimi samskimi prijateljicami. Otrok te bo povezal v družbo mamic, samska boš vse bolj odrinjena od vsega. Pri tvojih letih je v bistvu kar skrajni čas za tak korak, pri 40 boš ugotovila, da se nimaš več s kom družiti, sploh ker boš pri poročenih prijateljicah vse manj zaželena, da te v zakonski krizi ne bi začel ovohavat mož…

Pubeca pusti pa pri miru, če tako dvomiš vase. Se ti vsaj ne bo treba s stiki ukvarjat.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Danes so mame same, 18.09.2021 ob 19:34

Ne vem zakaj bi pri 35 letih bil problem imeti otroka. Razen če to do sedaj ni bila edina skrb kofetkanje z vse redkejšimi samskimi prijateljicami. Otrok te bo povezal v družbo mamic, samska boš vse bolj odrinjena od vsega. Pri tvojih letih je v bistvu kar skrajni čas za tak korak, pri 40 boš ugotovila, da se nimaš več s kom družiti, sploh ker boš pri poročenih prijateljicah vse manj zaželena, da te v zakonski krizi ne bi začel ovohavat mož…

Pubeca pusti pa pri miru, če tako dvomiš vase. Se ti vsaj ne bo treba s stiki ukvarjat.

 

Morda si pa ne želi biti v družbi mamic. Morda ji ni do tega, da bi poslušala pogovore o plenicah, dojenju in porodih ter ostalih nadležnih in skrajno dolgočasnih temah. Sem veliko starejša od nje, samska, brez otrok in mi na kraj pameti ne pade, da bi silila v družbo mamic in poročenih, ki ne vidijo nič drugega kot družinskega življenja. ONI so tisti, ki niso zaželjeni v moji družbi. Samskih prijateljic (pa tudi prijateljev) imam več kot dovolj, znam pa uživati tudi sama s sabo (veliko bolj kot v družbi) in pogovori o vaših sončkih mi predstavljajo najhujšo nočno moro. Vaši froci me ne zanimajo. Pika.
Zdaj se pa hitro razpišite o tem kako prazno življenje imam, kako sama sebe tolažim, kako živim brez smisla… Zeeeehh…

Odgovor na objavo uporabnika
vsi ne želijo tega, 18.09.2021 ob 21:20

Morda si pa ne želi biti v družbi mamic. Morda ji ni do tega, da bi poslušala pogovore o plenicah, dojenju in porodih ter ostalih nadležnih in skrajno dolgočasnih temah. Sem veliko starejša od nje, samska, brez otrok in mi na kraj pameti ne pade, da bi silila v družbo mamic in poročenih, ki ne vidijo nič drugega kot družinskega življenja. ONI so tisti, ki niso zaželjeni v moji družbi. Samskih prijateljic (pa tudi prijateljev) imam več kot dovolj, znam pa uživati tudi sama s sabo (veliko bolj kot v družbi) in pogovori o vaših sončkih mi predstavljajo najhujšo nočno moro. Vaši froci me ne zanimajo. Pika.
Zdaj se pa hitro razpišite o tem kako prazno življenje imam, kako sama sebe tolažim, kako živim brez smisla… Zeeeehh…

Zakaj bi te pa pljuvali? Fajn zate. Ne vem pa, zakaj pri bogu milem in pri svojih nazorih čutiš potrebo, da svojo samost in brezplodnost zagovarjaš v temi materinstva?

Hej.

No jaz sem tudi stara 22 let, samo da sem punca. Naj povem da sem trenutno 3. noseča, doma že imam dva otroka, prvič sem zanosila pri 18 letih. Pa je moj mož starejši od mene 10 let, pa to sploh nima veze. Imava se rada in imava skupne poglede na svet in v prihodnost. Tako da če je fant zrel in si želi otroka, pa da si tudi ti želiš živeti z njim in imeti otroka – obdrži otroka in se pogovori s fantom. Kar se tiče njegove neizživete mladosti – ne vem, kdaj je začel ravno žurat, ampak vsaj od 18. leta je to vsaj 4 leta, pri 22 naj bi bil odrasel, polnoleten, samostojen človek. Poleg tega pa vedi, da z otrokom ni konec sveta. Res je, se spremeni, ampak vsaj nekajkrat na leto pa lahko najdeta kakšno varuško za otroka in gresta skupaj žurat ali pa se izmenjujeta, enkrat žura eden pa ima drug otroka in obratno.

