Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zanosila s 13 let mlajšim

Zanosila s 13 let mlajšim

Odgovor na objavo uporabnika
ne vem kako naprej, 20.09.2022 ob 11:54

Spet se vam oglašam in verjetno se bo marsikdo od vas zgrazal, ampak otroka sem obdržala. Imava 5 mesečno punčko Zaro in niti malo mi ni žal. To, da je fant toliko mlajši se je izkazalo kot velika prednost. Službe nisem pustila, sem si samo malo vse skupaj prilagodila in moram priznati, da je večinoma fant tisti ki otroka previja, hrani ( ne dojim), skupaj hodimo na izlete, imamonse fajn, skratka ponosna sem nanj in ponosna sem na hčerko (imava res pridnega otroka) srečna sva in mi je čisto vseeno kaj si kdo misli.

kUZLA, KAMIONDŽIJA DELA PA SPEMTIŠ SPET PO MONU?

MAMI TI PAZI OTROKA? TAŠČA?

 

Odgovor na objavo uporabnika
ROZIKA, 20.09.2022 ob 17:02

kUZLA, KAMIONDŽIJA DELA PA SPEMTIŠ SPET PO MONU?

MAMI TI PAZI OTROKA? TAŠČA?

 

Laže se ni Zara, Nika je, ni stara 5 3 mesece in on ni od nje mlajši 13 ampak je starejši 4 leta.

kozlaš golazen si res T…rada bi bila že G bo M plačal poroko ali njegov bestič?

bogi M celo življenje se bo obračal čez ramena, ker Te I VARAL😂😂😂😂

PA ŠE VEDNO SI TOK NAIVNA, D ANE VEŠ DA TE SPRMELJAJO LJUDJE, KI SO ZA TATIJA DELALI…CCA. 25 LJUDI

ja njemu reces mladec….sebi pa …..v resnici je on zrel za zivljenje tebi pa se se vrti od mladosti…..tvoje razmisljanje je da mislis da bos vecno.mlada…..zal si ze na meji, fanta pa res morda prepusti nekomu ki ga bo vsaj spostoval…..ti mu ocitno niti tega nisi povedala da si noseca, vse se odlocas sama kot da je samo tboje zivljenje,….zdaj ste ze trije in odlocas kar v imenu treh, sama,….karma is a bi…..zapomni si…..vsakogar ujame

OK, 60- leta starka. Glej jaz imam 60 let, pa še razveselum, ko vidim otroke, še vedno sem čila in se non stop čudim 40- letnicam, ki jamrajo kak so boge. Ja pa še to rodila  sem štiri luśtne. dobre otroke, ostala v službi, čez dve leti grem v penzijo in za nič mi ni žal, ni bilo vedno lahko priznam, a vse bi ponovila, bilo je vredno!

Mogoce bi ti pomagalo, da bi 10 minut poslusala njegov utrip…

Odgovor na objavo uporabnika
ne vem kako naprej, 16.09.2021 ob 18:04

Odgovor na objavo uporabnika
splav je pravilna izbira, 16.09.2021 ob 16:29

Kaj bo spraševala 22 letnega smrkavca ki verjetno še sam ne ve kaj bi rad v življenju? Morda je daj zaljubljen vanjo (kot smo bili v razne učiteljice v mladosti) čez nekaj let pa bo našel sebi primerno. Govorim kot moški. V njej vidi drugo mamo in tudi ona ni zaljubljena vanj. Pri njenih letih so jo zagrabili materinski nagoni in v tem fantku vidi nekoga za katerega bi skrbela. Naredi splav in nehaj sanjati o romantiki.

Do zdaj sem bila vedno v zvezi s starejšimi. Nihče od teh “zrelih in odraslih” ni imel pojma kaj je to romantika, pozornosti, nežnosti, predigra… Vsi ti zreli osebki so iskali žensko, ki jim bo kuhala in opravljala druga gospodinjska opravila. Za razliko od tega fantka, ki zna odlično kuhati (jaz ne kuham) in sam skrbeti zase. Ampak žal to ne izbriše dejstva, da je zame absolutno premlad in čeprav sem prepričana, da bi predlagal naj otroka obdržim, se zavedam da ima še vse pred sabo. Razmišljala sem celo, da bi otroka obdržala in mu tega nikoli ne bi povedala. Enostavno me je strah se še bolj navezati nanj in se zavedati, da si bo čez par let morda našel mlajšo.

Imam kolegico ki sta skupaj že lep čas imata otroka in si rihtata stanovanje. Je pa razlika 12 let… On je mlajši. Poznam bivšega sodelovca lusten za popizdit… Vsaka se obrne za njim ima pa 15 let starejšo partnerko otroka in sta skupaj že več kot deset let.

