Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zanosila s 13 let mlajšim

Zanosila s 13 let mlajšim

In upam da ga vsaj ne boš silila da bo s tabo pri porodu in revežu ki je komaj začel živeti povzročila travme. Če te bo do takrat prenašal te bo v tistem trenutku pustil. Videl bo razne izločke, tebe prepoteno, sopihajočo, v najbolj groznem stanju. In če bo to vseeno preživel te bo pustil po porodu, ko bo lahko tvojo razvlečeno luknjo primerjal s svojimi seksi vrstnicami.

Čeprav se sliši kruto se strinjam, da živita oba v romantičnem svetu in da se bo ta pravljica končala. Žal boš težko imela otroka in fanta in boš morala izbirati. Jaz bi na tvojem mestu obdržala otroka, fanta pa pustila. Lahko mu rečeš kot je predlagala predhodnica, da si imela spontan splav (glede na to, da več nisi mlada bo nasedel) in se odseliš nekam kjer te ne bo videval in ugotovil, da si še vedno noseča. Če te potem vidi z otrokom, lahko rečeš da je od drugega. Otrok ti bo ostal za zmeraj, fant ti bo pa ušel, verjemi mi.

Naredi splav, pusti fanta in se ne ukvarjaj s tem kaj si bo mislil o splavu. To je tvoje telo. Predvsem pa ne poslušaj nasvetov zaslepljenih žensk, ki mislijo, da je družina edini smisel življenja, vse drugo pa brez pomena. Tudi jaz sem bila v podobnem položaju, z razliko da sem zanosila z možem, s katerim sva bila dogovorjena, da ne bova imela otrok. Otroka sem obdržala in uničila življenje sebi, uničila življenje možu in uničila življenje otroku. Ni res, da se vedno zaljubiš v otroka takoj ko ga dobiš v naročje. Ni res, da ga vedno vzljubiš. Ni res, da takrat vse drugo postane postranskega pomena in je otrok edini smisel. Ni res! Šele zdaj, ko je sin odrasel počasi prihajam k sebi. In doživljam metuljčke v trebuhu ko kam odpotujem, ko se posvečam svojim hobijem, poslu… To je tisto, kar me osrečuje, kar mi daje smisel v življenju. In žal mi je, da sem zapravila najboljša leta za to, da sem ostajala doma in previjala (nekaj groznega), dojila (še bolj grozno), po cele noči bedela in tolažila otroka (nekaj kar me je skoraj pripeljalo do tragedije). Poslušaj sama sebe in naredi kot čutiš da je prav.

Odgovor na objavo uporabnika
res je743, 18.09.2021 ob 11:25

Odgovor na objavo uporabnika
morda je avtorica lepotica, 18.09.2021 ob 10:45

Vsi omenjate videz in kako jo bo pustil zaradi mlajše. Kje pa piše, da ona njega ne bo zapustila zaradi starejšega? In kako veste kako ženska izgleda? Morda celo bolje od tega fantka. In kako veste kako bo ta fantek izgledal čez 20 let? Morda bo lahko vesel, da sploh ima žensko. Poznam ženske, ki pri 30ih izgledajo kot stare mame in ženske, ki se pri 40-ih lahko kosajo z najstnicami. In poznam ogromno žensk, ki starejše kot so, bolje izgledajo. Sama sem stara 42 in sem si veliko bolj všeč kot pred 10imi 20 imi leti. Počutim se bolj privlačno (in vem da tudi sem), postavo imam bolj natrenirano kot pred leti, več dam nase, znam se bolj izbrano obleči, počutim se veliko bolj seksi in samozavestno… in mi tudi na misel ne pride, da bi ob sebi prenašala kakšnega trebušastega starega dedca in se tolažila, da mi tak ne bo ušel drugi. Slabo mi postane, ko gledam s kakšnimi dedci so nekatere pripravljene iti v posteljo.

Točno to. Sama delam v kolektivu, kjer so punce 10 do 15 let mlajše od mene in upam si trditi, da izgledam bolje kot one. Pa imam dva otroka in lepšo postavo kot punce pod 30 let. Leta so samo številka, bolj pomembna je skrb zase in počutje, energija ki jo človek oddaja. Nekateri so stari 25 in so živi mrtveci, nekateri pa v zrelih letih polni energije. Tu ni pravil.

ti se kar tolaži… nekateri pravijo da lahko star avto zloščiš kolikor želiš, ko je še vedno star.

No, ce ne drugega , me je “ Neko “ s tistim psancem in
Popay npr , posteno nasmejal z malinovcem…

kar pa se tice avtorice : vsak otrok mora vedeti, kdo je oce. Dolzna si to! Me veseli, da ste partnerju zanj povedala. Ce je to seveda res . Da nas niste hotela utisati, po vsem tem pogromu odgovorov.