Pri službi naj bi ti pripadala bolniška in porodniška, službo pa lahko tudi zamenjaš – razumem, da je to težko, če ti je delo všeč, ampak potuješ lahko vsako leto med dopustom z najboljšo družbo, svojo ljubečo družino.

Odločitev bo seveda tvoja, jaz pa ti lahko iz svoje izkušnje povem, da mi nikoli, ampak res NIKOLI ni bilo žal, da imam otroka. Drugim pa itak nikol ni prav, če si star 18 si premlad, če si star 27 si pa že kao prestara, tko da probej preslišat in se ne sekirat. Moj nasvet je, da se iskreno pogovori s fantom, ki ga imaš očitno res rada in da se potem skupaj odločita, kako naprej – odločitev pa je seveda tvoja. Srečno! 💛

Avtorica, če si stara 35 in si otroka želiš, potem ga imej (ne glede na mnenje fanta). Zna se zgoditi, da sploh ne bo več nobene priložnosti.

Odgovor na objavo uporabnika
Danes so mame same, 18.09.2021 ob 21:46

Zakaj bi te pa pljuvali? Fajn zate. Ne vem pa, zakaj pri bogu milem in pri svojih nazorih čutiš potrebo, da svojo samost in brezplodnost zagovarjaš v temi materinstva?

To ni tema materinstva. Avtorica si je pač dala duška z otrokom in zdaj ne ve kaj bi s skupkom celic, ki je posledično nastal. Nikjer ne piše, da bo skupku celic dovolila, da se razvije ali celo rodi in ji s tem da naziv mama.

Avtorica, glede na prebrano, nisi material za mamo. Naredi uslugo temu otroku in temu fantu in naredi splav. V bodoče se pa zaščiti bolje, da ne boš na svet spravljala otroka, ki bi imel tebe za “mamo”.

Zanimivo, tvoja zgodba je   zaokrožila naokoli po Sloveniji …, sem jo slišala ta vikend, ker jo je tvoja kolegica povedala naprej in je šlo tako naprej. Samo tvoja leta so nižja, ne vem, ostalo se pa vse ujema.

Kakorkoli, obdrži otroka, ne glede na vse. V najslabšem primeru ga donosi in oddaj družini, ki si otroka želi. Ne naredi pa splava! Srečno!!

 

Iskreno ti predlagam obisk terapevtke oz. terapevta. Ob tezkih situacijah se vedno obrnem na to vrsto pomoci in vedno se mi pozitivno obrestuje.

 

S poglobljenim pogovorom s terapevtko bos dobila najboljse odgovore in ti odgovori bodo tvoji. Ni vazno kaj pravimo drugi, kaj pravijo tvoji sorodniki, prijatelji. Vazno je, kaj mislis ti, družina in prijatelji pa naj ti ob tvoji odlocitvi, kakrsnakoli ze bo, stojijo ob strani.

 

Slišati bo klišejsko ampak poslušaj sebe in prisluhni svojemu telesu. Razmisli o vseh moznih scenarijih in tisti, ki bo tvojemu telesu dal vedrino, energijo in mirnost, tisti je pravi.