Nikoli nisem želela odgovarjati na vprašanje ali naj ženska naredi splav ali ne. Moje prepričanje je, da se nihče drug ne more poistovetiti s situacijo. Tudi jaz ne. Predlagam pa, da postavite sebe na prvo mesto. Si odgovorite na vprašanja, ki vas begajo. Razmislite o vseh pozitivnih in negativnih stvareh, ki bodo prisotne če obdržite nosečnost in če jo ne.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 6516, 20.09.2022 ob 18:38

Imam kolegico ki sta skupaj že lep čas imata otroka in si rihtata stanovanje. Je pa razlika 12 let… On je mlajši. Poznam bivšega sodelovca lusten za popizdit… Vsaka se obrne za njim ima pa 15 let starejšo partnerko otroka in sta skupaj že več kot deset let.

a ste vsi fukjeni?

kaj vas briga kako kdo živi.

kaj ponujate to neke odgovore, če je pa to njuno življenje?

štvilke so samo številke, oni p srečni.

udi jaz pozam par on 34 ona 49 svetovno srečn…

kaj vas kurac brigajo tuja življenjA?

KAJ SKOZ SODITE, NJUN PROBLEM KAKO BOSTE IZGLEDALA ČEZ 10 LET

Si morda tista, katera po nesreči ni jemala tabletk in si je samo želela otroka. Lukave ste ženske na polno. Prave kače ste, okoli mene so bile same takšne…

Odgovor na objavo uporabnika
take mamo, 20.09.2022 ob 19:07

Si morda tista, katera po nesreči ni jemala tabletk in si je samo želela otroka. Lukave ste ženske na polno. Prave kače ste, okoli mene so bile same takšne…

Ne bo držalo.

Imam odraslega sina, nikoli jemala kontracepcije!

Morda odgovor avtorici!

Ja res so lukave.

Odgovor na objavo uporabnika
Konec, 17.09.2021 ob 18:49

Ne uniči mu življenja.

Sina imam toliko starega… In daleč od tega, da bi bil zrel za očeta. Zaljubljenost pod pritiskom pa hitro izveni.

Bodi zrela in naredi tako kot je prav… Obdrži otroka in mu ne povej ali pa splavi.

Ti bi morala bit zrela pri 35 letih. To niso igrice za nedorasle fante.

To je pa res usekan in egocentričen nasvet! Če se imata rada, si ona želi njega in njo, bi bilo tragično, da se ozirata na take mame in druge plehke jezike. Sledi svojemu srcu, avtorica, ne zlobnim jezikom! Vso srečo!

Jaz na njenem mestu bi vsekakor otroka obdržala. Vse se da urediti, le življenja, ki ga ubiješ, ni možno več povrniti. Glede na vse, res velike težave, ki smo jih dali skozi, so mi otroci vedno predstavljali svetlo luč, smisel življenja, poslanstvo in neprecenljivo duhovno bogastvo. Kolikor je bilo težko, toliko je bilo z njimi čudovito –  na koncu se je vse izravnalo v naše skupno dobro. Ko so odrastli in doštudirali, se zaposlili, sem se v polni meri posvetila sebi. Z velikim užitkom sem doštudirala tudi jaz, sedaj živim izpolnjeno in radostno, z velikim zadoščenjem v srcu in ni je ene stvari, ki bi jo v svojem življenju obžalovala. Vse je tako, kot mora biti … in to je to.

To si jaz sedaj želim pri 39. da bi zanosila ker bi rada mela dojenčka. Vse bi dala, da bi bila noseča. Pa žal nimam nobenga da bi sexala. Res si želim materinstva in skbi za en mali zakladek.

Odgovor na objavo uporabnika
JAz pa takole, 20.09.2022 ob 20:37

To si jaz sedaj želim pri 39. da bi zanosila ker bi rada mela dojenčka. Vse bi dala, da bi bila noseča. Pa žal nimam nobenga da bi sexala. Res si želim materinstva in skbi za en mali zakladek.

daj kontakt pa greva sexat 😉

Da bi otrola obdrzala in ocetu ne povedala pa je se vecja neumnost kot splav. Otrok ima pravico bedeti o svojem izvoru,se celo zapusceni otroci hrepenijo po temu, ne morem

Si pa ti res eno tele zabito.

Moja zgodba je podobna. Leta so ista kot pri tebi. Sin je letos praznoval 18 rojstni dan. Vsi bližnji so nas sprejeli. Za ostale nas pa ne  briga. Ne moreš vseh zadovoljit. Meni ni žal, da imam 15 let mlajšega. Izkazal se je na vseh podrocjih…

Lp in dobro odločitev

Odgovor na objavo uporabnika
Pati520, 21.09.2022 ob 08:06

Moja zgodba je podobna. Leta so ista kot pri tebi. Sin je letos praznoval 18 rojstni dan. Vsi bližnji so nas sprejeli. Za ostale nas pa ne  briga. Ne moreš vseh zadovoljit. Meni ni žal, da imam 15 let mlajšega. Izkazal se je na vseh podrocjih…

Lp in dobro odločitev

Enako.

S tem, da naju njegova družina ni sprejela (ker je več bratov in sester) jaz ne morem imeti otrok, on pa si jih ne želi.

Skupaj sva že 7 let, koga briga. Ni lep on se ne obračajo za njim, prej za menoj, čeprav sem starejša. Sva pa srečna.

Ženska ni čisto gladka.

Ja, ok, fant je želel sprobati milfico. Noseča? A kontracepcija ne obstaja? Pri teh letih bi morda to že lahko poznala.