Splav da ali ne , vasa odlocitev. Zna pa hudo boleti , v primeru da se zanj odlocite. Ce prej ne, ko boste starejsa in morda celo osamljena.

Boleti , tako kruta odlocitev , se posebej, ko je toliko nesrecnic  , ki si srcno zelijo imeti otroka, pa ga zal ne morejo imeti.

zelim vam, pravilno odlocitev in vsekakor iskren pogovor z mladim partnerjem m ki ima pravico vedeti. Upam , da res ve.

Srecno !

 

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 10366, 22.09.2021 ob 19:15

ti se kar tolaži… nekateri pravijo da lahko star avto zloščiš kolikor želiš, ko je še vedno star.

Star avto mi je veliko bolje služil kot novejši, s katerim imam same sitnosti in stroške.

Pozdravljeni, redko odgovarjam na formu pa vendar bom tokrat naredila izjemo. Jaz predvsem mislim, da je potrebno v življenju slediti srcu in ne razumu. Če tega fanta iskreno ljubite, nima veze razlika v letih, včasih nam pač usoda in življenje postavita pred določene izzive, ki jih ne morete rešiti z razumom. Sledite svojemu srcu in si življenje ustvarite s fantom. Sami ste dejali da ga ljubite. Pozabite na razum in se prepustite. Čeprav vas bojo mogoče postrani gledali vaši starši ali družina vseeno s časoma če boste res ljubili še naprej tega fanta bodo to morali razumeti.

Glede otroka pa tako, menim da v kolikor niste pripravljeni, se ne spuščati v to, vseeno pa vas je bog blagoslovil na ta način da vam je dal otroka. Veliko parov si želi otrok pa jih ne more dobiti. Vi pa imate to srečo in usodo da ste zanosili. Moje mnenje je da se obvezno najprej pogovorite z družino in fantom. Morda je najbolj modra odločitev v tek trenutku da se posvetujete s fantom. Drugače pa lahko tudi rodite in date otroka v posvojitev če res niste pripravljeni.

Upam da sem vam kaj pomagala

Pa želim vam obilo pametnih in dobrih odlocitev

Odgovor na objavo uporabnika
Anja802, 20.09.2022 ob 11:20

Pozdravljeni, redko odgovarjam na formu pa vendar bom tokrat naredila izjemo. Jaz predvsem mislim, da je potrebno v življenju slediti srcu in ne razumu. Če tega fanta iskreno ljubite, nima veze razlika v letih, včasih nam pač usoda in življenje postavita pred določene izzive, ki jih ne morete rešiti z razumom. Sledite svojemu srcu in si življenje ustvarite s fantom. Sami ste dejali da ga ljubite. Pozabite na razum in se prepustite. Čeprav vas bojo mogoče postrani gledali vaši starši ali družina vseeno s časoma če boste res ljubili še naprej tega fanta bodo to morali razumeti.

Glede otroka pa tako, menim da v kolikor niste pripravljeni, se ne spuščati v to, vseeno pa vas je bog blagoslovil na ta način da vam je dal otroka. Veliko parov si želi otrok pa jih ne more dobiti. Vi pa imate to srečo in usodo da ste zanosili. Moje mnenje je da se obvezno najprej pogovorite z družino in fantom. Morda je najbolj modra odločitev v tek trenutku da se posvetujete s fantom. Drugače pa lahko tudi rodite in date otroka v posvojitev če res niste pripravljeni.

Upam da sem vam kaj pomagala

Pa želim vam obilo pametnih in dobrih odlocitev

Neumnosti od a do ž.

Poročena s 13 let mlajšim, imava sina eno leto starega, jaz 49, skupaj že 7 let.

Nikoli bolj srečna s starejšimi in kao zrelimi se v ničemer nisem ujela.

Zrelosti ti ne dajo leta, ne družina, ne okolica,  in  te so samo številka.

Se zavedam, da bom jaz 60 on 47 . Zdaj smo srečni, če bo moral it pa jbg, saj nič ni večno! Ne oziramo se na mnenja drugih, familije, nikogar, mi 3 živimo srečno. Če bi se ozirali na to KAJ BODO PA DRUGI REKLI, ne bi iskusila te sreče.