Da se vam malo javim.. Vsem, ki ste mi predlagali naj povem fantu in otroka obdržim – hvala. Včeraj sem mu povedala in mu rekla, da razmišljam o splavu. Prepričal me je, da ga obdržim. In ne samo to. Nekako mu je uspelo, da so vsi dvomi in pomisleki preteklost. Uspelo mu je, da sem se začela otroka iskreno veseliti. Sama sebi se zdim smešna, ko pomislim kako sem komplicirala. Morda sem pod vplivi hormonov, morda razmišljam romantično in naivno, ampak… srečna sem. Kot sem že napisala, sem bila do zdaj vedno v zvezi s starejšimi in nikoli se ob moškem nisem počutila tako varno, tako ljubljeno, spoštovano… Kaj se bo zgodilo čez 10, 20 let ne more nihče vedeti, ampak v vsakem primeru mi bodo ostali lepi spomini in otrok. Uživala bom v tem trenutku in se veselila otroka (pa tudi stikov s fantom, s katerim sva se zmenila da bova počasi gradila zvezo).
In zanimivo… Res je, da sem včasih spustila kakšno tabletko (kar se je zgodilo res poredko), ampak z bivšim sva pet let seksala brez zaščite (ni odobraval nobene vrste kontracepcije). Očitno mi je ta otrok usojen in očitno sem morala spoznati pravega.

In zakaj bi zdaj eno bitje ki ni nc krivo, potehnilo ta kratko, ker se koza pr 35 ni mogla vzdrzat fuka s 13 let mlajsim? Sej nis najstnica. Sprejmi posledice. Ima pravico vedet, otrok je lih tolk njegov kot tvoj. Pac bos se mogla prilagodit. Nis sama na svetu.

Odgovor na objavo uporabnika
ne vem kako naprej, 19.09.2021 ob 21:19

Da se vam malo javim.. Vsem, ki ste mi predlagali naj povem fantu in otroka obdržim – hvala. Včeraj sem mu povedala in mu rekla, da razmišljam o splavu. Prepričal me je, da ga obdržim. In ne samo to. Nekako mu je uspelo, da so vsi dvomi in pomisleki preteklost. Uspelo mu je, da sem se začela otroka iskreno veseliti. Sama sebi se zdim smešna, ko pomislim kako sem komplicirala. Morda sem pod vplivi hormonov, morda razmišljam romantično in naivno, ampak… srečna sem. Kot sem že napisala, sem bila do zdaj vedno v zvezi s starejšimi in nikoli se ob moškem nisem počutila tako varno, tako ljubljeno, spoštovano… Kaj se bo zgodilo čez 10, 20 let ne more nihče vedeti, ampak v vsakem primeru mi bodo ostali lepi spomini in otrok. Uživala bom v tem trenutku in se veselila otroka (pa tudi stikov s fantom, s katerim sva se zmenila da bova počasi gradila zvezo).
In zanimivo… Res je, da sem včasih spustila kakšno tabletko (kar se je zgodilo res poredko), ampak z bivšim sva pet let seksala brez zaščite (ni odobraval nobene vrste kontracepcije). Očitno mi je ta otrok usojen in očitno sem morala spoznati pravega.

Super, se veselim z vama!!

Ne oziraj se preveč na besede o splavu – umoru…. Sama imaš pravico se odločiti o svojem telesu in svojem življenju. Če bi bila prepričana v to, da otroka ne moreš imeti in da pride samo splav v poštev, potem ne bi tu spraševala, kaj narediš, ampak bi bila že naročena na splav. Zato pride najbrž v poštev samo to, da otroka obdržiš. Na tvojem mestu bi fantu povedala. Želel si je resno vezo, zato bo najbrž tudi otroka sprejel. Ne razmišljaj, čemu se boš mogla odpovedati zaradi otroka, ko boš imela dojenčka v rokah, ti ne bo nič drugega več pomembno. Še posebej pa ne razmišljaj o tem, kaj bo čez 15 let. Ne moreš vedeti, ali bosta skupaj srečna ali ne, ali bo on iskal mlajšo, kaj pa če boš ti spoznala koga drugega, ki ti bo bolj všeč… Za otroka in zate bo gotovo najbolje, da ste zdaj skupaj. Težave boš reševala takrat, ko do njih pride. Tudi če se ne odločiš za ponovno zvezo in narediš splav, ne pomeni, da te čaka brezskrbno in srečno življenje, lahko sploh primernega partnerja ne boš mogla dobiti…

On hoče tebe, ti njega in otroka. Kje je problem?? Samo v tvoji glavi. Pri 35 letih je čas, da odrasteš. Za otroka ti nikoli ne bo žal, ne glede na to, kaj se zgodi s fantom. Pri zvezah pa itak ni nobene garancije, ne glede na leta, zato pogumno naprej. Kaj pa drugi mislijo o tem, pa je nepomembno, tudi ta ugotovitev je del odraščanja.

mislim, da če kdaj želite otroka, je zdaj čas, da ga obdržite, ker morda ne bo več druge priložnosti. Pa ne zaradi partnerja, ampak let in posledic splava. Tako da, če ste finančno preskrbljena, jaz ne bi pomišljala.