Seveda si zanosila ,saj ti tik tak  tik tak zveni v glavi, mlad žrebec je za kaj takega idealna izbira.

Zdaj pa  uaaa,uaaa,uaaa, solze..

Lažnivka, to si sama hotela.

Ja, mladec bo pa mogoče še letos srečal kako mlado, njegovim letom primerno in mogoče pozdravil posledica Ojdipovega kompleksa.

Zanj si stara baba in vsak mesec boš starejša stara baba. Upam, da si ne domišljaš, da si kaj drugega .

Zanimivo, modela bolj primernih let si pa nisi mogla najti? Hja, skoraj 100% si nafrflana, oblečena kot 20letnice,prostaška, kar za mladiče pomeni fukoradodarna :). Pa brez možganov tudi. Lahek plen za fante, ki se učijo seksat.:)

 

Odgovor na objavo uporabnika
KO TO BEREM, 21.09.2022 ob 08:26

Ženska ni čisto gladka.

Ja, ok, fant je želel sprobati milfico. Noseča? A kontracepcija ne obstaja? Pri teh letih bi morda to že lahko poznala.

Seveda si zanosila ,saj ti tik tak  tik tak zveni v glavi, mlad žrebec je za kaj takega idealna izbira.

Zdaj pa  uaaa,uaaa,uaaa, solze..

Lažnivka, to si sama hotela.

Ja, mladec bo pa mogoče še letos srečal kako mlado, njegovim letom primerno in mogoče pozdravil posledica Ojdipovega kompleksa.

Zanj si stara baba in vsak mesec boš starejša stara baba. Upam, da si ne domišljaš, da si kaj drugega .

Zanimivo, modela bolj primernih let si pa nisi mogla najti? Hja, skoraj 100% si nafrflana, oblečena kot 20letnice,prostaška, kar za mladiče pomeni fukoradodarna :). Pa brez možganov tudi. Lahek plen za fante, ki se učijo seksat.:)

 

Ahhh ja se tolaži ena, ki ji je najbrž starejša tega mladca odpeljala ne?

Sicer ne bi v vseh temah napadala.

Tebe očitno nihče ne mara, predvsem ne genracija ali starejši, zato si negativka.

Zanimivo, modela bolj primernih let si pa nisi mogla najti?  Kdo je rekel, da avtorica koga iše? Zakaj napadaš? Hja, skoraj 100% si nafrflana, oblečena kot 20letnice,prostaška,nikoli prostaška, všečna in suha, kaj si pa ti?  kar za mladiče pomeni fukoradodarna :)ja ja seveda . Pa brez možganov tudi. Lahek plen za fante, ki se učijo seksat.:)zato sta pa skupaj že 7 let, ker je lahek plen a ne da? 

boli ker ji ne moreš parirat?

Še moški predstavi svojo plat zgodbe.

Tudi sam imam 12 let starejšo, ona 50, jaz 38. Prej poročen enakih let v vezi 13 let. Ta 50 letna je lepša ne samo po zunanjosti, ampak tudi karakterju. Živiva mirno, samozadostna je, nič ji k riti ne rabim nositi, lepo skrbi za moja dva otroka od prej, skupaj uživava, z njo nič ni stresno na silo, ne najeda, lupa neumnosti, ni ljubosumna, me ne preverja koker prejšnja mlajša, mi zaupa in ja rada me ima. Vse je bolj na odraslem nivoju, spoštljivem.

Ne bi menjal za prejšnjo ženo in ni mi žal. Je sploh ne vidim kot starejšo, bolj modro pa ja!

Uživava življenje nemenoč se za okolico in s tem ne škodiva nikomur.

Bo dovolj nazorno za KO TO BEREM@

Nori ste, kak splau 😝😝

Pa ti si mutav tvoja mama bi mogla nardit splav nedonosencek retardiran nemors ubit otroka ka ti ni jasno more se pogovorit z fantom ki sta otroka naredila in ja ni lepo da se sama odlocis saj je on oce tega otroka neglede na vse kolk je star leta nikoli niso bila ovira tega se moras zavedati ampak ko imas otroka se odpoves veliko cemu otrok te spremeni

 

lp

joker

Pozdravljena….ne vem kaj bi rekla na tole in n vse te komentarje….

1.Najprej si uredi po svoji glavi

2. Če ti je kariera na 1 mestu in praviš da je fant bolj zrel, je po mojem mnenju najbolje, da se posvetuje s fantom…Oz mu poveš kako je pri tebi….mogoče bo pa on hotel sam otroka….

3. Vprašaj se res za svoja leta ali ti je to zadnjo vlak za otroka in kaj boš na starost ko bos sama….se takrat pol potuj kot sedaj…

4. Če praviš da si bila zaščitena in si vseeno zanosa….pravijo da si otrok sam izbere starša in se dusa sa odloči kdo bo oče in kdo mama…malo se vprašaj, da ne bos kdaj trpela zaradi napačnih odločitev….

Srecno

Imam občutek, da boš zlata mamica in ta mladenič zlati očka♥️

New Report

Close