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
ne vem kako naprej, 16.09.2021 ob 15:33

Stara sem 35 in nekaj mesecev nazaj sem spoznala 22 letnega fanta, s katerim sva se takoj ujela. Za svoja leta je zrel, medtem ko znam biti jaz pri svojih letih otročja, dopolnjevala sva se, imela sva se super, ampak ves čas sem se zavedala razlike v letih in sem vse skupaj vzela kot zabavo in uživala v najboljšem seksu kar sem ga doživela. Ker je sčasoma začel pritiskati name in se želel spustiti v resno vezo, sem tri tedne nazaj z njim prekinila stike. In kmalu zatem izvedela, da sem noseča. Kljub tabletam in kljub mojim letom. In kljub temu, da si otrok nikoli nisem želela. In zdaj se je vse spremenilo. Otroka želim obdržati. In fanta ljubim kot nisem nikogar do zdaj. Ves čas sem ga, le da si nisem upala priznati. Po drugi strani pa se zavedam, da je edina razumska rešitev splav. Oba sva sicer zaposlena (on študira ob delu), ampak moje delo je vezano na nenehna potovanja in temu se nisem pripravljena odpovedati. Prav tako nihče od mojih ne bi sprejel toliko mlajšega fanta. Razdvojena sem in ne vem kaj naj naredim. Sem v šestem tednu nosečnosti in časa za razmišljanje ravno nimam. Fant ne ve ničesar o nosečnosti, saj se bojim da me bo poskušal prepričati naj ga obdržim, jaz bi se pa kljub temu rada odločila sama.

Preveč se ozirate na to; kaj boo pa drugi rekli.

Veš koliko jih živi v navidezno srečnih vezah: 80%

Odjebi ti te druge, ti si srečna ,morda so ti fauš te sreče.

Leta so številka.

tema je stara že eno leto. Avtorica se ne oglaša, ker ima doma trimesečnika ali pa je splavila in sedaj besno išče novega oplojevalca.

Odgovor na objavo uporabnika
ana tina in ostale, 20.09.2022 ob 11:38

tema je stara že eno leto. Avtorica se ne oglaša, ker ima doma trimesečnika ali pa je splavila in sedaj besno išče novega oplojevalca.

Res je.    Me prav zanima kako se je zgodba končala.

Upam, da se je ta otročiček rodil in ima sedaj cca eno leto.

Odgovor na objavo uporabnika
anonimna 2035, 20.09.2022 ob 11:42

Upam, da se je ta otročiček rodil in ima sedaj cca eno leto.

Tudi jaz, ker vse negativke tukaj so ji samo FAUŠ sreče, ki ji nudi njen partner

žalostno, toda to so slovenci.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Medina694, 20.09.2022 ob 11:49

Tudi jaz, ker vse negativke tukaj so ji samo FAUŠ sreče, ki ji nudi njen partner

žalostno, toda to so slovenci.

 

Še vedno boljše to, koker pedofil, incestniki (jebanje med sorodniki) tega je vedno več, in nasilnežev.

Slovencem nikoli prav.

Gospa poklicite in povejte,fantu,splav ni resitev in vi boste cez en cas nehali potovati,veste vse je minljivo in tudi vase delo bo,ampak nekoc ce se boste prav odlocili cakako majno bitje med vrati in vas objelo celo tedaj boste videli kako je nekoga imati rad,zdaj dokler imajo od vas korist,ja kasneje ko od vas nebo nic si bodo nasli drugega,tedaj boste videli koga imeti rad.pa lep dan

Spet se vam oglašam in verjetno se bo marsikdo od vas zgrazal, ampak otroka sem obdržala. Imava 5 mesečno punčko Zaro in niti malo mi ni žal. To, da je fant toliko mlajši se je izkazalo kot velika prednost. Službe nisem pustila, sem si samo malo vse skupaj prilagodila in moram priznati, da je večinoma fant tisti ki otroka previja, hrani ( ne dojim), skupaj hodimo na izlete, imamonse fajn, skratka ponosna sem nanj in ponosna sem na hčerko (imava res pridnega otroka) srečna sva in mi je čisto vseeno kaj si kdo misli.

Odgovor na objavo uporabnika
ne vem kako naprej, 20.09.2022 ob 11:54

Spet se vam oglašam in verjetno se bo marsikdo od vas zgrazal, ampak otroka sem obdržala. Imava 5 mesečno punčko Zaro in niti malo mi ni žal. To, da je fant toliko mlajši se je izkazalo kot velika prednost. Službe nisem pustila, sem si samo malo vse skupaj prilagodila in moram priznati, da je večinoma fant tisti ki otroka previja, hrani ( ne dojim), skupaj hodimo na izlete, imamonse fajn, skratka ponosna sem nanj in ponosna sem na hčerko (imava res pridnega otroka) srečna sva in mi je čisto vseeno kaj si kdo misli.

RESPECT. Enako.

 

Hvala da si se javila. Med branjem tvojega vprašanja in vseh ostalih odgovorov, sem upal, da ima ta zgodba iz “resničnega življenja” srečen konec in prav si se odločila, da si otroka (punčko) obdržala. Prav je tako. Hvala še 1x da si podelila svojo zgodbo. Morda pa navdihneš še koga. Zdaj imaš svojo srečo. Želim vam (vsem trem) to srečo še naprej.

Lepo se imejte in zdravi ostanite.

Čestitam

vse se je postavilo na pravo mesto

uživaj v vozičkanju!