Odgovor na objavo uporabnika
ne bo to za dvajset let nikakor, 16.09.2021 ob 20:21

Z zadnjim stavkom si povedala vse -tako razmišlja nedozorela 35+ letnica. Ki zaplodi po nesreči potomca z mladcem in se že sedaj (!) obremenjuje, da bo pa po X, ali XX letih iskal in našel mlajšo. Ja, če je normalen, jo seveda absolutno bo!  kaj bo s straro mamko ko bo ona 60, on pa šele 44…….. Neumnica si – jasno, da če je pameten, si bo našel mlajšo! Starati se je potrebno skupaj, približno enakih let, ne pa 16+ let razlike in to celo v obratni smeri, da je ženska toliko starejša.

Hahah tudi ti si z zadnjim stavkom povedal vse, predvsem kaksen zagoveden seksist si 😀 “v obratni smeri” hahaha, ker moski srednjih let, ki pecajo 20 letnice, so ti pa popolnoma ok ane

Čudno da si nisi zbrala 20 let mlajšega to je bolj v modi ampak na dolgi rok se take zveze v večini primerov razidejo sploh tam pri 50 naprej.

Ti bos 50 letnica on pa 37 letnik… kmalu jo bo popihal k drugi…

Odgovor na objavo uporabnika
ula33, 21.09.2021 ob 11:27

mislim, da če kdaj želite otroka, je zdaj čas, da ga obdržite, ker morda ne bo več druge priložnosti. Pa ne zaradi partnerja, ampak let in posledic splava. Tako da, če ste finančno preskrbljena, jaz ne bi pomišljala.

Kaj govoris bedarije, če najde sorodno dušo in isto starega ima še nekaj let čas. Otrok da živi brez biološkega očeta? Ne hvala.

Tipičen odgovor moderne feministke, ki moške izrabljajo samo da jih napumpajo in naredijo otroka. Ampak otrok potrebuje oba, tako mater kot očeta.

Sploh pa po navadi odgovorni ljudje uporabljajo kontracepcijo, ko se pa obojestransko dogovorijo jo pa opustijo. Neresni ljudje pa počnejo in pišejo kot avtorica te in podobnih tem.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 7546, 21.09.2021 ob 12:06

Kaj govoris bedarije, če najde sorodno dušo in isto starega ima še nekaj let čas. Otrok da živi brez biološkega očeta? Ne hvala.

to ni tako enostavno, če ga do 35 leta ni, ne kar iz lufta padel. Tudi ni rečeno, da bo lahko z nekim novim takoj zanosila, pa da ta sploh hoče otroka itd.

ne bodi tako zagoveden, 3/4 sveta ima otroke pri teh letih, pa tudi polovica vseh zakonov gre v Sloveniji narazen, torej se nima kaj sekirat.

Oba sta otročja, nezrela in v življenju vidita samo zabavo. Pašeta skupaj, ampak otrok ne spada v vajino življenje. Naredi mu uslugo in ga splavi dokler je še čas. Fantu lahko rečeš, da si splavila spontano. Naredila si napako da si mu povedala. Seveda te je prepričal da ga obdrži, ker živi v namišljenem romantičnem svetu. Zdaj si zagotovo predstavljata kako bosta uživala v nosečnosti in občudovala trebušček, kako bosta po porodu hodila naokrog z vozičkom in živela srečno, ljubezni polno življenje. Bruh… Nič od tega se ne bo zgodilo. Fant je še skoraj otrok in ne ve kaj pomeni imeti otroka. Res misliš da bo vstajal sredi noči in ti pomagal?? Hahahaha…

New Report

Close