Odgovor na objavo uporabnika
Hahha, 21.09.2021 ob 11:36

Odgovor na objavo uporabnika
ne bo to za dvajset let nikakor, 16.09.2021 ob 20:21

Odgovor na objavo uporabnika
ne vem kako naprej, 16.09.2021 ob 18:04

Odgovor na objavo uporabnika
splav je pravilna izbira, 16.09.2021 ob 16:29

Kaj bo spraševala 22 letnega smrkavca ki verjetno še sam ne ve kaj bi rad v življenju? Morda je daj zaljubljen vanjo (kot smo bili v razne učiteljice v mladosti) čez nekaj let pa bo našel sebi primerno. Govorim kot moški. V njej vidi drugo mamo in tudi ona ni zaljubljena vanj. Pri njenih letih so jo zagrabili materinski nagoni in v tem fantku vidi nekoga za katerega bi skrbela. Naredi splav in nehaj sanjati o romantiki.

Do zdaj sem bila vedno v zvezi s starejšimi. Nihče od teh “zrelih in odraslih” ni imel pojma kaj je to romantika, pozornosti, nežnosti, predigra… Vsi ti zreli osebki so iskali žensko, ki jim bo kuhala in opravljala druga gospodinjska opravila. Za razliko od tega fantka, ki zna odlično kuhati (jaz ne kuham) in sam skrbeti zase. Ampak žal to ne izbriše dejstva, da je zame absolutno premlad in čeprav sem prepričana, da bi predlagal naj otroka obdržim, se zavedam da ima še vse pred sabo. Razmišljala sem celo, da bi otroka obdržala in mu tega nikoli ne bi povedala. Enostavno me je strah se še bolj navezati nanj in se zavedati, da si bo čez par let morda našel mlajšo.

Z zadnjim stavkom si povedala vse -tako razmišlja nedozorela 35+ letnica. Ki zaplodi po nesreči potomca z mladcem in se že sedaj (!) obremenjuje, da bo pa po X, ali XX letih iskal in našel mlajšo. Ja, če je normalen, jo seveda absolutno bo!  kaj bo s straro mamko ko bo ona 60, on pa šele 44…….. Neumnica si – jasno, da če je pameten, si bo našel mlajšo! Starati se je potrebno skupaj, približno enakih let, ne pa 16+ let razlike in to celo v obratni smeri, da je ženska toliko starejša.

Hahah tudi ti si z zadnjim stavkom povedal vse, predvsem kaksen zagoveden seksist si 😀 “v obratni smeri” hahaha, ker moski srednjih let, ki pecajo 20 letnice, so ti pa popolnoma ok ane

Ja

Zadnji stavek: Rada bi se odločila sama?!?! Zakaj pa tu gor sprašuješ??? Debil babji

Draga, veš za uživanje sta potrebna dva, za spočetje otroka ravnokar, zato se spravi v roke, pa pokliči ga in mu povej za situacijo. Poveš mu zato, da imaš čisto dušo, ker ti bo nekoč žal. Vprašaš ga za mnenje, pol se pa odloči kako in kaj, malo pa poslušaj srce in njegove besede. Po moje ti rečem, uživaj v nosečnosti, ker je mogoče tvoj edini otrok, zdrava pa verjetno si. Pa skupni pogovor. Pa srečno. Vesna

pa vi res mislite, da je to odgovoril ist/a avtor/ica kot je pisal/a pred enim letom.

Ona gospodična, ki poslovno potuje po svetu, dečko pa doma previja dojenčka, hehe….., plešite..

(https://m.youtube.com/watch?v=ErZKnkp0SmE)

Saj se razbere, da ni odgovorila avtorica. Odgovorila je tista druga, ki doma sedi in dejansko previja 3 mesece staro dojenčico, ker jo razganja od zavisti, njen jo je namreč dolgo varal srce poklonil bivši 13 let starejši, ki ni želela dojenčk in ni želela njega.

Zaleti svojo 30 let staro pamet v zid in izsiljuj ljubezen, vidv sta tok srečna.

provokatorka mona . smeti in smradi v vsaki temi, njen naivni kmetek kamiondžija pa bedak zaveden, ki ga laže, a glva ppeče

Odgovor na objavo uporabnika
Popay npr, 20.09.2022 ob 16:21

pa vi res mislite, da je to odgovoril ist/a avtor/ica kot je pisal/a pred enim letom.

Ona gospodična, ki poslovno potuje po svetu, dečko pa doma previja dojenčka, hehe….., plešite..

(https://m.youtube.com/watch?v=ErZKnkp0SmE)

Popay, verjetno je res avtorica samo čakala, da bo nekdo ven privlekel jeno staro temo in bo lahko planila in napisala. Se strinjam.

Ta ta druga je pa nogirana verjetno zaradi ene.

New Report

Close